Prawo jazdy Częstochowa

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Częstochowie(53)

1400 zł
2000 zł
1535 Zaufanych Opinii (1648 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Szkoła polecona przez znajomego. Bardzo miły instruktor, który jest niesamowicie cierpliwy i kilkanaście razy wyjaśnia tą samą rzecz. INSTRUKTOR ANDRZEJ NAJLEPSZY! Może naprawdę nauczyć się jeździć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2020)
Świetna szkoła jazdy. Instruktorzy mili, cierpliwi i wyrozumiali. Wykłady prowadzone również bardzo starannie. Mogę z czystego serca polecić tę szkołę :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2020)
Zajęcia teoretyczne bardzo dobrze opisują najważniejsze zagadnienia. Bardzo mili instruktorzy: p. Paweł i p. Artur umieją właściwie przekazać to co w jeździe najważniejsze, a jazdy same w sobie bardzo przyjemne, nie można się nudzić :). No i załatwianie formalności z p. Agnieszką to czysta przyjemność. Bardzo polecam tą szkołę jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2020)
Bardzo serdecznie polecam szkołę jazdy OSK PLUTA! Super przygotowanie do egzaminu :) jazdy w bardzo przyjemniej atmosferze :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2020)
Szkołę polecił mi mój znajomy, to był dobry wybór. Zajęcia teoretyczne prowadził pan Andrzej, który wszystko wytłumaczył po kolei. Jazdy były również przyjemne, pan Darek wszystko bardzo dobrze wytłumaczył, bez pośpiechu i krzyków. Bardzo polecam!
1
OSK PLUTA

II Aleja N.M.P 35 42-200 Częstochowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-06-08

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A po A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
476 Zaufanych Opinii (704 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2020)
Bardzo polecam, świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego jak również teoretycznego
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2020)
Prawo jazdy jest dziś czymś niezbędnym. Nie zawsze jednak młody człowiek ma szansę w sposób pewny i dobry przygotować się do wyzwania prowadzenia pojazdu i spełnienia wymagań aby być kierowcą. Pomocą okazują się Ośrodki Szkolenia Kierowców. Ja osobiście miałem zaszczyt uczyć się w "FORMACIE". To miejsce, gdzie nie tylko mogłem nauczyć się przepisów ruchu drogowego czy podstawowych umiejętności kierowania pojazdem. W OSK "FORMAT" miałem okazję doświadczyć niezwykłych spotkań z wyjątkowymi, kompetentnymi ludźmi, którzy okazali się profesjonalistami, a przy tym pełnymi pasji i dobrego humoru osobami. Od razu, na wejściu, Pani Katarzyna i Pani Jowita, ciepłe przyjęcie, klarowna informacja o kursie oraz wielka uczynność. Ich życzliwość umożliwia każdemu kursantowi dobór odpowiedniego tempa nauki, dostosowanego do możliwości kursanta. Oczywiście, rozłożenie kwestii finansowych na bardzo dobrych warunkach i okazanie wielkiego zrozumienia co do specyficznego trybu życia, czyli terminów pobierania nauki. DZIĘKUJĘ! W dalszej kolejności - państwo wykładowcy. Dziękuję panom Rafałowi i Marcinowi, którzy nie tylko okazali się dobrymi nauczycielami, ale przede wszystkim przyjaciółmi grającymi w jednej drużynie - drużynie troski o to, by każdy kursant, w tym ja, stał się człowiekiem odpowiedzialnym na drodze nie tylko za siebie, ale i za innych. Dziękuję także niesamowitej pani Anecie. Jej wiedza, praktyczne, pełne szczerości i dobrego humoru podejście sprawiło, że z niecierpliwością czekałem na kolejne zajęcia. Myślę, że człowiek o takiej empatii i uśmiechu jest w stanie każdego przekonać do tego by stał się dobrym kierowcą! :) DZIĘKUJĘ! No i jazdy. Miałem wielki zaszczyt pobierać nauki u Pana Dariusza. Ten czas, który spędziłem u boku tego doświadczonego i mądrego człowieka był jednym z najbardziej rozwojowych momentów mojego życia. Wielka cierpliwość, umiejętność wychwytywania tego co dobre i rozwijania tego co słabsze to tylko kropla w morzu tego czego mogłem doświadczyć podczas kursu praktycznego. Powiedzenie "Sukces ma wielu ojców" w sposób szczególny kieruję do tej osoby. Za każdą godzinę, rozmowę i mój rozwój za kółkiem - DZIĘKUJĘ Z SERCA! Błyskawicznie zdany egzamin wewnętrzny, państwowa teoria i praktyka ZA PIERWSZYM - To jest właśnie FORMAT. Dzięki tej szkole nauka jazdy nie była tylko zwykłą nauką. Był to czas odkrywania nowej, przepięknej rzeczywistości. Wyjątkowa przygoda, która została zwieńczona przepięknym zakończeniem. Ilekroć będę spotykał Was na swojej drodze, będę bardzo wdzięczny. Zarówno w mojej pamięci jak i modlitwie. DZIĘKUJĘ!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2020)
Witam. W Ośrodku Szkolenia Kierowców,, Format" zdawałem dwie kategorie prawa jazdy tj.kat C, C+E(kurs łączony) oraz kat,, D". Wszystkie egzaminy żarówno teoretyczne jak i praktyczne zdałem za pierwszym razem. Bardzo empatyczni instruktorzy,profesjonalne podejście do kursanta oraz duża pomoc ze strony biura. Polecam te szkołę jazdy, jak dla mnie nr 1 w Częstochowie. !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2020)
Chciałabym bardzo polecić OSK Fromat????,zajęcia teoretyczne prowadzone w bardzo miłej atmosferze pełen profesjonalizm,lecz też nie zabrakło śmiechu na zajęciach ????.Terminy wykładów i zajęć praktycznych są dostosowywane z kursantami. Bardzo dziękuję za przygotowanie do egzaminu praktycznego Panu Dariuszowi Radziejewskiemu instrukor z pełnego powołania,spokojny i opanowany,zawsze dokładnie wyjaśnia zagadnienia,nic dodać nic ująć odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. GORĄCO POLECAM !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2019)
Serdecznie polecam OSK Format. Wszechobecny profesjonalizm od momentu zapisania się na kurs, aż po bezbłędnie zdany egzamin. Teoretyczna część kursu pozwala w pełni nabyć niezbędna wiedzę dla przyszłego kierowcy. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, a materiał przekazywany w ciekawy sposób. Szczególne podziękowania kieruje do Pana Dariusza Radziejewskiego. Poprzez pełen profesjonalizm, cierpliwość oraz niezwykle empatyczne podejście do kursanta jazdy stają się czystą przyjemnością. Egzamin praktyczny natomiast formalnością, w porównaniu do nabytej wiedzy i umiejętności. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nic dodać nic ująć. Jeszcze raz z całego serca polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW P.U. Format Katarzyna Wesołowska-Łakomy
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
401 Zaufanych Opinii (544 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Bardzo przyjemna atmosfera i dobre miejsce do nauki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2020)
Polecam w 100% ! Terminy zarówno wykładów jak i jazd dopasowane indywidualnie dla każdego kursanta. Super luźna atmosfera i jednocześnie bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2019)
Szkoła godna poleceniu, wykłady interesujące a wykładowcy bardzo mili. Jazdy z panem Robertem były na prawdę ciekawe, "nie krzyczał" za popełnione błędy tylko wyrozumiale tłumaczył każdy z nich, można było porozmawiać nawet na tematy niezwiązane z prawkiem. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem a wszystko dzięki nim :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2019)
Bardzo polecam Safety Car jako szkołę nauki jazdy. Jazdy odbywała z Maćkiem :) Super podejście do kursanta, miła i luźna atmosfera. Wszystko było przekazywane w sposób zrozumiały, dokładnie i wielokrotnie wytłumaczone trudne kwestie oraz z cierpliwością powtarzane trudne manewry. Dogodne terminy jazd, które zawsze były dostosowanie do indywidualnych potrzeb kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2019)
Bardzo się cieszę że na ten egzamin zostałam przygotowana przez instruktorów tej szkoły. Super atmosfera zarówno na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych. Podobało mi się podejście do kursanta, sposób w jaki przeprowadzane były jazdy oraz wsparcie jakiego mi udzielili.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK SAFETY CAR ORLIKOWSKI MACIEJ

al. Wolności 33 lok. 2B 42-200 Częstochowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C+E, A2, AM, A po A2, A2 po A1, A po A1, D

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
390 Zaufanych Opinii (478 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2020)
Wszystko na plus. Świetna atmosfera. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2020)
Świetne podejście do kursanta oraz przyjazna atmosfera. Gorąco polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2020)
Super zaje.... Polecam z całego serducha.Miła atmosfera,pełna profeska.Bezstresowo,super ekipa.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2020)
bardzo fajna szkoła i sympatyczni pracownicy. W szkole jest dostępny symulator jazdy którym świetnie się można poduczyć, a na wykładach wszystko jest zrozumiale i prosto wytłumaczone polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2020)
Szkoła godna polecenia, wszyscy bardzo mili i sympatyczni a co najważniejsze wiedzą jak uczuć i są cierpliwi! :) Szczerze polecam każdemu!
4
PROGRESS Ośrodek Szkolenia Kierowców

al. Najświętszej Maryi Panny 29 lok. C11 42-202 Częstochowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, AM, A po A1, A po A2, C, C+E, A+B, A2+B, A2 po A1, A2, B96, B72

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
375 Zaufanych Opinii (456 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2016)
Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2016)
Serdecznie polecam! Profesjonalne podeście do kursantów, świetna atmosfera. Instruktorzy mają mnóstwo cierpliwości i jazdy z nimi to czysta przyjemność! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2016)
Teoria na wysokim poziomie prowadzona w bardzo ciekawy sposób w miłej, bezstresowej atmosferze, jazdy również. Sympatyczny, cierpliwy instruktor. Zdałam za 1 razem jestem bardzo zadowolona. Polecam! ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2016)
Szkoła naprawdę świetna , instruktorzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminu . Zdałam za pierwszym razem :) Szczerze mogę polecić :).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2016)
Szkoła naprawdę świetna , instruktorzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminu . Zdałam za pierwszym razem :) Szczerze mogę polecić :).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
PROGRESS SZKOLENIA

Aleja N.M.P. 33 lok. 7 w podworku na paterzeAL. NMP 33 LOK 7, 42-200 Częstochowa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
355 Zaufanych Opinii (475 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2020)
Profesjonalnie, sprawnie i przyjemnie. Polecam gorąco
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2020)
Super przugotowanie, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2020)
Serdecznie polecam! Szkoła naprawde swietna.Pozytywna atmosfera. Profesjonalne podejscie do kursantow zarówno na jazdach jak i teori.Pozytywni ,zawsze usmiechnięci instruktorzy.A co najważniejsze egzamin za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
Zdałem wszystko za pierwszym razem, super instruktorzy, mili i profesjonalni. Polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2020)
Świetni instruktorzy, przygotowują do egzaminu w sposób taki, ze wydaje się banalny. Polecam serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Niezła Jazda, OSK Łukasz Kurdziel

Waszyngtona 20 lok. 16 42-200 Częstochowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
347 Zaufanych Opinii (439 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2020)
Polecam w 100%. Zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2020)
Polecam w 100% zdane bezproblemowo!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2020)
Super szkoła polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2020)
Bardzo dobrze wszystko wytłumaczone co i jak załatwić żeby zacząć kurs C+E za 1 polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2020)
Polecam miła atmosfera dobre podejście instruktorów wiedza co robią.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
AUTOFAN

Złota 118Złota 118, Reymonta 96, , 42-200 Częstochowa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
279 Zaufanych Opinii (336 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2019)
Świetna szkoła , super przemiły instruktor Mariusz , bardzo dobra atmosfera, polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2019)
Polecam! Super podejście do kursanta, dzięki czemu nauka odbywa się bezstresowo.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2019)
Super atmosfera, żaden z instruktorów nie powoduje stresu a wręcz przeciwnie, dobrze uczą prowadzić samochód nie tylko pod egzamin ale też na codziennej jeździe. Polecam bardzo mocno, każdemu kto chce być dobrym kierowcą!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2019)
Najlepsza szkoła! Świetna atmosfera. Super instruktorzy, spokojnie zawsze wszystko tłumaczą. Indywidualne podejście do kursanta. Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2019)
Wspaniała atmosfera. Profesjonalne podejście i super przekazywana wiedza. Bardzo fajni instruktorzy i kierownictwo. Gorąco polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
SUKCES Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kilińskiego 16 lok. 4a Kilińskiego 16 lok. 4a, 42-200 Częstochowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
182 Zaufane Opinie (242 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2020)
Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły jazdy, mili instruktorzy którzy potrafią nauczyć i wytłumaczyć błędy. POLECAM WSZYTKIM PODCHADZACYM DO EGZAMINOW !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2020)
Świetny ośrodek i bardzo miła atmosfera. Egzamin zdany za pierwszym razem. Z całego serducha polecam i dziękuję za profesjonalne przygotowanie!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2020)
5 gwiazdek to mało . Dałbym więcej świetne podejście do kursanta. Polecam jak najbardziej każdemu kto chce mieć prawo jazdy po kursie w tej szkole na pewno zdacie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2020)
Bardzo miła atmosfera na jazdach, profesjonalne podejście do kursantów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2020)
Fajna szkoła, dobrzy instruktorzy, wiedza sama "wchodzi" do głowy. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
OSK PREKURSOR Tomasz Szczepanik

Waszyngtona 47a 42-217 Częstochowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-06-08

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
91 Zaufanych Opinii (212 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Świetna nauka jazdy , polecam serdecznie :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2020)
Wszystkim polecam Asa, świetny wykładowca pan Janusz i genialni instruktorzy jazdy (szczególnie Leszek!!!!). Chodzenie na kurs bylo czystą przyjemnością:))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
5 godzin jazdy doszkalającej dało więcej niż 30 godzin podczas kursu w innej szkole . Miła obsługa , trafne podejście , konkretnie . Polecam w 100 %
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
Świetna szkoła, profesjonalne podejście do kursanta Pan Leszek najlepszy instruktor, jazdy w świetnej atmosferze, wszystko tłumaczone ze spokojem, a przygotowanie na 100% ! :) Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2018)
świetna atmosfera na jazdach ,wszystko tłumaczone na spokojnie bez zbendnych stresów naprawde polecam Arek najlepszy :) pozdrawiam
10
OSK AS Częstochowa

Częstochowa, al. NMP 28 42-200 Częstochowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >