Prawo jazdy Katowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Katowicach(45)

0 zł
2599 zł
10 Zaufanych Opinii (19 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2020)
Jesteście niesamowici! Potraficie dotrzeć do każdego kursanta i sprawić, że szybko nabierze pewności za kierownicą, naukę u Was zawsze będę bardzo dobrze wspominać
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2020)
UDAŁO SIĘ ZA 1 RAZEM Szkoła pozytywna dużo dodatkowych informacji, Po za tym miła atmosfera I dużo cierpliwości POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2020)
Genialna szkoła pełna doświadczonych instruktorów! Bardzo się cieszę ,że mogłam się tutaj uczyć i polecam każdemu kto chce zacząć jeździć dobrze samochodem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2020)
Godni polecenia każdemu! Zawsze będę miło wspominał naukę w tym ośrodku, pracują tutaj naprawdę kompetetni ludzie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2020)
Najlepsza szkoła jazdy w mieście, wszystko dokładnie wytłumaczyli i dobrze przygotowali do samodzielnej jazdy samochodem w mieście i poza nim. Polecam z całego serca wszystkim tym którzy jeszcze się zastanawiają.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK IZI

ul. 1 Maja 33ul. 1 Maja 33 , 40-225 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, A, B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
7 Zaufanych Opinii (8 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2020)
Ludzie, którzy uczą teorii oraz szkołą do egzaminu praktycznego podchodzą z pasją do swojej pracy. Jeszcze nigdy nie siedziałam z takim zaciekawieniem na wykładach i jeszcze nigdy nie miałam tak dobrego kontaktu z instruktorami w jakiejkolwiek dziedzinie. Wszystkim bardzo mocno polecam, są to dobrze spożytkowane pieniądze, a nie wyrzucone w błoto :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Bardzo dobra szkoła, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2020)
Auto Expert to bez wątpienia najlepsza szkoła nauki jazdy. Dzięki wspaniałemu instruktorowi Irkowi nie tylko zdałam egzamin, ale przede wszystkim nauczyłam się jeździć. Opanowałam umiejętności, których nie nauczyli mnie w mojej poprzedniej szkole. Duża cierpliwość, umiejętne wyjaśnienia zasad ruchu drogowego w praktyce, nacisk na samodzielność w prowadzeniu pojazdu - to bez wątpienia jedne z podstawowych atutów tej szkoły.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
Bardzo polecam szkołę! Dzięki jazdom z Panem Jakubem i Panią Anią udało mi się zdać prawo jazdy. Na egzamin szedłem spokojny, bo wiedziałem, że żadne zadanie mnie nie zaskoczy. Atmosfera podczas kursu była bardzo przyjazna a instruktorzy profesjonalni.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2019)
Po 8 latach przerwy od kursu na prawo jazdy w Dąbrowie Górniczej końcu się przemogłem i dałem sobie drugą szansę, tym razem w Katowicach. Znalazłem AutoExpert w internecie, wybrałem tę firmę poprzez stosunek "jakość (bazując na rankingach) / cena" (oferta 10h jazd z rabatem zrobiła swoje). I powiem szczerze: Po 8 latach przerwy od kółka nauczyłem się wszystkiego na nowo. Pan Irek to niesamowity fachura! Po pierwsze, profesjonalista - zwracał mi uwagę na każdy błąd, szczegół, dobitnie tłumacząc o co chodzi. Po drugie - bardzo miły, ludzki człowiek. Nie było nigdy problemu z przełożeniem jazd na inny termin, godzinę, zmianę umówionego miejsca. Po trzecie - szybko poznałem trasy egzaminacyjne, więc na egzaminie NIC mnie nie zaskoczyło. Jak miałem z czymś problem, wałkowaliśmy do oporu (parkowanie równoległe itp). Ani razu nie poczułem "odbębnienia" roboty przez instruktora. Indywidualne i profesjonalne podejście. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Polecam wszystkim!
2
Nauka Jazdy OSK Auto Expert

Staromiejska 4 40-013 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-07-14

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 Zaufanych Opinii (9 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2020)
instruktor Wojtek- najlepszy na jakiego moglem trafic:) szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2020)
Witam, z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę w 100%! Podczas zajęć i jazd, można było dostać wiele cennych wskazówek, mijały w bardzo przyjemnej atmosferze. Instruktor Wojtek jest osobą, której można zaufać, przygotuje do egzaminu w najlepszy sposób. Uczył mnie wyrabiania właściwych nawyków, jak i zachowań w różnego rodzaju sytuacjach. Jestem szczególnie wdzięczna za wsparcie jakie otrzymałam i mogę go polecić z czystym sumieniem. Instruktor na medal :)Egzamin zdałam za pierwszym razem. Tak więc serdecznie polecam tym którzy, również chcą to osiągnąć:))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Bardzo ciekawe wykłady luźna atmosfera. Można dyskutować. Instruktorzy z powołaniem. Pierwszy instruktor pan Krzysztof konkretny,sympatyczny .Drugi pan Grzegorz SUPER tłumaczy tyle razy ile trzeba,jego cierpliwość bardzo pomaga w nauce,Można pożartować,luźna atmosfera .Bardzo polecam OSK OLAF KATOWICE.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Super instruktorzy szczególnie pozdrawiam Pana Grzegorza który mnie nauczył jeździć chodź myślałam że to jest nie możliwe !! Polecam szkole !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2019)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy "Olaf"! Pełen profesjonalizm, świetnie prowadzone wykłady (ciekawe, z poczuciem humoru i w świetnej atmosferze), a przede wszystkim doskonała kadra instruktorów. Szczególnie polecam Pana Grzegorza, którego sposób prowadzenia jazd jest na najwyższym poziomie, Pan Grzegorz jest doskonałym instruktorem i jednocześnie dowcipnym i bardzo sympatycznym nauczycielem :) Jazdy z Panem Grzegorzem na pewno będę zawsze bardzo mile wspominać. Dostępne terminy na jazdy były zawsze na następny dzień, więc nie było problemu z czekaniem. Dzięki tej szkole przez wszystkie egzaminy przeszłam bez najmniejszego problemu. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam :)!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

ul. 3-go Maja 33/5 40-097 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM, A po A1, A po A2, C, C+E, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
5 Zaufanych Opinii (9 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Witam serdecznie. Nie będę powielać zamieszczonych już rekomendacji dla Lopecika (podpisuje się pod nimi obiema rękami a nawet i nogami ) powiem tylko tyle: DZIĘKUJE! Jesteście niesamowici pod każdym względem. A to, ze zdałam egzamin państwowy to w 90% zasługa Pana Dariusza, 10% to moja praca nad sobą i swoim charakterem !!!!!! Czas spędzony z Lopecikiem to była niesamowita przygoda mojego życia ❤️❤️ do zobaczenia na drodze , będę trąbić !!!!!POZDROWIENIA DLA CAŁEJ EKIPY LOPECIKA.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2020)
Polecam wszystkim szkołę jazdy Lopecik, szczególnie osobom które nigdy nie miały styczności z samochodem. Jeżeli się boicie to w tej szkole na prawde nie ma czego. Instruktorzy wspaniali, cierpliwi, bardzo dobrze tłumaczą, zależy im na tym żeby jak najwięcej nas nauczyć. W szczególności chciałabym wyróżnić Pana Darka - niesamowity instruktor. Sentyment do tej szkoły pozostanie u mnie na zawsze. Gdy widzę przejeżdżający samochód Lopecika gdzies przypadkiem, automatycznie poprawia mi się humor :) Bardzo serdecznie Wam za to dziękuje !!! Jesteście najlepsi :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2020)
Polecam z całego serca, kurs szybko jazdy super. Cały kurs zajął mi 3 miesiące razem z egzaminami. Instruktorzy bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Szkoła na 6 !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2020)
Cudowna szkoła nauki jazdy! Wspaniali instruktorzy, bardzo przyjazna atmosfera. Wspierający i wymagający - takich ludzi się nie da zapomnieć. Potrafią z cierpliwością dokładnie wszystko wytłumaczyć. Ogromnie też podziwiam Panią Basię za tak solidnie wykonywaną pracę. Bardzo cenię sobie to, że ta szkoła nauczyła mnie podstaw na dobrego kierowcę w przyszłości, a nie tylko pod egzamin. Dużym plusem, który wyróżnia tą szkołę, jest również to, że w ofercie Lopecika można skorzystać z łuku w WORD. O Lopeciku dowiedziałam się dzięki moim znajomym, przekonującym argumentem do wybrania tej szkoły było to, że wszyscy zdali za pierwszym razem oraz to, że gdy z nimi jeżdżę, to czuję się bezpiecznie. Widać, że szkoła naprawdę starająca się o kursanta. Jeszcze raz dziękuje za wszystko i mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie. Pozdrawiam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Polecam tą szkołę! Miałam jazdę doszkalające i naprawdę mam porównanie do innych szkół. Gdzie w innym szkołach od Ciebie chcą tylko kasę, w Lopiecku naprawdę nauczą jeździć! Miałam długo przerwę i po jeżdżę w Lopiecku jestem kierowcą! Instruktorzy mają dużo cierpliwości, wszystko dobrze tłumaczą. P.Dariusz jest super. Jednak nie jestem beznadziejną, jak myślałam wcześniej !! od całego serca polecam. Lina
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOPECIK Dariusz Madej

Kościuszki 8/15Kościuszki 8, , 40-049 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-07-31

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 Zaufane Opinie (3 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2019)
Wszystkim polecam szkołę alfa pełen profesjonalizm i rzetelność
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2019)
najlepsza szkoła nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2019)
Szkoła super polecam.Kurs oceniam pozytywnie.Wykładowca Pan Roman wszystko dokładnie tłumaczy na zajęciach teoretycznych.
5
OSK ALFA

ks. Bednorza 19Starokościelna 4, 11-Listopada /delikatesy CENTRUM/, 40-384 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-07-20

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6
ARTUR Ośrodek Szkolenia Kierowców

Już wkrótce nowy adres filii w Katowicach! Zapraszamy na jazdy doszkalające 40-005 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B1, A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B po B1, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2019)
Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2019)
polecam. Dobre szkolenie za dobrą cenę:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2019)
Bardzo dobre szkolenie rzeczowo na temat bez mydlenia oczu. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7

Stanisława Fliegera 12 40-060 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Miałem tutaj jedynie jazdy doszkalające, więc nie oceniam całokształtu, jedynie instruktora. Pani Ela Wróbel jest najlepszym instruktorem z jakim można mieć do czynienia! W dużej mierze dzięki niej zdałem dziś egzamin po 9 letniej przerwie! Wsparcie, porady, dobre słowo, czasami dobry "ochrzan" ze strony Pani Eli są nieocenione :D Serdecznie polecam instruktora!
8
Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM

Warszawska 3 40-009 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.06.2020)
Zdane za pierwszym razem, polecam pana Krzysztofa i Forda ka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9

Kijowska 49/60 40-754 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2019)
Bardzo dobrze prowadzone lekcje:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK Zielony Listek

ul. Słowackiego 39 40-018 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >