6 025

Ośrodków

148 988

Opinii

103 405

Zaufanych Opinii

4 446

Kuponów rabatowych

pozycjanowanie stron szkół jazdy

Ranking Szkół (15)

1
OSK AVANT

(596 opinii w tym 539 zaufanych )

Kościelna 1
44-200 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2019)
super szkoła i instruktorzy ZDAŁEM za pierwszym razem !!!! gorąco polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2019)
Super szkoła! Polecam serdecznie!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2019)
Instruktor bardzo miły, szkoła zdecydowanie najlepsza w Rybniku:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2019)
Jeśli chcesz prawo jazdy i nie wiesz od czego zacząć, zacznij od wizyty w Avancie. Bardzo miłe Panie, odpowiedzą na wszystkie pytania. Zdecydowałam się na kat. A, pod czujnym okiem instruktora Bartłomieja Mikołajczyka. Nie miałam pojęcia o motocyklu a tym bardziej o jeździe. Bartłomiej ma to coś, co powinien mieć każdy instruktor. Jest przede wszystkim cierpliwy, potrafi przekazać swoją wiedzę, wytłumaczy, podpowie i co ważne jeśli coś ci nie wychodzi, on na pewno wychwyci w czym jest problem. Oddając się w jego ręce wiem, że to była nasza wspólna praca. Nie byłam zostawiona sama sobie, każda jazda była lekcją a nie zmarnowanym czasem. Uzyskałam mnóstwo cennych wskazówek od czynnego motocyklisty, którym jest Bartłomiej. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto marzy o jeździe na dwóch kółkach. Dzięki tej szkole, zaangażowaniu Bartłomieja w swoją pracę, w dzielenie się swoją pasją, jestem już posiadaczką prawa jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2019)
Instruktor z profesjonalnym podejściem, bardzo miła obsługa
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców KURSOR

(0 opinii, oczekuje na zaufane)

Raciborska 22
44-200 Rybnik

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicęSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2017)
Bardzo polecam OSK Andrzej i syn, miła atmosfera, instruktorzy w szczególności P.Kamil bardzo dobre podejście do kursanta umie wytłumaczyć,jazdy odbywały się w super atmosferze. Organizacja super po prostu. Osobiście bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2017)
Świetna atmosfera i konkretny program nauczania . Kamil wie jak wbić wiedzę do głowy kursanta Polecam z czystym sumieniem..
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2017)
OKS Andrzej i Syn to zdecydowanie najlepszy wybór! Miałam jazdy z Panem Kamilem - bardzo miły i cierpliwy przez co jazdy były czystą przyjemnością. Wszystko tłumaczył bardzo dokładnie i spokojnie.Gorąco polecam i pozdrawiam Patrycja :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2017)
Polecam OSK Andrzej i syn, Wspaniali instruktorzy szczególnie Kamil :) Mili, nie krzyczą po kursantach. Potrafią nauczyć jak jeździć itd, Dzięki OSK zdałam za drugim razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2017)
Bardzo polecam ten ośrodek szkolenia. Miałem jazdy zarówno z Kamilem jak i z Grzegorzem.Pełen profesjonalizm. Kamil spokojny i opanowany wszystko tłumaczył do skutku obaj Panowie maja poczucie humoru a zwłaszcza Pan Kamil jego smiech jest bezcenny. Egzamin zdany bezbłednie za pierwszym razem Polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4

(18 opinii)

Kościuszki 17
44-200 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2018)
Nie dostrzegam minusów. Świetna szkoła;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2016)
:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 03.09.2016)
Jazdy trwały długo, instruktor mimo kilku próśb nie pokazał mi podstaw- sprawdzania płynów i świateł, ponadto ciągle siedział na telefonie. Chociaż miałam widoczne problemy z ruszaniem z ręcznego, nie ćwiczyliśmy tej umiejętności.No nic, trzeba poszukać gdzie indziej rzetelnej nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2016)
Wszystko na plus. Ciekawe wykłady, elastyczne godziny jazd, super atmosfera i doświadczeni instruktorzy. Jak najbardziej polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.06.2016)
Super atmostrefa,profesjonalizm,możliwość elastycznego dopasowania godzin,świetny instruktor Krzysztof,wymagający ,miły,super metoda nauczania.Jazda z nim to sama przyjemność.Dodam tylko iż dzieki tłumaczeniom i cierpliwosci instruktora nauczylam sie dobrze jeździć i zaliczylam egzamin za 1 razem!
5
OSK Instruktor

(13 opinii)

Chrobrego 6
44-200 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2018)
Mila atmosfera nauki jazdy a przy tym pełen profesjonalizm :) zadowolenie w 100% :)przeszłam z innego osrodka szkolenia dlatego ze nie umiałam zdac egzaminu praktycznego a tu prosze egzamin zdany za pierwszym razem :) bardzo DZIĘKUJĘ DARKOWI za pomoc :)Polecam!!! Pozdrawiam Patrycja :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Najlepsza szkoła nauki jazdy, jaka może być! Wykłady prowadzone bardzo ciekawie, w miłej atmosferze, bez stresu. Ogrom wiedzy, cierpliwość oraz umiejętne tłumaczenie zarówno teorii jak i praktyki. Polecam każdemu, kto stoi przed wyborem OSK. :) no i oczywiście najlepszy Instruktor Irek!!! Konsekwentny, życzliwy, punktalny, bardzo cierpliwy. Pełen profesjonalizm. Gdybym miała jeszcze raz iść na kurs, to tylko do OSK Instruktor. Oczywiście zdane za pierwszym razem. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 22.09.2017)
Dobra szkoła, ale egzaminy wewnętrzne są bardzo trudne i podchwytliwe. Niewygodne i dodatkowo stresujące jest też pisanie odpowiedzi na kartkach, a na wyswietlaczu czasem trudno coś dostrzec, bo jest po prostu mały. Niestety długo trwa kurs, więc jak ktoś chce mieć teorie szybko i podejście zaraz do wewnętrznego, który dopuszcza do państwowego to się rozczaruje. Jazdy przebiegły w większości w miłej atmosferze. Plus za to, źe gdy masz przed sobą egzamin instruktor zawsze znajdzie czas na jazdy. Zdane za drugim razem, głównie z powodu stresu, który był spotęgowany tym, że samochody w WORD są nowsze i to mnie przeraziło, ponieważ cały czas jeździłam na starszej yaris. Pomogło dokupienie jazd w innym OSK, gdzie mieli samochody identyczne jak w WORD.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.05.2017)
Co do samych jazd nie ma się do czego doczepić, natomiast jeżeli komukolwiek zależy na szybkim zdaniu prawa każdy zdecydowanie odradzam i nie polecam! Ukryte koszty dodatkowe w postaci opłat za egzaminy wewnętrzne, pytania podchwytliwe jakość beznadziejna i na dodatek pisze się owe testy na kartkach, co nie jest przyjemne jeśli ktoś zdaje egzamin na komputerze
dobry
(ocena z dnia 27.03.2017)
Jeśli chodzi o samą szkole jazdy to wszystko ok wykłady ciekawe, czas oczekiwania na jazdy w moim przypadku będąc dyspozycyjna krótkie co poszło sprawnie, ale idąc na egzamin wewnętrzny myśląc, że jestem przygotowany na 100% okazało się, ze jednak tak nie jest zdałem za 4razem, na projektorze którym puszczają egzamin nic nie było widać, egzamin odbywa się w sali, gdzie jest dużo osób pisząc odpowiedzi na kartkach co bylo jak dla mnie dodatkowym stresem zamiast robić egzamin na komputerze, same jazdy były w porządku dużo cierpliwości i luźna atmosfera, w wordzie zdałam teorie i praktykę za 1 razem
6
Nauka Jazdy ArtBED

(2 opinie)

Raciborska 15 / naprzeciw C.H.Rybnik Plaza
44-217 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2019)
Polecam bezapelacyjnie, po 5 godzinach jazd otrzymałem ogromną dawkę bezcennych rad, których nie da się wyczytać w książkach ani w internecie, instruktor jest z Rybnika i wie jak przebiega trasa egzaminu.Wieloletnie doświadczenie i doza liczba kursantów dają mu ogromna wiedzę na temat przebiegu procesu egzaminu, tam gdzie jeździłem z instruktorem tam dokładnie byłem egzaminowany. Polecam dlatego ponieważ instruktor wie w jaki sposób skutecznie przekazać wiedzę uczniowi. Szczęśliwy posiadacz prawo jazdy kat.B 2019.01.08
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2012)
Metody nauki bezbłędne, pozwalające nawet laikowi zrozumieć co to najważniejsze w przepisach drogowych. Teoria i jazdy dopasowywane są do możliwości kursanta. Cały kurs trwał 2,5 miesiąca łącznie z teorią. Bardzo konkretny i życzliwy instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
R1 Szkoła Nauki Jazdy

(1 opinia)

M.C. Skłodowskiej 7/104
44-200 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2012)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy. Osobiście szczególnie polecam Pana Kamila. Jest instruktorem bardzo wymagającym, na każdy nawet najmniejszy błąd od razu zwraca uwagę i potrafi przekazać swoją wiedzę w sposób bardzo zrozumiały. Dzięki niemu egzamin to pestka;) pozdrowienia dla wszystkich z R1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

IDEA

(1 opinia)

ul Kuźnicka 1
44-207 Rybnik

bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2013)
Polecam serdecznie . Daria
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Ośrodek Szkolenia Kierowców PST Transgór S.A.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2016)
Zajęcia dobre, wykłady dobrze prowadzone, cena przystępna.SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2014)
Osobiscie jezdziłem w osk nowiny toyota yaris z silnikiem diesla i naprawdę bardzo fajnie ucza maja dobre metody na łuku i egzamin zdałem bez problemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem