Prawo jazdy Rybnik

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Rybniku(13)

Więcej filtrów kursów
755 Zaufanych Opinii (958 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2026)
Polecam i szkółkę i Panią Iwonę wszystko zawsze wytłumaczone super i bezproblemowo
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2026)
Pani Iwonka najlepsza instruktorka I złota kobieta polecam i pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2026)
Bardzo dobra szkoła nie ważne czy w biurze, na wykładach czy jazdach była dobra atmosfera. Mogę polecić panią Iwonę bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2026)
Serdecznie polecam instruktorkę Iwonę! Dzięki jej profesjonalnemu podejściu, cierpliwości i świetnemu przygotowaniu udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy kategorii B. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, bez stresu, a każda jazda była pełna cennych wskazówek i praktycznych porad. Iwona potrafi doskonale wytłumaczyć nawet trudniejsze manewry i dodaje pewności za kierownicą. Dziękuję za ogromne wsparcie i motywację – lepszej instruktorki nie mogłam sobie wymarzyć!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2026)
miałem jazdy z panią Iwoną bardzo super osobą bardzo przyjemnie się jeździło i dobrze wyszkoliła mnie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
OSK AVANT

ul. Kościelna 1 44-200 Rybnik

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM, D, D po C, D po B, C, C+E, A po A1, A po A2, A2 po A1

  • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
260 Zaufanych Opinii (417 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2026)
Bardzo polecam instruktora pana radka mile podejscie do kursanta Dobre tlumaczenia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2026)
Serdecznie polecam instruktora Amadeusza oraz całą szkółkę kursor! Pełen profesjonalizm, świetne podejście do kursantów i bardzo przyjazna atmosfera podczas zajęć. Amadeusz wszystko tłumaczy spokojnie i jasno, dzięki czemu nauka przebiega bez stresu i w miłej atmosferze. Widać ogromne zaangażowanie i doświadczenie. Cała szkółka działa na bardzo wysokim poziomie — organizacja, kontakt i podejście do kursantów są naprawdę świetne. Polecam każdemu!????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2026)
Kurs solidnie przygotowuje do egzaminów praktycznych jak i teoretycznych. W biurze panie dbają o kursantów, można na nie liczyć, jest dobry kontakt i organizacja. Serdecznie polecam dwóch instruktorów, z którymi miałam przyjemność jeździć, czyli Pana Radka i Pana Szymona. Wszystko fajnie tłumaczone, wyczuwalny duży profesjonalizm i miła atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2026)
Kurs w szkole odbywał się w przyjemnej atmosferze, jazdy tez super, bardzo polecam instruktora Amadeusza. Cały kurs bez żadnych zarzutów i problemów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2026)
Pan Amadeusz Nosiadek to najlepszy instruktor. Takiego to ze świecą szukać. Wytrzymały i wyrozumiały, wyjaśni wszytsko nawet i 100 razy. Wszystko zdane za pierwszym razem, (ps. omijajcie Panią Beatę szerokim łukiem!!!!!!) ale wracając naprawdę pan Amadeusz świetnie przygotował do egzaminu jestem bardzo wdzięczna i POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców KURSOR

ul. Raciborska 22 44-200 Rybnik

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A2, A1, A+B, B po B1, A po A1, A po A2, B, A2 po A1

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
144 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2026)
Polecam, w szczególności instruktora Kubę - niesamowita cierpliwość oraz świetne podejście do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2026)
Bardzo polecam tą szkołę, wszytko zorganizowane na bardzo wysokim poziomie i odbywało sie bezproblemowo. Osobiście bardzo dziękuję i polecam instruktorowi Jakubowi Ż. dzięki któremu zdałem egzamin za pierwszym razem bez większych problemów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2026)
Polecam tą szkołę jazdy i instruktora Kubę!!! egzamin zdany za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2026)
Bardzo polecam szkółkę MOTO MM, wszystko jest tam zorganizowane na wysokim poziomie, a atmosfera naprawdę sprzyja nauce i pozwala podejść do jazd bez stresu. Najlepszy instruktor to zdecydowanie pan Jakub, który jest nie tylko profesjonalny i cierpliwy, ale też bardzo miły i ma świetne podejście do kursanta, dzięki czemu jazdy przebiegają w luźnej i przyjemnej atmosferze, a przy okazji można się pośmiać. Dzięki takiemu przygotowaniu udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem, więc zdecydowanie polecam każdemu, kto chce dobrze nauczyć się jeździć i zdać bez problemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2026)
Wybrałem tą szkołę jazdy na podstawie opinii innych - i nie zawiodłem się :) Pan Jakub jest świetnym, uprzejmym oraz cierpliwym instruktorem. Na każdej z jazd panowała dobra atmosfera, byłem w stanie dużo się nauczyć oraz poprawiać swoje błędy z dnia na dzień. Pan Jakub bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu praktycznego wewnętrznego, jak i państwowego - oba zdałem za pierwszym razem. Szczerze polecam każdemu tą szkołę jazdy oraz instruktora Jakuba Żymełkę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
MotoMM

Wysoka 15 44-200 Rybnik

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

54 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2025)
Polecam tę szkołę nauki jazdy z całego serca - przede wszystkim za świetne podejście instruktora pana Grzegorza, wiele wartościowych rad i cierpliwość, oraz za świetnie zorganizowany plac manewrowy, który pozwala w przyjemny sposób opanować niezbędne umiejętności.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2024)
Pani Basia super instruktorka , bardzo dobrze nauczy jeździć polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2024)
Bardzo fajne przygotowanie do egzaminu, Pani Basia najlepsza instruktorka, wszystko wytłumaczone w dobry sposób i świetne przygotowanie do ćwiczeń :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2024)
Niesamowici instruktorzy i niesamowite przygotowanie do egzaminu. Na egzamin poszłam zdecydowana nabytych umiejętności i udało mi się zdać za pierwszym razem. Nie żałuję żadnej godziny. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2024)
Gorąco Polecam ten Ośrodek Szkoleniowy a w szczególności Pana Grzegorza ,który jest Instruktorem z powołania !!!
4

ul. Młyńska 8 44-200 Rybnik

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

17 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2025)
Polecam Osk Szosa. Piotr to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dogodne terminy i przyjazna atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2025)
Najlepszy instruktor Pan Piotr Kolodziej
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2025)
Pełen profesjonalizm, super atmosfera, duża cierpliwość, super podejście! Piotrek to idealny instruktor ☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2025)
Najlepszy instruktor jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2025)
Polecam! Przemiła atmosfera, super podejście do kursanta, wszystko dokładnie tłumaczone - zdane za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
OSK SZOSA

Kościuszki 45 44-200 Rybnik

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A2, A po A2, A po A1, A+B, A, A2+B, B, A2 po A1

32 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2025)
super szkółka, polecam pana Grzegorza,bardzo cierpliwy i ma świetne podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2025)
Super szkoła jazdy, szczególnie polecam pana Tomka. Jest naprawdę świetnym instruktorem, jest bardzo cierpliwy, genialnie wszystko tłumaczy i do tego w przyjaznej atmosferze. Dzięki jego solidnemu przygotowaniu zdałam za pierwszym razem :) Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2025)
Super szkoła jazdy, wszystko dobrze zorganizowane, bardzo fajna atmosfera oraz świetni instruktorzy. Szczególnie polecam instruktora Wojtka który bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2025)
Instruktor Krzysztof klasa sama w sobie. Wszystkiego mnie nauczył
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2025)
Bardzo dziękuję szkole nauki jazdy K2 za realizację marzeń przy Waszej pomocy. Szczególne podziękowania dla Krzysztofa!!! Wszystko opowie i pokaże, a jeśli coś nie będzie jasne, spokojnie wyjaśni jeszcze raz. I co najważniejsze - jego wsparcie (jest kolosalne). Po 30 godzinach jazdy staniesz się pewnym siebie kierowcą. Polecam!!!
6

ul. Szafranka 7 (budynek Biblioteki Miejskiej) 44-200 Rybnik

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

22 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2025)
Polecam z całego serduszka,jesteście najlepsi !!!!Dariusz Pich i reszta załogi Osk instruktor dziękuję.Pełny profesjonalizm ,łatwo,szybko i przyjemnie.❣️❣️❣️❣️❣️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 16.02.2025)
Jazdy z Panem Darkiem super bez zarzutów lecz z Panem Krzyśkiem ciężko jest się dogadać co do jazdy i na samych jazdach. Same jazdy trwały 4 miesiące często były one raz tygodniowo. Raz instruktor zaproponował bym miała jazdy w dzień swoich 18-nastych urodzin przez co spóźniłabym się na własne urodziny lecz dla niego to nie był problem. W pierwszym miesiącu byłam już tak zniechęcona do jazd że myślałam nad rezygnacją z prawa jazd ponieważ nie sprawiało mi to żadnych pozytywnych emocji a same negatywne. Testy teoretyczne wewnętrzne również duży minus ponieważ są one odbywane tylko raz w tygodniu co sprawia duży problem dla osób pracujących czy uczęszczających do szkoły osob do późniejszej godziny w ten dzień. Komputery również się zawieszają i zdążą się że nagle trafił się internet czy też w trakcie testu się ścięło i był włączany od nowa. Oczywiście ciężki był też kontakt z instruktorami potrafili odpisywać po kilku dniach czy dopiero gdy się znów napisało lub zadzwoniło co też opóźniało szybsze skończenie kursu. Co do opłat za kolejne próby po testach wewnętrznych byliśmy informowaniu na wykładach więc nie mogę powiedzieć że były one jakimiś ukrytymi kosztami. A jeżeli chodzi co do jazd dodatkowych np przed egzaminem to terminy były bardzo przyjemne bo jak można się domyślić dodatkowe to dodatkowe koszta dla kursanta i był to plus dla szkółki. Jeżeli ktoś chciałby zrobić kurs w normalnym szybszym tempie to nie polecam chyba że komuś tak zależy i lubi się bawić w muchę w smole to jak najbardziej. Zaczynałam kurs kilka dni przed znajomymi którzy były w innej szkółce a skończyłam ponad pół roku później.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2025)
Polecam bardzo Pana Piotrka! Dodał mi dużo odwagi i pewności siebie oraz nauczył wszystkiego, aby zdać
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2024)
Cudowna szkółka, profesjonalne podejście do kursanta, wszystko zrozumiale tłumaczą, jazdy uważam naprawdę za miło spędzony czas
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2024)
Bardzo fajna szkoła, polecam Panią Zuzię Bochenek jest super instruktorką i dzięki niej zdałam prawo jazdy w mieście w którym nigdy nie jeździłam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7
OSK Instruktor

Chrobrego 6 44-200 Rybnik

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2019)
Polecam bezapelacyjnie, po 5 godzinach jazd otrzymałem ogromną dawkę bezcennych rad, których nie da się wyczytać w książkach ani w internecie, instruktor jest z Rybnika i wie jak przebiega trasa egzaminu.Wieloletnie doświadczenie i doza liczba kursantów dają mu ogromna wiedzę na temat przebiegu procesu egzaminu, tam gdzie jeździłem z instruktorem tam dokładnie byłem egzaminowany. Polecam dlatego ponieważ instruktor wie w jaki sposób skutecznie przekazać wiedzę uczniowi. Szczęśliwy posiadacz prawo jazdy kat.B 2019.01.08
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2012)
Metody nauki bezbłędne, pozwalające nawet laikowi zrozumieć co to najważniejsze w przepisach drogowych. Teoria i jazdy dopasowywane są do możliwości kursanta. Cały kurs trwał 2,5 miesiąca łącznie z teorią. Bardzo konkretny i życzliwy instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Nauka Jazdy ArtBED

Raciborska 15 / naprzeciw C.H.Rybnik Plaza 44-217 Rybnik

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2012)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy. Osobiście szczególnie polecam Pana Kamila. Jest instruktorem bardzo wymagającym, na każdy nawet najmniejszy błąd od razu zwraca uwagę i potrafi przekazać swoją wiedzę w sposób bardzo zrozumiały. Dzięki niemu egzamin to pestka;) pozdrowienia dla wszystkich z R1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
R1 Szkoła Nauki Jazdy

M.C. Skłodowskiej 7/104 44-200 Rybnik

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

10
OSK APEX

Skłodowskiej 11 44-200 Rybnik

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, B, AM

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Rybnik?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się autem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Rybnik to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Rybnik. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędny w tym celu będzie test na prawo jazdy, który pomoże w nauce na prawko.