Prawo jazdy Ogrodzieniec

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Ogrodzieniec(3)

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2022)
Bardzo Miła atmosfera solidne przygotwanie do egzaminu,szybkie terminy kursów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2020)
Profesjonalne podejście do kursanta, rzetelne przygotowanie do egzaminu. Miła atmosfera oraz praktyczne rady, które nie tylko na egzaminie ale również w codziennej jeździe na pewno się przydadzą. Szczerze polecam OSK Student
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2018)
Profesjonalista, dobrze wytłumaczy, nauczy, cierpliwy. Kursy w bardzo przyjemnej atmosferze i nie rzadko pełne dowcipów. Polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2018)
Dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Instruktor cierpliwy, z dobrym podejściem do kursanta. Zdane za pierwszym :) Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2018)
Moje zdane prawo jazy zawdzięczam OSK „Student”. To ośrodek, w którym panuje świetna atmosfera, Pani Ania i Pan Maciek - prowadzący to ludzie, którzy znajdują się na odpowiednim miejscu, są kompetentni, profesjonalni, punktualni, a to tylko niewielka ilość pozytywnych cech tych ludzi. Są instruktorami z powołania, czasem bywali dla mnie wymagający, ale to pozytywna rzecz, bo przecież, zapisując się na prawo jazdy, każdy chciałby się czegoś nauczyć, a Pani Ani i Panu Maćkowi naprawdę zależy na tym, żebyś jak najlepiej i jak najszybciej zdał prawo jazdy, a w przyszłości był dobrym kierowcą. Podczas jazd można się odprężyć, odstresować, a nawet pożartować. Ponadto „Student’a” cechuje świetna organizacja, nigdy nie miałam problemu z umówieniem się na wybrany przeze mnie termin jazd, instruktorzy zawsze dostosowywali się do mojego planu dnia, tygodnia. Poza tym szkoła ta jest dobrze wyposażona i przygotowana na odpowiednie przyjęcie kursantów, mowa tu zarówno o samochodach, jak i o salach, w których odbywają się zajęcia teoretyczne. Ja dostrzegam u „Student’a” same pozytywy. Pani Aniu, Panie Maćku, jeszcze raz dziękuję za zdane prawo jazdy! Dzięki Wam nie boje się i lubię jeździć!�
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
STUDENT

Podzamcze ul. Morusy 7 42-440 Ogrodzieniec

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, AM

3 opinie
dobry
(ocena z dnia 21.09.2015)
Szkoła w porządku, ale szkoda, że kursu nie da się skrócić. Trochę długo.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2015)
Zajęcia teoretyczne na dobrym poziomie podobnie jak jazdy. Polecam Szkołę Jazdy STOP!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2014)
Świetna szkoła, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Szkoła Jazdy STOP

ul.Krótka 2 42-440 Ogrodzieniec

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2013)
super
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
szkoła jazdy XXL

Pl Wolnosci 37Młodzieży, Kolorowa, 42-440 Ogrodzieniec

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Ogrodzieniec?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Ogrodzieniec to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Ogrodzieniec. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.