Chciałbym serdecznie podziękować za cały kurs nauki jazdy. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze, co pozwoliło mi nabrać pewności za kierownicą. Instruktor wykazał...
więcej »
Serdecznie polecam szkołę jazdy OSK ŚLĄSK 2! Wykłady prowadzone przez panią Elę były bardzo ciekawe, prowadzone w przystępny sposób i pełne praktycznych informacji. Dużym plusem były...
więcej »
⭐⭐⭐⭐⭐
Po zdanym dziś egzaminie muszę zostawić kilka słów od siebie. Skorzystałem z jazd doszkalających z Pauliną i Oliwierem i jestem bardzo wdzięczny za ich pomoc.
Przede...
więcej »