5 951

Ośrodków

129 165

Opinii

85 936

Zaufanych Opinii

3 961

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (2)

1
Ośrodek Szkolenia Kierowców inż. Karol Gruszczyk
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2018)
Uczęszczałam do tego ośrodka, zajęcia teoretyczne prowadzone przez Pana Karola bardzo dokładnie. Jeśli chodzi o instruktora to na prawdę z powołania bardzo cierpliwy A zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny . Zajęcia praktyczne prowadzone w ruchu miejskim z komentarzem co daje nie tylko zadowolenie ale również pewność bezpiecznego prowadzenia samochodu. Jestem bardzo zadowolona z tego ośrodka. Egzamin wewnętrzny ukończyłam bezproblemowo A państwowy za pierwszym razem. Ania
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2018)
Urodzony fachowiec,pełen profesjonalizm,opanowany i empatyczny człowiek z życzliwością traktujący kursantów,wieloletnie doświadczenie i rzetelnie przekazujący swoją wiedzę!Bez jakiejkolwiek kokieterii polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2018)
Instruktor godny polecenia!!! Bardzo jestem zadowolony z nauki jaką u niego przebyłem. Instruktor z powołania bardzo dobrze przekazuje swoją wiedzę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2018)
Polecam u Pana Karola Gruszczyka bardzo dobre przygotowanie i duzo potrzebnych wiadomosci ktore przydaly mi sie na egzamin kategori B+E no i zdane za pierwszym razem :) dziekuje i pozdrawiam Dawid :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2018)
Zanim podjąłem decyzję o wyborze szkoły nauki jazdy przejrzałem wiele ofert zamieszczonych w internecie i znajdujących się tam komentarzy. Nie tylko o samych ośrodkach, ich technicznym wyposażeniu, samochodach ale także o prowadzących zajęcia i ich doświadczeniu. Najlepiej wyposażony ośrodek, najlepsze samochody to nic jeżeli nie spina tego osoba doświadczonego instruktora. Przyznam się, że wybierając szkołę nauki jazdy Pana inż. Karola Gruszczyka nie wiedziałem co mnie czeka. Pośród wielu pozytywnych komentarzy znalazły się także i te negatywne. Jako, że nie jestem już taki młody i doświadczenie pewne mam wiem, że nie wszystko " złoto co się świeci" i właściwie to te negatywne komentarze zaważyły na wyborze właśnie tej szkoły jazdy. Przyznam się, że moje doświadczenie mnie nie zawiodło i już po kilku lekcjach teorii a potem praktykach na drodze zdałem sobie sprawę, że dokonałem właściwego wyboru. Pan Karol, doskonale wykształcony instruktor z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem łączy w sobie wiele pozytywnych cech. Po za faktem , że jest doskonałym kierowcą i instruktorem z ogromnym doświadczeniem, to jest wspaniałym, ciepłym i wyrozumiałym nauczycielem. Inteligentny, asertywny i wyrozumiały, pozytywnie nastawiony do życia, wesoły i sympatyczny człowiek. W trakcie jazdy obrazowo tłumaczy zasady ruchu drogowego, panując nad sytuacją w samochodzie i na drodze. Daje to kursantowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu jazdy, jednocześnie wymagający i wyrozumiały. Trudne sytuacje na drodze doskonale rozładowuje humorem ucząc jednocześnie jak ich w przyszłości unikać. Nie chciałbym, aby moja opinia była odbierana jak reklama ale cieszę się, że wybrałem tą szkołę jazdy. Życzę Panu instruktorowi dużo zdrowia i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie uczył jezdzić także moja córkę. Szczerze i odpowiedzialnie polecam tą szkołę jazdy zarówno w Cieszynie jak i Wiśle.

Poniższe Szkoły nie posiadają Zaufanych Opinii

Sprawdź różnicę
2

(2 opinie)

Plac Hoffa 5
43-460 Wisła

bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2018)
Polecam, świetne podejście do kursanta, dobre podejście do młodzieży.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2015)
Polecam szkołę jazdy pana Tadka P. Jest super gość
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem