Prawo jazdy Mszana

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Mszana(1)

9 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 16.11.2022)
Fatalna współpraca. Wymyślają i nie potrafią czytać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Bardzo profesjonalne podejście do klienta solidna obsługa Z godzinami zawsze można było się dogadać z korzyścią z dwóch stron Bardzo miła atmosfera polecam każdemu kto chce zdać prawo jazdy za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 13.09.2020)
Odradzam. Polityka szkółki polega na wyłudzaniu pieniędzy od kursanta i stwarzanie atmosfery, która zupełnie uniemożliwia naukę i zmusza do rezygnacji z kursu. Instruktorka nie odczytuje wiadomości, spóźnia się, a jak już przyjeżdża to bez usprawiedliwienia oznajmia mi, że dzisiaj w jazdach będę uczestniczyć, owszem, ale na tylnym siedzeniu i nazywa to nauką - śmiech na sali. Czytając inne opinie przypuszczam, że pieniądze nie są zwracane przez prawdopodobnie bezprawną klauzulę w umowie. Idąc dalej tym tropem, uważam, że szkółka nie powinna mieć prawa bytu i dziwię się, że nikt nie wyszedł z właścicielami na drogę sądową - ale podejrzewam, że wynika to najzwyczajniej z tego, że przypadku tak śmiesznych kwot jest to nieopłacalne. Jak wyżej - polityka firmy. Radzę omijać szerokim łukiem.
bardzo słaby
(ocena z dnia 12.07.2020)
Odradzam nie można rezygnować kursu bo umowa którą podpisałem zawierała że i tak muszę iść wpłacić kasę nie nauczysz się niczego a to ty jesteś osobą która za to płaci jeśli będziesz mieć jazdy to nie zaczniesz ich o umówione porze bo zawsze instruktor się spóźnia ok 5 min albo zostaje ci zabierają z jazd ok 5 min.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2019)
Polecam tą szkołę jazdy, 3 kategorie prawa jazdy zdane za pierwszym razem.
1

MoszczeńskaGałczyńskiego 1, 44325 Mszana

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, AM, A2, A2+B, A+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, A1+B1, B96

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Mszana?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Mszana to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Mszana. Do zdania kursu na prawo jazdy trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Kontakt do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby dobrze przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędny w tym celu będzie próbny test na prawo jazdy, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.