Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Łazy
  • Kurs kat. B
-100PLN
1550 1450PLN

Ranking Szkół (4)

1
OSK ALFA

(42 opinie w tym 9 zaufanych )

Marii Dąbrowskiej 13
42-450 Łazy

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2019)
Polecam OSK ALFA w Łazach
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2017)
Polecam OSK ALFA w Łazach.Bardzo dobra atmosfera na wykładach. Pan instruktor prowadzi punktualnie i sumiennie wykłady.Potrafi jak najciekawiej zaszczepić potrzebną wiedzę w kursantach .Pan instruktor prowadzący jazdy jest niezwykle cierpliwym o wielkim sercu człowiekiem. Zgłębianie wiedzy i uczenie się jazdy samochodem w OSK ALFA Łazy było dla mnie dużym wyzwaniem i wspaniałą przygodą.Każdemu kandydatowi na kierowcę polecam OSK ALFA w Łazach.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2016)
Zdecydowanie polecam ośrodek szkolenia kierowców ALFA.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2015)
Polecam OSK Alfa Pozytywna atmosfera zarówno na wykładach jak i podczas jazd. Czym więcej stresu podczas nauki tym łatwiej na egzaminie. Wszystko zdane za pierwszym razem. Pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2015)
Kurs prawa jazdy wspominam bardzo miło. Instruktor jest bardzo punktualny , cierpliwy, opanowany i uprzejmy. Bardzo solidnie i dokładnie tłumaczy. Jestem zadowolona. Każdemu zainteresowanemu szczerze polecam.

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicęSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

OSK Kolos

(14 opinii)

ul. Świerczewskiego 26a
42-450 Łazy

3
neutralny
(ocena z dnia 29.12.2012)
Zgadzam się z poprzednią opinią kursanta,wszystko opiera się na tym, by wyłudzić jak najwięcej kasy. . Hasła typu "nie umiesz ruszać", "nie masz po co iść na egzamin", "musisz wykupić dodatkowe jazdy" to ze strony pana Leszka normalność. Brak podejścia do kursanta,brak opanowania a raczej podnoszenie głosu na kursanta. Podstawą zdania egzaminu jest plac manewrowy(łuk), na który zabierają maksymalnie 3razy w ramach 30godzin, reszta to jazdy po tych samych trasach. . i oszukiwanie na godzinach - wpisują 2, a jazdy jest 1,5 godziny. Dodatkowo wychwalanie się,a raczej ściemy ilu kursantów przychodzi do ich ośrodka,wykupując nawet 40godzin dodatkowych. Nie mówiąc już o tym, że Leszek wie wszystko, nie ważne na jaki temat zacznie się rozmowę, on wie najlepiej. Beznadzieja, nie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
słaby
(ocena z dnia 15.03.2012)
Uczęszczałem na kurs do tego ośrodka i kosztowało mnie to dużo nerwów. Pan Leszek który chwali się wiedzą psychologiczną, nie ma o niej chyba najmniejszego pojęcia lub wykorzystuje ją żeby zniszczyć psychicznie kursanta. Po ukończeniu 30 jazd będących w cenie podstawowej kursu pojawia się magiczne stwierdzenie, że nie mam szans zdać egzaminu, ale jeśli wykupię dodatkowe dwie jazdy to zdam bez problemu. Po tych dwóch jazdach historia się powtarza. Moim zdaniem chcą wydoić jak najwięcej kasy z kursanta. Ja po niezdanym egzaminie poszedłem do konkurencji. Chciałem wykupić dodatkowe 6 godzin jazd, po jednej godzinie Pan Wojtek (z ...) stwierdził że nie potrzebuję żadnego doszkalania i zdam bez problemu egzamin, nie chciał, choć mógł wyciągać ode mnie pieniędzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2012)
wykłady p. Wojtka super, uczula na wszystko, że tak powiem; a trasy wałkowane do znudzenia, nie sposób nie zdać, ja za pierwszym razem, jeszcze raz dzięki Paweł i p.Krysiu za dobra naukę, W. z Łaz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem