aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (45)

63 Zaufane Opinie (73 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
Bardzo polecam szkołę! Dzięki jazdom z Panem Jakubem i Panią Anią udało mi się zdać prawo jazdy. Na egzamin szedłem spokojny, bo wiedziałem, że żadne zadanie mnie nie zaskoczy. Atmosfera podczas kursu była bardzo przyjazna a instruktorzy profesjonalni.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2019)
Po 8 latach przerwy od kursu na prawo jazdy w Dąbrowie Górniczej końcu się przemogłem i dałem sobie drugą szansę, tym razem w Katowicach. Znalazłem AutoExpert w internecie, wybrałem tę firmę poprzez stosunek "jakość (bazując na rankingach) / cena" (oferta 10h jazd z rabatem zrobiła swoje). I powiem szczerze: Po 8 latach przerwy od kółka nauczyłem się wszystkiego na nowo. Pan Irek to niesamowity fachura! Po pierwsze, profesjonalista - zwracał mi uwagę na każdy błąd, szczegół, dobitnie tłumacząc o co chodzi. Po drugie - bardzo miły, ludzki człowiek. Nie było nigdy problemu z przełożeniem jazd na inny termin, godzinę, zmianę umówionego miejsca. Po trzecie - szybko poznałem trasy egzaminacyjne, więc na egzaminie NIC mnie nie zaskoczyło. Jak miałem z czymś problem, wałkowaliśmy do oporu (parkowanie równoległe itp). Ani razu nie poczułem "odbębnienia" roboty przez instruktora. Indywidualne i profesjonalne podejście. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Polecam wszystkim!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2019)
Polecam w 100%!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2019)
Mega kompetentni instruktorzy , fajna atmosfera . Po 6 latach przerwy wystarczyło 10 godzin jazd z tymi ludźmi i egzamin zdany za pierwszym razem .Polecam tą szkołę jest mega dzięki nim nawet parkowanie równoległe nie jest już dla mnie straszne !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2019)
Świetna szkoła nauki jazdy! Po 4 latach od zakończonego kursu w innej szkole jazdy postanowiłam wykupić godziny w AutoExpert i raz jeszcze spróbować. AutoExpert okazało się strzałem w 10! Po 10 godzinach z Panią Anią czułam się dużo pewniej i lepiej przygotowana niż po 30 godzinach w poprzedniej szkole - instruktor na medal, anielska cierpliwość. Świetnie przygotowuje do egzaminu, profesjonalne podejście a za razem genialna atmosfera podczas jazd. Polecam wszystkim, którzy wahają się z wyborem szkoły nauki jazdy.
1
Nauka Jazdy OSK Auto Expert

Staromiejska 4 40-013 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

58 Zaufanych Opinii (59 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2019)
Wszystkim polecam szkołę alfa pełen profesjonalizm i rzetelność
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2019)
najlepsza szkoła nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2019)
Szkoła super polecam.Kurs oceniam pozytywnie.Wykładowca Pan Roman wszystko dokładnie tłumaczy na zajęciach teoretycznych.
dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
PROFESJONALNY I BARDZO MIŁY INSTRUKTOR.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2019)
polecam !
2
OSK ALFA

ks. Bednorza 19Starokościelna 4, 11-Listopada /delikatesy CENTRUM/, 40-384 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-10

Szkolimy w kategorii B

54 Zaufane Opinie (112 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Bardzo ciekawe wykłady luźna atmosfera. Można dyskutować. Instruktorzy z powołaniem. Pierwszy instruktor pan Krzysztof konkretny,sympatyczny .Drugi pan Grzegorz SUPER tłumaczy tyle razy ile trzeba,jego cierpliwość bardzo pomaga w nauce,Można pożartować,luźna atmosfera .Bardzo polecam OSK OLAF KATOWICE.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Super instruktorzy szczególnie pozdrawiam Pana Grzegorza który mnie nauczył jeździć chodź myślałam że to jest nie możliwe !! Polecam szkole !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2019)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy "Olaf"! Pełen profesjonalizm, świetnie prowadzone wykłady (ciekawe, z poczuciem humoru i w świetnej atmosferze), a przede wszystkim doskonała kadra instruktorów. Szczególnie polecam Pana Grzegorza, którego sposób prowadzenia jazd jest na najwyższym poziomie, Pan Grzegorz jest doskonałym instruktorem i jednocześnie dowcipnym i bardzo sympatycznym nauczycielem :) Jazdy z Panem Grzegorzem na pewno będę zawsze bardzo mile wspominać. Dostępne terminy na jazdy były zawsze na następny dzień, więc nie było problemu z czekaniem. Dzięki tej szkole przez wszystkie egzaminy przeszłam bez najmniejszego problemu. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam :)!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2019)
Bardzo polecam, naprawdę dobrze przygotowali mnie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2019)
Z OSK Olaf masz pewność, że uzyskasz profesjonalne szkolenie przygotowujące do egzaminów na prawo jazdy. Rozpoczęcia kursów odbywają się 2 razy w tygodniu i nie trzeba czekać, aż zbierze się grupa, gdyż są one prowadzone bez przerwy. Można chodzić na zajęcia popołudniowe lub poranne, co ułatwia sprawę wielu pracującym oraz uczącym się kursantom. Cena jest najniższa wśród konkurencji, a usługi gwarantowane przez OSK Olaf są warte swojej ceny. Jeśli zapiszesz się w tej szkole już na wstępie dostajesz materiały szkoleniowe oraz wykonujesz badania, które tutaj są o wiele tańsze. Wykłady są bardzo przyjemne, można posłuchać wiele historii, które utwierdzaja nas, jak nieprzewidywalne są polskie drogi. Uczą nas najważniejszy informacji, również tych niepisanych zasad oczywiście z podkreśleniem na ten fakt, że nie obowiązujące. Miałam możliwość jazdy z Panem Grzegorzem, które bardzo polecam. Z Panem Grześiem można swobodnie porozmawiać w czasie jazdy, co moim zdaniem rozluźnia atmosferę i redukuje stres, co jest na plus w czasie nauki. Moim zdaniem ten instruktor jest w stanie przygotować porządnie każdego do egzaminu. Również inni instruktorzy są warci pochwały. Czuje się usatysfakcjonowana przebytym kursem i na pewno wrócę tutaj na kurs z kat. A :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

ul.3-go Maja 33/5 40-097 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM

4 Zaufane Opinie (16 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2020)
Świetna szkoła, miło będę wspominać jazdy z panem Robertem, dobrze i spokojnie wszystko tłumaczy, dzięki czemu obydwa egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2020)
Super atmosfera, profesjonalne podejście do kursanta, bardzo sympatyczny instruktor, a egzaminy zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Instruktorzy bardzo przyjaźni, Kurs profesionalnie przeprowadzony, Lepszej cenowo szkoly jazdy nie znalazłem! Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2019)
Polecam wszystkim serdecznie, teoria leci sprawnie, nawet sie nie obejrzysz a po paru godzinach z Panen Robertem na jazdach umiesz jeździć, mila atmosfera w samochodzie niewyczerpane tematy jednym słowem, SUPER!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2019)
Pan Robert jest instruktorem z powołania. W łatwy i rzeczowy sposób przekazuję wiedzę i pokazuje przydatne, na drodze, triki. Atmosfera podczas jazd jest przyjemna i bez żadnych presji odbywa się każdą godzinę za kółkiem. Duże doświadczenie i przyjazne przysposobienie do kursantów, jest naprawdę sporym atutem, dzięki którym z radością chodziło się na kolejne jazdy. C:
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
OSK IZI

ul. 1 Maja 33ul. 1 Maja 33 , 40-225 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-01-31

Szkolimy w kategorii B

1 Zaufana Opinia (1 Opinia)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2015)
Efektywność kursów jest na najwyższym poziomie, o czym najlepiej świadczy to, że ten ośrodek naprawdę umożliwia zdanie egzaminu za pierwszym razem. Instruktor z powołania, który zna ulubione trasy egzaminatorów, trudne punkty tych tras, wszelkie kruczki, a przede wszystkim dba o to, aby przygotować kursanta tak, aby nie popełnił popularnych błędów. W dodatku atmosfera jest wspaniała. Dlatego nawet kiedy nie istniała jeszcze filia w Katowicach, polecałam swoim znajomym i przekonywałam, że warto dojeżdżać aż do Dąbrowy, ale zdać egzamin pewnie i za pierwszym razem, a potem być, nieskromnie powiem, bardzo dobrym kierowcą. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
ARTUR Ośrodek Szkolenia Kierowców

Już wkrótce nowy adres filii w Katowicach! Zapraszamy na jazdy doszkalające 40-005 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
55 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2019)
Jak prawo jazdy to tylko w Lopeciku! Pan Darek i p. Artur to instruktorzy z powołania z nieskończonymi pokładami cierpliwości! Na kurs zapisałam się z nastawieniem, że nic z tego nie będzie, a dziś właśnie zdałam egzamin państwowy z uśmiechem na ustach. Kurs będę wspominać niesamowicie miło, a jazda z każdym z instruktorów to sama przyjemność. :) :) :) Każdemu kto jeszcze się zastanawia czy wybrać Lopecika odpowiadam : TAK! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2019)
Na kurs przyszedłem w czerwcu, prawo jazdy zdałem we wrzeźniu. Teorie i praktykę zdałem za pierwszym razem. Egzaminator był pod wrażeniem mojej jazdy i powiedział, że to była przyjemność. Miło usłyszeć takie słowa. Teraz w listopadzie mogę jeździć swoim własnym autem i się nie boję oraz jestem pewien moich decyzji na drodze. Szkoła uczy jak zdać egzamin państwowy ale przedewszytskim uczy jeździć. Nie ma rzadnych ukrytych kosztów. Indywidualne podejście i rodzinna atmosfera. Jazdy praktyczne były dla mnie wystarczające nie musiałem wykupywać dodatkowych godzin. Dodatkowe 2h darmowe na żądanie przed egzaminem pozwoliły mi się odstresować i ze spokojem podejść do egzaminu. Na każdych jazdach widziałem duże zangażowanie instruktorów. Skupiali się na mnie i nie załatwiali spraw prywatnych. Zawsze w sposób spokojny wyjaśniali co i jak. Instruktorzy są bardzo wymagający i to duży plus.Jestem bardzo zadowolony i miło oraz ciepło wspominam czas spędzony na nauce jazdy w lopeciku. Polecam gorąco. NAPRAWDĘ WARTO <3
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2019)
Egzamin zdany za pierwszym podejściem dzięki wspaniałej Szkole jazdy Lopecik Nauka Jazdy Od samego początku nauki jak i do ostatniej jazdy bonusowej w ramach kursu, przed samym egzaminem nie zawiodłem się na Panu Dariusz Madej - nagrodzonym w ramach Konkursu na najlepszego instruktora jazdy w Katowicach ,ani na reszcie wspaniałych osób z biura Lopecika. Pozdrawiam serdecznie i szczerze zapraszam osoby które realnie do zdobycia prawa jazdy chcą podejść ,gwarantuje ,że Lopecik nie zawodzi. Biuro Lopecik polecił mi dobry kolega.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2019)
Egzamin zdałam na początku maja, jednak długo biłam się z myślami co napisać, żeby było super, jednak teraz już wiem, że trzeba to zrobić najprościej jak się da. Nie chcę mówić, że to najlepsza szkoła jazdy, bo nie mam żadnego porównania, aczkolwiek nie sądziłam, że znajdę w szkołę w której nie tylko zostanę nauczona "jak szybko zdać państwówkę" tylko dowiem się jak jeździć, żeby inni nie wytykali mnie palcami, żeby po dostaniu papierka nie bać się samodzielnie prowadzić auto (bez wyobrażania sobie kogoś na fotelu pasażera), szanować swoje pieniądze poprzez ekonomiczną jazdę i traktowanie samochodu w taki sposób, żeby z mechanikiem widywać się tylko kontrolnie po "urzędowe podbicie papierka". Jeżeli chcesz nauczyć się jeździć w taki sposób, żeby wyrobić sobie na przyszłość dobre nawyki, a po egzaminie z uśmiechem na twarzy zadzwonić do instruktora z okrzykiem "dziękuję bardzo, zdałam/em" to zdecydowanie, bez chwili zawahania zapisz się do Lopecika, a z pewnością nie pożałujesz ! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2019)
Po 2,5 roku przerwy w jeżdżeniu samochodem, okazało się że w nowej pracy od poniedziałku będę jeździć autem, strach mnie ogarnął. Przejrzałam opinie internetowe i zadzwoniłam do Lopecika. Umówiona zostałam na 2h jazd z p. Arturem. Nastąpiła szybka diagnoza umiejętności, wytłumaczenie genezy popełnianych przeze mnie błędów i nauczenie korygowania ich. Podczas jazd duża uwaga zwrócona była na to, aby osoba kierująca zrozumiała od podszewki dlaczego coś robi źle. :)Dlatego po tych 2 h ja już nie boję się wsiąść znów za kierownicę, wręcz nie mogę doczekać się nowej pracy. :) Polecam wszystkim osk Lopecik. MAGDA M.
6
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOPECIK Dariusz Madej

Kościuszki 8/15Kościuszki 8, , 40-049 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-07

Szkolimy w kategorii B

46 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2019)
Bardzo dobra szkoła polecam . Bardzo dobrzy instruktorzy w szczególności p.Tomasz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Wykupiłem 10 godzin jazd doszkalających z instruktorem Tomaszem. Zdałem za pierwszym razem. Nauczyłem się więcej niż podczas 30 godzin jazd kursowych w innym ośrodku. Bardzo duża wiedza instruktora, i znakomite podejście do kursanta, jazdy niemal dokładnie po trasie egzaminacyjnej, miła, bezstresowa atmosfera i punktualność. Gorąco Polecam !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Gorąco polecam szkołę jazdy CILA. Po dwu letniej przerwie udało mi się zdać egzamin praktyczny. Pan Bartek instruktor na medal.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2016)
Polecam te szkole kazdemu,Bartek najlepszy instruktor ,egzamin zdany za pierwszym razem profeska polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2016)
Przyjemnie i skutecznie. Jeździłem głównie z Panem Bartłomiejem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
7

Kossutha 6 40-844 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

20 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2019)
Bardzo dobrze prowadzone lekcje:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2019)
Na lepszą szkołe jazdy nie mogłam trafić, szczególnie dziękuję za cierpliwość! Bardzo polecam,pełen profesjonalizm i dobre podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2019)
Brałam tylko jazdy doszkalające zaraz przed egzaminem i szczerze mogę powiedzieć, że żałuję, że nie odbyłam całego kursu w Zielonym Listku. Zero problemu z umówieniem jazd i dopasowaniem terminu pod egzamin, profesjonalny instruktor, który wyłapał wszystkie błędy i bez stresowo wyjaśnił wszystkie wątpliwości, super atmosfera i dużo wskazówek na egzamin. Polecam, egzamin zdany!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2018)
Bardzo dobra szkoła. Brałam tylko jazdy doszkalające. Szkoda, że nie zaczęłam do tej szkoły. Jeździłam z dwoma instruktorami, obydwaj są mili i profesjonalni. Wszystko tłumaczą spokojnie i dokładnie. Dużo się nauczyłam. Polecam z całym sercem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Najlepsza szkoła, najlepsi instruktorzy, młodzi i nowe auta. Obsługa miła i wybierając tę szkole masz pewność , że po skończonym kursie będziesz potrafił prowadzić samochód bez obaw. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
OSK Zielony Listek

ul. Słowackiego 39 40-018 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

83 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Miałem tutaj jedynie jazdy doszkalające, więc nie oceniam całokształtu, jedynie instruktora. Pani Ela Wróbel jest najlepszym instruktorem z jakim można mieć do czynienia! W dużej mierze dzięki niej zdałem dziś egzamin po 9 letniej przerwie! Wsparcie, porady, dobre słowo, czasami dobry "ochrzan" ze strony Pani Eli są nieocenione :D Serdecznie polecam instruktora!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2019)
Jestem bardzo zadowolona z pracy instruktora Pani Elżbiety Wróbel. Pani Ela wspierała mnie w trudnych momentach kursu. Powoli nabierałam pod jej opieką umiejętności jazdy. I właśnie dziś "nadejszła ta wiekopomna chwila": w wieku 49 lat odebrałam prawo jazdy. Elu serdecznie dziękuję Ci za Twoją pracę! Polecam tą Instruktorkę, jest naprawdę dobra w tym co robi!!!! Renata
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2019)
Super ośrodek. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna. Pani Elżbieta rządzi!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Najlepszy ośrodek w Katowicach. Polecam z całego serca. Szczególnie jazdy z Panią Elą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! Super instruktorzy wspaniała atmosfera! Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM

Warszawska 3 40-009 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

33 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Na pewno warto pochwalić cierpliwe podejście, zawsze bardzo się stresuję jazdami, więc mi to pomogło. Dużo istotnych rad pod kątem samego egzaminu, okazały się trafne, ponieważ zdałam za pierwszym razem. Warto.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2018)
Super szkoła, bardzo dobra atmosfera na wykładach jak i na jazdach
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do kursanta. Przede wszystkim cierpliwość w tłumaczeniu i pokazywaniu błędów uczącego się. Naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2017)
Zdecydowanie polecam! Kurs na prawo jazdy zrobiłam już kilka lat temu, ale niestety po kilku nieudanych egzaminach całkowicie zraziłam się do jeżdżenia. Dopiero Łukasz Lisowski pokazał wszystkie moje braki, czego nie potrafię, na co zwracają uwagę egzaminatorzy i przede wszystkim, że jazda samochodem to fajna sprawa! :) Nigdy nie sądziłam, że zdam egzamin praktyczny w Katowicach, a tu proszę, egzamin pozytywny! :) Łukaszu dziękuje Ci pięknie za te lekko ponad 2 tygodnie wspólnych jazd, ciekawe tematy do rozmów, "zjebkę" kiedy trzeba oraz pozytywną energię! :) Ala
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Zdałam za pierwszym razem, to chyba najlepszy dowód na to , że EcoDrive to najlepszy wybór. Indywidualne podejście do kursanta, dużo cierpliwości, uczciwość, punktualność. Polecam w 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Szkoła Bezpiecznej Jazdy ECODRIVE

Stefana Batorego 7Teatralna 3, Prusa 253A, 40-319 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B