Liczba odwiedzin: 1026 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK IZI

  (2 opinie)

Opis szkoły

Nasi instruktorzy to doświadczona kadra. Zapewniamy szkolenie na najwyższym poziomie. Nasza wiedza, doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi kursanci są dobrze przygotowani zarówno do części teoretycznej, jak i praktycznej egzaminu na prawo jazdy. Uczymy przyszłych kierowców poprawnych zachowań, pewności siebie za kierownicą oraz opanowania i cierpliwości – dzięki temu zarówno egzamin jak i pierwsze samodzielne podróże pozbawione są stresu. Mamy dla Ciebie czas! Przyjdź i przekonaj się!


Ostatnie opinie o OSK IZI

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 19.09.2018

W OSK IZI pobierałam kilka godzin dodatkowych jazd i zdecydowanie nie żałuję że tam trafiłam. Pan Instruktor jest bardzo miły, cierpliwy i nie denerwuje się, że "psuje sprzęgło" co nagminnie słyszałam uczac się w innym ośrodku. Bardzo miło się razem jezdzilo. Polecam !!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Bardzo dziękuję za miłe słowa, jeszcze raz gratuluję
????

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 08.07.2018

Robiłam prawo jazdy w innej szkole, moim instruktorem był Pan Robert. Przed egzaminem wykupiłam jazdy dodatkowe już w OSK IZI u Pana Roberta. Wiedza, którą mi przekazał pozwoliła mi zdać egzamin za pierwszym razem. Szczerze polecam.

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, profesjonalizm

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!