Ranking Szkół (2)

1
OSK "KAMA"

(5 opinii, oczekuje na zaufane)

Imielińska 92
41-407 Imielin

bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2013)
Gorąco polecam OSK KAMA! Pan Piotr zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, pomocny. Wszystko prowadzone jest w profesjonalny sposób (jazdy oraz wykłady). Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2013)
Pełen profesjonalizm i fachowość, przez głupie przesądy i plotki byłem negatywnie nastawiony do zrobienia prawa jazdy - na szczęście OSK Kama szybko rozwiała moje wątpliwości i teraz jestem bardzo zadowolony, zapisując się do tej szkoły jazdy zrobiłem jeden z lepszych kroków w życiu. Instruktor cierpliwy i kontaktowy, nie ma żadnych problemów w dostosowaniu jazd czasowo i miejscowo - PEŁEN POZYTYW. Pozdrawiam Kursant Patryk :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2012)
Po doświadczeniach z innymi szkołami jazdy wreszcie trafiłem na OSK Kama. Pan Piotr to bardzo kompetentny i cierpliwy człowiek o ogromnych zdolnościach pedagogicznych - nauczy każdego! Jazdy spod domu zawsze punktualnie i po trasach egzaminacyjnych. Podczas kilku godzin jazd z panem Piotrem nauczyłem się więcej niż podczas całego kursu w innym ośrodku. Wszystkim, którzy bezstresowo chcą przygotować się do egzaminu szczerze polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2012)
Gorąco polecam OSK KAMA! Ciekawe wykłady i miła atmosfera. Ze strony Pana Piotra dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Jazdy prowadzone są w sposób bardzo profesjonalny!!! :-)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2012)
OSK KAMA - najlepsza szkoła jazdy w Imielinie! Wszystkie inne nawet nie mogą się z nią równać. Pełen profesjonalizm i perfekcja. Pan Piotr - instruktor - złoty człowiek z wielką cierpliwością i dużym zasobem wiedzy do przekazania :) GORĄCO POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
Radosław Tutro

(0 opinii)

Poniatowskiego 43 d
41-407 Imielin