Ranking Szkół (44)

52 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2019)
Miałam przyjemność jeździć z Panią Anią i Panem Andrzejem. Pan Andrzej uczy umięjętności, potrzebne na codzień, a Pani Ania idealnie przygotowywuje na egzamin. Atmosfera w samochodzie jest bardzo przyjemna i bez stresu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2019)
Jazda w bardzo miłej atmosferze po trasach egzaminacyjnych. Świetni instruktorzy z dobrym podejściem do kursanta. Podziwiam za cierpliwość:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2019)
Jazdy sama przyjemnosc . polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2019)
Świetne, profesjonalne pojdescie do nauki jazdy. Miło spędzone chwile za kółkiem, ogromna wiedza prowadzących kurs. Jazda trasami, które zawsze trafiają się na egzaminie państwowym w Katowicach. Jestem niezmiernie wdzięczny całemu zespołowi autoexpert a w szczególności Pani Ani dzięki, której zdałem. Jeszcze raz dziękuje i POZDRAWIAM!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Bardzo dobra L polecam Pama Maćka w tej szkole....
1
Nauka Jazdy OSK Auto Expert

Staromiejska 4
40-013 Katowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-04-23

Szkolimy w kategorii B

48 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2019)
Zajęcia teoretyczne są prowadzone w bardzo swobodny sposób, bez problemu można się odezwać i porozmawiać na jakikolwiek temat, a zajęcia pana Tomka, ze względu na jego charyzmę, nie są nudne (a z opinii znajomych wiem, że to bardzo ważne, jak się nudzicie na zajęciach to mniej się nauczycie). Szczególnie polecam OSK Olaf tym, którzy chcą zrobić szybko teorię - zajmuje ona w tym OSK 2 tygodnie. Bardzo fajne jest to, że jeżeli chcecie, to możecie chodzić na wykłady dłużej niż przewiduje kurs, nieodpłatnie. Polecam jeżeli ktoś chce się porządnie przygotować z teorii. Symulator jest dostępny w budynku w którym są wykłady i jest całkiem spoko, polecam do przetrenowania parkowania równoległego, bo na mieście może nie być okazji :D. A no i lokalizacja wręcz idealna - plac wolności jest jednym z najlepiej skomunikowanych miejsc w Katowicach, a wychodząc z tramwaju wręcz wychodzicie przed drzwi OLAFa. Jeśli chodzi o praktykę to miałem do czynienia z panem Zenkiem i panem Grzegorzem (z Zenkiem jeździłem wieczorami a z Grzegorzem o 6 rano) Pan Zenek jest idealny dla tych, którzy się stresują, bo pan jest bardzo spokojny i wręcz antystresowy :) Pana Grzegorza natomiast polecam osobom, które w ogóle nie potrafią jeździć, bo bez problemu nauczy jeździć każdego, ze względu na to, że jest bardzo konsekwentny i zasadniczy. Pamiętajcie, że jeżeli jesteście dyspozycyjni, to wyjeździcie te 30 godzin w tempie nawet kursu przyspieszonego - trzeba się umawiać jak najczęściej na jazdy, najlepiej z dwoma instruktorami. Przy umiarkowanej dyspozycyjności natomiast, zrobicie praktykę w pewnie 1,5-2 miesiące Jeśli chodzi o moje egzaminy, to niestety nie było kolorowo, ale wynikało to głównie z pecha, stresu i zbyt długiej przerwy między jazdami a egzaminami. Pamiętajcie, żeby się umówić na egzamin państwowy jak najszybciej po zrobieniu wszystkich jazd - będziecie się pewniej czuć, u mnie to był główny problem. Teorię zdałem za drugim razem bezbłędnie, a praktykę za czwartym razem, przy czym dwa egzaminy praktyczne oblałem na łuku (to moja zmora - na jazdach bezbłędnie, a na egzaminie przez stres raz potrąciłem tyczkę cofając, a drugi raz silnik zgasł mi dwa razy). Za trzecim razem wymusiłem pierwszeństwo w centrum Katowic, to prawdopodobnie przez moje gapiostwo i nieogarnięcie :P. Za czwartym razem bezproblemowo - zdane. Jutro idę odebrać prawo jazdy. Moją naukę w OSK Olaf, mimo niepowodzeń, będę wspominał bardzo dobrze :) I jeśli nie zdacie, to pamiętajcie, żeby się nie poddawać! Ja już chciałem po trzeciej próbie zrezygnować, ale umówiłem się na czwartą i zdałem !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2019)
Każdemu polecam ta szkole jazdy a szczególnie Pana Grzegorza jako instruktora. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu państwowego. Będę bardzo dobrze wspominał jazdy z Panem Grzegorzem, ponieważ moznabylo przedyskutować bierzace wydarzenia na świecie oraz nauczyć się czegoś o życiu :D Egzamin zdany za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2019)
Bardzo polecam ten ośrodek. Miła obsługa, konkretne zajęcia z teorii. Jazdy miałam z panem Adamem i z panem Krzysztofem. Pan Krzysztof to najlepszy instruktor, z którym miałam przyjemność jeździć. Przede wszystkim świetny nauczyciel z bardzo konkretnym i rzeczowym podejściem, wszystko dokładnie tłumaczył a poza tym to przesympatyczny człowiek więc jazdy z nim były czystą przyjemnością. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2018)
OSK Olaf jest jedna z najlepszych rzeczy na które mogłem natrafić podczas mojej nauki jazdy.Ciekawie prowadzone wykłady.Pełen profesjonalizm.Bardzo serdecznie chciałem pozdrowić i zarazem polecić Pana Grzegorza.Instruktor pokazał nie tylko trasy egzaminacyjne ale i nauczył bezpiecznej jazdy. Egzamin zdany bezstresowo i za pierwszym razem. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2018)
Instruktorzy bardzo surowi ale może właśnie dlatego zdane za pierwszym razem ;) Polecam intensywny kurs - dzięki wysokiej częstotliwości spotkań szybko się człowiek przyzwyczaja do prowadzenia pojazdu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

ul.3-go Maja 33/5
40-097 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM

42 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Najlepszy ośrodek w Katowicach. Polecam z całego serca. Szczególnie jazdy z Panią Elą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! Super instruktorzy wspaniała atmosfera! Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2019)
Dobrze przeprowadzony kurs praktyczny jak i teoretyczny polecam wszystkim zainteresowanym
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2019)
Bardzo polecam! Świetna atmosfera oraz profesjonalni, cierpliwi instruktorzy. Jazdy odbywają się na trasach egzaminu, więc nie ma później elementów, które mogą zaskoczyć :) Egzamin zdany za pierwszym razem :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2019)
Myślę, że to jeden z najlepszych ośrodków w Katowicach. Profesjonalna podejście do kursanta i kursu. Miałem pewne obawy co do całej "imprezy pt. prawo jazdy", że nie dam rady, że instruktor nie taki... Było OK. Nawet więcej niż OK. Nie było to takie straszne. Instruktor z cierpliwością przekazywał mi wiedzę. Nauczył mnie wszystkiego co istotne. Nie tylko aby zdać egzamin ale aby się bezpiecznie poruszać po drogach. I to najważniejsze. Wierzę w to co robię. Egzamin zdany za pierwszym razem. Kłopot był z teorią, ale to moja wina - stres. Pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM

Warszawska 3
40-009 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

1 Zaufana opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2015)
Efektywność kursów jest na najwyższym poziomie, o czym najlepiej świadczy to, że ten ośrodek naprawdę umożliwia zdanie egzaminu za pierwszym razem. Instruktor z powołania, który zna ulubione trasy egzaminatorów, trudne punkty tych tras, wszelkie kruczki, a przede wszystkim dba o to, aby przygotować kursanta tak, aby nie popełnił popularnych błędów. W dodatku atmosfera jest wspaniała. Dlatego nawet kiedy nie istniała jeszcze filia w Katowicach, polecałam swoim znajomym i przekonywałam, że warto dojeżdżać aż do Dąbrowy, ale zdać egzamin pewnie i za pierwszym razem, a potem być, nieskromnie powiem, bardzo dobrym kierowcą. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
ARTUR Ośrodek Szkolenia Kierowców

Już wkrótce nowy adres filii w Katowicach! Zapraszamy na jazdy doszkalające
40-005 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2017)
Instruktor prowadzacy zajecia teoretyczne bardzo przyjemne wrażenie???? Porządnie wytlumaczy pojecia zwiazane z przepisami i prawami ruchu drogowego. Instruktor prowadzacy zajecia praktyczne wymagajacy lecz w dobrym znaczeniu tego slowa ocena na szóstkę☺
5
OSK ALFA

ks. Bednorza 19
40-384 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
49 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2019)
Najlepsi z najlepszych! Instruktorów z Lopecika cechuje kompetencja, profesjonalizm i zaangażowanie. Zarówno Panu Darkowi, jak i Arturowi zależy na tym, by nie tylko przygotować kursanta do zdania egzaminu, ale przede wszystkim nauczyć myślenia na drodze. Uczą jeździć bezpiecznie i sprawnie. Wszelkie moje pytania i wątpliwości zawsze były rzetelnie wytłumaczone, a jazdy odbywały się w miłej atmosferze !!! Szczególnie chciałam podziękować Panu Darkowi! ???? Jest instruktorem idealnym, ma ogromne pokłady cierpliwości i bardzo dużą wiedzę, w doskonały sposób tłumaczy wszystkie zasady jazdy, przekazuje mnóstwo cennych wskazówek. Muszę też wspomnieć o Pani Basi z biura, która zawsze jest uśmiechnięta, pomocna i życzliwa!!! Nigdy nie ma problemu z ustaleniem dogodnych godzin czy miejsca jazd. Cieszę się ogromnie, że trafiłam do Lopecika i nie wyobrażam sobie nauki w innej szkole! Nie ma lepszej szkoły jazdy!!!!Dziękuję z całego serca całemu zespołowi Lopecika! ❤ I polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2019)
Polecam OSK Lopecik ! Instruktorzy wykazują pełen profesjonalizm, punktualność, cierpliwość, starają się jak nawięcej nauczyć. Jazdy z p. Darkiem, Arturem i Pawłem to czysta przyjemność. Dziękuję rownież za wsparcie i wspaniałą atmosferę podczas jazd. Bardzo mile wspominam tą szkołę i będę tęsknić. Pozdrawiam cały zespół Lopecika !!! Klaudia N
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2019)
Bardzo dobra szkoła, instruktorzy podchodzą do swoich obowiązków sumienie, są niebywałe cierpliwi. Dobrze i zrozumiale prowadzone wykłady w miłej atmosferze. Jazdy z panem Darkiem, Arturem i Pawłem to czysta przyjemność, pozdrawiam cały zespół Lopecika ;) Karolina
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2019)
Od wielu lat znam właścciela , jego siłę spokoju, rozwgę , umiejetności interpersonalne oraz umiejetność przekazywania wiedzy . Sam jego wygląd wzbudza zaufanie . Jeśli kiedykolwiek miałbym drugi raz robić kurs, radzic komuś gdzie i jak - to zawsze, ale to zawsze na pierwszym miejscu wymieniłbym LOPECIK-a i Darka Madeja ! POLECAM WSZYSTKIM !!!!!! Grzegorz Gliński - KAtowice
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2019)
Jestem naprawdę zadowolona i bardzo wdzięczna panu Darkowi i Arturowi za naprawdę dobrze przygotowanie mnie do jazdy samochodem. Pozdrawiam Roxana ☺️☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
6
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOPECIK Dariusz Madej
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

45 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Wykupiłem 10 godzin jazd doszkalających z instruktorem Tomaszem. Zdałem za pierwszym razem. Nauczyłem się więcej niż podczas 30 godzin jazd kursowych w innym ośrodku. Bardzo duża wiedza instruktora, i znakomite podejście do kursanta, jazdy niemal dokładnie po trasie egzaminacyjnej, miła, bezstresowa atmosfera i punktualność. Gorąco Polecam !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Gorąco polecam szkołę jazdy CILA. Po dwu letniej przerwie udało mi się zdać egzamin praktyczny. Pan Bartek instruktor na medal.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2016)
Polecam te szkole kazdemu,Bartek najlepszy instruktor ,egzamin zdany za pierwszym razem profeska polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2016)
Przyjemnie i skutecznie. Jeździłem głównie z Panem Bartłomiejem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2015)
Polecam tę szkołę każdemu, szczególnie jeśli ma być trafić pod skrzydła Bartka i ja i moja dziewczyna sobie chwalimy, zdany egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7

Kossutha 6
40-844 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

17 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2018)
Bardzo dobra szkoła. Brałam tylko jazdy doszkalające. Szkoda, że nie zaczęłam do tej szkoły. Jeździłam z dwoma instruktorami, obydwaj są mili i profesjonalni. Wszystko tłumaczą spokojnie i dokładnie. Dużo się nauczyłam. Polecam z całym sercem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Najlepsza szkoła, najlepsi instruktorzy, młodzi i nowe auta. Obsługa miła i wybierając tę szkole masz pewność , że po skończonym kursie będziesz potrafił prowadzić samochód bez obaw. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Profesjonalni instruktorzy, gorąco polecam innym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
Najlepsza szkoła, bardzo dobrze przekazywana wiedza
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2017)
W końcu zdałem! Dzięki nim!
8
OSK Zielony Listek

ul. Słowackiego 39
40-018 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

33 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Na pewno warto pochwalić cierpliwe podejście, zawsze bardzo się stresuję jazdami, więc mi to pomogło. Dużo istotnych rad pod kątem samego egzaminu, okazały się trafne, ponieważ zdałam za pierwszym razem. Warto.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2018)
Super szkoła, bardzo dobra atmosfera na wykładach jak i na jazdach
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do kursanta. Przede wszystkim cierpliwość w tłumaczeniu i pokazywaniu błędów uczącego się. Naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2017)
Zdecydowanie polecam! Kurs na prawo jazdy zrobiłam już kilka lat temu, ale niestety po kilku nieudanych egzaminach całkowicie zraziłam się do jeżdżenia. Dopiero Łukasz Lisowski pokazał wszystkie moje braki, czego nie potrafię, na co zwracają uwagę egzaminatorzy i przede wszystkim, że jazda samochodem to fajna sprawa! :) Nigdy nie sądziłam, że zdam egzamin praktyczny w Katowicach, a tu proszę, egzamin pozytywny! :) Łukaszu dziękuje Ci pięknie za te lekko ponad 2 tygodnie wspólnych jazd, ciekawe tematy do rozmów, "zjebkę" kiedy trzeba oraz pozytywną energię! :) Ala
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Zdałam za pierwszym razem, to chyba najlepszy dowód na to , że EcoDrive to najlepszy wybór. Indywidualne podejście do kursanta, dużo cierpliwości, uczciwość, punktualność. Polecam w 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Szkoła Bezpiecznej Jazdy ECODRIVE

Stefana Batorego 7
40-319 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2019)
Miałam okazję jeździć z instruktorem z OSK 100% kilka godzin przed egzaminem. To były najbardziej wartościowe godziny w moim całym przygotowaniu do egzaminu. W OSK 100% nie tylko świetnie uczą techniki jazdy, ale przede wszystkim potrafią mentalnie przygotować do egzaminu. Korzystałam z pomocy kilku instruktorów w różnych szkołach, ale tylko w OSK100 spotkałam się z tak fantastycznym podejściem i przygotowaniem kurstanta. Polecam bardzo!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
jazdy doszkalajace- dzieki Maciek za dobre lekcje teorii i jazdy (wszyscy instruktorzy byli profesjonalni ale w pamieci zapadl mi Maciek i taki troszke starszy Pan :D ), Pan Marek i ten drugi Pan w biurze slowni- dzieki.zdane za pierwszym razem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.08.2018)
Szkoła jak najbardziej godna polecenia!!! Przygotowanie do egzaminu nie jest na 100% a na 1000%, dzięki czemu mamy pewność, że zdamy za pierwszym razem. Instruktorzy posiadają przeogromną wiedzę, którą bez trudu i w przyjemny sposób przekazują młodym adeptom przygotowującym się do egzaminu państwowego. Zdecydowanie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2018)
Najlepsza szkoła jazdy w Katowicach. Nigdy nie wierzyłam, że opanuję jazdę samochodem. Chłopaki z OSK 100% doprowadzili do tego że nie tylko zdałam egzamin, ale nauczyłam się jeździć. Pełny profesjonalizm, miła atmosfera, cierpliwość, wielkie zaangażowanie, punktualność to tylko niektóre z pozytywów. Dzięki instruktorom z każdą kolejną jazdą nabierałam pewności siebie. Każdemu kto nie jest zdecydowany co do wyboru szkoły mogę powiedzieć - tylko OSK 100%. Najlepszą opinię dla OSK 100% wystawił mój egzaminator z WORD - "proszę podziękować instruktorom ze szkoły jazdy, bo wykonali kawał dobrej roboty" . Chłopaki - z całego serca dziękuję. Krystyna S
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2018)
1 lipca 2018 Polecam naukę jazdy w tej firmie. Są punktualni, zaangażowani, profesjonalni, samochody są w dobrym stanie. Instruktorzy są mili, dobrze uczą. Jestem zadowolona z nauki w tej szkole. Pozdrawiam Lidia z Panewnik
10
OSK 100%

Powstańców 1
40-040 Katowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B