Prawo jazdy Katowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (45)

0 zł
2599 zł
19 Zaufanych Opinii (23 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2020)
Ludzie, którzy uczą teorii oraz szkołą do egzaminu praktycznego podchodzą z pasją do swojej pracy. Jeszcze nigdy nie siedziałam z takim zaciekawieniem na wykładach i jeszcze nigdy nie miałam tak dobrego kontaktu z instruktorami w jakiejkolwiek dziedzinie. Wszystkim bardzo mocno polecam, są to dobrze spożytkowane pieniądze, a nie wyrzucone w błoto :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Bardzo dobra szkoła, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2020)
Auto Expert to bez wątpienia najlepsza szkoła nauki jazdy. Dzięki wspaniałemu instruktorowi Irkowi nie tylko zdałam egzamin, ale przede wszystkim nauczyłam się jeździć. Opanowałam umiejętności, których nie nauczyli mnie w mojej poprzedniej szkole. Duża cierpliwość, umiejętne wyjaśnienia zasad ruchu drogowego w praktyce, nacisk na samodzielność w prowadzeniu pojazdu - to bez wątpienia jedne z podstawowych atutów tej szkoły.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
Bardzo polecam szkołę! Dzięki jazdom z Panem Jakubem i Panią Anią udało mi się zdać prawo jazdy. Na egzamin szedłem spokojny, bo wiedziałem, że żadne zadanie mnie nie zaskoczy. Atmosfera podczas kursu była bardzo przyjazna a instruktorzy profesjonalni.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2019)
Po 8 latach przerwy od kursu na prawo jazdy w Dąbrowie Górniczej końcu się przemogłem i dałem sobie drugą szansę, tym razem w Katowicach. Znalazłem AutoExpert w internecie, wybrałem tę firmę poprzez stosunek "jakość (bazując na rankingach) / cena" (oferta 10h jazd z rabatem zrobiła swoje). I powiem szczerze: Po 8 latach przerwy od kółka nauczyłem się wszystkiego na nowo. Pan Irek to niesamowity fachura! Po pierwsze, profesjonalista - zwracał mi uwagę na każdy błąd, szczegół, dobitnie tłumacząc o co chodzi. Po drugie - bardzo miły, ludzki człowiek. Nie było nigdy problemu z przełożeniem jazd na inny termin, godzinę, zmianę umówionego miejsca. Po trzecie - szybko poznałem trasy egzaminacyjne, więc na egzaminie NIC mnie nie zaskoczyło. Jak miałem z czymś problem, wałkowaliśmy do oporu (parkowanie równoległe itp). Ani razu nie poczułem "odbębnienia" roboty przez instruktora. Indywidualne i profesjonalne podejście. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Polecam wszystkim!
1
Nauka Jazdy OSK Auto Expert

Staromiejska 4 40-013 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

9 Zaufanych Opinii (13 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2020)
instruktor Wojtek- najlepszy na jakiego moglem trafic:) szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2020)
Witam, z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę w 100%! Podczas zajęć i jazd, można było dostać wiele cennych wskazówek, mijały w bardzo przyjemnej atmosferze. Instruktor Wojtek jest osobą, której można zaufać, przygotuje do egzaminu w najlepszy sposób. Uczył mnie wyrabiania właściwych nawyków, jak i zachowań w różnego rodzaju sytuacjach. Jestem szczególnie wdzięczna za wsparcie jakie otrzymałam i mogę go polecić z czystym sumieniem. Instruktor na medal :)Egzamin zdałam za pierwszym razem. Tak więc serdecznie polecam tym którzy, również chcą to osiągnąć:))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Bardzo ciekawe wykłady luźna atmosfera. Można dyskutować. Instruktorzy z powołaniem. Pierwszy instruktor pan Krzysztof konkretny,sympatyczny .Drugi pan Grzegorz SUPER tłumaczy tyle razy ile trzeba,jego cierpliwość bardzo pomaga w nauce,Można pożartować,luźna atmosfera .Bardzo polecam OSK OLAF KATOWICE.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Super instruktorzy szczególnie pozdrawiam Pana Grzegorza który mnie nauczył jeździć chodź myślałam że to jest nie możliwe !! Polecam szkole !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2019)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy "Olaf"! Pełen profesjonalizm, świetnie prowadzone wykłady (ciekawe, z poczuciem humoru i w świetnej atmosferze), a przede wszystkim doskonała kadra instruktorów. Szczególnie polecam Pana Grzegorza, którego sposób prowadzenia jazd jest na najwyższym poziomie, Pan Grzegorz jest doskonałym instruktorem i jednocześnie dowcipnym i bardzo sympatycznym nauczycielem :) Jazdy z Panem Grzegorzem na pewno będę zawsze bardzo mile wspominać. Dostępne terminy na jazdy były zawsze na następny dzień, więc nie było problemu z czekaniem. Dzięki tej szkole przez wszystkie egzaminy przeszłam bez najmniejszego problemu. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam :)!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

ul. 3-go Maja 33/5 40-097 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM, A po A1, A po A2, C, C+E, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1

8 Zaufanych Opinii (8 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2019)
Wszystkim polecam szkołę alfa pełen profesjonalizm i rzetelność
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2019)
najlepsza szkoła nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2019)
Szkoła super polecam.Kurs oceniam pozytywnie.Wykładowca Pan Roman wszystko dokładnie tłumaczy na zajęciach teoretycznych.
dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
PROFESJONALNY I BARDZO MIŁY INSTRUKTOR.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
polecam !
3
OSK ALFA

ks. Bednorza 19Starokościelna 4, 11-Listopada /delikatesy CENTRUM/, 40-384 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

5 Zaufanych Opinii (16 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2020)
Najlepsza szkoła jazdy w mieście, wszystko dokładnie wytłumaczyli i dobrze przygotowali do samodzielnej jazdy samochodem w mieście i poza nim. Polecam z całego serca wszystkim tym którzy jeszcze się zastanawiają.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2020)
Podchodziłam już kilka razy do egzaminu praktycznego i nie mogłam zdać, tutaj wzięłam 4h jazd i od razu zdałam. Mili instruktorzy, którzy pokazują najgorsze miejsca na tasach egzaminacyjnych.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Naprawdę super! Bezproblemowe umawianie terminów jazd, bardzo pogodny instruktor, który był bardzo cierpliwy, jazda z Nimi to sama przyjemność
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2020)
Świetna szkoła, w której nauka odbywa się w przyjemnej atmosferze. Cudowny instruktor Pan Robert. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2020)
Świetna szkoła, miło będę wspominać jazdy z panem Robertem, dobrze i spokojnie wszystko tłumaczy, dzięki czemu obydwa egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
OSK IZI

ul. 1 Maja 33ul. 1 Maja 33 , 40-225 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, A, B

3 Zaufane Opinie (10 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2020)
Cudowna szkoła nauki jazdy! Wspaniali instruktorzy, bardzo przyjazna atmosfera. Wspierający i wymagający - takich ludzi się nie da zapomnieć. Potrafią z cierpliwością dokładnie wszystko wytłumaczyć. Ogromnie też podziwiam Panią Basię za tak solidnie wykonywaną pracę. Bardzo cenię sobie to, że ta szkoła nauczyła mnie podstaw na dobrego kierowcę w przyszłości, a nie tylko pod egzamin. Dużym plusem, który wyróżnia tą szkołę, jest również to, że w ofercie Lopecika można skorzystać z łuku w WORD. O Lopeciku dowiedziałam się dzięki moim znajomym, przekonującym argumentem do wybrania tej szkoły było to, że wszyscy zdali za pierwszym razem oraz to, że gdy z nimi jeżdżę, to czuję się bezpiecznie. Widać, że szkoła naprawdę starająca się o kursanta. Jeszcze raz dziękuje za wszystko i mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie. Pozdrawiam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Polecam tą szkołę! Miałam jazdę doszkalające i naprawdę mam porównanie do innych szkół. Gdzie w innym szkołach od Ciebie chcą tylko kasę, w Lopiecku naprawdę nauczą jeździć! Miałam długo przerwę i po jeżdżę w Lopiecku jestem kierowcą! Instruktorzy mają dużo cierpliwości, wszystko dobrze tłumaczą. P.Dariusz jest super. Jednak nie jestem beznadziejną, jak myślałam wcześniej !! od całego serca polecam. Lina
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2020)
Polecam szkołe jazdy „Lopecik”. Świetne podejście do kursanta, sympatyczni instruktorzy i gwarancja zdania za pierwszym!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2019)
Jak prawo jazdy to tylko w Lopeciku! Pan Darek i p. Artur to instruktorzy z powołania z nieskończonymi pokładami cierpliwości! Na kurs zapisałam się z nastawieniem, że nic z tego nie będzie, a dziś właśnie zdałam egzamin państwowy z uśmiechem na ustach. Kurs będę wspominać niesamowicie miło, a jazda z każdym z instruktorów to sama przyjemność. :) :) :) Każdemu kto jeszcze się zastanawia czy wybrać Lopecika odpowiadam : TAK! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2019)
Na kurs przyszedłem w czerwcu, prawo jazdy zdałem we wrzeźniu. Teorie i praktykę zdałem za pierwszym razem. Egzaminator był pod wrażeniem mojej jazdy i powiedział, że to była przyjemność. Miło usłyszeć takie słowa. Teraz w listopadzie mogę jeździć swoim własnym autem i się nie boję oraz jestem pewien moich decyzji na drodze. Szkoła uczy jak zdać egzamin państwowy ale przedewszytskim uczy jeździć. Nie ma rzadnych ukrytych kosztów. Indywidualne podejście i rodzinna atmosfera. Jazdy praktyczne były dla mnie wystarczające nie musiałem wykupywać dodatkowych godzin. Dodatkowe 2h darmowe na żądanie przed egzaminem pozwoliły mi się odstresować i ze spokojem podejść do egzaminu. Na każdych jazdach widziałem duże zangażowanie instruktorów. Skupiali się na mnie i nie załatwiali spraw prywatnych. Zawsze w sposób spokojny wyjaśniali co i jak. Instruktorzy są bardzo wymagający i to duży plus.Jestem bardzo zadowolony i miło oraz ciepło wspominam czas spędzony na nauce jazdy w lopeciku. Polecam gorąco. NAPRAWDĘ WARTO <3
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOPECIK Dariusz Madej

Kościuszki 8/15Kościuszki 8, , 40-049 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-04-17

Szkolimy w kategorii B

6
ARTUR Ośrodek Szkolenia Kierowców

Już wkrótce nowy adres filii w Katowicach! Zapraszamy na jazdy doszkalające 40-005 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Miałem tutaj jedynie jazdy doszkalające, więc nie oceniam całokształtu, jedynie instruktora. Pani Ela Wróbel jest najlepszym instruktorem z jakim można mieć do czynienia! W dużej mierze dzięki niej zdałem dziś egzamin po 9 letniej przerwie! Wsparcie, porady, dobre słowo, czasami dobry "ochrzan" ze strony Pani Eli są nieocenione :D Serdecznie polecam instruktora!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2019)
Jestem bardzo zadowolona z pracy instruktora Pani Elżbiety Wróbel. Pani Ela wspierała mnie w trudnych momentach kursu. Powoli nabierałam pod jej opieką umiejętności jazdy. I właśnie dziś "nadejszła ta wiekopomna chwila": w wieku 49 lat odebrałam prawo jazdy. Elu serdecznie dziękuję Ci za Twoją pracę! Polecam tą Instruktorkę, jest naprawdę dobra w tym co robi!!!! Renata
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2019)
Super ośrodek. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna. Pani Elżbieta rządzi!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM

Warszawska 3 40-009 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2019)
Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2019)
polecam. Dobre szkolenie za dobrą cenę:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2019)
Bardzo dobre szkolenie rzeczowo na temat bez mydlenia oczu. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8

Stanisława Fliegera 12 40-060 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2019)
Bardzo dobrze prowadzone lekcje:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2019)
Na lepszą szkołe jazdy nie mogłam trafić, szczególnie dziękuję za cierpliwość! Bardzo polecam,pełen profesjonalizm i dobre podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2019)
Brałam tylko jazdy doszkalające zaraz przed egzaminem i szczerze mogę powiedzieć, że żałuję, że nie odbyłam całego kursu w Zielonym Listku. Zero problemu z umówieniem jazd i dopasowaniem terminu pod egzamin, profesjonalny instruktor, który wyłapał wszystkie błędy i bez stresowo wyjaśnił wszystkie wątpliwości, super atmosfera i dużo wskazówek na egzamin. Polecam, egzamin zdany!
9
OSK Zielony Listek

ul. Słowackiego 39 40-018 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2019)
Dziwią mnie te negatywne opinie. Jestem po kursie kat. B. Mam tez wielu znajomych, którzy robili inne kursy, w tym ciężkie i sa również bardzo zadowoleni. Polecam na 100%
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10

Kijowska 49/60 40-754 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: