5 997

Ośrodków

142 097

Opinii

97 168

Zaufanych Opinii

4 277

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (15)

1
OSK AVANT

(568 opinii w tym 512 zaufanych )

Kościelna 1
44-200 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2018)
Świetna Szkoła, super atmosfera i bardzo pozytywny Instruktor. Polecam serdecznie
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2018)
Bardzo polecam, właśnie kończę kurs i jestem bardzo zadowolona ze sposobu przekazywania informacji, cierpliwości instruktora. Panie w recepcji miłe i chętne do pomocy
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2018)
Miła atmosfera kompetentni wykładowcy oraz instruktorzy. Polecam Pana Radosława Grabowskiego z którym się uczyłem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2018)
Cześć właśnie kończę kurs prawa jazdy kategorię B. Polecam ten ośrodek w całej rozciągłości. Miła atmosfera kompetentni wykładowcy oraz instruktorzy. Polecam Pana Radosława Grabowskiego z którym się uczyłem. Rzeczowy podchodzący indywidualnie do kursantów a całość opatrzona ogromną dozą humoru. POLECAM POLECAM POLECAM!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Instruktorzy wysoka klasa! Polecam

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicęSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2017)
Bardzo polecam OSK Andrzej i syn, miła atmosfera, instruktorzy w szczególności P.Kamil bardzo dobre podejście do kursanta umie wytłumaczyć,jazdy odbywały się w super atmosferze. Organizacja super po prostu. Osobiście bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2017)
Świetna atmosfera i konkretny program nauczania . Kamil wie jak wbić wiedzę do głowy kursanta Polecam z czystym sumieniem..
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2017)
OKS Andrzej i Syn to zdecydowanie najlepszy wybór! Miałam jazdy z Panem Kamilem - bardzo miły i cierpliwy przez co jazdy były czystą przyjemnością. Wszystko tłumaczył bardzo dokładnie i spokojnie.Gorąco polecam i pozdrawiam Patrycja :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2017)
Polecam OSK Andrzej i syn, Wspaniali instruktorzy szczególnie Kamil :) Mili, nie krzyczą po kursantach. Potrafią nauczyć jak jeździć itd, Dzięki OSK zdałam za drugim razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2017)
Bardzo polecam ten ośrodek szkolenia. Miałem jazdy zarówno z Kamilem jak i z Grzegorzem.Pełen profesjonalizm. Kamil spokojny i opanowany wszystko tłumaczył do skutku obaj Panowie maja poczucie humoru a zwłaszcza Pan Kamil jego smiech jest bezcenny. Egzamin zdany bezbłednie za pierwszym razem Polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

(18 opinii)

Kościuszki 17
44-200 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2018)
Nie dostrzegam minusów. Świetna szkoła;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2016)
:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 03.09.2016)
Jazdy trwały długo, instruktor mimo kilku próśb nie pokazał mi podstaw- sprawdzania płynów i świateł, ponadto ciągle siedział na telefonie. Chociaż miałam widoczne problemy z ruszaniem z ręcznego, nie ćwiczyliśmy tej umiejętności.No nic, trzeba poszukać gdzie indziej rzetelnej nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2016)
Wszystko na plus. Ciekawe wykłady, elastyczne godziny jazd, super atmosfera i doświadczeni instruktorzy. Jak najbardziej polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.06.2016)
Super atmostrefa,profesjonalizm,możliwość elastycznego dopasowania godzin,świetny instruktor Krzysztof,wymagający ,miły,super metoda nauczania.Jazda z nim to sama przyjemność.Dodam tylko iż dzieki tłumaczeniom i cierpliwosci instruktora nauczylam sie dobrze jeździć i zaliczylam egzamin za 1 razem!
4
OSK Instruktor

(12 opinii)

Chrobrego 6
44-200 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Najlepsza szkoła nauki jazdy, jaka może być! Wykłady prowadzone bardzo ciekawie, w miłej atmosferze, bez stresu. Ogrom wiedzy, cierpliwość oraz umiejętne tłumaczenie zarówno teorii jak i praktyki. Polecam każdemu, kto stoi przed wyborem OSK. :) no i oczywiście najlepszy Instruktor Irek!!! Konsekwentny, życzliwy, punktalny, bardzo cierpliwy. Pełen profesjonalizm. Gdybym miała jeszcze raz iść na kurs, to tylko do OSK Instruktor. Oczywiście zdane za pierwszym razem. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 22.09.2017)
Dobra szkoła, ale egzaminy wewnętrzne są bardzo trudne i podchwytliwe. Niewygodne i dodatkowo stresujące jest też pisanie odpowiedzi na kartkach, a na wyswietlaczu czasem trudno coś dostrzec, bo jest po prostu mały. Niestety długo trwa kurs, więc jak ktoś chce mieć teorie szybko i podejście zaraz do wewnętrznego, który dopuszcza do państwowego to się rozczaruje. Jazdy przebiegły w większości w miłej atmosferze. Plus za to, źe gdy masz przed sobą egzamin instruktor zawsze znajdzie czas na jazdy. Zdane za drugim razem, głównie z powodu stresu, który był spotęgowany tym, że samochody w WORD są nowsze i to mnie przeraziło, ponieważ cały czas jeździłam na starszej yaris. Pomogło dokupienie jazd w innym OSK, gdzie mieli samochody identyczne jak w WORD.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.05.2017)
Co do samych jazd nie ma się do czego doczepić, natomiast jeżeli komukolwiek zależy na szybkim zdaniu prawa każdy zdecydowanie odradzam i nie polecam! Ukryte koszty dodatkowe w postaci opłat za egzaminy wewnętrzne, pytania podchwytliwe jakość beznadziejna i na dodatek pisze się owe testy na kartkach, co nie jest przyjemne jeśli ktoś zdaje egzamin na komputerze
dobry
(ocena z dnia 27.03.2017)
Jeśli chodzi o samą szkole jazdy to wszystko ok wykłady ciekawe, czas oczekiwania na jazdy w moim przypadku będąc dyspozycyjna krótkie co poszło sprawnie, ale idąc na egzamin wewnętrzny myśląc, że jestem przygotowany na 100% okazało się, ze jednak tak nie jest zdałem za 4razem, na projektorze którym puszczają egzamin nic nie było widać, egzamin odbywa się w sali, gdzie jest dużo osób pisząc odpowiedzi na kartkach co bylo jak dla mnie dodatkowym stresem zamiast robić egzamin na komputerze, same jazdy były w porządku dużo cierpliwości i luźna atmosfera, w wordzie zdałam teorie i praktykę za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 09.09.2016)
Witam. Chciałbym wszystkich ostrzec. Ta szkoła była najlepszą w Rybniku. Niestety na chwilę obecną pan [...]zajmuje się wszystkim tylko nie jazdami z kursantami. Ilość kursantów oczekujących na jazdy ciągle się zwiększa. Umówienie się na kolejne jazdy to wieczny problem. Córka czekała na pierwszą jazdę ponad dwa miesiące od zdania egzaminu wewnętrznego. Odradzam !SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

OSK Kursor S.C.

(8 opinii)

Wodzisławska 10
44-200 Rybnik

bardzo słaby
(ocena z dnia 07.01.2017)
Kurs rozpoczynałem w sierpniu 2016 roku i wszystko szło świetnie. Teoria miło i szybko w dwa tygodnie, przez pierwsze dwa miesiące jazdy również były regularnie (choć mogłyby być częściej) i prowadzone w sposób profesjonalny. Wyjeździłem w ten sposób 20 godzin i już było widać horyzont w postaci skierowania na egzaminy. Problemy zaczęły się, kiedy mojemu instruktorowi wyskoczyła prywatna sprawa i musiał przejść na urlop (o takiej możliwości uprzedzał mnie, więc nie mam o to do niego pretensji). Panie w biurze jednak od razu raczyły założyć, że nie będzie mi przeszkadzało, iż kurs przeciągnie się o jakieś półtorej miesiąca. Mimo moich kilku pielgrzymek do biura i próśb musiałem i tak czekać na powrót mojego instruktora, który pod koniec listopada zdziwił się, że jeszcze nie mam prawa jazdy w ręku. W ciągu 40 dni przydzielali mi z łaski różnych instruktorów i przejeździłem przez ten czas pięć godzin. Muszę przyznać, że się zawiodłem na tej firmie, a polecił mi ją kolega, który korzystał z ich usług rok wcześniej. Priorytetem był dla mnie czas. Być może popełniłem błąd, że zapłaciłem za kurs z góry, ale nie mogłem przewidzieć, że kurs będzie trwał od sierpnia do grudnia. W połowie ostatniego miesiąca roku 2016 zdałem za pierwszym razem z pochwałą egzaminatorki. Za stracone nerwy (było już ostro) i, przede wszystkim, czas stawiam ocenę 1/5. Gwiazdkę tę otrzymuje mój instruktor za pełny profesjonalizm, niestety jako firma - zawiedli w najistotniejszej dla mnie kwestii.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 23.09.2015)
Najgorsza szkoła nauki jazdy na prawo jazdy jaka może być na rynku w mieście,zero kompetencji a jeszcze sobie życzą sporo kasy,instruktorzy krzyczą bez powodu,nawet nie patrzą na to co robisz jak jedziesz tylko bawią się telefonem czy z kimś przez niego rozmawiają,robią wszystko żebyś się nie nauczył a przyszedł po dodatkowe godziny żeby tylko zarobić,z czystym sercem nie polecam nikomu tej szkoły,omijajcie ja daleko szerokim łukiem jeśli cenicie sobie czas a pieniądze są dla was ważne i cenne i nie lubicie wyrzucać swojej kasy w błoto!!.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2014)
Na kursy chodziliśmy razem z chłopakiem. Prawo jazdy zrobione w półtorej miesiąca, zdaliśmy za pierwszym razem. Oboje mieliśmy jazdy z p. Justyną :) Jazdy 3/4 razy w tygodniu po 1,5/2h. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2014)
Bardzo dobra szkoła miła i fachowa obsługa , zdancyh problemow. jako intruktora polecam Panią Justyne :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 15.01.2014)
Pani Justyna powinna najpierw sama nauczyc sie jeżdzić,potem uczyć innych.Nie polecam !
6
R1 Szkoła Nauki Jazdy

(1 opinia)

M.C. Skłodowskiej 7/104
44-200 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2012)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy. Osobiście szczególnie polecam Pana Kamila. Jest instruktorem bardzo wymagającym, na każdy nawet najmniejszy błąd od razu zwraca uwagę i potrafi przekazać swoją wiedzę w sposób bardzo zrozumiały. Dzięki niemu egzamin to pestka;) pozdrowienia dla wszystkich z R1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

IDEA

(1 opinia)

ul Kuźnicka 1
44-207 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2013)
Polecam serdecznie . Daria
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Ośrodek Szkolenia Kierowców PST Transgór S.A.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2016)
Zajęcia dobre, wykłady dobrze prowadzone, cena przystępna.SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2014)
Osobiscie jezdziłem w osk nowiny toyota yaris z silnikiem diesla i naprawdę bardzo fajnie ucza maja dobre metody na łuku i egzamin zdałem bez problemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Nauka Jazdy ArtBED

(1 opinia)

Raciborska 15 / naprzeciw C.H.Rybnik Plaza
44-217 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2012)
Metody nauki bezbłędne, pozwalające nawet laikowi zrozumieć co to najważniejsze w przepisach drogowych. Teoria i jazdy dopasowywane są do możliwości kursanta. Cały kurs trwał 2,5 miesiąca łącznie z teorią. Bardzo konkretny i życzliwy instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem