Prawo jazdy Łazy

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Łazy(4)

Więcej filtrów kursów
11 Zaufanych Opinii (44 Opinie)
dobry
(ocena z dnia 16.12.2019)
Polecam OSK ALFA w Łazach
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2019)
Polecam OSK ALFA w Łazach
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2019)
Polecam OSK ALFA w Łazach
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2017)
Polecam OSK ALFA w Łazach.Bardzo dobra atmosfera na wykładach. Pan instruktor prowadzi punktualnie i sumiennie wykłady.Potrafi jak najciekawiej zaszczepić potrzebną wiedzę w kursantach .Pan instruktor prowadzący jazdy jest niezwykle cierpliwym o wielkim sercu człowiekiem. Zgłębianie wiedzy i uczenie się jazdy samochodem w OSK ALFA Łazy było dla mnie dużym wyzwaniem i wspaniałą przygodą.Każdemu kandydatowi na kierowcę polecam OSK ALFA w Łazach.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2016)
Zdecydowanie polecam ośrodek szkolenia kierowców ALFA.
1
Nauka Jazdy Alfa

ul. Marii Dąbrowskiej 13ul. Polska 14b (Zawiercie), 42-450 Łazy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-06-26

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A1, AM

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2014)
Świetna szkoła jazdy, interesujące wykłady, świetny instruktor, bardzo miła atmosfera, egzamin kat A zdałem za 1 razem.Polecam wszystkim ta szkołę . Pozdrawiam Piotr.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 20.06.2013)
Po przeczytaniu ostatniej opini postanowiłam napisać prawdę o Kolosie. Wystarczy znaleźć na internecie statystyki zdawalności WORD Dąbrowa Górnicza za 2012 r. , Kolosa wcale nie ma czyli nikt nie zdał u Pana Panka za 1 razem. Dlaczego Pan Panek tak kłamie ludzi pisząc sam sobie pozytywne opinie Ja poszłam na kurs do Kolosa za namową koleżanki która była bardzo zadowolona. Tylko jej zachwyt nie przekłada się na wyniki nie zdała już 14 razy. Ja po niezdaniu 4 egzaminów poszłamdoinnegoośrodka. Tam nauczyłam się dopiero parkowania równoległego, zawracania z wykorzystaniem infrastruktury oraz ruszania na ręcznym, gdzie Pan Panek nawet nie wspomniał o takich zadaniach na egzaminie. Po dodatkowychjazdach oraz niestety wydaniu dodatkowej kasy zdałam za 2 razem. Dzięki Panu Sławkowi znów uwierzyłam w siebie a Wy nie dajcie się nabrać Kolosowi.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.05.2013)
Witam Was wszsytkich. Napisze krótko ale tresciwie. Jesli chodzi o prawo jazdy na motror w szkole Pana Henka nie slyszalem zeby ktos nie zdał egazminu na pierwszsym razem, a rozmawialem z wieloma osobami. Sam zdawałem i na maotor i na samochód i było super. Pan Heniek przyjezdzal po kazdego kursanta i odwoził go po zajęciach praktycznych. Same zajecia bardzo dobre, zapewnil nam 100% konfortu i odpowiedział na kazde pytanie. Jazdy w bardzo miłej atmosferze i naprawde ten ośrodek cechuje wysoka elastczność. Gorąco wam polecam. Co do tych negatywnych wpisów to w całych Łazach już ludzie się śmieją , że pan Oziębło z ALFY prosi swoich kursantów żeby zle mówili na szkołe OSKKolos i na szkołe Marcina Kukułki a także każdą zarejestrowaną w Łazach prócz jego. A rozmawiając z ludzmi to szkoła Henka Panka i Kukułki jest w Łazach najlepsza. Szkoda że ludzie nie mają na tyle jaj ze jak juz piszą negatywne komentarze to nie podpiszą się z imienia i nazwiska Pozdrawiam Odwiedzających Paweł.P
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.04.2013)
Jedyną słuszną opinią dla tego ośrodka jest ocena bardzo słaba. Przygotowanie do egzaminu państwowego teoretycznego jak i praktycznego jest niewystarczające, wiele zagadnień pozostało nie omówionych, a zdanie egzaminu bez skrupulatnego ćwiczenia jest po prostu nie możliwe. Jedyną szansą na ratunek jest zmiana ośrodka, polecam to zrobić jak najszybciej, a osobom które jeszcze się nie zapisały radzę omijać ten ośrodek szerokim łukiem ! Pozdrawiam.
bardzo słaby
(ocena z dnia 17.04.2013)
Witam, zgadzam się z poprzednią opinią i również nie polecam OSK Kolos. Oblałam egzamin 6 razy! I to wszystko przy niezliczonych ilościach dodatkowych jazd. Pieniądze wyrzucone w błoto oraz zmarnowany czas! W OSK Kolos teoria a zwłaszcza praktyka prowadzone są na dość niskim poziomie. Przekonalam się o tym wybierając inne OSK w Łazach. Dopiero tam zobaczyłam jak powinna wyglądać profesjonalna nauka jazdy. Po wykupionych kilku jazdach i ogromnym skorygowaniu moich dotychczasowych zachowań za kółkiem nabytych u Pana Henryka, zdałam egzamin za pierwszym razem! :) z tego co słyszałam, nie jestem wyjątkiem. Dlatego jeżeli cenicie swój czas i pieniądze to ODRADZAM!
2

ul. Świerczewskiego 26a 42-450 Łazy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 19.12.2021)
Instruktor, z którym miałam praktyki nie ma podejścia do ludzi. Kiedy popełni się jakiś błąd, denerwuje się na kursanta, wyzywa i klnie. Jest to dodatkowy stres. Pan Leszek chwali się wiedzą psychologiczną, której najwidoczniej nie posiada, patrząc na to jakie ma podejście do uczniów. Kiedy się wyjeździ 30h padają słowa, że trzeba wykupić dodatkowe jazdy bo nie ma szans na zdanie egzaminu. Oczywiście się nie zgodziłam bo wiedziałam, jak to będzie wyglądać. Poszłam do konkurencji, gdzie Pani była aniołem i dopiero wtedy czerpałam naukę z jazdy. Na jednym z podejść do egzaminów, egzaminator, podkreślam EGZAMINATOR powiedział, że bardzo dobrze jeżdżę. Nie jeździe się 2h po Dąbrowie bo jest odejmowany czas na dojazd i powrót więc samej nauki zostaje jakoś 1h 15 min (mówię w kontekście osób, które mieszkają w Chruszczobrodzie). Plusem jest Pani prowadząca teorię. W czasie dwóch jazd, które z nią miałam była bardzo miła i łagodna, jednak z tego co mi wiadomo z nią się jeździ bardzo rzadko, prawie wcale.
neutralny
(ocena z dnia 29.12.2012)
Zgadzam się z poprzednią opinią kursanta,wszystko opiera się na tym, by wyłudzić jak najwięcej kasy. . Hasła typu "nie umiesz ruszać", "nie masz po co iść na egzamin", "musisz wykupić dodatkowe jazdy" to ze strony pana Leszka normalność. Brak podejścia do kursanta,brak opanowania a raczej podnoszenie głosu na kursanta. Podstawą zdania egzaminu jest plac manewrowy(łuk), na który zabierają maksymalnie 3razy w ramach 30godzin, reszta to jazdy po tych samych trasach. . i oszukiwanie na godzinach - wpisują 2, a jazdy jest 1,5 godziny. Dodatkowo wychwalanie się,a raczej ściemy ilu kursantów przychodzi do ich ośrodka,wykupując nawet 40godzin dodatkowych. Nie mówiąc już o tym, że Leszek wie wszystko, nie ważne na jaki temat zacznie się rozmowę, on wie najlepiej. Beznadzieja, nie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
słaby
(ocena z dnia 15.03.2012)
Uczęszczałem na kurs do tego ośrodka i kosztowało mnie to dużo nerwów. Pan Leszek który chwali się wiedzą psychologiczną, nie ma o niej chyba najmniejszego pojęcia lub wykorzystuje ją żeby zniszczyć psychicznie kursanta. Po ukończeniu 30 jazd będących w cenie podstawowej kursu pojawia się magiczne stwierdzenie, że nie mam szans zdać egzaminu, ale jeśli wykupię dodatkowe dwie jazdy to zdam bez problemu. Po tych dwóch jazdach historia się powtarza. Moim zdaniem chcą wydoić jak najwięcej kasy z kursanta. Ja po niezdanym egzaminie poszedłem do konkurencji. Chciałem wykupić dodatkowe 6 godzin jazd, po jednej godzinie Pan Wojtek (z ...) stwierdził że nie potrzebuję żadnego doszkalania i zdam bez problemu egzamin, nie chciał, choć mógł wyciągać ode mnie pieniędzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2012)
wykłady p. Wojtka super, uczula na wszystko, że tak powiem; a trasy wałkowane do znudzenia, nie sposób nie zdać, ja za pierwszym razem, jeszcze raz dzięki Paweł i p.Krysiu za dobra naukę, W. z Łaz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4

Kościuszki 5 42-450 Łazy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Łazy?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Łazy to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Łazy. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawko.