5 961

Ośrodków

132 446

Opinii

88 784

Zaufanych Opinii

4 064

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (44)

1
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

(84 opinie w tym 37 zaufanych )

ul.3-go Maja 33/5
40-097 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2018)
Witam dzisiaj przystąpiłam do egzaminu praktycznego państwowego zdany za pierwszym razem ???????????? odnośnie przygotowania do egzaminu uczył mnie Pan Rafał człowiek o anielskiej cierpliwości ???? lekcje z nim przebiegały mega sprawnie o co bym nie zapytała potrafił mi to wytłumaczyć a jeśli coś mi nie wychodziło to ćwiczyliśmy to do skutku . Na egzamin wewnętrzny został mi przydzielony Pan Grzegorz człowiek o bardzo solidnym podejściu do swojej pracy wytłumaczył mi gdzie popełniam błędy co należy poprawić żeby egzamin był zdany. Polecam tą szkołę w 100% . Atmosfera idealna cena niewygórowana . Pozdrawiam Pana Rafała i Grzegorza i jeszcze raz dziękuję za pomoc w zdaniu egzaminu .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Pan Wojtek w porządku instruktor cierpliwy i pomocny
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2018)
Wykłady teoretyczne poprowadzone w sposób aby przygotować do prawdziwej jazdy, nie tylko do zdania egzaminu teoretycznego. Co do praktyki, jazdy miałem z różnymi instruktorami. Również samochody się zmieniały (benzyna, diesel) co uważam za plus (dodatkowa różnorodność zwiększa umiejętności przyszłego kierowcy). Ostatnie kilka godzin jazd wykonywane na pojeździe egzaminacyjnym. Atmosferę wprowadzaną w pojeździe uznaję za świetną - zero krzyków i stresów, wszystko wytłumaczone na spokojnie. Umiejętności kierowcy szlifowane nie tylko na trasach egzaminacyjnych, pojawiały się też wyjazdy poza obręb Katowic na trudniejsze skrzyżowania co również uważam za plus. Generalnie - serdecznie polecam szkołę OLAF
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2018)
Polecam z czystym sumieniem szkolę jazdy Olaf . Wykladowcy super Instruktorzy również. Bardzo dziekuję Panu Adamowi za miłą atmosferę w czasie jazd , za cierpliwość bo czasem miałam dość i chciałam zrezygnować. Dzięki niemu zdalam dziś praktykę w Wordzie. Jeszcze raz wielkie Dziękuję .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.05.2018)
Polecam z czystym sumieniem. Wykłady teoretyczne ciekawe, jeśli chodzi o jazdy - miałam je z Panem Grzegorzem, Sławkiem oraz Wojtkiem. Każdy z tych instruktorów nauczył mnie czegoś innego. Dziękuję Panu Grzegorzowi za to, że miałam okazję pojeździć innymi drogami niż trasy egzaminacyjne (dzięki czemu mogłam tak naprawdę siebie sprawdzić), a także za cierpliwość i atmosferę, jaka panowała podczas jazd. Dzięki niej nie byłam zestresowana i czułam, jakby obok mnie siedział dobry kolega, z którym mogę porozmawiać, pośmiać się, ale i wiele nauczyć. Dodatkowo jestem zadowolona z tego, że często zostałam zabierana na plac manewrowy (czego na początku kursu obawiałam się najbardziej), przez co później wykonywanie czynności na nim weszło mi w nawyk i nie sprawiało problemów. Również wszystkie rzeczy, które sprawiały mi problem na początku (tj. ruszanie z ręcznego), zostały wytłumaczone na wszystkie możliwe sposoby i ćwiczone do skutku, aż czułam się pewnie na egzaminie. Trasą, jaką miałam podczas egzaminu, jeździłam kilka razy na jazdach, przez co znałam wszystkie "pułapki". Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za drugim razem i już tęsknię za jazdami w tej szkole! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM

(56 opinii w tym 29 zaufanych )

Warszawska 3
40-009 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2018)
Pan Jakub, z którym jeździłam, jest szkoleniowcem doskonałym! Fantastycznie, że mogłam się od niego uczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2018)
Polecam serdecznie każdemu kto się zastanawia. Pan Jakub Trygar to świetny instruktor z ogromną cierpliwością i świetnym podejściem do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
dobry
(ocena z dnia 20.06.2018)
3 godziny w tygodniu to maksimum poza tym polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2018)
Na temat wykładów się nie wypowiadam, ponieważ robiłem e-kurs. Jak dla mnie to rozwiązanie jest super. Robisz kurs kiedy masz czas i chęć. Kurs praktyczny OK (elastyczne godziny, istruktor super). Zaznaczyłem, że zdałem egzamin za pierwszym razem, ale zdawałem póki co teoretyczny, no i prawo jazdy kat. B mam już 30 lat.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
Serdecznie polecam ośrodek. Teoria przebiegła szybko i bezproblemowo. Nigdy nie miałem problemu z umówieniem się na jazdy. Serdecznie pozdrowienia i podziękowania dla Pani Eli ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Nauka Jazdy OSK Auto Expert

(20 opinii w tym 19 zaufanych )

Staromiejska 4
40-013 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2018)
Po dwóch niezdanych egzaminach zdecydowałam się na jazdy doszkalające. Przez przypadek wybrałam ten ośrodek - nie żałuje !. Fajna atmosfera, cierpliwy i spokojny instruktor, który okazał ogromne zaangażowanie. Wszystko z czym miałam problem, zostało mi jasno wytłumaczone. Poprawiłam błędy, nabrałam więcej pewności siebie za kierownicą, nauczyłam się nowych umiejętności (w poprzedniej szkole nie wszystkie zadania egzaminacyjne zostały "przerobione"), ale co najważniejsze ZDAŁAM. Z czystym sumieniem mogę polecić ten ośrodek!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2018)
Super ośrodek!!! Polecam każdemu bez wyjątku, blisko centrum, dogodny dojazd do ośrodka. Elastyczne godziny co do części praktycznej. Instruktorzy bardzo profesjonalni. Dziękuję Panu Irkowi za szereg dobrych rad dotyczących zasada poruszania się w ruchu drogowym oraz bardzo dobrze wytłumaczone zagadnienia teoretyczne. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2018)
Bardzo chciałam podziękować Panu Irkowi i Pani Ani za przygotowanie do egzaminu. Bardzo bardzo dziękuje egzamin zdany za 1-szym razem. Jazdy z Panią Anią to czysta przyjemność. Instruktorzy to profesjonaliści w każdym calu. Indywidualne podejście do kursanta, miła atmosfera zachęcają do jazdy autem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2018)
Bardzo dobra szkoła polecam wszystkim, którzy chcą być bardzo dobrze przygotowani do egzaminu. Wykłady prowadzone bardzo profesjonalnie, część praktyczna kursu bardzo mnie zachwyciła ponieważ bałam się jak to będzie, ale okazało się, że nie ma się czego obawiać instruktorzy bardzo cierpliwi, życzliwi i wyrozumiali. Pan Irek podczas jazd zawsze raczył mnie dobrą radą jak sobie radzić na drodze. Przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na bardzo wysokim poziomie. Cena kursu bardzo przystępna oraz krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie kursu jest wielką zaletą!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2018)
Instruktorzy wspaniali bez wyjątku, zajęcia teoretyczne przeprowadzone bardzo ciekawie i tresciwie. Nauka jazdy w tej szkole to sama przyjemność. Wszystko dostosowane pod indywidualne umiejętności kursanta. Z przygotowaniem spod oka Pani Ani i Pana Irka egzamin teoretyczny, jak i praktyczny zdany za pierwszym razem. Szkołę polecam z całego serca! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOPECIK Dariusz Madej

(39 opinii w tym 2 zaufane )

Kościuszki 8/15
40-049 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2018)
Instruktorzy kompetentni, chętni i dobrze przygotowani na wszystkie jazdy. Polecam dla wszystkich osób, które traktują poważnie swoje prawo jazdy. Do tego miła atmosfera która zachęca do ćwiczeń :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2018)
Prawo jazdy zdałam w zeszłym roku w wakacje i wreszcie zebrałam się, żeby coś napisać (lenistwo i skleroza w jednym) :) Lopecika mogę polecić z czystym sumieniem, miałam niesamowite szczęście, że trafiłam do tej szkoły, a wiadomo jak łatwo jest zrazić się, gdy trafi się do nieodpowiedniej. Pana Darka i Artura cechuje czysty profesjonalizm, uśmiech i pozytywne podejście do kursanta. Pan Darek powinien dostać medal za cierpliwość. Oby więcej takich ludzi :) Pozdrawiam Kasia K.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2018)
Zwlekałem z napisaniem tej recenzji, ponieważ chciałem poczekać do momentu, kiedy będę prowadzić samodzielnie samochód. Mogę powiedzieć tylko jedno - czuję się naprawdę odpowiednio przeszkolony. Dziękuję Wam - p. Darek, Artur oraz Paweł wykonali kawał dobrej roboty, każdy z Was dorzucił swoją cegiełkę do tego, w jaki sposób obecnie prowadzę swoją "Zieloną Strzałę".. Wyjeździłem obowiązkowe 30h + 2h gratis od Lopecika i zdałem przy pierwszym podejściu - to mówi samo za siebie. Od pierwszego dnia samodzielna jazda samochodem nie sprawia mi większych trudności. Opinie tutaj nie kłamią, moja również jest w 100% prawdziwa i się pod nią podpiszę. Pozdrawiam i do zobaczenia, Dawid Sz.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2018)
szkolenie z Darkiem rewelka :) gościu w 100% nadaje się do tego co robi bo to lubi :) kocha itp ... POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2018)
Podejście instruktorów bardzo profesjonalne. Atmosfera bardzo miła wręcz zachęcająca do jazdy. Serdecznie polecam ????
5
ARTUR Ośrodek Szkolenia Kierowców

(1 opinia w tym 1 zaufana )

Już wkrótce nowy adres filii w Katowicach! Zapraszamy na jazdy doszkalające
40-005 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2015)
Efektywność kursów jest na najwyższym poziomie, o czym najlepiej świadczy to, że ten ośrodek naprawdę umożliwia zdanie egzaminu za pierwszym razem. Instruktor z powołania, który zna ulubione trasy egzaminatorów, trudne punkty tych tras, wszelkie kruczki, a przede wszystkim dba o to, aby przygotować kursanta tak, aby nie popełnił popularnych błędów. W dodatku atmosfera jest wspaniała. Dlatego nawet kiedy nie istniała jeszcze filia w Katowicach, polecałam swoim znajomym i przekonywałam, że warto dojeżdżać aż do Dąbrowy, ale zdać egzamin pewnie i za pierwszym razem, a potem być, nieskromnie powiem, bardzo dobrym kierowcą. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem

Poniższe Szkoły nie posiadają Zaufanych Opinii

Sprawdź różnicę
6
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Wykupiłem 10 godzin jazd doszkalających z instruktorem Tomaszem. Zdałem za pierwszym razem. Nauczyłem się więcej niż podczas 30 godzin jazd kursowych w innym ośrodku. Bardzo duża wiedza instruktora, i znakomite podejście do kursanta, jazdy niemal dokładnie po trasie egzaminacyjnej, miła, bezstresowa atmosfera i punktualność. Gorąco Polecam !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Gorąco polecam szkołę jazdy CILA. Po dwu letniej przerwie udało mi się zdać egzamin praktyczny. Pan Bartek instruktor na medal.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2016)
Polecam te szkole kazdemu,Bartek najlepszy instruktor ,egzamin zdany za pierwszym razem profeska polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2016)
Przyjemnie i skutecznie. Jeździłem głównie z Panem Bartłomiejem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2015)
Polecam tę szkołę każdemu, szczególnie jeśli ma być trafić pod skrzydła Bartka i ja i moja dziewczyna sobie chwalimy, zdany egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
OSK Zielony Listek

(16 opinii)

ul. Słowackiego 39
40-018 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Najlepsza szkoła, najlepsi instruktorzy, młodzi i nowe auta. Obsługa miła i wybierając tę szkole masz pewność , że po skończonym kursie będziesz potrafił prowadzić samochód bez obaw. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Profesjonalni instruktorzy, gorąco polecam innym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Najlepsza szkoła, bardzo dobrze przekazywana wiedza
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
W końcu zdałem! Dzięki nim!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Polecam! Profesjonalne podejście instruktorów. Nigdy nie miałem problemów z dostosowaniem pracy, do godzin jazd :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Szkoła Bezpiecznej Jazdy ECODRIVE Lisowski
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do kursanta. Przede wszystkim cierpliwość w tłumaczeniu i pokazywaniu błędów uczącego się. Naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2017)
Zdecydowanie polecam! Kurs na prawo jazdy zrobiłam już kilka lat temu, ale niestety po kilku nieudanych egzaminach całkowicie zraziłam się do jeżdżenia. Dopiero Łukasz Lisowski pokazał wszystkie moje braki, czego nie potrafię, na co zwracają uwagę egzaminatorzy i przede wszystkim, że jazda samochodem to fajna sprawa! :) Nigdy nie sądziłam, że zdam egzamin praktyczny w Katowicach, a tu proszę, egzamin pozytywny! :) Łukaszu dziękuje Ci pięknie za te lekko ponad 2 tygodnie wspólnych jazd, ciekawe tematy do rozmów, "zjebkę" kiedy trzeba oraz pozytywną energię! :) Ala
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Zdałam za pierwszym razem, to chyba najlepszy dowód na to , że EcoDrive to najlepszy wybór. Indywidualne podejście do kursanta, dużo cierpliwości, uczciwość, punktualność. Polecam w 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2017)
Dzieki rozgadanym instruktorom, ktorzy nie mają problemów z nawiazywaniem kontaktu i przekazywaniem swojej wiedzy uczniom - szybko zdalam teorie i jazdy. Polecam TĄ szkole!!!! Są uczciwi i rzetelni. Mozna na nich polegać nawet gdy masz juz prawo jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2017)
Chodziłam wcześniej do innej szkoly nauki jazdy....zdawałam 8 razy i nic. Dopiero po przepisamiu się do Ecodrive nareszcie zdałam. Polecam serdecznie ! Od wczoraj kierowca????
9
OSK 100%

(9 opinii)

Powstańców 1
40-040 Katowice

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2016)
Polecam tę szkołę z całego serca. Instruktorzy z prawdziwą pasją i fantastycznym podejściem do kursanta. Przełamałam dzięki nim strach przed jeżdżeniem i byciem pierdołą na drodze :) Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 16.09.2016)
Wykłady odbywały się w weekendy. Wykłady przeprowadzone w dosyć ciekawy sposób. W moim kursie umawiałem jazdy jako jedna z ostatnich osób i na pierwsze jazdy czekałem około 2 tygodni. Później dostępność terminów była zadowalająca. Samochody w dość dobrym stanie (w jednym samochodzie pęknięta przednia szyba, w innym niedziałające tylne światło przeciwmgłowe). Jazdy odbywały się z różnymi instruktorami. Instruktorzy ogólnie byli w porządku, chociaż zwróciłem uwagę na kilka cech: często (prawie zawsze) zdarzały się w czasie moich jazdy przerwy na pogawędkę lub papierosa z innym instruktorem- zajmowało to 5-10 minut na 2 godziny jazd. Instruktorzy dawali mi rady i uwagi, jednak jak się potem okazało- większość z nich na niewystarczająco wymagającym poziomie, nawet pod koniec mojego kursu, kiedy powinno się szlifować umiejętności (odnosząc się do poziomu wymaganego na egzaminie praktycznym na prawo jazdy). Był jeden instruktor (pan Wojtek), wyraźnie dokładniejszy i bardziej wymagający od innych, z którym jazda przypominała tę egzaminacyjną. Podkreślam, że te cechy są różne dla różnych instruktorów. Gdy kupowałem jazdy dodatkowe prosiłem o jazdy właśnie z tym instruktorem- jedną udało się umówić. Jednak jak się później okazało, przyjechał do mnie inny instruktor. Nie było żadnego komentarza ze strony szkoły jazdy. Zależało mi na jazdach z tym instruktorem, więc nie była to miła niespodzianka. Państwowy egzamin praktyczny zdałem za drugim razem. Na pierwszym z nich zostałem uświadomiony, że jazda z prędkością 50 km/h z użyciem 3 biegu jest nieekologiczna i należy użyć 4 biegu. Być może ktoś w czasie kursu zwrócił mi na to uwagę, jednak nie na tyle, żebym sam zauważył u siebie ten błąd i pamiętał o nim. Dużym utrudnieniem w czasie zdawania był u mnie stres. Dlatego pisałem o niezbyt wymagających instruktorach. Uważam, że gdyby byli oni bardziej wymagający, to byłoby mi łatwiej na egzaminie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2016)
Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły OSK 100%,prawo jazdy zdane za PIERWSZYM razem :D !,instruktorzy którzy są profesjonalni,wspierają,motywują,bardzo dokładnie wyjaśniają błędy które popełniałam aby nie popełniać ich drugi raz ,mają dużo cierpliwości a także otwarci,sympatyczni i mili. Na teorie oraz jazdy przychodziło się z zainteresowaniem i chęcia na nowe doświadczenia. Dziękuję za wszystko i polecam gorąco :) !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2016)
Choć przez skromność instruktorzy zaprzeczają, tak ja z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa uważam, że to im zawdzięczam zdanie za PIERWSZYM razem egzaminu państwowego. Pierwsze jazdy, będę pamiętać do końca życia. Wrzucenie na głęboką wodę i pokazanie masę elementów, nad którymi główkowałam jeszcze długi czas w domu. Pierwsze jazdy, tak, jak i ostatnie -- pozostaną w mojej pamięci. Postęp, jaki zrobiłam podczas tego kursu był ogromny, choć wielokrotnie miałam chwilę zwątpienia. To właśnie Instruktorzy, każdy z osobna, podnosił na duchu i przyjmował z niesamowitą cierpliwością i spokojem popełniany błąd. Jak trzeba było - tłumaczyli od początku dany manewr, albo po prostu szczegółowo wyjaśniali, co zrobiłam źle, by nie powtórzyć tego w przyszłości. -Atmosfera rodzinna. -Wiecznie uśmiechnięci, otwarci instruktorzy. Uważam to za świetną przygodę. Świetne przeżycie, które bez wątpienia chciałabym przeżyć raz jeszcze. Raz jeszcze jazdy, raz jeszcze wykłady, raz jeszcze symulator -który z początku wydawał się być strasznym-.. WSZYSTKO. Polecam OSK100% każdemu, kto chce wybrać się na kurs nauki jazdy, a nie wie, jaką szkołę wybrać!!! PS: Pozdrawiam szczególnie Pana Wojtka :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2016)
Instruktorzy z OSK 100%, to fachowcy w każdym calu! Profesjonalni, zaangażowani, pełni optymizmu, którym zagrażają każdego kursanta. Otwarci na nowe wyzwania. Co najważniejsze, posiadają niezliczone pokłady cierpliwości i spokoju - tak potrzebne w trakcie jazd w "L". Zdecydowanie jest to najlepszy ośrodek nauki jazdy! Nie sztuką bowiem jest nauczyć prowadzić samochód. Sztuką jest nauczyć MYŚLEĆ za kierownicą, PRZEWIDYWAĆ i PATRZEĆ DALEKO! Poprzez to OSK 100% jest THE BEST!!! Pozdrawiam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
10

(21 opinii)

Kijowska 49/60
40-754 Katowice

bardzo słaby
(ocena z dnia 23.05.2018)
Nie polecam szkoły, pan K. od autobusów zachowuje się jak pastwiący się nauczyciel z czasów PRL i jeszcze do tego płaci się. Brak szacunku dla kursanta, trzymanie na placu. Unikanie wyjazdów na miasto. Szkoda pieniędzy. Innych zapisuje na kilka terminów od razu, mnie nie. Wielka łaska. Instruktor nagminnie załatwia swoje prywatne sprawy za która ja zapłaciłem
bardzo słaby
(ocena z dnia 20.09.2017)
Osobiście nie polecam. Zostałem poinformowany że należy przeklinać wszystkie slajdy na koniec okazało się ze jest jeszcze jakiś test z tego. System często się zawieszał przez co traciłem tylko czas. W sali wykładowczej było zimno.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2017)
Całkiem spory plac manewrowy, cierpliwi instruktorzy. Ze spokojnym sumieniem można polecić tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2017)
Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2016)
Przygotowanie teoretyczne i praktyczne bardzo dobre, Instruktorzy mili i zaangażowani. Osobiście wybrałem Panią Martę, która przekazała mi wiele praktycznych rad oraz udzielała się dodatkowo. Czas od rozpoczęcia kursu do zdanego egzaminu zajęły mi trzy miesiące w okresie wakacyjnym. Egzamin państwowy pisemny zdałem za pierwszym razem. Praktyczny za drugim przez mój błąd, który polegał na nie zatrzymaniu całkowicie pojazdu przy znaku stop. Cały kurs w ośrodku Kliś będę miło wspominał. Dziękuję Ci Marto. Aleksander (lat 18)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem