Prawo jazdy Mszana

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Mszana(1)

8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Bardzo profesjonalne podejście do klienta solidna obsługa Z godzinami zawsze można było się dogadać z korzyścią z dwóch stron Bardzo miła atmosfera polecam każdemu kto chce zdać prawo jazdy za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 13.09.2020)
Odradzam. Polityka szkółki polega na wyłudzaniu pieniędzy od kursanta i stwarzanie atmosfery, która zupełnie uniemożliwia naukę i zmusza do rezygnacji z kursu. Instruktorka nie odczytuje wiadomości, spóźnia się, a jak już przyjeżdża to bez usprawiedliwienia oznajmia mi, że dzisiaj w jazdach będę uczestniczyć, owszem, ale na tylnym siedzeniu i nazywa to nauką - śmiech na sali. Czytając inne opinie przypuszczam, że pieniądze nie są zwracane przez prawdopodobnie bezprawną klauzulę w umowie. Idąc dalej tym tropem, uważam, że szkółka nie powinna mieć prawa bytu i dziwię się, że nikt nie wyszedł z właścicielami na drogę sądową - ale podejrzewam, że wynika to najzwyczajniej z tego, że przypadku tak śmiesznych kwot jest to nieopłacalne. Jak wyżej - polityka firmy. Radzę omijać szerokim łukiem.
bardzo słaby
(ocena z dnia 12.07.2020)
Odradzam nie można rezygnować kursu bo umowa którą podpisałem zawierała że i tak muszę iść wpłacić kasę nie nauczysz się niczego a to ty jesteś osobą która za to płaci jeśli będziesz mieć jazdy to nie zaczniesz ich o umówione porze bo zawsze instruktor się spóźnia ok 5 min albo zostaje ci zabierają z jazd ok 5 min.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2019)
Polecam tą szkołę jazdy, 3 kategorie prawa jazdy zdane za pierwszym razem.
bardzo słaby
(ocena z dnia 20.04.2019)
Zdecydowanie nie polecam! Po rezygnacji z kursu nie zwrócono mi należnych pieniędzy. Tłumaczono to "wyższą ceną dla osób niebędących kursantami".
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1

MoszczeńskaGałczyńskiego 1, 44325 Mszana

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, AM, A2, A2+B, A+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, A1+B1, B96

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >