5 988

Ośrodków

140 675

Opinii

95 919

Zaufanych Opinii

4 263

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (14)

1
Waszczyn Adam. Ośrodek szkolenia kierowców

(296 opinii w tym 233 zaufane )

Wolności 323 (LO nr 1)
41-800 Zabrze

bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2018)
To była moja druga szkoła jazdy. Pierwsza dała mi do zrozumienia., że nic z tego nie będzie. Wszystkim instruktorom dziękuję za to że na nowo mogłam uwierzyć we własne siły. Panu Adamowi za to, że mnie przyjął i umożliwił jazdę z aniołem w postaci Anity. Cudowna, ciepła, serdeczna osoba, która do tego jest najwspanialszym instruktorem i profesjonalistą.Świetnie uczy jazdy samochodem, tłumaczy w prosty ale zrozumiały sposób tyle razy ile ktoś tego wymaga. W trakcie tych wszystkich jazd ani razu nie spotkałam się z jej strony ze zniecierpliwieniem pomimo tego że dziesiątki razy popełniałam ten sam błąd . Życzę każdemu takiej serdecznej atmosfery w trakcie jazdy jaką tworzy Anita instruktor na medal.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2018)
Bardzo fajny ośrodek,instruktorzy bardzo mili i potrafiący nauczyć każdego nawet najtrudniejsze rzeczy Polecam barszo
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2018)
Ogólnie szkołę oceniam bardzo dobrze! Ale moja ocena jest głównie zasługą mojej Instruktor, Anity Szczyrba! To prawdziwy nauczyciel z powołania, który nie tylko uczy jak zdać egzamin, ale przede wszystkim uczy jak się powinno prawidłowo i na luzie jeździć! Dla mnie od pierwszych zajęć, jazda z Anita, choć czasami szalona????, była radością, Anita umiała rozładować mój strach i wszystkie obawy i dała mi pewność siebie za kierownicą. Egzamin wewnętrzny u niej był trudniejszy do zdania niż państwowy! Serio- jeśli Ktos zdał taki solidny wewnętrzny egzamin u Anity, to egzamin państwowy nie zrobi mu problemu! Myślę, że nie mogłam trafić na lepszego nauczyciela niż Anita! Już nie mogę się doczekać kiedy wreszcie otworzy Własną Szkołę Jazdy!!! Liczę na to bardzo!!! Bo będzie to szkoła z Najlepszym Instruktorem na świecie!!! Sikoreczka pozdrawia i dziękuję!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
dobry
(ocena z dnia 10.09.2018)
Pozytywna postawa instruktora. Pani Anita zawsze dobrze umiała wytłumaczyć zasady ruchu drogowego i świetnie przygotowała mnie do egzaminu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2018)
Szkola Jazdy na bardzo wysokim poziomie. Jedynym instruktorem ktory ma cierpliwosc do ludzi i kocha to co lubi jest Anita!!! To dzieki niej po rocznej przerwie zdalam prawo jazdy za pierwszym razem. Jestes wielka.
2
O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki

(301 opinii w tym 194 zaufane )

Wolności 262
41-800 Zabrze

bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2018)
Egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem. Z czystym sercem mogę polecić OSK Progress każdemu. Instruktorzy w jasny sposób wszystko tłumaczą, są cierpliwi, podczas jazd panuje świetna atmosfera. Szczególnie polecam pana Tomka- świetny człowiek i instruktor. Jazdy z nim to czysta przyjemność, aż szkoda, że już ich nie będę miała ;). Pozostaje mi jedynie podziękować :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2018)
Kurs przeprowadzony na wysokim poziomie, szkoła godna polecenia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2018)
Gorąco polecam, przede wszystkim, z racji, że mam porównanie z innymi szkołami jazdy. W OSK Progress odbywałam jazdy doszkalające po tym jak jakiś czas temu zrobiłam kurs na prawo jazdy kategorii B w innej szkole o bardzo dobrej wtedy famie. Gdzie kurs przeszłam bez problemów, chwalona przez instruktora, poszłam na pewniaka na egzamin i... na łuku okazało się ile potrafiłam ja a ile robił za mnie instruktor! Jakie rozczarowanie i jak późno, żeby nadrobić czas i wydane pieniądze! Nie miałam porównania, żeby zauważyć, że nie byłam uczona samodzielności i wyczucia samochodu, tylko byłam wyręczana a manewry nauczono mnie na triki pt."tu obrót, tam pół" itd... W Progress nauczyli mnie nie tylko jak zdać egzamin za pierwszym podejściem, ale przede wszystkim jak dobrze jeździć, z ogromnym naciskiem na bezpieczeństwo i technikę jazdy. Po takim szkoleniu nie będę się bała wejść do auta sama nawet z moją roczną córką! Bezpośredniość i dosadne porównania pana Marka zapadają w pamięć, tak że w mig oduczają złych przyzwyczajeń. A Jego zaangażowanie nie do opisania, jakby traktował nauczenie mnie jeździć jak życiową misję! Aż nie chce się wierzyć, że można z takim powołaniem i niekończącym się zapałem podchodzić do tylu kursantów! Pan Mirek natomiast był nieopisaną pomocą w wyczuciu mojego charakteru, zrozumieniu każdego problemu, rozjaśnieniu każdej wątpliwości, szczegółowym wytłumaczeniu każdej kwestii, podchodząc do wszystkiego z niesamowitym spokojem, łagodnością i cierpliwością. Jako młoda mama mam duże poczucie odpowiedzialności i katastroficzne wyobrażanie sobie wszystkich możliwych scenariuszy, które mogłam spowodować przez wrócenie za kółko po tylu latach przerwy i nieprawidłową jazdę, co powodowało, że paraliżował mnie strach jak tylko wsiadałam do samochodu w roli kierowcy. Pan Mirek ma niesamowity dar uspokajania. Pomógł mi przemóc ten strach, a nawet oddalić stres w dzień egzaminu. Bardzo dziękuję! i naprawdę gorąco polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2018)
Miła atmosfera, instruktorzy wymagający, cierpliwi wszystko dokładnie wytłumaczą bardzo polecam tą szkołę jazdy! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2018)
Zaczynając od początku, kurs teoretyczny był bardzo przyjemny. Przepisy były nam przedstawiane na podstawie zabawnych scenek i sytuacji, co zostaje w głowie na bardzo długo. Od samego początku instruktorzy uczulali nas na ciężkie sytuacje drogowe, które mogą się zdarzyć i jak sobie z nimi poradzic. Zajęcia praktyczne miałam przyjemność mieć z kilkoma instruktorami. Pan Mateusz to okaz cierpliwości i spokoju, z resztą tak, jak Pan Mirek, ale to właśnie z Panem Markiem czułam się jakbym jeździła z tatą, któremu zależy najbardziej na świecie, żebym to prawo jazdy zdała na wysokim poziomie i żebym jeździła jak kierowca, a nie jak kursant. Dzięki wycieczce do Wisły mogliśmy również posmakować "wiatru we włosach". Swobodna, kilkugodzinna jazda samochodem bardzo odpręża i dzięki temu czuje się w aucie dużo pewniej niż przed tą wycieczką. W górach też nauczono nas, jak prawidłowo wchodzić w zakręty, czego szczerze powiedziawszy nie słyszałam od nikogo, kto szkolił się w innych OSK. Jestem bardzo zadowolona z kursu i jestem pewna, że jak zobaczę któregoś z instruktorów, a zwłaszcza Pana Marka, to na pewno zamienię słowo bo po prostu ich lubię! Polecam wszystkim, którzy chcą, żeby ich egzamin na prawo jazdy był tylko formalnością, tak jak to było u mnie! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Beata Ośrodek Szkolenia Kierowców

(269 opinii w tym 180 zaufanych )

Klimasa 2
41-800 Zabrze

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2018)
Polecam z całego serduszka c: Jazdy z instruktorami zawsze pozytywne z miłą atmosferę, nauczyciele wymagający, ale widać efekt i tego powinno się oczekiwać od każdego ośrodka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2018)
Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm, punktualność, bardzo miła atmosfera i anielska cierpliwość Pani Beaty do kursantów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2018)
Najlepsza szkoła jazdy!! Bardzo polecam! Pani Beata zarówno jak i pan Jurek bardzo sympatyczni, dobrze tłumaczą i są Bardzo wyrozumiali dla sapiących i wzdychających w aucie:) Wszystko bez stresu i z jajem także dlatego zdane bez problemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2018)
Witam , nauka z Panią Beatą na najwyższym poziomie .Mimo ,iż było bardzo ciężko ,ponieważ zaczynałam kurs gdzie indziej ,i miałam swoje złe nawyki , to dzięki Pani Beacie poprawiłam swoje błędy,złą jazdę samochodem .Bardzo dokładnie wyjeżdżone trasy , jakie są na egzaminie. 10 godzin z Panią Beata i zdałam kurs od razu . Po kilkuletniej przerwie zdane za pierwszym razem :) .Jestem niezmiernie wdzięczna za naukę,dzięki dodatkowym godziną z Panią Beatą czuje się pewniej na drodze .Duży plus za to,że jazdy były tylko i wyłącznie w aucie takim jakie mamy na egzaminie , w bardzo dobrym stanie. Polecam każdemu z całego serca .
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2018)
Polecam wszystkim którym zależy zdać za pierwszym razem tak jak ja. Super atmosfera profesjonalne podejście do kursanta pani Beata bardzo wymagająca ale dzięki jej uporowi jest efekt i to jaki zdane za pierwszym razem a kto się stresuję jazdami pani Beata ma szeroki wybór muzyki która bardzo odpręża a jazda staje się przyjemnością. Dziękuję bardzo pani Beato za naukę i cierpliwość pozdrawiam również Pana Jurka. Przemek.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
MotoRat motocyklowa szkoła jazdy i ratownictwa

(165 opinii w tym 110 zaufanych )

ul.Goethego 32
41-800 Zabrze

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
Uczyłem się w innej szkole- niestety efekt był taki, że egzamin oblałem. Całe szczęście trafiłem na MotoRat. Chłopaki pokazali mi całkiem inne metody niż w poprzedniej szkole. Nauczyłem się panować nad motocyklem i wyprowadzać motocykl z opresji w przypadku błędu na placu manewrowym. Chłopaki w 5 godzin przygotowali mnie do egzaminu i zdałem bez problemu. Co najważniejsze, nie miałem w głowie, że "może się uda" tylko pewnie podszedłem do egzaminu i zdałem! Druga rzecz to atmosfera podczas kursu. Chłopaki są mega wyluzowani. Nie czujesz żadnej presji jak robisz coś źle. Jest ogień!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Atmosfera luźna choć instruktorzy wymagający, czuć pasje w tym co robią wiec i jakość szkolenia na tym zyskuje. Pozdrawiam i polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2018)
Świetna szkoła! Naprawdę godna polecenia. Instruktorzy uczą jak jeździć i opanować motocykl od podstaw, a nie jak zdać egzamin. Poświęcają uwagę każdemu kursantowi i skutecznie eliminują błędy popełniane przez kursantów. Atmosfera w czasie zajęć przyjazna, jak w motocyklowej rodzinie. Zajęcia teoretyczne na bardzo wysokim poziomie. Duży nacisk na bezpieczeństwo jazdy. Zapisując się na prawo jazdy w MotoRat nigdy w życiu nie jeździłem na motocyklu, egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Gorąco polecam jeśli chcecie się nauczyć jeździć!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2018)
Bardzo polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2018)
Fenomenalna szkoła! Ośrodek naprawdę z pasji, tutaj można się nauczyć a nie tylko odbyć kurs. Zdawałem kat A, nigdy wcześniej nie jeździłem, każdy sie mna interesował, tłumaczył. Zdałem za pierwszym razem. Szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Auto Szkoła VIP

(55 opinii w tym 15 zaufanych )

ul. Wolności 287 (I piętro)
41-800 Zabrze

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2018)
szkoła warta polecenia. instruktorka to bardzo fajna, konkretna babka. profesjonale podejście do nauki, dobre ceny i rabaty, dobra organizacja, po oblanych egzaminach zraziłem się do prawka na 8 lat. w między czasie miałem różnych instruktorów aż trafiłem na szkołę VIP. zostałem mega przygotowany do egzaminu i dodatkowo z czym się nigdzie nie spotkałem instruktorka podbudowała mnie na duchu i wspierała mentalnie. to własnie dzięki tej szkole jestem szczęśliwym posiadaczem zdanego egzaminu:) dzięki:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
Super szkoła, polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2017)
Indywidualne i profesjonalne podejście do kursanta , nauka przebiegła w miłej atmosferze , godziny jazd dopasowane pod kursanta, technika nauczania na poziomie VIP jak sama nazwa szkoły wskazuje . Egzamin zdany za 2 razem . Rady isntruktorów zapadają w pamieć a szkoła warta polecenia !! Dziekuję za dobra nauke Pani Ani i Panu Karolowi ! Pozdrawiam i życzę wielu kursantów i szerokich dróg ????????????!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2017)
Na lepszą szkołę nie mogłam trafić. Instruktorzy bardzo mili, przyjaźni i zaangażowani. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne na najwyższym poziomie. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu jak i do jazdy na codzień. Wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone oraz przećwiczone. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam VIP-a.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2017)
Świetna szkoła, cierpliwi i profesjonalni instruktorzy. Nauka w przyjaznej atmosferze, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu państwowego, podczas którego jeździłem po drogach i miejscach w Bytomiu, w których byłem wielokrotnie podczas kursu. Same plusy. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
Ośrodek Szkolenia Kierowców Lew group

(16 opinii w tym 12 zaufanych )

Franciszkańska 4
41-819 Zabrze

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Na pewno zdecydowałabym się na nią po raz drugi. Cały kurs przebiegał w spokojnej atmosferze, pełna wyrozumiałość w odpowiedzi na wielokrotnie powtarzane błędy była również pokrzepiająca. Duża plastyczność instruktorów to także duży plus. No i te poczucie humoru instruktora Adasia :D Zenon Martyniuk rulez, polecam :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2017)
Świetna szkoła, polecam każdemu. Instruktorzy, to profesjonaliści, którzy nawet największemu laikowi w sposób prosty i zrozumiały wytłumaczą każdą zawiłość. Świetna komunikacja, zero problemów z godzinami jazd. Chcesz być dobrym kierowcą - wybierz ten ośrodek!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2016)
Dla mnie bardzo dobra szkoła, instruktor cierpliwy z poczuciem humoru przy którym nie dało się stresować, udzielał wielu dobrych rad które pomogły mi w zdaniu egzaminu, wytłumaczył wszystko tak, że zdałam za pierwszym razem!! :D Polecam Serdecznie!! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2016)
Szkoła na świetnym poziomie. Zrozumiała i dobrze wyłożona teoria. Wszystko odbywa się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, a instruktor tłumaczy cierpliwie i z zaangażowaniem :) Jazdy były przyjemnością, instruktor udziela dużo cennych wskazówek. Jest niesamowicie cierpliwy i ma bardzo dobre podejście do swoich kursantów. Jest bardzo zaangażowany w to co robi, każda lekcja była bardzo cenna! Doskonale poświęcony czas i pieniądze, które warto zainwestować w bezstresową jazdę na i po egzaminie :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2016)
Miała atmosfera przygotowania, omówienie popełnionego błędu oraz staranne przygotowanie do egzaminów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
JEDYNKA Nauka Jazdy Zabrze Prawo Jazdy

(0 opinii, oczekuje na zaufane)


Zabrze

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
8
OSK "PERFECT"

(22 opinie)

Kasprowicza 7 (Gimnazjum nr 20)
41-803 Zabrze

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2017)
Bardzo profesjonalne podejście, zdane za 1 razem polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2017)
Bardzo dobra szkoła, pełen profesjonalizm, świetny instruktor nie ma lepszej szkoły w Zabrzu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2017)
bardzo dobra szkola, miła atmosfera, instruktor bardo dobrze tlumaczy, polecam w 100%
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2017)
Najlepszy instruktor w Zabrzu. Ma bardzo dobre techniki nauczania, jest cierpliwy. Bardzo dobre ceny, nie ma na co narzekać. Polecam wszystkim tym, którzy chcą zdać za pierwszym razem i jeździć w dobrym towarzystwie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2017)
Instruktor dobrze tłumaczy, szlifuje manewry itp do perfekcji, nie obraża kursanta i nie wyklina na niego. Auto w bardzo dobrym stanie. Przede wszystkim jest to dobry ośrodek ponieważ uczy jazdy w każdych warunkach i na każdej drodze oraz cena jest idealnie dopasowana. Atmosfera fajna, nie ma sztywnego nauczania, z instruktorem można pogadać, pośmiać sie. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Kierowców HenrykSchmidt
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2018)
Bardzo porządny Ośrodek, Instruktorzy są konkretni, i mówią co im leży na sercu, co trzeba poprawić, dzielą się ciekawostkami, poradami i są wyrozumiali, będąc fari wobec nich oraz miłym, odwdzięczą się tym samym. Gorąco polecam z Całego Serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2017)
Gorąco polecam! Pani Iwona i Pan Henryk są osobami godnymi polecenia. Profesjonalni w każdym calu. Wykłady na najwyższym poziomie a jeżeli chodzi o praktykę - indywidualne podejście do kursanta- cierpliwie tłumaczą i wyjaśniają wszystkie zawiłości sztuki jazdy samochodem:) - w miłej i spokojnej atmosferze. A co najważniejsze po zakończonym kursie nie pozostawiają kursanta samego - zawsze można liczyć na ich poradę , wsparcie oraz doświadczenie. Zawsze i wszędzie będę twierdziła, że Pani Iwona i Pan Henryk to najlepsi instruktorzy na świecie:):)Bardzo Państwu dziękuje:) Pozdrawiam, Monika
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2017)
Serdecznie polecam :) Świetne przygotowanie. Zdane za pierwszym razem bez żadnego problemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2017)
Gorąco polecam każdemu kto ma w planach zrobienie prawa jazdy. Wykłady prowadzone przez Panią Iwone są czystą przyjemnością.Juz po samych wykladach miałam ogromną wiedzę o przepisach ruchu drogowego a nauka w domu to tylko doszlifowala.Jeśli zaś chodzi o jazdy z Panem Henrykiem to polecam w 100%.Nigdy przed kursem nie siedziałam za kierownicą,a dzięki Panu Henrykowi moja pierwsza jazda była przyjemnością.Mogłabym tu dużo jeszcze pozytywów wymieniać,ale najlepsze co mogę napisać to to,że dnia 1.03.2017 zdałam egzamin państwowy za 1 razem!!!Serdecznie dziekuję za wiarę we mnie,bo mi samej jej brakowało.Agnieszka Ch.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2017)
Szkola godna polecenia, swietne przygotowanie do egzaminu!! Pani Iwona jest cierpliwa i swietnie tlumaczy, dzieki niej zyskalam wiare w siebie i w swoje umiejetnosci. Lekcje w tej szkole to czysta przyjemnosc. Moge szczerze powiedziec, ze to najlepsi instruktorzy jakich mialam. Cierpliwi, mili, wprowadzaja ciepla atmosfere nic dodac nic ujac. Nauka z nimi do przyjemnosc, POLECAM!! Pozdrawiam Natalia J.
10
OSK Zdzisław Rzewucki

(11 opinii)

Reymonta 3
41-800 Zabrze

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2018)
Instruktorzy z powołania
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2017)
Kurs super, dużym plusem jest teoria którą można zrobić w tydzień.. Jazdy z Panem Łukaszem w świetnej atmosferze, zawsze punktualny, sympatyczny i przede wszystkim cierpliwy! Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
dobry
(ocena z dnia 06.09.2017)
Spotkałam 3 instruktorów. Na początek był Pan Łukasz Rzewucki, syn szefa, co widać było na pierwszy rzut oka. Był bardzo niemiły i bardzo niecierpliwy, wielokrotnie słyszałam jakieś przytyki do tego, ze jestem kobieta i to widać w mojej jeździe. Później był Pan Jacek. Cudowny mężczyzna, bardzo miły, zmniejszył dystans instruktor-uczeń, wprowadził luźna, miła atmosferę, ale potrafił zwrócić stanowczo uwagę, gdy była taka potrzeba. Wielokrotnie tłumaczył, dokładnie i spokojnie. Przez egzaminem dodawał mnóstwo otuchy. Wspaniały instruktor. Później był pan Zdzisław, szef. Porażka. Wredny, wręcz chamski, jego uwagi były bardzo nieprzyjemne. Powtarzał mi wielokrotnie, ze nie mam szans zdać egzaminu. Poszłam do niego, bo myślałam ze dobra będzie dla mnie jego ciężka ręka, ale myliłam się. Przed egzaminem (jednym z kilku, na szczęście ostatnim), wróciłam do Pana Jacka. Powtarzał mi ze dam radę i dobrze mi idzie, uwierzyłam w siebie i zdałam - bezbłędnie. Egzaminator powiedział mi, ze dawno nie widział tak zdecydowanej kobiety za kierownica. Szkoda tylko, ze pan Łukasz tego nie usłyszał ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2017)
Polecam tą szkołę, instruktorzy z powołania naprawdę zależy im, żeby człowiek zdał te prawo jazdy. Pani Lucyna złoty człowiek z bardzo dużą cierpliwością, otwarcie mogę powiedzieć, że dzięki niej zdałam egzamin.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2017)
Kurs profesjonalny i bezstresowy. Z wyboru w oparciu o opinie znajomych ktorzy zdali za 1 lub 2 razem. Uczą jak zdać egzamin i bezpiecznie oraz kulturalnie jezdzić. Pozdrowienia dla Pani Alicji i Pani Magdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem