Prawo jazdy Gliwice

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Gliwice

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 1650zł

OSK iDRIVE Michał Wojciechowski

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Gliwicach(22)

70 zł
1800 zł
540 Zaufanych Opinii (815 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2020)
szkołe polecił mi znajomy i był to super wybór za 1 razem zdany egzamin kat A świetne podejście tłumaczenie i przygotowanie do egzaminu reszta to formalność śmiało polecę znajomym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2020)
Moim zdaniem najlepsza szkoła w Gliwicach jak nie na Śląsku. Najbardziej chciałbym wyróżnić Panią Anitę oraz Panią Ewę. Kobiety urodzone do bycia instruktorem, jazda z nimi to czysta przyjemność. Panie mają ogromne doświadczenie i wiedzę, do tego mają podejście do kursanta, wprowadzają luźną, przyjemną atmosferę, dzięki której jazda staje się czystą przyjemnością. Każdy manewr, zasadę, czy przepis wyjaśnią Ci w taki sposób, że zapamiętasz na zawsze. A jak nie, to powtórzą na spokojnie, bez darcia się. Książki i testy do nauki aktualne, wykłady są prowadzone w sposób ciekawy, dzięki czemu szybko przyswaja się widzę. Elastyczne dostosowanie godzin jazd do naszego codziennego trybu życia. Ogólnie świetny ośrodek, który perfekcyjnie przygotuje Cię do egzaminu, jak i do codziennej jazdy samochodem. Serdecznie dziękuje wszystkim instruktorom za naukę i jazdy, i widzimy się na drodze :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2020)
Lepiej prowadzić szkoły się nie da. Świetny kontakt, świetni właściciele, świetni instruktorzy. Egzamin zdałem za pierwszym razem pomimo długiej przerwy między kursem a egzaminem. Przerwy, spowodowanej zamknięciem ośrodków WORD. Z pewnością wrócę zrobić prawko na motor :D Pozdrowienia dla Mireli i Jacka! Dziękuję!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2020)
Jedyny słuszny wybór.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2020)
Super szkoła jazdy, bardzo przyjemnie mi się jeździło z wszystkimi instruktorami z jakimi miałem przyjemność jeździć. Do egzaminu czułem się bardzo dobrze przygotowany i zdałem za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOLOMB

UL. ZWYCIĘSTWA 52 AZWYCIĘSTWA 52A, ( GCH- WEJSCIE PRZY BANKU ING PIERWSZE PIETRO BALKON), 44-100 Gliwice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
475 Zaufanych Opinii (554 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2020)
Teoria prowadzona przez p. Łukasza w bardzo miłej atmosferze, dużo ciekawostek w trakcie wykładów oraz omówienia konkretnych miejsc i sytuacji spotykanych na egzaminie. Praktyka z p.Wojtkiem to sama przyjemność - bardzo miło prowadzone jazdy, indywidualne podejście, przejeżdżone wszystkie trasy egzaminacyjne. Nie było żadnego problemu z ustalaniem terminów. Dzięki niemu po kilku latach od ostatnich jazd polubiłam poruszanie się samochodem. Egzamin zdany za pierwszym. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2020)
Super szkoła Polecam na 100% po ponad 10latach przerwy trafiłam do fantastycznego instruktora P.Wojtka dzięki częstym jazdom po trasach egzaminacyjnych stres był mniejszy i egzamin zdany.Dziekuje!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2020)
Serdecznie polecam jeśli ktoś szuka jazd dodatkowych. Jazdy z Panem Bogdanem odbywały się w luźnej, zabawnej atmosferze. Poznałam wszystkie trasy, dokładnie przećwiczyłam manewry, zostałam wyczulona na to jakich błędów nie popełniać i dzięki temu czułam się pewnie na egzaminie. Żałuję, że nie wybrałam tej szkoły od początku.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2020)
Pełen profesjonalizm indywidualne podejście punktualność dogodne umowienie godzin jazd , miła atmosfera z czystym sumieniem polecam ta szkołe jazdy a w szczególności instruktora Jarka!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2020)
Gorąco polecam szkołę OSK Lew Gliwice. Teoria prowadzona w łatwo zrozumiany sposób i w przyjemnej atmosferze. Niezrozumiane zagadnienia od razu były tłumaczone kursantowi. Jeśli chodzi o część praktyczną to miałem okazję jeździć z Panem Bogdanem. Jest to świetny instruktor, z profesjonalnym podejściem, który dokładnie przekazał potrzebną mi wiedzę, a także różne przydatne rady dotyczące samego egzaminu. Jazdy z Panem Bogdanem to sama przyjemność! Poczucie humoru i wspólne rozmowy sprawiały, że stres automatycznie mijał. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Lew

ul. Okrzei 20ul. Wyszyńskiego 27 (Pyskowice), ul. Franciszkańska 4 (Zabrze), 44-100 Gliwice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-07-29

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
209 Zaufanych Opinii (235 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2020)
Super kurs i bardzo dobra nauka jazdy, instruktor cierpliwy i profesjonalny bardzo wszystkim polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2020)
Polecam, profesjonalne podejscie do klienta, instruktor zyczliwy i cierpliwy, udziela wielu cennych rad
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2020)
Instruktor Andrzej bardzo profesjonalny. Udziela dużo cennych wskazówek odnośnie jazdy i również koryguje złe nawyki wśród tych kursantów którzy zwiększają pojemność motoru. Dużym plusem jest fakt iż on również jeździ na motorze za kursantem a nie jak inni, buja się autem z klimatyzacją pokazując w Twoim lusterku szyderczy uśmiech.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2020)
Bardzo polecam OSK Pol-Kurs. Profesjonalne podejście do kursanta, egzamin zdany za pierwszym razem i to świadczy o profesjonalnym podejściu do kursanta. Bardzo przyjazna atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2020)
Super kurs prawa jazdy polecam instruktorzy 100% poświęcają czas
3
POL-KURS Jadwiga i Andrzej Biegaj

Plebiscytowa 1 sala 207a 44-100 Gliwice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-08-20

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
101 Zaufanych Opinii (125 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Bardzo dobra szkoły, wykłady na wysokim poziomie A jazda z Dominikiem na jeszcze większym- wyrozumiały, bardzo cierpliwy z bardzo dobrym podejściem:) Bezproblemowy kontakt z właścicielem i całym zespołem:) Serdecznie pozdrawiam, Dominika B.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2019)
Polecam każdemu!!! Super atmosfera! Pozdrawiam całą kadrę!!! Wykłady i jazdy na wysokim poziomie . Instruktor Dominik wyrozumiały i spokojny nauka z nim to zero stresu! Gorąco polecam. Kursanta Barbara
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2019)
Jeśli miałabym opisać Mirox w kilku słowach brzmiałyby one tak: pełen profesjonalizm, zaangażowanie, bardzo sprawna organizacja a przy tym indywidualne podejście do każdego kursanta oraz wspaniała kadra. Polecam z całego serca instruktora Dominika- wspaniały nauczyciel z dużą dawkę cierpliwości (za co mu bardzo dziękuję) i jeszcze większą wiedzy przy którym 30h w elce mija zdecydowanie za szybko w wspaniałej atmosferze. Pozdrawiam całą ekipę Miroxu i jeszcze raz serdecznie za wszystko dziękuję Angelika B.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Bardzo fajni wykładowcy teorii i praktyki. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2019)
Szkoła godna polecenia, miła atmosfera i profesjonalne podejście do kursantów!!!!
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców MIROX

Wolności 1a, 44-109 Gliwice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-07-07

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
67 Zaufanych Opinii (157 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2020)
We wtorek egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem! Z Panią Eweliną jazdy są naprawdę przyjemne i pomocne - czułem się bardzo dobrze przygotowany na egzamin. Nigdy nie jeździłem wcześniej samochodem, a po kursie w Elmocie czuje się już bardzo pewnie za kierownicą. Pozdrawiam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.02.2020)
Jak kurs to tylko w szkole Elmot u P. Eweliny, która przygarnęła mnie po nie zdanym egzaminie z innej szkoły. Nauczyła mnie od podstaw zasad poprawnej jazdy dzięki czemu udało mi się zdać egzamin bezblednie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Czuję się zaszczycona, że miałam ten zaszczyt jeździć pod okiem Eweliny... to, co spotkało mnie w innej szkole przechodzi ludzkie pojęcie. W ELMOCIE nigdy nie poczułam, że jestem głupia i że nigdy nie zrobię prawka jak sugerowano mi w moim pierszym ośrodku. Dziękuję Ewelinie, że przywróciła mi wiarę w siebie!!!! Nie dajcie sobie wmówić, że czegoś nie umiecie!!!!!1 POLECAM tę szkolę i Ewelinkę z całego serca. ma nieskończone pokłady cierpliwości nawet dla takich trudnych przypadków jak ja. pozdrawiam serdecznie całą ekipę! Do zobaczenia na drogaach
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.11.2019)
Naprawdę nie rozumiem skąd tyle pozytywnych opinii. Jest to bardzo podejrzane, ponieważ kogo nie zapytam, absolutnie nikt nie poleca tej szkoły, a ja również mam złe doświadczenia. W innej szkole - wszystkie godziny wyjeżdżone ekspresowo. W szkole ELMOT w ciągu 5 miesięcy udało mi się wyjeździć około 12 godzin, a znam osobę, która w tym samym czasie wyjeździła 3 godziny. Pani każe czekać aż sama się odezwie do kursanta w sprawie terminu następnych jazd, a zdarzało się, że i przez miesiąc była cisza. Do dzisiaj nie można się doprosić o zwrot pieniędzy za kurs z którego zrezygnowałam, mimo że od kursu minął już rok. Nieodczytywanie wiadomości, nieodbieranie telefonów. Być może inni mieli dobre doświadczenia z tą szkołą, ale dla mnie były to zmarnowane miesiące na czekanie na jazdy i upominanie się o zwrot pieniędzy za kurs. Nie pozdrawiam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Bardzo gorąco polecam Panią Ewelinę i szkołę jazdy ELMOT ! Pani Ewelina nauczyła mnie od podstaw jak poprawnie korzystać i prowadzić samochód nie tylko pod względem przygotowania do egzaminu ale również po tym jak już owy dokument będę posiadał. Wielki profesjonalizm i wiedza przekazywana do momentu aż kursant zrozumie i zacznie stosować porady od Pani Eweliny. Prawo jazdy zdałem za drugim podejściem, w przypadku pierwszego podejścia stres troszkę mnie "zjadł" gdy wracałem już do ośrodka. Pani Ewelina podszlifowala jeden mój błąd i za drugim razem poszło już gładko i bez stresu. Polecam ELMOT ! Moja ocena 10/10 !
5
ELMOT

ul. Matejki 5ul. Matejki 5, ul. Górnych Wałów 7, ul. Zamkowa 1, 44-100 Gliwice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
40 Zaufanych Opinii (70 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2020)
Serdecznie polecam, nauka była przyjemnością, dobre rady, super atmosfera, cierpliwość i pełen profesjonalizm.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2019)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2019)
Uczyłem się u Jacka do egzaminu na kategorie A. Nie było żadnych problemów, kultura, organizacja i punktualność oceniam na wysokim poziomie. Egzaminy zdane w 1 podejściu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2019)
Naprawdę dobry instruktor nie tylko uczy jak zdać ale jak naprawdę jeździć. Jazdy z nim to była sama przyjemność, miejsca spotkań na jazdy praktycznie dowolne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2019)
Pan Jacek to człowiek nad wyraz cierpliwy. Zachowuje zimną krew, a jego uwagi są trafne i merytoryczne. Ukończyłem z nim dwa kursy - na kategorię B i A. Mogę szczerze polecić!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

Zamkowa 1B, sala wykładowa: Plebiscytowa 1Zamkowa 1b, Plebiscytowa 1, 44-100 Gliwice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-08-18

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
16 Zaufanych Opinii (24 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2020)
Wykłady z teorii bardzo ciekawe i niestandardowe. Po za programem, który mieliśmy zrobić, dużo niestandardowych sytuacji z życia codziennego, luźna rozmowa, opisywanie sytuacji na tablicy itp. Teoria zdana za pierwszym razem 74/74. Natomiast jazdy miałam z Panem Tomkiem, który jest bardzo wymagający i rzadko chwali, ale jak już pochwali to znaczy, że się zda egzamin :) Godziny jazd elastyczne i zawsze można je sobie dostosować. Dużym plusem jest przyjazd i odwiezienie z miejsca, które ci pasuje. Praktyka zdana za 2 razem, bo za pierwszym zapomniałam o światłach na placu, głupi błąd :) Szczerze polecam szkołę iDRIVE!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2020)
Pan Michał to świetny instruktor, ma dużo cierpliwości, jeśli czegoś nie wiesz to tu nie ma głupich pytań, można się pytać o wszystko ;). Godziny jazd zawsze mi odpowiadały a w trakcie jazd czas w 100% jest poświęcony kursantowi. Bardzo dziękuję za ogromną pomoc w zdobyciu prawka :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2020)
Zdane za pierwszym razem teoria 71/74 i praktyczny także za pierwszym razem :) Wszystko dzięki Panu Michałowi. Bardzo skutecznie i pilnie nauczył mnie jazdy nie tylko pod egzamin ale także na codzień dużą wagę przykłada do każdego błędu ale także posiada dużo optymizmu i poczucia humoru. Jak najbadziej polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2020)
Pan Michał to super instruktor, w iDrive można opłacać kurs na raty bez problemu. Instruktor odpowiada na każde nawet głupie pytania. Podczas jazdy jest bardzo miła atmosfera. Zdecydowanie polecam szkołę iDrive.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2019)
Bardzo dobra szkoła. Zarówno zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Pan Michał jest pełen cierpliwości i potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Wybór tej szkoły zaowocował zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
OSK iDRIVE Michał Wojciechowski

ul. Jasnogórska 9/313 44-100 Gliwice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-07-14

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
16 Zaufanych Opinii (33 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2020)
Super szkoła oraz instruktorzy, oraz profesjonalne podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2020)
Zdecydowanie najlepsza szkoła, którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu! Super profesjonalne podejście do kursanta, świetne przygotowanie do egzaminu i bardzo miła atmosfera podczas jazd! Egzamin zdany za pierwszym razem, także wszystko mówi samo za siebie. Serdecznie polecam Szkole jazdy O.S.K. Pro-Auto!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Bardzo się cieszę, że wybrałem właśnie tę szkołę. Przyjazna, bezstresowa atmosfera a zarazem świetne, pełne i rzetelne przygotowanie do egzaminu. Myślę, że nigdzie indziej nie nauczyłbym się lepiej jeździć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2020)
Najlepsza szkoła jazdy w Gliwicach! Super atmosfera, profesjonalni instruktorzy i bardzo dobre podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Najlepsza szkoła jaka mogłam wybrać ! Atmosfera podejście do kursanta jak i same jazdy rewelacja! Oczywiście egzamin zdany za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
O.S.K. Pro-Auto Wojciech Najwer

ul. Łabędzka 22/2 44-100 Gliwice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
18 Zaufanych Opinii (34 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Bardzo dobre podejscie do kursanta ze strony wszystkich pracownikow, Pan Jerzy to najlepszy instruktor kat.C i C+E.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2020)
Bardzo dobra szkoła jazdy, bardzo dobry instruktor kategorii C, zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2020)
Najlepsza szkoła! Zdałam za pierwszym razem. Cierpliwi, elastyczni, a co najważniejsze instruktorzy z niesamowitą wiedzą i umiejętnościami, które potrafią przekazać kursantowi. Serdecznie pozdrawiam i szczerze dziękuję!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2020)
Serdecznie polecam szkółkę Lok a w szczególności instruktora Pana Krzysztofa. Jazdy są przyjemne, bezstresowe a wiedza jest przekazywana w szczegółowy i zrozumiały sposób.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Najlepsza szkoła w mieście.Pełen profesjonalizm ze strony szkoły.Egzaminy zdane za pierwszym razem i to na pewno zasługa kadry szkoleniowej.Gorąco polecam tą szkołę z pełną odpowiedzialnością za słowa które napisałem.NAJTANIEJ I NAJLEPIEJ POZDRAWIAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
DOBRA Szkoła LOK

al. Korfantego 6 44-100 Gliwice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, D, B+E, C+E

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 Zaufanych Opinii (15 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2020)
Polecam nauczyciele bardzo inteligentni bardzo dobre podejście do kursanta Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2020)
Profesjonalne podejscie do kursanta jak i do nauczenia go jazdy. Instruktorzy sa bardzo mili i uprzejmi i przy tym potrafia wszystko jasno wytłumaczyć
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2020)
Polecam bardzo!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2019)
Zdałem za pierwszym! Szczersze poleca szkołe!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2019)
Bardzo polecam tą szkołę. Instruktorzy bardzo mili i cierpliwi, dobrze tłumaczą i nie ma nerwowych sytuacji. Zawsze wszystkie zajęcia i jazdy odbywają się punktualnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Wyższa Szkoła Jazdy

ul. Chorzowska 5 44-100 Gliwice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >