aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (44)

71 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2019)
Polecam w 100%!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2019)
Mega kompetentni instruktorzy , fajna atmosfera . Po 6 latach przerwy wystarczyło 10 godzin jazd z tymi ludźmi i egzamin zdany za pierwszym razem .Polecam tą szkołę jest mega dzięki nim nawet parkowanie równoległe nie jest już dla mnie straszne !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2019)
Świetna szkoła nauki jazdy! Po 4 latach od zakończonego kursu w innej szkole jazdy postanowiłam wykupić godziny w AutoExpert i raz jeszcze spróbować. AutoExpert okazało się strzałem w 10! Po 10 godzinach z Panią Anią czułam się dużo pewniej i lepiej przygotowana niż po 30 godzinach w poprzedniej szkole - instruktor na medal, anielska cierpliwość. Świetnie przygotowuje do egzaminu, profesjonalne podejście a za razem genialna atmosfera podczas jazd. Polecam wszystkim, którzy wahają się z wyborem szkoły nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2019)
W końcu mogę wystawić opinie.. Po wielu trudach i staraniach, zdałam egzamin! Wszystko przez paraliżujący stres jaki mi towarzyszył. Mimo to, chciałabym podziękować OSK AutoExpert za wiedzę jaką mi przekazali. Dziękuję Panu Andrzejowi, który prowadził jazdy w taki sposób, by czuć się przy nim swobodnie; Panu Andrzejowi, który teorię prowadził w bardzo przyjemny sposób; oraz Pani Ani, która jest naprawdę super instruktorem. Osobom szukającym porządnego OSK z całego serca polecam właśnie ten! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2019)
Miałem sposobność odbywać jazdy doszkalające z przemiłą Panią Anią, u której od razu dało się dostrzec pełen profesjonalizm i ogromną wiedzę. W ciągu zaledwie trzech spotkań wyeliminowała ona wszystkie błędy i zadbała o najdrobniejsze szczegóły, udzielając wielu cennych wskazówek. Dzięki naprawdę solidnemu przygotowaniu nie miałem wątpliwości, że egzamin zakończy się wynikiem pozytywnym.
1
Nauka Jazdy OSK Auto Expert

Staromiejska 4
40-013 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-11-16

Szkolimy w kategorii B

58 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2019)
najlepsza szkoła nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2019)
Szkoła super polecam.Kurs oceniam pozytywnie.Wykładowca Pan Roman wszystko dokładnie tłumaczy na zajęciach teoretycznych.
dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
PROFESJONALNY I BARDZO MIŁY INSTRUKTOR.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
polecam !
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2019)
Polecam każdemu Ośrodek Szkolenia Kierowców Alfa :) Przemiła atmosfera, brak ukrytów kosztów, instruktor bardzo miły z pasją do tego co robi! Bardzo barzo polecam :)
2
OSK ALFA

ks. Bednorza 19
40-384 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-11-25

Szkolimy w kategorii B

110 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2019)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy "Olaf"! Pełen profesjonalizm, świetnie prowadzone wykłady (ciekawe, z poczuciem humoru i w świetnej atmosferze), a przede wszystkim doskonała kadra instruktorów. Szczególnie polecam Pana Grzegorza, którego sposób prowadzenia jazd jest na najwyższym poziomie, Pan Grzegorz jest doskonałym instruktorem i jednocześnie dowcipnym i bardzo sympatycznym nauczycielem :) Jazdy z Panem Grzegorzem na pewno będę zawsze bardzo mile wspominać. Dostępne terminy na jazdy były zawsze na następny dzień, więc nie było problemu z czekaniem. Dzięki tej szkole przez wszystkie egzaminy przeszłam bez najmniejszego problemu. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam :)!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2019)
Bardzo polecam, naprawdę dobrze przygotowali mnie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2019)
Z OSK Olaf masz pewność, że uzyskasz profesjonalne szkolenie przygotowujące do egzaminów na prawo jazdy. Rozpoczęcia kursów odbywają się 2 razy w tygodniu i nie trzeba czekać, aż zbierze się grupa, gdyż są one prowadzone bez przerwy. Można chodzić na zajęcia popołudniowe lub poranne, co ułatwia sprawę wielu pracującym oraz uczącym się kursantom. Cena jest najniższa wśród konkurencji, a usługi gwarantowane przez OSK Olaf są warte swojej ceny. Jeśli zapiszesz się w tej szkole już na wstępie dostajesz materiały szkoleniowe oraz wykonujesz badania, które tutaj są o wiele tańsze. Wykłady są bardzo przyjemne, można posłuchać wiele historii, które utwierdzaja nas, jak nieprzewidywalne są polskie drogi. Uczą nas najważniejszy informacji, również tych niepisanych zasad oczywiście z podkreśleniem na ten fakt, że nie obowiązujące. Miałam możliwość jazdy z Panem Grzegorzem, które bardzo polecam. Z Panem Grześiem można swobodnie porozmawiać w czasie jazdy, co moim zdaniem rozluźnia atmosferę i redukuje stres, co jest na plus w czasie nauki. Moim zdaniem ten instruktor jest w stanie przygotować porządnie każdego do egzaminu. Również inni instruktorzy są warci pochwały. Czuje się usatysfakcjonowana przebytym kursem i na pewno wrócę tutaj na kurs z kat. A :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2019)
Najlepsza szkoła nauki jazdy !!! Wykłady są ciekawe i prowadzona jest interakcja z kursantami. A co do praktyki to pan Grzegorz Ławeczka to mistrz świata! Jazdy z nim to prawdziwa przyjemność, można się pośmiać i pożartować a przy okazji świetnie nauczyć prowadzić samochód. Przez całe kilkadziesiąt godzin jazd nie czułam się ani razu potępiona za błędy, wszystko jest wytłumaczone i przerobione tyle razy ile trzeba. Bez żadnych nerwów. Polecam z całego serca
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2019)
W końcu i ja napiszę swoją opinię :-) Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę Olaf. Zajęcia i egzaminy teoretyczne przebiegły bezstresowo. Jazdy z Panem Grzegorzem wspominam bardzo miło. Był bardzo cierpliwy i wyrozumiały jak na moje niektóre wybryki :-) Egzaminy zdałam i teraz niezmiernie cieszę się z jazdy swoim samochodem. Polecam raz jeszcze!
3
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

ul.3-go Maja 33/5
40-097 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM

82 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2019)
Jestem bardzo zadowolona z pracy instruktora Pani Elżbiety Wróbel. Pani Ela wspierała mnie w trudnych momentach kursu. Powoli nabierałam pod jej opieką umiejętności jazdy. I właśnie dziś "nadejszła ta wiekopomna chwila": w wieku 49 lat odebrałam prawo jazdy. Elu serdecznie dziękuję Ci za Twoją pracę! Polecam tą Instruktorkę, jest naprawdę dobra w tym co robi!!!! Renata
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2019)
Super ośrodek. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna. Pani Elżbieta rządzi!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Najlepszy ośrodek w Katowicach. Polecam z całego serca. Szczególnie jazdy z Panią Elą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! Super instruktorzy wspaniała atmosfera! Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2019)
Dobrze przeprowadzony kurs praktyczny jak i teoretyczny polecam wszystkim zainteresowanym
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM

Warszawska 3
40-009 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2015)
Efektywność kursów jest na najwyższym poziomie, o czym najlepiej świadczy to, że ten ośrodek naprawdę umożliwia zdanie egzaminu za pierwszym razem. Instruktor z powołania, który zna ulubione trasy egzaminatorów, trudne punkty tych tras, wszelkie kruczki, a przede wszystkim dba o to, aby przygotować kursanta tak, aby nie popełnił popularnych błędów. W dodatku atmosfera jest wspaniała. Dlatego nawet kiedy nie istniała jeszcze filia w Katowicach, polecałam swoim znajomym i przekonywałam, że warto dojeżdżać aż do Dąbrowy, ale zdać egzamin pewnie i za pierwszym razem, a potem być, nieskromnie powiem, bardzo dobrym kierowcą. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
ARTUR Ośrodek Szkolenia Kierowców

Już wkrótce nowy adres filii w Katowicach! Zapraszamy na jazdy doszkalające
40-005 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2019)
Pan Robert jest instruktorem z powołania. W łatwy i rzeczowy sposób przekazuję wiedzę i pokazuje przydatne, na drodze, triki. Atmosfera podczas jazd jest przyjemna i bez żadnych presji odbywa się każdą godzinę za kółkiem. Duże doświadczenie i przyjazne przysposobienie do kursantów, jest naprawdę sporym atutem, dzięki którym z radością chodziło się na kolejne jazdy. C:
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2019)
Pan Robert to bardzo dobry instruktor. Teoria oraz praktyka przebiegała w miłej atmosferze. Bardzo dobra cena. POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2019)
Świetny wykładowca jak i instruktor jazdy, miła atmosfera i atrakcyjna cena. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
Super sprawa szybkie szkolenie teori fajna atmosfera podczas jazd z Panem Robertem atrakcyjna cena brak ukrytych kosztów szybkie badania u lekarza naprawde gorąco polecam!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2019)
Bardzo przyjemna obsługa, Pan który prowadził Teorie mówił bardzo zrozumiale, tłumaczył wszystko tak jak należy. Cześć praktyczna nie mam się do czego przyczepić, instruktor prowadzi lekcje bardzo dobrze ,tłumaczy co jak gdzie i dlaczego. 30godzin przejechanych w świetnej atmosferze. Ten ośrodek szkolenia kierowców przygotował mnie w 100% do zaliczenia egzaminu państwowego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OSK IZI

ul. 1 Maja 33
40-225 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-11-15

Szkolimy w kategorii B

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
54 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2019)
Na kurs przyszedłem w czerwcu, prawo jazdy zdałem we wrzeźniu. Teorie i praktykę zdałem za pierwszym razem. Egzaminator był pod wrażeniem mojej jazdy i powiedział, że to była przyjemność. Miło usłyszeć takie słowa. Teraz w listopadzie mogę jeździć swoim własnym autem i się nie boję oraz jestem pewien moich decyzji na drodze. Szkoła uczy jak zdać egzamin państwowy ale przedewszytskim uczy jeździć. Nie ma rzadnych ukrytych kosztów. Indywidualne podejście i rodzinna atmosfera. Jazdy praktyczne były dla mnie wystarczające nie musiałem wykupywać dodatkowych godzin. Dodatkowe 2h darmowe na żądanie przed egzaminem pozwoliły mi się odstresować i ze spokojem podejść do egzaminu. Na każdych jazdach widziałem duże zangażowanie instruktorów. Skupiali się na mnie i nie załatwiali spraw prywatnych. Zawsze w sposób spokojny wyjaśniali co i jak. Instruktorzy są bardzo wymagający i to duży plus.Jestem bardzo zadowolony i miło oraz ciepło wspominam czas spędzony na nauce jazdy w lopeciku. Polecam gorąco. NAPRAWDĘ WARTO <3
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2019)
Egzamin zdany za pierwszym podejściem dzięki wspaniałej Szkole jazdy Lopecik Nauka Jazdy Od samego początku nauki jak i do ostatniej jazdy bonusowej w ramach kursu, przed samym egzaminem nie zawiodłem się na Panu Dariusz Madej - nagrodzonym w ramach Konkursu na najlepszego instruktora jazdy w Katowicach ,ani na reszcie wspaniałych osób z biura Lopecika. Pozdrawiam serdecznie i szczerze zapraszam osoby które realnie do zdobycia prawa jazdy chcą podejść ,gwarantuje ,że Lopecik nie zawodzi. Biuro Lopecik polecił mi dobry kolega.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2019)
Egzamin zdałam na początku maja, jednak długo biłam się z myślami co napisać, żeby było super, jednak teraz już wiem, że trzeba to zrobić najprościej jak się da. Nie chcę mówić, że to najlepsza szkoła jazdy, bo nie mam żadnego porównania, aczkolwiek nie sądziłam, że znajdę w szkołę w której nie tylko zostanę nauczona "jak szybko zdać państwówkę" tylko dowiem się jak jeździć, żeby inni nie wytykali mnie palcami, żeby po dostaniu papierka nie bać się samodzielnie prowadzić auto (bez wyobrażania sobie kogoś na fotelu pasażera), szanować swoje pieniądze poprzez ekonomiczną jazdę i traktowanie samochodu w taki sposób, żeby z mechanikiem widywać się tylko kontrolnie po "urzędowe podbicie papierka". Jeżeli chcesz nauczyć się jeździć w taki sposób, żeby wyrobić sobie na przyszłość dobre nawyki, a po egzaminie z uśmiechem na twarzy zadzwonić do instruktora z okrzykiem "dziękuję bardzo, zdałam/em" to zdecydowanie, bez chwili zawahania zapisz się do Lopecika, a z pewnością nie pożałujesz ! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2019)
Po 2,5 roku przerwy w jeżdżeniu samochodem, okazało się że w nowej pracy od poniedziałku będę jeździć autem, strach mnie ogarnął. Przejrzałam opinie internetowe i zadzwoniłam do Lopecika. Umówiona zostałam na 2h jazd z p. Arturem. Nastąpiła szybka diagnoza umiejętności, wytłumaczenie genezy popełnianych przeze mnie błędów i nauczenie korygowania ich. Podczas jazd duża uwaga zwrócona była na to, aby osoba kierująca zrozumiała od podszewki dlaczego coś robi źle. :)Dlatego po tych 2 h ja już nie boję się wsiąść znów za kierownicę, wręcz nie mogę doczekać się nowej pracy. :) Polecam wszystkim osk Lopecik. MAGDA M.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2019)
Zdałem za pierwszym razem. Nawet egzaminator w WORD stwierdził, ze jadę jak po sznurku, ze egzamin to byla czysta przyjemność i, że instruktor wykonał kawał dobrej roboty. A wystarczył tylko kurs standardowe 30h no i takie 2h które w lopeciku kazdy ma tuż przed egzaminem. Gorąco polecam, najlepsza szkoła jazdy i najlepsi instruktorzy w Katowicach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOPECIK Dariusz Madej
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

46 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2019)
Bardzo dobra szkoła polecam . Bardzo dobrzy instruktorzy w szczególności p.Tomasz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Wykupiłem 10 godzin jazd doszkalających z instruktorem Tomaszem. Zdałem za pierwszym razem. Nauczyłem się więcej niż podczas 30 godzin jazd kursowych w innym ośrodku. Bardzo duża wiedza instruktora, i znakomite podejście do kursanta, jazdy niemal dokładnie po trasie egzaminacyjnej, miła, bezstresowa atmosfera i punktualność. Gorąco Polecam !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Gorąco polecam szkołę jazdy CILA. Po dwu letniej przerwie udało mi się zdać egzamin praktyczny. Pan Bartek instruktor na medal.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2016)
Polecam te szkole kazdemu,Bartek najlepszy instruktor ,egzamin zdany za pierwszym razem profeska polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2016)
Przyjemnie i skutecznie. Jeździłem głównie z Panem Bartłomiejem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
8

Kossutha 6
40-844 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

20 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2019)
Bardzo dobrze prowadzone lekcje:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2019)
Na lepszą szkołe jazdy nie mogłam trafić, szczególnie dziękuję za cierpliwość! Bardzo polecam,pełen profesjonalizm i dobre podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2019)
Brałam tylko jazdy doszkalające zaraz przed egzaminem i szczerze mogę powiedzieć, że żałuję, że nie odbyłam całego kursu w Zielonym Listku. Zero problemu z umówieniem jazd i dopasowaniem terminu pod egzamin, profesjonalny instruktor, który wyłapał wszystkie błędy i bez stresowo wyjaśnił wszystkie wątpliwości, super atmosfera i dużo wskazówek na egzamin. Polecam, egzamin zdany!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2018)
Bardzo dobra szkoła. Brałam tylko jazdy doszkalające. Szkoda, że nie zaczęłam do tej szkoły. Jeździłam z dwoma instruktorami, obydwaj są mili i profesjonalni. Wszystko tłumaczą spokojnie i dokładnie. Dużo się nauczyłam. Polecam z całym sercem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Najlepsza szkoła, najlepsi instruktorzy, młodzi i nowe auta. Obsługa miła i wybierając tę szkole masz pewność , że po skończonym kursie będziesz potrafił prowadzić samochód bez obaw. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
OSK Zielony Listek

ul. Słowackiego 39
40-018 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

33 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Na pewno warto pochwalić cierpliwe podejście, zawsze bardzo się stresuję jazdami, więc mi to pomogło. Dużo istotnych rad pod kątem samego egzaminu, okazały się trafne, ponieważ zdałam za pierwszym razem. Warto.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2018)
Super szkoła, bardzo dobra atmosfera na wykładach jak i na jazdach
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do kursanta. Przede wszystkim cierpliwość w tłumaczeniu i pokazywaniu błędów uczącego się. Naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2017)
Zdecydowanie polecam! Kurs na prawo jazdy zrobiłam już kilka lat temu, ale niestety po kilku nieudanych egzaminach całkowicie zraziłam się do jeżdżenia. Dopiero Łukasz Lisowski pokazał wszystkie moje braki, czego nie potrafię, na co zwracają uwagę egzaminatorzy i przede wszystkim, że jazda samochodem to fajna sprawa! :) Nigdy nie sądziłam, że zdam egzamin praktyczny w Katowicach, a tu proszę, egzamin pozytywny! :) Łukaszu dziękuje Ci pięknie za te lekko ponad 2 tygodnie wspólnych jazd, ciekawe tematy do rozmów, "zjebkę" kiedy trzeba oraz pozytywną energię! :) Ala
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Zdałam za pierwszym razem, to chyba najlepszy dowód na to , że EcoDrive to najlepszy wybór. Indywidualne podejście do kursanta, dużo cierpliwości, uczciwość, punktualność. Polecam w 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Szkoła Bezpiecznej Jazdy ECODRIVE

Stefana Batorego 7
40-319 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B