Prawo jazdy Ustroń

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Ustroń(2)

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2023)
Profesjonalne podejście do kursanta. Dostałem dużo przydatnych wskazówek które bardzo mi pomogły na egzaminie. I efekt za pierwszym razem zdane. POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 26.05.2022)
Nie zostałam nauczona podstawowych rzeczy, musiałam nadrobić wiedzę w innej szkole jazdy, ogólnie nie polecam jeżeli chcesz umieć dobrze jeździć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2015)
Swietna szkola jazdy.serdecznie polecam:-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2011)
Polecam tą szkołę. Bardzo fajnie prowadzona teoria ,fajni instruktorzy. Robiłem kategorię a i b obie zdałem za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

ul. Polańska 123 43-450 Ustroń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A2, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, A+B, B po B1, AM, A1, A

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2021)
Bardzo profesjonalny ośrodek szkoleniowy! Dzięki zaangażowaniu i podejściu Pani Sylwii egzamin zaliczony za pierwszym razem! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2017)
Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Instruktorzy bardzo profesjonalni:) TANIEJ NIŻ W INNYCH SZKOŁACH :) Wszystko na MEGA + :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2015)
Polecam wszystkim którzy szukają dobrego ośrodka nauki jazdy, Bardzo miła atmosfera podczas jazd oraz oczywiście fachowo przekazana wiedza.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Kowalik Aleksandra Kowalik

3 Maja 62Plac Hoffa 3, WCK, Istebna 550, s. 5, Reymonta 2, s. 120, 43-450 Ustroń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, C+ESZKOŁA ZAMKNIĘTA

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Ustroń?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie samochodem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Ustroń to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Ustroń. Do zrobienia kursu na prawko trzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.