Prawo jazdy Katowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Katowicach(44)

Więcej filtrów kursów
68 Zaufanych Opinii (78 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2020)
Witam 15 Lat temu Robielm Prawo Jazdy , Wykupilem 10 Godz w OSK Krzysztof Siemianowice i Masakra ,Poszłem Do Auto Expert Katowice .Pan Irek Fachowiec w 100 procentach Po 8 Godz Jazdy Zdałem Za Pierwszym Razem Polecam Auto Expert Katowice Dziękuję za Wszystko Panie Irku i Całemu Zespołowi
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2020)
Po 6 latach od negatywnie zakończonego egzaminu w Dąbrowie Górniczej postanowiłam wznowić temat "prawo jazdy" w Katowicach. Zaczęłam jazdy doszkalające z Panem Irkiem, który był w stanie w przystępny sposób nauczyć poruszania się w ruchu drogowym praktycznie od zera. Jeśli coś sprawiało mi większą trudność lub chciałam utrwalić sobie jakiś manewr, powtarzaliśmy tyle ile trzeba było. Nigdy nie doświadczyłam przykrych uwag, które mogłyby mnie zdemotywować, wręcz przeciwnie. Jeśli popełniałam błąd, był on sygnalizowany w taki sposób, by się nie powtórzył. Dodatkowo z Panem Irkiem jeździ się w przyjemnej atmosferze :) Polecam OSK AutoExpert ! Wynik egzaminu oczywiście pozytywny ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2020)
Ludzie, którzy uczą teorii oraz szkołą do egzaminu praktycznego podchodzą z pasją do swojej pracy. Jeszcze nigdy nie siedziałam z takim zaciekawieniem na wykładach i jeszcze nigdy nie miałam tak dobrego kontaktu z instruktorami w jakiejkolwiek dziedzinie. Wszystkim bardzo mocno polecam, są to dobrze spożytkowane pieniądze, a nie wyrzucone w błoto :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Bardzo dobra szkoła, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2020)
Auto Expert to bez wątpienia najlepsza szkoła nauki jazdy. Dzięki wspaniałemu instruktorowi Irkowi nie tylko zdałam egzamin, ale przede wszystkim nauczyłam się jeździć. Opanowałam umiejętności, których nie nauczyli mnie w mojej poprzedniej szkole. Duża cierpliwość, umiejętne wyjaśnienia zasad ruchu drogowego w praktyce, nacisk na samodzielność w prowadzeniu pojazdu - to bez wątpienia jedne z podstawowych atutów tej szkoły.
1
Nauka Jazdy OSK Auto Expert

ul. Staromiejska 4 40-013 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2 po A1, A po A1, A po A2, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
66 Zaufanych Opinii (127 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2021)
Do OSK Olaf zapisałem się jedynie na jazdy doszkalające, ponieważ do egz. na prawo jazdy przystępowałem już jakieś 10 lat temu (jeszcze w Gliwicach) i od tego czasu miałem przerwę.. Dziś rano ukończyłem państwowy egzamin praktyczny z wynikiem pozytywnym. Wszystko dzięki rzetelnie przedstawionej wiedzy podczas wyjeżdżonych godzin. Podczas jazd jeździ się różnymi pojazdami dzięki czemu ma się okazję aby wyczuć różnice między nimi. Szczególnie polecam Pana Marcina Chowaniec - szkoli bardzo konkretnie i fachowo, bez zbędnego "pitu-pitu" - przywiązuje uwagę do istotnych szczegółów oraz potrafi przekazać wiedzę w bardzo przystępny i zrozumiały sposób - pełen profesjonalizm, instruktor z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do przepisów, czy zachowania na drodze to pytaj - instruktor chętnie udzieli wyczerpującej odpowiedzi oraz rozwieje wszelkie wątpliwości. Oprócz samego przebiegu jazd na pochwałę zasługuje również i sama ich organizacja - jak komu wygodnie: można dokonać opłaty przez formularz na stronie, bądź rozliczyć się bezpośrednio z instruktorem podczas jazd; a odpowiadający termin można ustalić telefonicznie. Jazdy zawsze punktualnie, bez zbędnych niespodzianek. Szczerze polecam i życzę powodzenia!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2021)
Polecam serdecznie przemiła atmosfera jednocześnie z bardzo dobrym wytłumaczeniem każdej zastanej sytuacji. Pan Maciej Chowaniec przygotował mnie do egzaminu idealnie a równocześnie podniósł wiarę w siebie. :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2021)
Dziękuję bardzo Panu Krzysztofowi ze szkoły w Katowicach za to, że nauczył mnie do egzaminu na prawo jazdy tak, że zdałem za pierwszym razem. Atmosfera była bardzo dobra, jeździliśmy po trasach egzaminacyjnych, dzięki czemu wiedziałem, czego na egzaminie mogę się spodziewać, wszelkie błędy były zrozumiale tłumaczone i korygowane, często jeśli przy jakimś skrzyżowaniu pojawiały się jakieś wątpliwości, to po chwili przyjeżdżaliśmy w dane miejsce ponownie. Wiele rzeczy było też wytłumaczonych pod kątem technicznym pojazdu, jak np. dlaczego czasem nie da się wrzucić kolejnego biegu. Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Polecam Olafa również ze względu na przystępną cenę oraz częste terminy jazdy (zdarzyło się nawet 7h w jednym tygodniu, a wiem że z reguły w innych szkołach około 1-2h/tydzień). Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2021)
Polecam pana Macieja Chowańca ze szkoły jazdy Olaf w Katowicach
dobry
(ocena z dnia 07.01.2021)
Bardzo polecam P. Macieja Chowaniec. Super atmosfera w czasie jazd, super wytłumaczona praktyka jazdy. Super tłumaczy każdy błąd, ze spokojem i zaangażowaniem! Zdecydowanie polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

ul. 3-go Maja 33/5 40-097 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, C, B+E, C+E, A2, AM, A po A1, A po A2, C, C+E, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
58 Zaufanych Opinii (59 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2019)
Wszystkim polecam szkołę alfa pełen profesjonalizm i rzetelność
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2019)
najlepsza szkoła nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2019)
Szkoła super polecam.Kurs oceniam pozytywnie.Wykładowca Pan Roman wszystko dokładnie tłumaczy na zajęciach teoretycznych.
dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
PROFESJONALNY I BARDZO MIŁY INSTRUKTOR.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
polecam !
3
OSK ALFA

ul. ks. Bednorza 19ul. Starokościelna 4, ul. 11-Listopada (Delikatesy CENTRUM), 40-384 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-03-08

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
20 Zaufanych Opinii (36 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2021)
Bardzo polecam szkołę jazdy IZI. Przyjemna atmosfera, rzetelnie przekazywana wiedza oraz nauka jazdy na bardzo wysokim poziomie. Super!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2021)
Bardzo polecam OSK IZI, przez całe szkolenie do wszystkiego bez problemu dalo się dogadać. Na jazdy i wykłady aż się chciało chodzić a nie robiło tego z przymusu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.12.2020)
Bardzo polecam OSK IZI. Pan Rober bardzo cierpliwy i wszystko świetnie tłumaczy, lekcje przebiegały w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2020)
Serdecznie polecam OSK IZI. Lekcje przebiegają bardzo profesjonalnie, Pan Robert to instruktor z powołania. Wszystko chętnie tłumaczy, potrafi dostosować czas do kursanta. Najlepsze wsparcie dla niedowiarków!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2020)
Bardzo polecam OSK IZI cały kurs bardzo sprawnie poszedł , jazdy w miłej atmosferze i co najważniejsze bardzo dobry instruktor podejście do kursantów spokojne całe szkolenie przeszło spokojnie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
OSK IZI

ul. 1 Maja 33 40-225 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, A, B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
64 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2021)
W skrócie o szkółce jest wyposażona w instruktorów na wysokim poziomie . Instruktorzy mądrze i Ciekawie tłumacza . Podczas jazd jest miła atmosfera, nie pala papierosów zwracają uwagę na najmniejsze detale . Nie odchodzą od pojazdu na placu manewrowym i nie prowadzą pogaduszek a zwracają uwagę na to jak jeździmy .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2020)
Świetna szkoła jazdy. Przyjęli mnie po 20 h w innej szkole. Genialni instruktorzy, bardzo mili, ale potrafią też powiedzieć jak coś źle robisz. Nie bawią się telefonami podczas jazd. Uczą dużo przydatnych zasad nie tylko do egzaminu, a do codziennej jazdy. Egzamin praktyczny zdany za drugim razem, co w moim przypadku jest wielkim sukcesem. Bardzo polecam tę szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2020)
Niektórych może odstraszyć duża cena w porównaniu do konkurencji ale bez obaw tutaj wiesz za co płacisz a płacisz za pełen profesjonalizm i wzorowe przygotowanie do egzaminu pod każdym względem! Według mnie są najlepsi szkoła numer 1 w całym województwie jak ja zdałem to Ty z Nimi też dasz radę nie ma co oszczędzać bo warto!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Witam serdecznie. Nie będę powielać zamieszczonych już rekomendacji dla Lopecika (podpisuje się pod nimi obiema rękami a nawet i nogami ) powiem tylko tyle: DZIĘKUJE! Jesteście niesamowici pod każdym względem. A to, ze zdałam egzamin państwowy to w 90% zasługa Pana Dariusza, 10% to moja praca nad sobą i swoim charakterem !!!!!! Czas spędzony z Lopecikiem to była niesamowita przygoda mojego życia ❤️❤️ do zobaczenia na drodze , będę trąbić !!!!!POZDROWIENIA DLA CAŁEJ EKIPY LOPECIKA.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2020)
Polecam wszystkim szkołę jazdy Lopecik, szczególnie osobom które nigdy nie miały styczności z samochodem. Jeżeli się boicie to w tej szkole na prawde nie ma czego. Instruktorzy wspaniali, cierpliwi, bardzo dobrze tłumaczą, zależy im na tym żeby jak najwięcej nas nauczyć. W szczególności chciałabym wyróżnić Pana Darka - niesamowity instruktor. Sentyment do tej szkoły pozostanie u mnie na zawsze. Gdy widzę przejeżdżający samochód Lopecika gdzies przypadkiem, automatycznie poprawia mi się humor :) Bardzo serdecznie Wam za to dziękuje !!! Jesteście najlepsi :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
OSK LOPECIK Dariusz Madej

ul. Kościuszki 8/15 40-049 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
47 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2020)
Bardzo profesjonalna szkoła, wszystko na najwyzszym poziomie!! Super kontakt, super nauczyciele i obsługa, podziekowania dla Pana Bartka za super zaangazowanie, egzaminy zdane za pierwszym razem!! POLECAM!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2019)
Bardzo dobra szkoła polecam . Bardzo dobrzy instruktorzy w szczególności p.Tomasz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Wykupiłem 10 godzin jazd doszkalających z instruktorem Tomaszem. Zdałem za pierwszym razem. Nauczyłem się więcej niż podczas 30 godzin jazd kursowych w innym ośrodku. Bardzo duża wiedza instruktora, i znakomite podejście do kursanta, jazdy niemal dokładnie po trasie egzaminacyjnej, miła, bezstresowa atmosfera i punktualność. Gorąco Polecam !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Gorąco polecam szkołę jazdy CILA. Po dwu letniej przerwie udało mi się zdać egzamin praktyczny. Pan Bartek instruktor na medal.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2016)
Polecam te szkole kazdemu,Bartek najlepszy instruktor ,egzamin zdany za pierwszym razem profeska polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

Kossutha 6 40-844 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
21 opinii
słaby
(ocena z dnia 30.07.2020)
Po 2 latach przerwy wykupiłem 20h jazd doszkalających i zdałem za 2 razem. Praktyczny egzamin wewnętrzny to super sprawa. Pozwala poczuć się jak na egzaminie państwowym. Ba, na wewnętrznym jest nawet trudniej co jest tylko na plus dla kursanta. Polecam każdemu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2019)
Bardzo dobrze prowadzone lekcje:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2019)
Na lepszą szkołe jazdy nie mogłam trafić, szczególnie dziękuję za cierpliwość! Bardzo polecam,pełen profesjonalizm i dobre podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2019)
Brałam tylko jazdy doszkalające zaraz przed egzaminem i szczerze mogę powiedzieć, że żałuję, że nie odbyłam całego kursu w Zielonym Listku. Zero problemu z umówieniem jazd i dopasowaniem terminu pod egzamin, profesjonalny instruktor, który wyłapał wszystkie błędy i bez stresowo wyjaśnił wszystkie wątpliwości, super atmosfera i dużo wskazówek na egzamin. Polecam, egzamin zdany!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2018)
Bardzo dobra szkoła. Brałam tylko jazdy doszkalające. Szkoda, że nie zaczęłam do tej szkoły. Jeździłam z dwoma instruktorami, obydwaj są mili i profesjonalni. Wszystko tłumaczą spokojnie i dokładnie. Dużo się nauczyłam. Polecam z całym sercem.
7
OSK Zielony Listek

ul. Słowackiego 39 40-018 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
83 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Miałem tutaj jedynie jazdy doszkalające, więc nie oceniam całokształtu, jedynie instruktora. Pani Ela Wróbel jest najlepszym instruktorem z jakim można mieć do czynienia! W dużej mierze dzięki niej zdałem dziś egzamin po 9 letniej przerwie! Wsparcie, porady, dobre słowo, czasami dobry "ochrzan" ze strony Pani Eli są nieocenione :D Serdecznie polecam instruktora!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2019)
Jestem bardzo zadowolona z pracy instruktora Pani Elżbiety Wróbel. Pani Ela wspierała mnie w trudnych momentach kursu. Powoli nabierałam pod jej opieką umiejętności jazdy. I właśnie dziś "nadejszła ta wiekopomna chwila": w wieku 49 lat odebrałam prawo jazdy. Elu serdecznie dziękuję Ci za Twoją pracę! Polecam tą Instruktorkę, jest naprawdę dobra w tym co robi!!!! Renata
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2019)
Super ośrodek. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna. Pani Elżbieta rządzi!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Najlepszy ośrodek w Katowicach. Polecam z całego serca. Szczególnie jazdy z Panią Elą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! Super instruktorzy wspaniała atmosfera! Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM

Warszawska 3 40-009 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
33 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Na pewno warto pochwalić cierpliwe podejście, zawsze bardzo się stresuję jazdami, więc mi to pomogło. Dużo istotnych rad pod kątem samego egzaminu, okazały się trafne, ponieważ zdałam za pierwszym razem. Warto.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2018)
Super szkoła, bardzo dobra atmosfera na wykładach jak i na jazdach
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do kursanta. Przede wszystkim cierpliwość w tłumaczeniu i pokazywaniu błędów uczącego się. Naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2017)
Zdecydowanie polecam! Kurs na prawo jazdy zrobiłam już kilka lat temu, ale niestety po kilku nieudanych egzaminach całkowicie zraziłam się do jeżdżenia. Dopiero Łukasz Lisowski pokazał wszystkie moje braki, czego nie potrafię, na co zwracają uwagę egzaminatorzy i przede wszystkim, że jazda samochodem to fajna sprawa! :) Nigdy nie sądziłam, że zdam egzamin praktyczny w Katowicach, a tu proszę, egzamin pozytywny! :) Łukaszu dziękuje Ci pięknie za te lekko ponad 2 tygodnie wspólnych jazd, ciekawe tematy do rozmów, "zjebkę" kiedy trzeba oraz pozytywną energię! :) Ala
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Zdałam za pierwszym razem, to chyba najlepszy dowód na to , że EcoDrive to najlepszy wybór. Indywidualne podejście do kursanta, dużo cierpliwości, uczciwość, punktualność. Polecam w 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Szkoła Bezpiecznej Jazdy ECODRIVE

Stefana Batorego 7Teatralna 3, Prusa 253A, 40-319 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
15 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2021)
Polecam na 100%. Dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminu, za fachowe podejście i cierpliwość. Dziękuję szczególnie : Dużemu Darkowi, Pawłowi i Pani Małgosi. Jesteście super. POZDRAWIAM.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2019)
Miałam okazję jeździć z instruktorem z OSK 100% kilka godzin przed egzaminem. To były najbardziej wartościowe godziny w moim całym przygotowaniu do egzaminu. W OSK 100% nie tylko świetnie uczą techniki jazdy, ale przede wszystkim potrafią mentalnie przygotować do egzaminu. Korzystałam z pomocy kilku instruktorów w różnych szkołach, ale tylko w OSK100 spotkałam się z tak fantastycznym podejściem i przygotowaniem kurstanta. Polecam bardzo!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
jazdy doszkalajace- dzieki Maciek za dobre lekcje teorii i jazdy (wszyscy instruktorzy byli profesjonalni ale w pamieci zapadl mi Maciek i taki troszke starszy Pan :D ), Pan Marek i ten drugi Pan w biurze slowni- dzieki.zdane za pierwszym razem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.08.2018)
Szkoła jak najbardziej godna polecenia!!! Przygotowanie do egzaminu nie jest na 100% a na 1000%, dzięki czemu mamy pewność, że zdamy za pierwszym razem. Instruktorzy posiadają przeogromną wiedzę, którą bez trudu i w przyjemny sposób przekazują młodym adeptom przygotowującym się do egzaminu państwowego. Zdecydowanie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2018)
Najlepsza szkoła jazdy w Katowicach. Nigdy nie wierzyłam, że opanuję jazdę samochodem. Chłopaki z OSK 100% doprowadzili do tego że nie tylko zdałam egzamin, ale nauczyłam się jeździć. Pełny profesjonalizm, miła atmosfera, cierpliwość, wielkie zaangażowanie, punktualność to tylko niektóre z pozytywów. Dzięki instruktorom z każdą kolejną jazdą nabierałam pewności siebie. Każdemu kto nie jest zdecydowany co do wyboru szkoły mogę powiedzieć - tylko OSK 100%. Najlepszą opinię dla OSK 100% wystawił mój egzaminator z WORD - "proszę podziękować instruktorom ze szkoły jazdy, bo wykonali kawał dobrej roboty" . Chłopaki - z całego serca dziękuję. Krystyna S
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10
OSK 100%

Powstańców 1 40-040 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >