6 026

Ośrodków

149 211

Opinii

103 603

Zaufanych Opinii

4 453

Kuponów rabatowych

pozycjanowanie stron szkół jazdy

Ranking Szkół (3)

1
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2017)
Instruktorzy super, jazda z Arkiem sama przyjemność. Prawko zdane za pierwszym! Polecam każdemu kto szuka kursu w dobrej cenie i świetnej atmosferze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2017)
Pełen profesjonalizm pod każdym względem oraz miłe podejście do kursanta to cechy charakterystyczne i nie tylko dla OSKA "Auto Szkoła". Przekonaj się sam i zdaj również za pierwszym razem bez stresu! Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2015)
bardzo dobra szkoła, polecam.SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Mat-Mar. Ośrodek szkolenia kierowców

(1 opinia)

Słowackiego 49 c
43-410 Zebrzydowice

3

(1 opinia)

Dworcowa 3b
43-410 Zebrzydowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2015)
Rzetelna firma, wysoki poziom wiedzy i doswiadczenia instruktorów - ogólnie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem

Oferta szkół w okolicySZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Krzempek J. Ośrodek szkolenia kierowców

(87 opinii)

Przemysłowa 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój

bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2018)
Podejście szkoły do kursanta naprawdę na poziomie, odpowiednie pomoce dydaktyczne i fachowa kadra wykładowców, którzy jasno i rzeczowo i przy tym wyczerpująco odpowiadali na nawet najbardziej dociekliwe pytania. Jazdy oceniam 10/10. Miałem jazdy z p. Marcinem Słoniem, który miał mnie pod sobą od początku. Jako osoba z zerowym obyciem w samochodach poprowadziła mnie od zera do zdania za pierwszym razem. Auto zawsze czyste z zewnątrz i w kabinie. Świetne przygotowanie do egzaminu. Przymierzam się do kat. D i chciałem aby p. Marcin mnie uczył ale niestety już w tej szkole nie pracuje. Szkoda, że taki duży ośrodek stracił tak wspaniałego instruktora. Z tego co się dowiedziałem to teraz pracuje w OSK Orlik. Więc jak ktoś potrzebuje super instruktora to niestety ale trzeba będzie się skierować do OSK Orlik. :(
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

OSK ISKRA Sitek Przmysław

(1 opinia)

Gołkowice, Zimne Doły 2a
44-341 Godów

1
Ośrodek Szkolenia Kierowców 4 Kółka

(3 opinie w tym 1 zaufana )

TEB EDUKACJA Garncarska 16A
44_240 Żory

bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2017)
Najlepsza szkoła jazdy w okolicy!!!!, Wspaniali instruktorzy, bardzo ciekawie nawet z żartem prowadzone wykłady na które na prawdę chcę się przychodzić. Nauki jazdy na bardzo wysokim poziomie w bardzo przyjemnej atmosferze, . Bardzo Polecam Naukę w 4 Kółkach są naprawdę Rewelacyjni i Jedyni , nie skupiają się tylko na nauce jak zdać egzamin ale co bardzo ważne i najważniejsze UCZĄ jak jeździć bezpiecznie i radzić sobię na wszystkich drogach nie tylko po mieście !!! Dziękuje za wspaniały czas nauki . Bardzo Polecam Wszystkim jesteście The Best .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2017)
Bardzo Bardzo Bardzo Polecam! Ciekawie prowadzone wykłady ,na których nie ma opcji przysnąć. Jazdy w super atmosferze , dobry i luźny kontakt z instruktorem :) Wiedza przekazana w 100% rzeczowo i profesjonalnie (nawet na wesoło :D ). Egzamin zdany za pierwszym razem! DZIĘKUJĘ I POLECAM Z CAŁEGO SERDUSZKA !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2016)
Polecam :)
12

(7 opinii)

ul.Rostków 7 ,,Bzie''
. Jastrzębie-Zdrój

bardzo słaby
(ocena z dnia 07.03.2016)
Nikomu nie polecam.Egzaminator cwany,nie uprzejmy,wredny,krzyczy.Nic mnie nie nauczył,wykłady nudne.
neutralny
(ocena z dnia 07.12.2014)
na wykładach prawie spałam, gdyby nie to, że sama przygotowywałam się do teorii, to nic bym nie wiedziała ... na jazdach trochę lepiej, choć musiałam się prosić, aby szanowny pan instruktor brał mnie na łuk, czy pokazał mi co znajduje się pod maską, a jeszcze te jego załatwianie prywatnych spraw w czasie jazd - w ciągu jednych jazd straciłam koło 40 minut na czekanie na niego ... zdałam za pierwszym, ale nie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.08.2013)
Zdecydowanie polecam ośrodek szkolenia kierowców BARTOSZ . Wykwalifikowana kadra instruktorów to mało powiedziane . Po prostu jazdy i wykłady stały się taką codziennością ze aż czekałem dziennie żeby zacząć , mega profesjonalne podejście do kursanta , miła atmosfera . Wynik ostateczny na egzaminie państwowym to 0 błędów w teorii oraz praktyce :) A jak teraz widzę śmiechu warte komentarze ze ktoś wyjeździł 30 godzin i i się czegoś nie nauczył to zdecydowanie po tym co ja przeszedłem , zalecam kupno mózgu i chęci do nauki testów nic więcej :) Zdecydowanie tylko OSK Bartosz ! :)
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.07.2013)
A ja nie polecam tego ośrodka. Nie podobały mi się jazdy z Instruktorem. Instruktor w czasie moich jazd załatwiał swoje sprawy, a godziny mijały. Ponadto atmosfera dość nerwowa, instruktor nie potrafił nic wytłumaczyć. Przez 30 godzin jazd nie potrafiłam parkować równolegle. Dodam jeszcze, że po pierwszym niezdanym razie wykupiłam dodatkowe jazdy u innego Instruktora z innej szkoły. Po prostu rewelacja w ciągu kilku godzin nauczyłam się więcej niż przez 30 godzin u Bartosza, a egzamin zdałam właśnie za drugim podejściem. Omijajcie Bartosza szerokim łukiem. Szkoda czasu, pieniędzy i przede wszystkim nerwów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2012)
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu.Poziom nauczania jest odzwierciedleniem wyniku egzaminu: zero błędów w teorii i w praktyce za pierwszym podejściem. Miła atmosfera, cierpliwy instruktor:)Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17

(1 opinia)

ul. Wielkopolska 1H
44-335 Jastrzębie-Zdrój

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2015)
Gorąco polecam !! Profesjonalna kadra pracowników. Indywidualne podejście do każdego z kursantów. Nauka jazdy to jeden z najlepszych etapów w moim życiu. Były momenty zwątpienia natomiast dzięki instruktorom uwierzyłam, że jednak się da. To dzięki nim bezproblemowo i bezsteresowo poruszam się po drogach. Gdybym miała wybierać po raz drugi gdzie się zapisać, z pewnością byłaby to szkoła OSK SZWAGIER :) To właśnie z ich pomocą osiągnęłam swój cel. Przy okazji gorąco pozdrawiam ekipę OSK SZWAGIER :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem