Ranking szkół (44)

59 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2019)
W końcu mogę wystawić opinie.. Po wielu trudach i staraniach, zdałam egzamin! Wszystko przez paraliżujący stres jaki mi towarzyszył. Mimo to, chciałabym podziękować OSK AutoExpert za wiedzę jaką mi przekazali. Dziękuję Panu Andrzejowi, który prowadził jazdy w taki sposób, by czuć się przy nim swobodnie; Panu Andrzejowi, który teorię prowadził w bardzo przyjemny sposób; oraz Pani Ani, która jest naprawdę super instruktorem. Osobom szukającym porządnego OSK z całego serca polecam właśnie ten! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2019)
Miałem sposobność odbywać jazdy doszkalające z przemiłą Panią Anią, u której od razu dało się dostrzec pełen profesjonalizm i ogromną wiedzę. W ciągu zaledwie trzech spotkań wyeliminowała ona wszystkie błędy i zadbała o najdrobniejsze szczegóły, udzielając wielu cennych wskazówek. Dzięki naprawdę solidnemu przygotowaniu nie miałem wątpliwości, że egzamin zakończy się wynikiem pozytywnym.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
Z całego serca polecam szkolę OSK Auto Exptert. Zaczynając od wykładów, które były naprawdę ciekawe i nie nudziły. Dzięki Panu Irkowi teoria nie była żadnym problemem. Oraz oczywiście jazdy. Jestem bardzo wdzięczny Pani Ani i Panu Zbyszkowi. Dużo cennych porad i praktycznych wskazówek. Dodatkowo to niesamowicie sympatyczne i cierpliwe osoby. Z tego względu jazdy zawsze były dla mnie przyjemnością, a nie niepotrzebnym stresem. Bardzo dziękuję!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2019)
Baardzo polecam tę szkołę. Na wykładach nie dało się nudzić, a jazdy to sama przyjemność. Widać, że Pani Ania jest instruktorką z powołania, z anielską cierpliwością:), która bardzo dobrze nauczyla mnie jazdy samochodem i udzieliła wiele cennych wskazówek, dzięki którym łatwiej było mi zdać egzamin. Dziękuję za wszystko! Lepiej trafić nie mogłam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2019)
Pomimo, że odbywałam wyłącznie jazdy doszkalające, instruktor znalazł czas w dogodnych dla mnie terminach. Świetna, bezstresowa atmosfera - instruktorzy bardzo mili, potrafiący przekazać wiedzę, a zarazem dodający wiarę we własne umiejętności, co przed egzaminem bardzo motywuje. Samochody w doskonałym stanie technicznym. Ogromny plus za praktyczne przygotowanie do jazdy, w szczególności po łuku - instruktorzy uczą, jak bezpiecznie jeździć i cofać, a nie metody "na pachołki", dzięki czemu cofanie nawet większym pojazdem nie stanowi problemu. Gorąco polecam!
1
Nauka Jazdy OSK Auto Expert

Staromiejska 4
40-013 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-08-24

Szkolimy w kategorii B

57 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2019)
najlepsza szkoła nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2019)
Szkoła super polecam.Kurs oceniam pozytywnie.Wykładowca Pan Roman wszystko dokładnie tłumaczy na zajęciach teoretycznych.
dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
PROFESJONALNY I BARDZO MIŁY INSTRUKTOR.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
polecam !
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2019)
Polecam każdemu Ośrodek Szkolenia Kierowców Alfa :) Przemiła atmosfera, brak ukrytów kosztów, instruktor bardzo miły z pasją do tego co robi! Bardzo barzo polecam :)
2
OSK ALFA

ks. Bednorza 19
40-384 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-09-16

Szkolimy w kategorii B

51 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2019)
Najlepsza szkoła nauki jazdy !!! Wykłady są ciekawe i prowadzona jest interakcja z kursantami. A co do praktyki to pan Grzegorz Ławeczka to mistrz świata! Jazdy z nim to prawdziwa przyjemność, można się pośmiać i pożartować a przy okazji świetnie nauczyć prowadzić samochód. Przez całe kilkadziesiąt godzin jazd nie czułam się ani razu potępiona za błędy, wszystko jest wytłumaczone i przerobione tyle razy ile trzeba. Bez żadnych nerwów. Polecam z całego serca
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2019)
W końcu i ja napiszę swoją opinię :-) Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę Olaf. Zajęcia i egzaminy teoretyczne przebiegły bezstresowo. Jazdy z Panem Grzegorzem wspominam bardzo miło. Był bardzo cierpliwy i wyrozumiały jak na moje niektóre wybryki :-) Egzaminy zdałam i teraz niezmiernie cieszę się z jazdy swoim samochodem. Polecam raz jeszcze!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2019)
Z czystym sumieniem mogę polecić OSK Olaf. Właśnie zdałem kat. A, osoby tam uczące w szczególności Pan Wojtek potrafi tak wyszkolic że na egzamin podchodzi się bez żadnego stresu i ludzie w biurze też godni polecenia. Naprawdę polecam ten ośrodek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2019)
Wszystko jest przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze i podporządkowane kursantowi. Cena jest atrakcyjna jak na centrum Katowic, można płacić w nieoprocentowanych ratach. Wszystkie formalności załatwia się szybko i bezproblemowo. Szczególnie polecam instruktora Krzysztofa, który zamieni nawet mamałygę w zaczątki motocyklisty. Dzięki jego wskazówkom udało się zdać egzamin kat. A za pierwszym razem co nie jest obecnie w całe takie łatwe. Pełen profesjonalizm i miłe podejście do kursanta. Polecam z czystym sercem i daję sobie rękę uciąć ... i będę miał rękę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2019)
Każdemu polecam szkole Olaf bardzo miła atmosfera a w szczególności Pana Grzegorza jako instruktora. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu Nauka jazdy była dla mnie bardzo stresująca ale anielska cierpliwość Pana Grzegorza sprawiła ze nabrałam większej pewności siebie . Jeszcze raz chciałam Panu Grzegorzowi podziękować w wiarę do samego końca co pomogło mi zdać egzamin????????????????????????????????????
3
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

ul.3-go Maja 33/5
40-097 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM

42 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2019)
Jestem bardzo zadowolona z pracy instruktora Pani Elżbiety Wróbel. Pani Ela wspierała mnie w trudnych momentach kursu. Powoli nabierałam pod jej opieką umiejętności jazdy. I właśnie dziś "nadejszła ta wiekopomna chwila": w wieku 49 lat odebrałam prawo jazdy. Elu serdecznie dziękuję Ci za Twoją pracę! Polecam tą Instruktorkę, jest naprawdę dobra w tym co robi!!!! Renata
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2019)
Super ośrodek. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna. Pani Elżbieta rządzi!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Najlepszy ośrodek w Katowicach. Polecam z całego serca. Szczególnie jazdy z Panią Elą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! Super instruktorzy wspaniała atmosfera! Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2019)
Dobrze przeprowadzony kurs praktyczny jak i teoretyczny polecam wszystkim zainteresowanym
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM

Warszawska 3
40-009 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

1 Zaufana opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2015)
Efektywność kursów jest na najwyższym poziomie, o czym najlepiej świadczy to, że ten ośrodek naprawdę umożliwia zdanie egzaminu za pierwszym razem. Instruktor z powołania, który zna ulubione trasy egzaminatorów, trudne punkty tych tras, wszelkie kruczki, a przede wszystkim dba o to, aby przygotować kursanta tak, aby nie popełnił popularnych błędów. W dodatku atmosfera jest wspaniała. Dlatego nawet kiedy nie istniała jeszcze filia w Katowicach, polecałam swoim znajomym i przekonywałam, że warto dojeżdżać aż do Dąbrowy, ale zdać egzamin pewnie i za pierwszym razem, a potem być, nieskromnie powiem, bardzo dobrym kierowcą. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
ARTUR Ośrodek Szkolenia Kierowców

Już wkrótce nowy adres filii w Katowicach! Zapraszamy na jazdy doszkalające
40-005 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
52 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2019)
Egzamin zdałam na początku maja, jednak długo biłam się z myślami co napisać, żeby było super, jednak teraz już wiem, że trzeba to zrobić najprościej jak się da. Nie chcę mówić, że to najlepsza szkoła jazdy, bo nie mam żadnego porównania, aczkolwiek nie sądziłam, że znajdę w szkołę w której nie tylko zostanę nauczona "jak szybko zdać państwówkę" tylko dowiem się jak jeździć, żeby inni nie wytykali mnie palcami, żeby po dostaniu papierka nie bać się samodzielnie prowadzić auto (bez wyobrażania sobie kogoś na fotelu pasażera), szanować swoje pieniądze poprzez ekonomiczną jazdę i traktowanie samochodu w taki sposób, żeby z mechanikiem widywać się tylko kontrolnie po "urzędowe podbicie papierka". Jeżeli chcesz nauczyć się jeździć w taki sposób, żeby wyrobić sobie na przyszłość dobre nawyki, a po egzaminie z uśmiechem na twarzy zadzwonić do instruktora z okrzykiem "dziękuję bardzo, zdałam/em" to zdecydowanie, bez chwili zawahania zapisz się do Lopecika, a z pewnością nie pożałujesz ! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2019)
Po 2,5 roku przerwy w jeżdżeniu samochodem, okazało się że w nowej pracy od poniedziałku będę jeździć autem, strach mnie ogarnął. Przejrzałam opinie internetowe i zadzwoniłam do Lopecika. Umówiona zostałam na 2h jazd z p. Arturem. Nastąpiła szybka diagnoza umiejętności, wytłumaczenie genezy popełnianych przeze mnie błędów i nauczenie korygowania ich. Podczas jazd duża uwaga zwrócona była na to, aby osoba kierująca zrozumiała od podszewki dlaczego coś robi źle. :)Dlatego po tych 2 h ja już nie boję się wsiąść znów za kierownicę, wręcz nie mogę doczekać się nowej pracy. :) Polecam wszystkim osk Lopecik. MAGDA M.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2019)
Zdałem za pierwszym razem. Nawet egzaminator w WORD stwierdził, ze jadę jak po sznurku, ze egzamin to byla czysta przyjemność i, że instruktor wykonał kawał dobrej roboty. A wystarczył tylko kurs standardowe 30h no i takie 2h które w lopeciku kazdy ma tuż przed egzaminem. Gorąco polecam, najlepsza szkoła jazdy i najlepsi instruktorzy w Katowicach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2019)
Najlepsi z najlepszych! Instruktorów z Lopecika cechuje kompetencja, profesjonalizm i zaangażowanie. Zarówno Panu Darkowi, jak i Arturowi zależy na tym, by nie tylko przygotować kursanta do zdania egzaminu, ale przede wszystkim nauczyć myślenia na drodze. Uczą jeździć bezpiecznie i sprawnie. Wszelkie moje pytania i wątpliwości zawsze były rzetelnie wytłumaczone, a jazdy odbywały się w miłej atmosferze !!! Szczególnie chciałam podziękować Panu Darkowi! ???? Jest instruktorem idealnym, ma ogromne pokłady cierpliwości i bardzo dużą wiedzę, w doskonały sposób tłumaczy wszystkie zasady jazdy, przekazuje mnóstwo cennych wskazówek. Muszę też wspomnieć o Pani Basi z biura, która zawsze jest uśmiechnięta, pomocna i życzliwa!!! Nigdy nie ma problemu z ustaleniem dogodnych godzin czy miejsca jazd. Cieszę się ogromnie, że trafiłam do Lopecika i nie wyobrażam sobie nauki w innej szkole! Nie ma lepszej szkoły jazdy!!!!Dziękuję z całego serca całemu zespołowi Lopecika! ❤ I polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2019)
Polecam OSK Lopecik ! Instruktorzy wykazują pełen profesjonalizm, punktualność, cierpliwość, starają się jak nawięcej nauczyć. Jazdy z p. Darkiem, Arturem i Pawłem to czysta przyjemność. Dziękuję rownież za wsparcie i wspaniałą atmosferę podczas jazd. Bardzo mile wspominam tą szkołę i będę tęsknić. Pozdrawiam cały zespół Lopecika !!! Klaudia N
6
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOPECIK Dariusz Madej
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-08-30

Szkolimy w kategorii B

46 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2019)
Bardzo dobra szkoła polecam . Bardzo dobrzy instruktorzy w szczególności p.Tomasz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Wykupiłem 10 godzin jazd doszkalających z instruktorem Tomaszem. Zdałem za pierwszym razem. Nauczyłem się więcej niż podczas 30 godzin jazd kursowych w innym ośrodku. Bardzo duża wiedza instruktora, i znakomite podejście do kursanta, jazdy niemal dokładnie po trasie egzaminacyjnej, miła, bezstresowa atmosfera i punktualność. Gorąco Polecam !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Gorąco polecam szkołę jazdy CILA. Po dwu letniej przerwie udało mi się zdać egzamin praktyczny. Pan Bartek instruktor na medal.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2016)
Polecam te szkole kazdemu,Bartek najlepszy instruktor ,egzamin zdany za pierwszym razem profeska polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2016)
Przyjemnie i skutecznie. Jeździłem głównie z Panem Bartłomiejem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
7

Kossutha 6
40-844 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

19 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2019)
Na lepszą szkołe jazdy nie mogłam trafić, szczególnie dziękuję za cierpliwość! Bardzo polecam,pełen profesjonalizm i dobre podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2019)
Brałam tylko jazdy doszkalające zaraz przed egzaminem i szczerze mogę powiedzieć, że żałuję, że nie odbyłam całego kursu w Zielonym Listku. Zero problemu z umówieniem jazd i dopasowaniem terminu pod egzamin, profesjonalny instruktor, który wyłapał wszystkie błędy i bez stresowo wyjaśnił wszystkie wątpliwości, super atmosfera i dużo wskazówek na egzamin. Polecam, egzamin zdany!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2018)
Bardzo dobra szkoła. Brałam tylko jazdy doszkalające. Szkoda, że nie zaczęłam do tej szkoły. Jeździłam z dwoma instruktorami, obydwaj są mili i profesjonalni. Wszystko tłumaczą spokojnie i dokładnie. Dużo się nauczyłam. Polecam z całym sercem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Najlepsza szkoła, najlepsi instruktorzy, młodzi i nowe auta. Obsługa miła i wybierając tę szkole masz pewność , że po skończonym kursie będziesz potrafił prowadzić samochód bez obaw. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Profesjonalni instruktorzy, gorąco polecam innym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
OSK Zielony Listek

ul. Słowackiego 39
40-018 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

33 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Na pewno warto pochwalić cierpliwe podejście, zawsze bardzo się stresuję jazdami, więc mi to pomogło. Dużo istotnych rad pod kątem samego egzaminu, okazały się trafne, ponieważ zdałam za pierwszym razem. Warto.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2018)
Super szkoła, bardzo dobra atmosfera na wykładach jak i na jazdach
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do kursanta. Przede wszystkim cierpliwość w tłumaczeniu i pokazywaniu błędów uczącego się. Naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2017)
Zdecydowanie polecam! Kurs na prawo jazdy zrobiłam już kilka lat temu, ale niestety po kilku nieudanych egzaminach całkowicie zraziłam się do jeżdżenia. Dopiero Łukasz Lisowski pokazał wszystkie moje braki, czego nie potrafię, na co zwracają uwagę egzaminatorzy i przede wszystkim, że jazda samochodem to fajna sprawa! :) Nigdy nie sądziłam, że zdam egzamin praktyczny w Katowicach, a tu proszę, egzamin pozytywny! :) Łukaszu dziękuje Ci pięknie za te lekko ponad 2 tygodnie wspólnych jazd, ciekawe tematy do rozmów, "zjebkę" kiedy trzeba oraz pozytywną energię! :) Ala
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Zdałam za pierwszym razem, to chyba najlepszy dowód na to , że EcoDrive to najlepszy wybór. Indywidualne podejście do kursanta, dużo cierpliwości, uczciwość, punktualność. Polecam w 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Szkoła Bezpiecznej Jazdy ECODRIVE

Stefana Batorego 7
40-319 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2019)
Miałam okazję jeździć z instruktorem z OSK 100% kilka godzin przed egzaminem. To były najbardziej wartościowe godziny w moim całym przygotowaniu do egzaminu. W OSK 100% nie tylko świetnie uczą techniki jazdy, ale przede wszystkim potrafią mentalnie przygotować do egzaminu. Korzystałam z pomocy kilku instruktorów w różnych szkołach, ale tylko w OSK100 spotkałam się z tak fantastycznym podejściem i przygotowaniem kurstanta. Polecam bardzo!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
jazdy doszkalajace- dzieki Maciek za dobre lekcje teorii i jazdy (wszyscy instruktorzy byli profesjonalni ale w pamieci zapadl mi Maciek i taki troszke starszy Pan :D ), Pan Marek i ten drugi Pan w biurze slowni- dzieki.zdane za pierwszym razem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.08.2018)
Szkoła jak najbardziej godna polecenia!!! Przygotowanie do egzaminu nie jest na 100% a na 1000%, dzięki czemu mamy pewność, że zdamy za pierwszym razem. Instruktorzy posiadają przeogromną wiedzę, którą bez trudu i w przyjemny sposób przekazują młodym adeptom przygotowującym się do egzaminu państwowego. Zdecydowanie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2018)
Najlepsza szkoła jazdy w Katowicach. Nigdy nie wierzyłam, że opanuję jazdę samochodem. Chłopaki z OSK 100% doprowadzili do tego że nie tylko zdałam egzamin, ale nauczyłam się jeździć. Pełny profesjonalizm, miła atmosfera, cierpliwość, wielkie zaangażowanie, punktualność to tylko niektóre z pozytywów. Dzięki instruktorom z każdą kolejną jazdą nabierałam pewności siebie. Każdemu kto nie jest zdecydowany co do wyboru szkoły mogę powiedzieć - tylko OSK 100%. Najlepszą opinię dla OSK 100% wystawił mój egzaminator z WORD - "proszę podziękować instruktorom ze szkoły jazdy, bo wykonali kawał dobrej roboty" . Chłopaki - z całego serca dziękuję. Krystyna S
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2018)
1 lipca 2018 Polecam naukę jazdy w tej firmie. Są punktualni, zaangażowani, profesjonalni, samochody są w dobrym stanie. Instruktorzy są mili, dobrze uczą. Jestem zadowolona z nauki w tej szkole. Pozdrawiam Lidia z Panewnik
10
OSK 100%

Powstańców 1
40-040 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B