5 963

Ośrodków

134 062

Opinii

90 242

Zaufanych Opinii

4 106

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (15)

1
OSK AVANT

(545 opinii w tym 489 zaufanych )

Kościelna 1
44-200 Rybnik

słaby
(ocena z dnia 04.07.2018)
Dziwią mnie te ogromy pozytywnych opinii dla pana [...]. Być może jest miły tylko dla osiemnastek. Miałam przyjemność kilka godzin spędzić z tym instruktorem, ma problemy poważne z tą cierpliwością, bardzo się denerwował, wrzeszczał i naraził mnie stwarzając groźną sytuację na drodze. Źle go wspominam. Z drugiej strony współczuję osobie która z takim stanem kręgosłupa siedź za kółkiem od świtu do nocy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Bardzo serdecznie polecam szkołę Avant, właściwe podejście do kursanta i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2018)
Bardzo polecam szkołę Avant. Instruktorzy prezentują pełny profesjonalizm, a w szczególności Bartłomiej Mikołajczyk którego rady przydają się zarówno na egzaminie jak i codziennej jeździe. Dziękuję za poświęcony czas i okazaną mi cierpliwość. Do zobaczenia na drodze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2018)
Bardzo polecam szkołę Avant. Miła atmosfera, ciekawe wykłady i przede wszystkim świetna kadra instruktorów z powołania.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2018)
super pełen profesionalizm i miła atmosfera na jazdach.Polecam

Poniższe Szkoły nie posiadają Zaufanych Opinii

Sprawdź różnicęSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2017)
Bardzo polecam OSK Andrzej i syn, miła atmosfera, instruktorzy w szczególności P.Kamil bardzo dobre podejście do kursanta umie wytłumaczyć,jazdy odbywały się w super atmosferze. Organizacja super po prostu. Osobiście bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2017)
Świetna atmosfera i konkretny program nauczania . Kamil wie jak wbić wiedzę do głowy kursanta Polecam z czystym sumieniem..
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2017)
OKS Andrzej i Syn to zdecydowanie najlepszy wybór! Miałam jazdy z Panem Kamilem - bardzo miły i cierpliwy przez co jazdy były czystą przyjemnością. Wszystko tłumaczył bardzo dokładnie i spokojnie.Gorąco polecam i pozdrawiam Patrycja :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2017)
Polecam OSK Andrzej i syn, Wspaniali instruktorzy szczególnie Kamil :) Mili, nie krzyczą po kursantach. Potrafią nauczyć jak jeździć itd, Dzięki OSK zdałam za drugim razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2017)
Bardzo polecam ten ośrodek szkolenia. Miałem jazdy zarówno z Kamilem jak i z Grzegorzem.Pełen profesjonalizm. Kamil spokojny i opanowany wszystko tłumaczył do skutku obaj Panowie maja poczucie humoru a zwłaszcza Pan Kamil jego smiech jest bezcenny. Egzamin zdany bezbłednie za pierwszym razem Polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

(18 opinii)

Kościuszki 17
44-200 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2018)
Nie dostrzegam minusów. Świetna szkoła;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2016)
:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 03.09.2016)
Jazdy trwały długo, instruktor mimo kilku próśb nie pokazał mi podstaw- sprawdzania płynów i świateł, ponadto ciągle siedział na telefonie. Chociaż miałam widoczne problemy z ruszaniem z ręcznego, nie ćwiczyliśmy tej umiejętności.No nic, trzeba poszukać gdzie indziej rzetelnej nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2016)
Wszystko na plus. Ciekawe wykłady, elastyczne godziny jazd, super atmosfera i doświadczeni instruktorzy. Jak najbardziej polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.06.2016)
Super atmostrefa,profesjonalizm,możliwość elastycznego dopasowania godzin,świetny instruktor Krzysztof,wymagający ,miły,super metoda nauczania.Jazda z nim to sama przyjemność.Dodam tylko iż dzieki tłumaczeniom i cierpliwosci instruktora nauczylam sie dobrze jeździć i zaliczylam egzamin za 1 razem!
4
OSK Instruktor

(11 opinii)

Chrobrego 6
44-200 Rybnik

neutralny
(ocena z dnia 22.09.2017)
Dobra szkoła, ale egzaminy wewnętrzne są bardzo trudne i podchwytliwe. Niewygodne i dodatkowo stresujące jest też pisanie odpowiedzi na kartkach, a na wyswietlaczu czasem trudno coś dostrzec, bo jest po prostu mały. Niestety długo trwa kurs, więc jak ktoś chce mieć teorie szybko i podejście zaraz do wewnętrznego, który dopuszcza do państwowego to się rozczaruje. Jazdy przebiegły w większości w miłej atmosferze. Plus za to, źe gdy masz przed sobą egzamin instruktor zawsze znajdzie czas na jazdy. Zdane za drugim razem, głównie z powodu stresu, który był spotęgowany tym, że samochody w WORD są nowsze i to mnie przeraziło, ponieważ cały czas jeździłam na starszej yaris. Pomogło dokupienie jazd w innym OSK, gdzie mieli samochody identyczne jak w WORD.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.05.2017)
Co do samych jazd nie ma się do czego doczepić, natomiast jeżeli komukolwiek zależy na szybkim zdaniu prawa każdy zdecydowanie odradzam i nie polecam! Ukryte koszty dodatkowe w postaci opłat za egzaminy wewnętrzne, pytania podchwytliwe jakość beznadziejna i na dodatek pisze się owe testy na kartkach, co nie jest przyjemne jeśli ktoś zdaje egzamin na komputerze
dobry
(ocena z dnia 27.03.2017)
Jeśli chodzi o samą szkole jazdy to wszystko ok wykłady ciekawe, czas oczekiwania na jazdy w moim przypadku będąc dyspozycyjna krótkie co poszło sprawnie, ale idąc na egzamin wewnętrzny myśląc, że jestem przygotowany na 100% okazało się, ze jednak tak nie jest zdałem za 4razem, na projektorze którym puszczają egzamin nic nie było widać, egzamin odbywa się w sali, gdzie jest dużo osób pisząc odpowiedzi na kartkach co bylo jak dla mnie dodatkowym stresem zamiast robić egzamin na komputerze, same jazdy były w porządku dużo cierpliwości i luźna atmosfera, w wordzie zdałam teorie i praktykę za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 09.09.2016)
Witam. Chciałbym wszystkich ostrzec. Ta szkoła była najlepszą w Rybniku. Niestety na chwilę obecną pan [...]zajmuje się wszystkim tylko nie jazdami z kursantami. Ilość kursantów oczekujących na jazdy ciągle się zwiększa. Umówienie się na kolejne jazdy to wieczny problem. Córka czekała na pierwszą jazdę ponad dwa miesiące od zdania egzaminu wewnętrznego. Odradzam !
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2016)
Jeździłem z innymi instruktorami , zdawałem i zdawałem i nic. Z Darkiem dwie jazdy no i...za drugim razem, przy czym za pierwszym razem miałem poprostu pecha. Spokojnie, zero nerwów, przydatne rady i wskazówki. PolecamSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

OSK Kursor S.C.

(8 opinii)

Wodzisławska 10
44-200 Rybnik

bardzo słaby
(ocena z dnia 07.01.2017)
Kurs rozpoczynałem w sierpniu 2016 roku i wszystko szło świetnie. Teoria miło i szybko w dwa tygodnie, przez pierwsze dwa miesiące jazdy również były regularnie (choć mogłyby być częściej) i prowadzone w sposób profesjonalny. Wyjeździłem w ten sposób 20 godzin i już było widać horyzont w postaci skierowania na egzaminy. Problemy zaczęły się, kiedy mojemu instruktorowi wyskoczyła prywatna sprawa i musiał przejść na urlop (o takiej możliwości uprzedzał mnie, więc nie mam o to do niego pretensji). Panie w biurze jednak od razu raczyły założyć, że nie będzie mi przeszkadzało, iż kurs przeciągnie się o jakieś półtorej miesiąca. Mimo moich kilku pielgrzymek do biura i próśb musiałem i tak czekać na powrót mojego instruktora, który pod koniec listopada zdziwił się, że jeszcze nie mam prawa jazdy w ręku. W ciągu 40 dni przydzielali mi z łaski różnych instruktorów i przejeździłem przez ten czas pięć godzin. Muszę przyznać, że się zawiodłem na tej firmie, a polecił mi ją kolega, który korzystał z ich usług rok wcześniej. Priorytetem był dla mnie czas. Być może popełniłem błąd, że zapłaciłem za kurs z góry, ale nie mogłem przewidzieć, że kurs będzie trwał od sierpnia do grudnia. W połowie ostatniego miesiąca roku 2016 zdałem za pierwszym razem z pochwałą egzaminatorki. Za stracone nerwy (było już ostro) i, przede wszystkim, czas stawiam ocenę 1/5. Gwiazdkę tę otrzymuje mój instruktor za pełny profesjonalizm, niestety jako firma - zawiedli w najistotniejszej dla mnie kwestii.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 23.09.2015)
Najgorsza szkoła nauki jazdy na prawo jazdy jaka może być na rynku w mieście,zero kompetencji a jeszcze sobie życzą sporo kasy,instruktorzy krzyczą bez powodu,nawet nie patrzą na to co robisz jak jedziesz tylko bawią się telefonem czy z kimś przez niego rozmawiają,robią wszystko żebyś się nie nauczył a przyszedł po dodatkowe godziny żeby tylko zarobić,z czystym sercem nie polecam nikomu tej szkoły,omijajcie ja daleko szerokim łukiem jeśli cenicie sobie czas a pieniądze są dla was ważne i cenne i nie lubicie wyrzucać swojej kasy w błoto!!.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2014)
Na kursy chodziliśmy razem z chłopakiem. Prawo jazdy zrobione w półtorej miesiąca, zdaliśmy za pierwszym razem. Oboje mieliśmy jazdy z p. Justyną :) Jazdy 3/4 razy w tygodniu po 1,5/2h. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2014)
Bardzo dobra szkoła miła i fachowa obsługa , zdancyh problemow. jako intruktora polecam Panią Justyne :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 15.01.2014)
Pani Justyna powinna najpierw sama nauczyc sie jeżdzić,potem uczyć innych.Nie polecam !
6
R1 Szkoła Nauki Jazdy

(1 opinia)

M.C. Skłodowskiej 7/104
44-200 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2012)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy. Osobiście szczególnie polecam Pana Kamila. Jest instruktorem bardzo wymagającym, na każdy nawet najmniejszy błąd od razu zwraca uwagę i potrafi przekazać swoją wiedzę w sposób bardzo zrozumiały. Dzięki niemu egzamin to pestka;) pozdrowienia dla wszystkich z R1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

IDEA

(1 opinia)

ul Kuźnicka 1
44-207 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2013)
Polecam serdecznie . Daria
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Ośrodek Szkolenia Kierowców PST Transgór S.A.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2016)
Zajęcia dobre, wykłady dobrze prowadzone, cena przystępna.SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2014)
Osobiscie jezdziłem w osk nowiny toyota yaris z silnikiem diesla i naprawdę bardzo fajnie ucza maja dobre metody na łuku i egzamin zdałem bez problemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Nauka Jazdy ArtBED

(1 opinia)

Raciborska 15 / naprzeciw C.H.Rybnik Plaza
44-217 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2012)
Metody nauki bezbłędne, pozwalające nawet laikowi zrozumieć co to najważniejsze w przepisach drogowych. Teoria i jazdy dopasowywane są do możliwości kursanta. Cały kurs trwał 2,5 miesiąca łącznie z teorią. Bardzo konkretny i życzliwy instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem