6 013

Ośrodków

144 769

Opinii

99 569

Zaufanych Opinii

4 331

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (44)

1
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

(99 opinii w tym 45 zaufanych )

ul.3-go Maja 33/5
40-097 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2018)
OSK Olaf jest jedna z najlepszych rzeczy na które mogłem natrafić podczas mojej nauki jazdy.Ciekawie prowadzone wykłady.Pełen profesjonalizm.Bardzo serdecznie chciałem pozdrowić i zarazem polecić Pana Grzegorza.Instruktor pokazał nie tylko trasy egzaminacyjne ale i nauczył bezpiecznej jazdy. Egzamin zdany bezstresowo i za pierwszym razem. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2018)
Instruktorzy bardzo surowi ale może właśnie dlatego zdane za pierwszym razem ;) Polecam intensywny kurs - dzięki wysokiej częstotliwości spotkań szybko się człowiek przyzwyczaja do prowadzenia pojazdu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
Super kurs. Bardzo dobry kontakt. Jest elastycznie - zawsze da sie znaleźć termin. Wielkie dzięki dla Wojtka, który z człowieka wsiadającego pierwszy raz na motocykl zrobił motocyklistę!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Trafił się instruktor z powołaniem (jedziemy u Wojtka) mimo że byłem nie najlepszym uczniem zdałem za pierwszym razem. Pozdrawiam Czarny mercedes
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2018)
Polecam z czystym sumieniem szkole OLAF. Pełen profesjonalizm, super atmosfera podczas jazd. Instruktorzy uczą nie tylko jak zdać egzamin ale również bezpiecznej jazdy po zdaniu. Nie miałam problemu z umawianiem się na jazdy. Teoria również przebiegła bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM

(62 opinie w tym 32 zaufane )

Warszawska 3
40-009 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2018)
Polecam serdecznie jazdy z braćmi Trygar, są cierpliwi, wyrozumiali, zaangażowani. Wiedza jest przekazywana w sposób zrozumiały, a dzięki dobrej atmosferze chodziłam na kurs z przyjemnością. Na temat wykładów nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ wybrałam e-learning, a całość szkolenia teoretycznego i praktycznego udało mi się zakończyć w dwa miesiące.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2018)
świetne miejsce, dla każdego, kto marzy o Prawo Jazdy! Szybko nauczyłam się przepisów i wykorzystania ich w rzeczywistości. Po kursie u nich nie byłam wcale zestresowana przed egzaminem, wiedziałam, że będzie dobrze i.. zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2018)
szkoda, że nie mogę dać więcej gwiazdek. gwarancja zdania egzaminu za niewielkie pieniądze. przemili instruktorzy, super wykłady i praktyka. z ręką na sercu - polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2018)
Świetny OSK, polecam jazdy z Panią Elą, wymagający instruktor a zarazem wyciąga z każdego utalentowanego kierowcę!
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.06.2018)
Najgorszy kurs na jakim bylam jesli chodzi o czesc teoretyczna. Wykladowca poszedl na skroty I stwierdzil, ze teorii trzeba sie nauczyc samemu, wiec nic na wykladach nie wyjasnial, tylko zrobil pogadanke o tym, dlaczego nie mozna jezdzic po alkoholu. Ale swoje trzeba bylo odsiedziec, zeby zaliczyc kurs, zmarnowany czas. Za to praktyka byla duzo lepsza, pan Jakub Trygar jest bardzo cierpliwym I godnym polecenia instruktorem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
3
Nauka Jazdy OSK Auto Expert

(32 opinie w tym 30 zaufanych )

Staromiejska 4
40-013 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2018)
Najlepsza szkoła jazdy w Katowicach! Gwarancja spokojnej i dobrej atmosfery przy jednoczesnej nauce. Nie odczuwałam w ogole upływającego czasu. Bardzo polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2018)
Zdecydowanie polecam. Szczególnie jazdy z Panią Ania jest oaza spokoju. Tłumaczenie i zwracanie uwagi na błędy w sposób przyjemny i zrozumiały. Jej wiedza jest na bardzo wysokim poziomie. Nigdy nie miałam problemu z ustaleniem godzin jazd. Zdałam za pierwszym razem także naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2018)
Świetna szkoła! Nikt nie nauczy tak parkować i jeździć po łuku jak Pan Irek. Nie ma problemu z ustawieniem czasowym jazd, a wiedza przekazywana na kursie jest najlepszej jakości :) Z czystym sumieniem polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2018)
Bardzo polecam OSK auto expert, wykłady bardzo pomocne zawierajace dużo pomocnych informacji oraz uwag, godziny jazd ustalane zawsze pod uczniów, instruktorzy bardzo wykfalikowani, mili i otwarci na prośby, sposób tłumaczenia lub zwracania uwagi na błędy zawsze na poziomie w dosadny ale łagodny sposób,jazdy odbywały się zawsze na terenach egzaminu państwowego, zdałam za pierwszym razem także naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2018)
Polecam tą szkołę a w szczególności jazdy z Panią Anię,wspaniały człowiek,ostoja spokoju,wszystko wytłumaczy na spokojnie a przede wszystkim nauczy jeździć, egzamin zdany za drugim razem! Jazdy z Panią Anią sama przyjemność!Polecam!!!!!
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOPECIK Dariusz Madej

(42 opinie w tym 2 zaufane )

Kościuszki 8/15
40-049 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2018)
Polecam z czystym sumieniem OSK LOPECIK !!! Wykłady teoretyczne ciekawe i bardzo dobrze przygotowane. Zajecia z ratownikiem medycznym na duży plus ( prócz teorii każdy z kursantów mógł praktycznie podejść do zajęć i poćwiczyć) Nauka w Lopeciku to czysta przyjemność bez ukrtych kosztów. Jeśli chodzi o jazdy - miałam je głównie z Panem Darkiem, choć również miałam okazję poznać instruktora Artura, którego również cechuje pełen profesjonalizm i fantastyczne podejście do kursanta. Każdy z tych instruktorów nauczył mnie czegoś innego. Dziękuję Panu Darkowi za to, że miałam okazję pojeździć innymi drogami niż trasy egzaminacyjne (dzięki czemu mogłam tak naprawdę siebie sprawdzić i być pewna gdy samodzielnie rozpoczne jazdy po zdanym egzaminie), a także za cierpliwość i atmosferę, jaka panowała podczas jazd. Dzięki niej nie byłam zestresowana i czułam, jakby obok mnie siedział dobry kolega, z którym mogę porozmawiać, pośmiać się, ale i wiele NAUCZYĆ. Jest Pan osobą na odpowiednim miejscu. Mało jest instruktorów z powołania :) Dziękuję również Arturowi za wszystkie rady i ćwiczenia na łuku dzięki czemu na 9 osób czekający na egzamin jako jedyna zaliczyłam plac manewrowy ;) Dziękuję Pani Basi z wspaniałą organizację i bardzo dobry kontakt. Dla Pani nie ma rzeczy niemożliwych i co najważniejsze każdy kursant jest zawsze zadowolony. Dla mnie to szkoła nr 1 ! Wszystkim przyszłym kierowcom polecam :) Możecie nie wierzyć nam na słowo, ale wystarczy sprawdzić statystki zdawalności, a one mówią same za siebie. Jeszcze raz dziękuję;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Serdecznie polecam OSK Lopecik! Wspaniali instruktorzy, którzy świetnie uczą jeźdić i dokładnie przygotowują kursantów do egzaminów. Bardzo dziękuję panu Darkowi i Arturowi za wsparcie, świetną atmosferę oraz profesjonalne podejście. Z czystym sercem polecam znajomym, szukającym szkoły nauki jazdy. Pozdrawiam i dziękuję! Paulina
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2018)
Chyba jedyna taka szkoła w Katowicach,super podejście pana Dariusza, który instruktorem jest z powołania. pozdrawiam i dziękuję Łukasz M!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2018)
Instruktorzy kompetentni, chętni i dobrze przygotowani na wszystkie jazdy. Polecam dla wszystkich osób, które traktują poważnie swoje prawo jazdy. Do tego miła atmosfera która zachęca do ćwiczeń :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2018)
Prawo jazdy zdałam w zeszłym roku w wakacje i wreszcie zebrałam się, żeby coś napisać (lenistwo i skleroza w jednym) :) Lopecika mogę polecić z czystym sumieniem, miałam niesamowite szczęście, że trafiłam do tej szkoły, a wiadomo jak łatwo jest zrazić się, gdy trafi się do nieodpowiedniej. Pana Darka i Artura cechuje czysty profesjonalizm, uśmiech i pozytywne podejście do kursanta. Pan Darek powinien dostać medal za cierpliwość. Oby więcej takich ludzi :) Pozdrawiam Kasia K.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
5
ARTUR Ośrodek Szkolenia Kierowców

(1 opinia w tym 1 zaufana )

Już wkrótce nowy adres filii w Katowicach! Zapraszamy na jazdy doszkalające
40-005 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2015)
Efektywność kursów jest na najwyższym poziomie, o czym najlepiej świadczy to, że ten ośrodek naprawdę umożliwia zdanie egzaminu za pierwszym razem. Instruktor z powołania, który zna ulubione trasy egzaminatorów, trudne punkty tych tras, wszelkie kruczki, a przede wszystkim dba o to, aby przygotować kursanta tak, aby nie popełnił popularnych błędów. W dodatku atmosfera jest wspaniała. Dlatego nawet kiedy nie istniała jeszcze filia w Katowicach, polecałam swoim znajomym i przekonywałam, że warto dojeżdżać aż do Dąbrowy, ale zdać egzamin pewnie i za pierwszym razem, a potem być, nieskromnie powiem, bardzo dobrym kierowcą. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OSK ALFA

(1 opinia, oczekuje na zaufane)

ks. Bednorza 19
40-384 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2017)
Instruktor prowadzacy zajecia teoretyczne bardzo przyjemne wrażenie???? Porządnie wytlumaczy pojecia zwiazane z przepisami i prawami ruchu drogowego. Instruktor prowadzacy zajecia praktyczne wymagajacy lecz w dobrym znaczeniu tego slowa ocena na szóstkę☺

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
7
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Wykupiłem 10 godzin jazd doszkalających z instruktorem Tomaszem. Zdałem za pierwszym razem. Nauczyłem się więcej niż podczas 30 godzin jazd kursowych w innym ośrodku. Bardzo duża wiedza instruktora, i znakomite podejście do kursanta, jazdy niemal dokładnie po trasie egzaminacyjnej, miła, bezstresowa atmosfera i punktualność. Gorąco Polecam !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Gorąco polecam szkołę jazdy CILA. Po dwu letniej przerwie udało mi się zdać egzamin praktyczny. Pan Bartek instruktor na medal.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2016)
Polecam te szkole kazdemu,Bartek najlepszy instruktor ,egzamin zdany za pierwszym razem profeska polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2016)
Przyjemnie i skutecznie. Jeździłem głównie z Panem Bartłomiejem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2015)
Polecam tę szkołę każdemu, szczególnie jeśli ma być trafić pod skrzydła Bartka i ja i moja dziewczyna sobie chwalimy, zdany egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
OSK Zielony Listek

(17 opinii)

ul. Słowackiego 39
40-018 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2018)
Bardzo dobra szkoła. Brałam tylko jazdy doszkalające. Szkoda, że nie zaczęłam do tej szkoły. Jeździłam z dwoma instruktorami, obydwaj są mili i profesjonalni. Wszystko tłumaczą spokojnie i dokładnie. Dużo się nauczyłam. Polecam z całym sercem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Najlepsza szkoła, najlepsi instruktorzy, młodzi i nowe auta. Obsługa miła i wybierając tę szkole masz pewność , że po skończonym kursie będziesz potrafił prowadzić samochód bez obaw. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Profesjonalni instruktorzy, gorąco polecam innym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Najlepsza szkoła, bardzo dobrze przekazywana wiedza
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
W końcu zdałem! Dzięki nim!
9
Szkoła Bezpiecznej Jazdy ECODRIVE

(32 opinie)

Stefana Batorego 7
40-319 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2018)
Super szkoła, bardzo dobra atmosfera na wykładach jak i na jazdach
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do kursanta. Przede wszystkim cierpliwość w tłumaczeniu i pokazywaniu błędów uczącego się. Naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2017)
Zdecydowanie polecam! Kurs na prawo jazdy zrobiłam już kilka lat temu, ale niestety po kilku nieudanych egzaminach całkowicie zraziłam się do jeżdżenia. Dopiero Łukasz Lisowski pokazał wszystkie moje braki, czego nie potrafię, na co zwracają uwagę egzaminatorzy i przede wszystkim, że jazda samochodem to fajna sprawa! :) Nigdy nie sądziłam, że zdam egzamin praktyczny w Katowicach, a tu proszę, egzamin pozytywny! :) Łukaszu dziękuje Ci pięknie za te lekko ponad 2 tygodnie wspólnych jazd, ciekawe tematy do rozmów, "zjebkę" kiedy trzeba oraz pozytywną energię! :) Ala
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Zdałam za pierwszym razem, to chyba najlepszy dowód na to , że EcoDrive to najlepszy wybór. Indywidualne podejście do kursanta, dużo cierpliwości, uczciwość, punktualność. Polecam w 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2017)
Dzieki rozgadanym instruktorom, ktorzy nie mają problemów z nawiazywaniem kontaktu i przekazywaniem swojej wiedzy uczniom - szybko zdalam teorie i jazdy. Polecam TĄ szkole!!!! Są uczciwi i rzetelni. Mozna na nich polegać nawet gdy masz juz prawo jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK 100%

(13 opinii)

Powstańców 1
40-040 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
jazdy doszkalajace- dzieki Maciek za dobre lekcje teorii i jazdy (wszyscy instruktorzy byli profesjonalni ale w pamieci zapadl mi Maciek i taki troszke starszy Pan :D ), Pan Marek i ten drugi Pan w biurze slowni- dzieki.zdane za pierwszym razem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.08.2018)
Szkoła jak najbardziej godna polecenia!!! Przygotowanie do egzaminu nie jest na 100% a na 1000%, dzięki czemu mamy pewność, że zdamy za pierwszym razem. Instruktorzy posiadają przeogromną wiedzę, którą bez trudu i w przyjemny sposób przekazują młodym adeptom przygotowującym się do egzaminu państwowego. Zdecydowanie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2018)
Najlepsza szkoła jazdy w Katowicach. Nigdy nie wierzyłam, że opanuję jazdę samochodem. Chłopaki z OSK 100% doprowadzili do tego że nie tylko zdałam egzamin, ale nauczyłam się jeździć. Pełny profesjonalizm, miła atmosfera, cierpliwość, wielkie zaangażowanie, punktualność to tylko niektóre z pozytywów. Dzięki instruktorom z każdą kolejną jazdą nabierałam pewności siebie. Każdemu kto nie jest zdecydowany co do wyboru szkoły mogę powiedzieć - tylko OSK 100%. Najlepszą opinię dla OSK 100% wystawił mój egzaminator z WORD - "proszę podziękować instruktorom ze szkoły jazdy, bo wykonali kawał dobrej roboty" . Chłopaki - z całego serca dziękuję. Krystyna S
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2018)
1 lipca 2018 Polecam naukę jazdy w tej firmie. Są punktualni, zaangażowani, profesjonalni, samochody są w dobrym stanie. Instruktorzy są mili, dobrze uczą. Jestem zadowolona z nauki w tej szkole. Pozdrawiam Lidia z Panewnik
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2016)
Polecam tę szkołę z całego serca. Instruktorzy z prawdziwą pasją i fantastycznym podejściem do kursanta. Przełamałam dzięki nim strach przed jeżdżeniem i byciem pierdołą na drodze :) Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem