Prawo jazdy Wilkowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wilkowice(1)

5 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.03.2017)
Brak wiedzy , olewanie kursanta, duża nerwowość , krzyki jęki , niesprawny sprzęt. Instruktorzy obciążają psyhicznie! Nie Polecam!!!
bardzo słaby
(ocena z dnia 11.02.2013)
Nie spotkalem sie z wiekszymi [...]!!!!!!!!!!!! zalezy im tylko na pieniadzach,zero szacunku dla kursantow,zero nauki. Ich zasada; zaplaciles,ucz sie sam. Nie dajcie sie naciagac. Trzeba cos z tym zrobic,tak nie moze byc!
bardzo słaby
(ocena z dnia 03.02.2013)
Jakość kursy żadna, zero wiadomości przekazanych, kursant zwodzony i olewany. Tak jakby kursant miał przyjść zapłacić i zniknąć. Doskonale właściciele wiedzieli że zależy mi na czasie bo w pracy potrzebuję od zaraz zrobić kurs. Pomimo to zwodzono mnie i kompletny brak jakiejkolwiek konkretnej informacji. Mój kurs miał trwać 2 miesiące może troszkę dłużej. Zaczął się dopiero po 2 miesiącach i trwał kolejne 2 miesiące. Materiały na kurs musiałem sam sobie zdobyć i się nauczyć na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 18.11.2011)
są ok! zwłaszcza pani Halinka i pan Piotr
bardzo słaby
(ocena z dnia 11.09.2011)
Mają że tak powiem w poważaniu kursanta i jego wyszkolenie, na teorii samodzielne rozwiązywanie testów, na jazdach albo tłuczenie całą godzinę tego samego manewru albo jazda po wsiach, supermarketach i za różnymi sprawami instruktorów. W bielsku i okolicy jest teraz na pęczki ośrodków i można wybrać sto razy lepszy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK Janek

Sportowa 6 43-365 Wilkowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, D+E

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >