Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Profesjonalne podejście, świetna atmosfera i instruktorzy z dużą cierpliwością oraz wiedzą. Jazdy były prowadzone w sposób spokojny i konkretny, dzięki...
więcej »
Z całego serca polecam OSK Autoholik/Lubelską Szkołę Motocyklową
Na szczególne podziękowania zasługuje instruktor Krzysiek - świetne podejście do kursanta, cierpliwość i luźna...
więcej »