Prawo jazdy Dąbrowa Górnicza

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Dąbrowie Górniczej(18)

2100 zł
2150 zł
1424 Zaufane Opinie (1510 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2020)
Wykłady w szkole jazdy ,,Zebra' były bardzo pomocne, wyniosłam z nich dużo wartościowych rzeczy. Cały kurs z Panem Markiem uważam za bardzo udany. Świetnie tłumaczy, jest cierpliwy i pomocny. Pani w biurze jest miła, zaraża pozytywna energią i uśmiechem oraz jest bardzo pomocna. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2020)
Jazdy miałem z Marcinem Weberem, bardzo cierpliwy istruktor z dobrym podejściem do kursantów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2020)
Zajęcia teoretyczne i praktyczne bardzo dobre. Instruktorzy bardzo mili, profesjonalni, pomocni i wyrozumiali. Bardzo serdecznie polecam. Pan Marek Kulisz, który był moim instruktorem, przygotował mnie bardzo dobrze i jazdy i nauka z nim była bardzo dobra.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2020)
osk zebra polecili mi znajomi. wyklady bardzo rzetelne i szczegółowe, nie nudziły. Jazdy miałem z panem Piotrem Ż., bardzo polecam, dobrze tłumaczy i da się pogadać.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2020)
Jazdy prowadził ze mną P. Żmuda były prowadzone w miłej atmosferze, nauka i zasady podczas jazdy bardzo dobrze tłumaczone. Egzaminy wewnętrzny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Jestem bardzo zadowolona z OSK ZEBRA i polecam bardzo serdecznie początkującym osobą tą szkółkę!
1
ZEBRA Ośrodek Szkolenia Kierowców

Poniatowskiego 17 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, C+E

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
910 Zaufanych Opinii (951 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2019)
Bardzo dobra szkoła jazdy, mili, cierpliwi instruktorzy, dobra atmosfera, samochody czyste i zadbane. Ogółem nie ma się do czego przyczepić, sposób nauczania również bardzo dobry. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2019)
Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2019)
Świetni instruktorzy, cierpliwi i bardzo sumienni. Przygotowali mnie do egzaminu i udało mi się zdać, w innym ośrodku gdzie chodziłem nie byłem odpowiednio przygotowany. Dziękuję i polecam !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2019)
Najlepsza szkoła jaka można wybrać. Polecam gorąco. Wspaniali instruktorzy. Po prostu szkoła na medal...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2019)
Super szkoła. Profesjonalni instruktorzy, super podejście do kursanta. Panie w biurze bardzo miłe, pomocne. Polecam tą szkołę z całego serca.
2
ARTUR Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Marii Konopnickiej 1ul. Marii Konopnickiej 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
190 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Polecam z całego serca szkołę WOJ-CAR! Na początku kontakt z bardzo pomocną P. Gosią z biura! Ciepłe przyjęcie kursanta oraz dużo słów otuchy na początek. Miła atmosfera eliminująca stres :D. Wykłady u P. Wojtka-mnóstwo przykładów z błędami popełnianymi przez nas. Wiele omawianych przykładów, sytuacji i zachowań na drodze, w których powinniśmy być czujni i ostrożni. Wykłady ciekawe i dobrze zorganizowane. Świetne przygotowanie do testów oraz do wyjechania na drogę :) . Miałam przyjemność zwiedzać Dąbrowę (i nie tylko) z P. Romkiem! Oaza spokoju i cierpliwości. Super podejście do kursanta, którego motywuje i dodaje wiary w siebie i swoje umiejętności ❤️. Polecam każdemu nowemu i zestresowanemu kursantowi takiej "opieki" swojego instruktora u boku :) . P. Romek nauczył mnie nie tylko jak zdać egzamin (czyli nie tylko "papugowania"), ale nauczył tego jak mam się poruszać po drogach i jak wykorzystywać te umiejętności w jeździe codziennej nawet po drogach mi nieznanych ;) . Zdałam za pierwszym podejściem, ale szkoda, że przygoda z OSK WOJ-CAR się kończy... Dziękuję całemu Woj-carowi za wkład włożony w naukę oraz za wszystkie cenne rady! Cieszę się, że to właśnie Was wybrałam! DZIĘKUJĘ ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Mega polecam! Instruktorzy super, wszystko fajnie tłumaczą,zero stresu, prawko zdane za pierwszym razem ;) !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2019)
Polecam w 100% tą szkołę. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem. Wykłady prowadzone są w taki sposób że człowiek słucha z ciekawością. Podawane bardzo dużo przykładów. Polecam instruktora Pana Romana. Dzięki niemu dzisiaj zdałam egzamin praktyczny. Na ezgazminie praktycznym zjezdziłam cały gołonóg Wszystkie miejsca znałam bardzo dobrze dzięki swojemu instruktorowi. (zarówno parkowanie jak i zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury) odbyło się w tych miejscach która ćwiczyłam z instruktorem Zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury odbyło się na Kasprzaka , zjezdzajac z ulicy Młodych Zaraz po zawróceniu wykonałam manerw parokowania Nigdy nie widziałam siebie za kółkiem, bałam się jeździć samochodem A teraz już nie mogę się doczekać kiedy odbiorę prawo jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2019)
Super przygotowanie do egzaminu. Pan Wojtek pokazał mi wszystkie trasy egzaminacyjne, zwracał uwagę na każdy błąd, pokazywał też szczególne miejsca w Dąbrowie. Jestem zachwycona jazdami i cieszę się, że dzięki jeździe z Panem Wojtkiem udało mi się zdać egzamin państwowy. Do tego przemiła atmosfera. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2019)
1 !!! miejsce w Dąbrowie Górniczej ,,Szkoła Jazdy ROKU 2019 " w pełni zasłużone.Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w naszym regionie. Super przekazana wiedza na zajęciach teoretycznych, jak i również na praktycznych.Pan Romek ostoja spokoju aż żal się rozstawać. Niesamowity człowiek, nauka z nim to sama przyjemność a sposób w jaki zwraca uwagę na popełniane błędy pełen szacunku do ucznia.To dzięki niemu ZDAŁEM za pierwszym razem.Pani Małgosia z biura pomocna na każdym kroku.Lepszej szkoły nie znajdziecie nie warto szukać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców "WOJCAR"

ul.Prusa 16 a 41-303 Dąbrowa Górnicza

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
92 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2019)
Dziękuję serdecznie p. Beatce za ciekawe wykłady, za cierpliwość i wyrozumiałość. A mojemu instruktorowi p. Jackowi za opanowanie, wyrozumiałość, punktualność, elastyczność i dobre rady. Ostoja spokoju i cierpliwości. Polecam serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 31.08.2017)
Nie polecam nikomu tej szkoły jazdy!!! Instruktorzy potrafią tylko naciągać na kolejne godziny jazd pod pretekstem że w czasie 2h nie są w stanie wszystkiego wyćwiczyć. Przyszłam do tej szkoły jazdy, ponieważ miała dobre opinie ale sama się przekonałam, że liczą tylko na pieniądze wyłudzone od kursantów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2017)
Polecam z calego serca ! Fajna atmosfera i bardzo dobre podejście do kursanta, krótko- pełen profesjonalizm nie tylko na jazdach ale również na wykładach :) Dziękuję P. Dawidowi, P. Pawłowi i Pani Beacie za świetna pracę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2017)
Bardzo dziękuję osk domino dziękuję Pani Beacie za ciekawe wykłady za miłą atmosferę za zawsze za dobry humor i szczególe dziękuję Panu Zbyszkowi dla mnie instruktor nr 1 z pasją z powołaniem z ogromną wiedzą i fantastycznym poczuciem humoru dziękuję za cierpliwość i poświęcony czas za cenne uwagi polecam wszystkim jazdy z Panem Zbyszkiem dziękuję jeszcze raz Aga Maj
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2017)
Jak najbardziej polecam OSK Domino! Dokupiłam tu tylko dodatkowe godziny, ale dały mi więcej niż kurs zrobiony w innej szkole. Bardzo dobre podejście do kursanta. Luźna "kumpelska" atmosfera. Bardzo podobało mi się to, że wsiadasz do auta i instruktor traktuje Cię jak kierowcę (oczywiście trzyma rękę na pulsie i w razie W reaguje) ,a nie reaguje krzykiem i nagłym hamowaniem, choć nic strasznego się nie dzieje. W tej szkole nabrałam pewności, że potrafię zdać egzamin. Jazdy miałam głównie z Marcinem (i kłaniam mu się nisko za to, że nauczył mnie jeździć). Zdałam za drugim razem
4
OSK DOMINO

Królowej Jadwigi15 (centrum ob. Kościoła)Ząbkowice (koło Biedronki), Rynek1 (nad Biedronką), 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
31 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2015)
Gorąco polecam szkołę jazdy CSK- LEX. Dziś zdany egzamin państwowy ! Fachowe podejście do kursanta, instruktorzy zawsze wurozumiali i służacy radą, zarówno Pan Robert jak i Tomasz. Spokojna i miła atmosfera podczas wykładów oraz jazd. Możliwość załapania się na herbatkę i cukierka w biurze :) A przede wszystkim najładniesze logo a co za tym idzie autko w całej Dąbrowie :P. Pozdrawiam serdecznie :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2015)
gorąco polecam :) nauke jazdy w ośrodku szkolenia CSK-LEX duzy profesjonalizm! punktualność, bardzo miła i luźna atmosfera podczas kursu,a co najważniejsze ogromna cierpliwość ze strony instruktorów Pana Roberta i Tomka :)Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zostać przygotowani do egzaminu na prawo jazdy w porządny i skuteczny sposób! :)potrafią przełamać każdy opór na wiedze :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2015)
GORĄCO POLECAM wszystkim którzy zamierzają zapisać się na kurs prawa jazdy! Ceny atrakcyjne, przemiła atmosfera i wykwalifikowani instruktorzy z (prawie :-D) niewyczerpanymi pokładami cierpliwości :-) chociaż nie należałem do "orłów, sokołów" to bez problemu zdałem za pierwszym :-) serdecznie pozdrawiam Pana Roberta i Pana Tomasza ;-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2015)
Pięknie dziękuję za pomoc i niesamowite podejście. Dziękuję za wszystko. Aż przykro się z wami rozstawać. Aneta
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2015)
Nauka jazdy? Tylko w szkole CSK-LEX z instruktorem Robertem! Pełen profesjonalizm i nauka w przyjaznej atmosferze. Doceniam anielską cierpliwość i zaangażowanie instruktora. Jazdy z Robertem były czystą przyjemnością. Punktualność, zaangażowanie i poczucie humoru sprawiły, że jazdy mijały za szybko i w przyjemnej atmosferze. Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem!!! :) Gdybym miała wybierać jeszcze raz podjęłabym taką samą decyzję i wybrała CSK-LEX!!! Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zostać przygotowani do egzaminu na prawo jazdy w porządny, rzetelny i skuteczny sposób! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
CSK-LEX

Kosmonautów 1 Lok. 4 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
30 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2020)
Egzamin zdany za pierwszym razem Bardzo miły instruktor pan Zbyszek Dużo pracy wkłada w instruktaż jazdy Bardzo polecam ta szkołę jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2020)
Szkoła ekspert jest najlepsza szkoła na Śląsku dzięki p. Zbyszkowi ponieważ takich instruktorów to ze świeca szukać, opanowany, rzetelny, konkretny człowiek z powołaniem do swojej pracy a to rzadkość, tylko dzięki niemu zdałam c i c+e chodź miałam tylko godziny doszkalające to i tak nauczyłam się więcej niż w swojej szkole gdzie robiłam kurs. Polecam i polecać będę każdemu kto będzie chciał robić prawo jazdy zawodowe właśnie ta szkołę i p. Zbyszka
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2020)
Witam, Właśnie jestem po pozytywnym zaliczeniu egzaminu Państwowego w Dąbrowie Górniczej. Chciałbym całej ekipie Ośrodka Szkoleniowego Expert1 PODZIĘKOWAĆ za NAUKĘ. Począwszy od pani w biurze, po wszystkich instruktorów z którymi miałem przyjemność współpracować. Każdy z instruktorów wniósł w moje szkolenie coś innego za co im serdecznie dziękuje. Teraz, wypada tylko wsiąść za kółko i zbierać cenne doświadczenie. POLECAM OSK EXPERT1 dla wszystkich nowych kursantów, Tanio! a dobrze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2020)
Na początku chciała bym podziękować Panu Zbyszkowi G. Za świetne wykłady na temat ruchu drogowego i panujących zasad na drodze. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Wielkiego plusa P Zbyszkowi daje za sposób przekazywania informacji jak dla mnie bomba :) wszytko wyjaśnione a nie wyczytane z książki bo książkę to mogę czytać w domu :) Kolejne podziękowania kieruje do Pana Czesia:) tu chce podziękować za słowa które dodały mi motywacji do kolejnego celu z życiu w momencie gdy najchętniej to wyszła bym z samochodu i poszła jak najdalej. P Czesio powiedział że TRZEBA BYĆ TWARDYM!!! Jako instruktor godny polecenia świetne podejście do kursanta przede wszystkim cierpliwy i pomimo naszego opornego znaku STOP to daliśmy rade. :) Gdybym miała wybierać jeszcze raz szkołę na kurs nauki jazdy stawiam w 100% na EXPERT. Gorąco polecam!! Jeszcze raz dziękuje RAFKA:D
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2019)
Po odbytym kursie i zdanym egzaminie za 1 razem nie balem sie jezdzic. Nauczyli mnie jezdzic a nie tylko zdac egzamin!! Gdybym mial wybierac raz jeszcze osrodek to z pewnoscia wybral bym Expert1!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

Majakowskiego 37 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2017)
Polecam ! :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2014)
Fantastyczna atmosfera i profesjonalne podejście. Przede wszystkim zero stresu :) Instruktorzy cierpliwi, doświadczeni, zawsze z pozytywnym humorem, potrafiący zrozumieć każdego z osobna tacy, których nie da się zapomnieć :) Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów ! Bez wątpienia najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców w DG!!! Słowa uznania !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2014)
Świetna szkoła, instruktorzy wręcz powalają podejściem do kursanta, cierpliwi, stonowani, pełen profesjonalizm, widać że zależy im na człowieku. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2014)
Chciałam raz jeszcze podziękować za cierpliwość na kursie nauki jazdy :) Pan Marek uczy nie tylko jak zdać egzamin (wszystkie błędy, potknięcia zauważa), ale przede wszystkim, uczy myślenia na drodze, mówi na co zwracać uwagę. Polecam tym wszystkim, którzy chcą się nauczyć jeździć pewnie i bezpiecznie na drogach, a przy okazji zdać egzamin na prawo jazdy !!! Udanych wakacji :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2014)
Gorąco polecam tą szkołę, pozdrawiam właściciela i dziękuję za przygotowanie do egzaminu z teorii jak też i z jazd. Bardzo miło wspominam zajęcia teoretyczne mimo, że nie lubię przesiadywać na wykładach :) Na jazdach byliśmy chyba wszędzie gdzie tylko można pojechać i co chwilę miałem za zadanie ćwiczyć parkowania więc na egzaminie pochwalił mnie egzaminator. Znajomym poleciłem niedawno więc przyjdą do Pana na kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
OSK Zagłębiak

Królowej Jadwigi 10Zagórze, Warpie, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2014)
Najlepszy ośrodek szkoleniowy. Super atmosfera, bezstresowa nauka, cierpliwość i wyrozumiałość nawet przy powtarzaniu 50ty raz :) Właściciel - p. Darek - jest najlepszym instruktorem z jakim jeździłam!!!! Poleciłam jazdy u niego już 3 osobom i różnież są zadowolone. Oby tak dalej - pełna profeska i najlepsze efekty!!! Dziekuje i trzymam kciuki za kolejne sukcesy kursantów :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2014)
Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców zdałem za pierwszym razem . Dziękuję za naukę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2013)
Gorąco polecam, najlepsza szkoła w zagłębiu! Wszyscy znajomi i ja zdaliśmy za 1 razem nawet Ci co pierwsze godziny jeździli po krawężnikach ! hehe
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2013)
Bardzo fajna atmosfera na kursie teoretycznym i praktycznym. Zero stresu, gdy popełniałem błędy to instruktor zawsze tłumaczył co robiłem źle, ale nigdy nie krzyczał.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2013)
polecam naprawdę umieją uczyć jak należy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
Easy Rider. Ośrodek szkolenia kierowców.

Królowej Jadwigi 11 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D, B+E, C+E

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2013)
Szkoła jazdy bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu. Wykłady są prowadzone bardzo konkretnie i na temat. Instruktorzy bez problemu jeżdżą o każdej porze dnia oraz w weekendy. Miła atmosfera. No i przede wszystkim - prawko zdane przy pierwszym podejściu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2013)
Polecam wszystkim tę szkołę, ponieważ instruktor świetnie przygotował mnie do egzaminu! Całą Dąbrowę Górniczą znam już prawie na pamięć, także mało się boję już egzaminu :) POLECAM WSZYSTKIM!
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2013)
Bardzo dobrze przygotowuje przyszłych kierowców! Miła atmosfera, ciekawe wykłady. Do egzaminu podeszłam na spokojnie, bardzo dobrze przygotowana, co jest zasługą wykładowcy jak i instruktora. Naprawdę polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2013)
Szkoła godna polecenia. Instruktorzy profesjonalnie podchodzą do tego co robią a nie tylko odwalają swoją pracę. Zrobiłam w tym ośrodku prawo jazdy na motocykl i samochód co dodatkowo pozwoliło mi zaoszczędzić kilka złotych gdyż zawsze można się dogadać co do ceny. Polecam każdemu z czystym sumieniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2013)
Trafiłam tu z polecenia i bardzo dobrze wspominam kurs. Od razu poleciałam z czystym sumieniem znajomym. Do egzaminu podchodziłam raz i po sprawie, prawie bezstresowo:D Warto wziąć pod uwagę tę szkołę również ze względu na cenę, co wcale nie odbiaja się na profesjonalizmie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
MUSTANG-CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW

ŁAŃCUCKIEGO 10 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 04.12.2016)
Najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Instruktor nie nadaje się do tej pracy, tworzy swoje przepisy drogowe(twierdzi np. że na ulicy, na której całej długości obowiązuje ograniczenie do 20 km/h ta prędkość jest wymagana TYLKO na progu zwalniającym, twierdzi że przyjeżdżam przez skrzyżowanie równorzędne, chociaż jest to skrzyżowanie drogi i wyjazdu z parkingu tylko dla mieszkańców), jest niekompetentny i nieuprzejmy, do tego spóźnił się ponad pół godziny na jazdy tłumacząc się, że zapomniał. Nie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2015)
kat. C zdana za drugim razem, także nic nie trzeba więcej pisać a c+e za pierwszym
bardzo słaby
(ocena z dnia 10.04.2015)
NIE POLECAM,SZKODA WASZYCH PIENIĘDZY I STRACONEGO CZASU.OSOBA KTÓRA NIGDY NIE JEŹDZIŁA SAMOCHODEM W TYM MIEJSCU NIGDY SIĘ TEGO NIE NAUCZY.
bardzo słaby
(ocena z dnia 06.02.2015)
bardzo negatywne nastawienie do krsantów,brak profesjonalizmu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2013)
Tak samo polecam tą szkołę jako Miejsce Kształcące Świadomych Kierowców – poleciłbym ją bez wahania swoim znajomym jak i najbliższej rodzinie…
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
10

ul. Sobieskiego 59 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >