Prawo jazdy Pyskowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Pyskowice(2)

Więcej filtrów kursów
23 Zaufane Opinie (27 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2023)
Jestem mega zadowolona. Z Panem Wojtkiem świetnie się jeździ. Miła atmosfera, bez nerwów, konkretne i zrozumiałe tłumaczenie każdego manewru. Dziękuję baaaaaardzo i polecam z całego serca!!! Pozdrawiam Patrycja
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2022)
Gorąco polecam! Od początku wykładów do samego końca jazd, atmosfera była przyjemna, a zarówno wykładowca, jak i instruktorzy byli bardzo pomocni. Wykłady prowadzone były z poczuciem humoru i w przystępnej formie, przez co dużo z nich wyniosłam. Na jazdy miałam przyjemność trafić do pani Kariny, która posiada nieskończenie duże pokłady cierpliwości (co przy mnie za kierownicą było bardzo ważnym elementem ;)). Cały kurs wspominam bardzo dobrze, jako niezapomnianą przygodę. Jeszcze raz gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2022)
Szkoła super przygotowuje przyszłych kierowców do egzaminu fantastyczna atmosfera Podziękowania również dla instruktora Bartka za świetne przygotowanie do egzaminu oraz Krzysztofa za 4 cenne godziny jazdy które byly wskazane po długiej przerwie Z czystym sumieniem polecam Jeszcze raz dziękuje bardzo Pozdrawiam Marek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2022)
Szkoła jazdy bardzo dobrze przygotowuje na egzamin państwowy. Wykłady są ciekawie oraz dynamicznie prowadzone. Podczas jazd panuje spokojna atmosfera oraz można poznać główne trasy egzaminacyjne miasta (w moim przypadku Kędzierzyna). Egzamin zdany za 1 razem - polecam tę szkołę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.02.2022)
Bardzo polecam!!
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców Lew group

ul. Wyszyńskiego 27ul. Okrzei 20 (Gliwice), ul. Franciszkańska 4 (Zabrze), 44-120 Pyskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-02-20

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2013)
solidnie, egzamin wewnętrzny bez pobłażania do skutku ale dla mojego dobra. 6 podejść do wewnętrznego w efekcie za pierwszym razem pozytywnie na państwowym. opłacało się męczyć. a taki bylem zły że taka surowa Pani egzaminator.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

POWSTAŃCÓW ŚL. 44-120 Pyskowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B+E, C, C+E

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Pyskowice?


Okres w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Pyskowice to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Pyskowice. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby dobrze przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą aktualne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawko.