Prawo jazdy Knurów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Knurów(4)

1 Zaufana Opinia (1 Opinia)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2022)
Polecam serdecznie , bardzo miła pani umawiająca jazdy jak i instruktorzy , zwłaszcza pan Mirek , który potrafi stres zmienić w śmiech , działa lekko psychologicznie , co bardzo pomaga początkującym kierowcom ????
1
O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki

ul. Szpitalna 25A 44190 Knurów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B1

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2023)
OSK VECTOR. Bardzo dziękuję za solidne przygotowanie do egzaminu.Najlepsza Szkoła Jazdy!Polecam ! Wszyscy instruktorzy są w stanie przekazać w bardzo prosty sposób cenne rady. Z całego serca dziękuję Pawłowi, Mirkowi,Żanecie,Mariuszowi a w szczególności mojej kochanej Magdzie za naukę,wiarę we mnie oraz motywację. Jeszcze raz dziękuję. Piątek 13-go dla mnie szczęśliwy ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2022)
Naprawdę polecam OSK VECTOR. Wspaniałe przygotowanie do egzaminu, naprawdę dobre i indywidualne podejście do każdego kursanta. Instruktorzy przekazali mi ogromną ilość wiedzy, również tej niepodręcznikowej, lecz naprawdę przydatnej w prawdziwym życiu na drodze. Przyjazna atmosfera, dużo śmiechu i dobrze wykorzystany czas - tak właśnie będę wspominać naukę tutaj. Każdy instruktor jest wspaniały i potrafi na różne sposoby przekazać wiedzę. Zdane za pierwszym właśnie dzięki OSK VECTOR ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2022)
Kurs w OSK VECTOR to nie tylko przygotowanie do egzaminu, ale też świetna przygoda. Szczególnie cenię sobie to, że na jazdach zawsze była miła atmosfera i na egzamin szedłem bardzo pewny siebie. Instruktorzy pod każdym względem spisali się na medal. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam. Oczywiście teoria i praktyka zdane za pierwszym, bez żadnego problemu !!!!.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2022)
OSK VECTOR. Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców ,najlepsi instruktorzy, najlepsze myki jakie są na egzaminie w Wordzie, najlepszym dowodem jestem ja zdane za pierwszym razem, dziękuję całej ekipie za najlepsze rady. Pozdrowienia dla wszystkich, jesteście najlepsi.!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2022)
Zdane za pierwszym!! Serdecznie polecam OSK VECTOR, profesjonalne podejście i super atmosfera! Dzięki temu egzamin bez stresu! W szczególności dziękuję Pawłowi i Żanecie za cenne rady i cierpliwość. Do zobaczenia w drodze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK VECTOR

ul. Batorego 7 44-194 Knurów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2019)
Super podejscie do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2015)
Bardzo miło i rzetelnie prowadzony kurs. Jasno i przejrzyście. Jazdy po trasach egzaminacyjnych, sprawnie, z wieloma cennymi wskazówkami
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców RENOMA

Kazimierza Wielkiego 20A/XIII 44-194 Knurów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2014)
z czystym sumieniem polecam tę szkołę! zdałam za pierwszym razem. Instruktorzy bardzo profesjonalni i cierpliwi, wykłady ciekawe :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4

Szpitalna 29 44-190 Knurów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Knurów?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się autem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Knurów to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Knurów. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.