Prawo jazdy Tychy

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Tychach(15)

Więcej filtrów kursów
446 Zaufanych Opinii (591 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2026)
Szczerze polecam OSK Lider Tychy. Kurs przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze, a przede wszystkim bezstresowo. Szczególnie dziekuję Pani Kasi- zdane za pierwszym razem z poczuciem pełnego przygotowania
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2026)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Profesjonalne podejście, świetna organizacja i przyjazna atmosfera sprawiają, że nauka jazdy jest naprawdę przyjemna i bezstresowa. Szczególne podziękowania należą się instruktorom Edwinowi i Mikołajowi – jazdy z nimi to czysta przyjemność. Są cierpliwi, spokojni i potrafią wszystko dokładnie wytłumaczyć, nawet w trudniejszych sytuacjach na drodze. Dzięki nim poczułam się pewnie za kierownicą i dobrze przygotowana do egzaminu. Zdecydowanie polecam każdemu!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2026)
super cierpliwi i mili instruktorzy, super atmosfera, bez sztywnej atmosfery polecam Pana Tomka i Pana Edwina super ludzie, na luzie
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2026)
Z czystym sumieniem polecam tę szkołę jazdy. Nauka przebiega w profesjonalnej, a jednocześnie bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Edwin, Pani Katarzyna i Pan Seweryn to cierpliwi oraz zaangażowani instruktorzy, a dużym atutem są elastyczne godziny jazd oraz organizowane wycieczki, podczas których można sprawdzić swoje umiejętności w trasie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2026)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy, a szczególnie instruktorkę Kasię. Ma świetne podejście do kursanta, jest cierpliwa, spokojna i wszystko tłumaczy jasno, bez stresu. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze, dzięki czemu szybko nabrałam pewności za kierownicą. Zdecydowanie jedna z lepszych instruktorek, na jakie można trafić.
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER

Al. Niepodległości 188 (Tęcza 1 piętro nad Stokrotką)Łaziska Górne , Plac Ratuszowy 5 D, Wyry ul. Pszczyńska 70, Orzesze ul. Rybnicka 2, 43-100 Tychy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A1, B1, C, B+E, C+E, A2, AM, B96, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E, A1+B1, B, KW, KWP, KWU, KWUP, SO, D, A

  • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
108 Zaufanych Opinii (204 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2026)
Całkowity profesjonalizm. Z panem Adamem i Krzysztofem idzie się w każdej sytuacji dogadać i przejście kursu to sama przyjemność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2026)
Z czystym sumieniem polecam OSK Mirek! Kurs na kategorię A był prowadzony bardzo profesjonalnie, a instruktorzy przekazywali wiedzę w jasny i konkretny sposób. Jazdy odbywały się w świetnej atmosferze, bez stresu, ale jednocześnie z dużym naciskiem na poprawną technikę i bezpieczeństwo. Dzięki bardzo dobremu przygotowaniu egzamin praktyczny zdałem za pierwszym razem. Dziękuję całemu zespołowi za cierpliwość, zaangażowanie i cenne wskazówki. Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły jazdy na kategorię A, to zdecydowanie polecam OSK Mirek!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2026)
Świetna szkoła. Polecam gorąco
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2026)
Egzamin na kat A zdany dzisiaj za pierwszym razem, polecam z całego serca OSK Mirek!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2026)
Egzamin na Kat."A" zdany właśnie dziś za pierwszym razem . Dzięki jeszcze raz wszystkim z OSK Mirek za pomoc i przygotowanie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK MIREK

al. Niepodległości 87/36ul. Fabryczna 11, 43-100 Tychy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, C, C+E, D po B, D po C, KW, KWP, KWU, KWUP, SO, A po A2

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
15 Zaufanych Opinii (46 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2026)
Bardzo polecam szkołę jazdy ZigZag! Kurs bardzo mi się podobał, wszystko było na najwyższym poziomie. Pani Ewa jest świetną instruktorką — bardzo dobrze nauczyła mnie prowadzić samochód, zawsze była cierpliwa i wszystko dokładnie tłumaczyła. Atmosfera podczas jazd była super. Jestem bardzo zadowolony z całego kursu i polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2026)
Bardzo polecam! Kurs miałam z panią Agnieszką, świetnie tłumaczy, ma mnóstwo cierpliwości i indywidualne podejście do kursantów. Uważam, że bardzo dobrze mnie przygotowała, jednocześnie tworząc bardzo sympatyczną atmosferę. Dzięki niej zdałam za pierwszym podejściem! Serdecznie polecam wszystkim
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2026)
Serdecznie polecam ZYGZAK auto szkole w Tychach♥️ Instruktorka pani Ewa to prawdziwa profesjonalistka z ogromnym sercem do swojej pracy. Zawsze cierpliwa, spokojna i pełna pozytywnej energii, potrafiła stworzyć atmosferę, dzięki której każda jazda była przyjemnością. Wszystko tłumaczyla w jasny i zrozumiały sposób, motywowała do działania i dodawała pewności siebie nawet w trudniejszych momentach. Dzięki pani Ewy nauka jazdy stała się nie tylko skuteczna, ale też naprawdę wyjątkowa. Polecam każdemu, kto chce nauczyć się pewnej i bezpiecznej jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2026)
Bardzo polecam kurs prawa jazdy! Szczególne podziękowania dla instruktorki Pani Agnieszki za cierpliwość, profesjonalizm i świetne przygotowanie do egzaminu. Jazdy odbywały się w spokojnej i przyjaznej atmosferze, a wszystkie błędy były dokładnie tłumaczone.  Jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2026)
polecam serdecznie, bardzo profesjonalnie podejście, super atmosfera i super podejście do kursantów ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
ZYGZAK Autoszkoła

Sienkiewicza 7 43-100 Tychy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
434 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2026)
Z całego serca polecam OSK ADEPT. Zarówno szkolenie teoretyczne jak i praktyczne przeprowadzone profesjonalnie. Bardzo dobra atmosfera. Bardzo dobry kontakt , przyjazna i bezstresowa atmosfera. Bardzo polecam Panią Magdę ,która cierpliwie i bez stresu, z perfekcją przygotowała mnie do egzaminu. Serdeczne podziękowania dla całego ośrodka szkoleniowego OSK ADEPT
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2026)
Podejście szkółki do kursanta na najwyższym poziomie, bardzo duża wyrozumiałość istruktorów oraz ogrom przydatnych i potrzebnych inforamcji. Pani Marta zawsze pomocna i otwarta :) Z całego serca polecam szkółkę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2026)
Naprawdę świetna szkoła jazdy, pan Adam i pani Magda bez stresu, cierpliwie i w dobrej atmosferze nauczyli mnie nie tylko do egzaminu, ale też do codziennej jazdy. Super przygotowanie do egzaminu, wszystko wyjaśnione krok po kroku, dzięki czemu mogłem zdać za pierwszym. Wykłady zrozumiałe i konkretne, bez suchej teorii. Z czystym sumieniem najlepsza szkoła w Tychach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2026)
Szkoła godna szczerego polecenia. Miłe i "wytrzymałe" instruktorzy które wytłumaczą każdy mankament i szczegóły zachowania na egzaminie. Jak efekt -zdane za pierwszym razem! Dziękuję i gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2025)
Najlepsza szkoła jazdy:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
OSK ADEPT

ul. de Gaulle`a 47/19ul. Sienkiewicza 1, 43-100 Tychy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

459 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2025)
Super szkoła jazdy, bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2023)
Świetni instruktorzy, mają ogromne pojęcie co i jak.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2022)
Polecam :) super nauczyciele super admosfera :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2022)
Zdecydowanie najlepsza szkoła!!!!! Zdane za pierwszym razem po 10letniej przerwie. Bardzo dziękuję instruktorom za cenne wskazówki, wyeliminowanie złych nawyków, cierpliwość i super atmosferę w trakcie jazd !!!! Bardzo dziękuję pani Magdzie za współpracę i bardzo dobry kontakt !!!!! Polecam każdemu ❤☺
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2022)
Najlepsza szkoła jazdy w Tychach :)
5
Traffic Autoszkoła

ul. Trzy Stawy 2A 43-100 Tychy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

111 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2026)
Bardzo polecam naukę jazdy z Pani Tolą. Ogromne zaangażowanie w swoją pracę i indywidualne podejście do kursanta. Każda godzina jazd była treściwa i dobrze przygotowywała mnie do egzaminu , już po zdanym egzaminie:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2025)
Bardzo polecam naukę jazdy z Panią Tolą. Bardzo dobra atmosfera w aucie, bez stresu. Krótki czas oczekiwania na jazdy, egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2024)
Super szkoła, pełny profesjonalizm, bardzo dobre podejście do kursanta, cierpliwość, dbanie o dopracowanie słabych stron kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2024)
egzamin zdany za pierwszym razem , jazda z Panią Tolą to sama przyjemność, mnóstwo cennych uwag oraz przygotowanie na najwyższym poziomie, polecam z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2024)
Polecam z całego serca! Jazdy z Panią Tolą to prawdziwa przyjemność. Skuteczne przygotowanie do egzaminu, miła atmosfera i ogrom wiedzy przekazany w trakcie kursu. Egzamin zdany za pierwszym razem. Ogromnym plusem jest krótki czas oczekiwania na jazdy. Polecam wszystkim!
6
OSK Cool

ul. Filaretów 7/2 43-100 Tychy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

218 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.09.2023)
Nie polecam!!! Najgorzej wydane pieniądze , instruktorka która nie pozwala się nauczyć , cały czas trzyma nogi na pedałach , kręci kierownicą , odbywa prywatne rozmowy , krzyczy , najważniejsze jest auto bo jest jej ! Nie ma możliwości rozmowy z ową Panią o tym że nie daje szans na naukę, P.Justyna nie nadaje się na instruktora !!! Trauma , nerwowa atmosfera , po jazdach dochodziłam do siebie kilka dni . Kończąc jazdy ze mną chciała mnie wręcz staranować pojazdem . Omijać szerokim łukiem !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2021)
Szkoła perfekcyjnie uczy jak prawidłowo jeździć, 2 h doszkalające pozwoliły na to aby zdać egzamin praktyczny. Pan Grzegorz jest bardzo miłym i pozytywnym człowiekiem. Bardzo dziękuje za lekcje i każdemu polecam !!!
bardzo słaby
(ocena z dnia 26.08.2021)
Nie polecam tej szkoły jazdy zapisałam się na kurs bo cena okazyjna ale szybko zmieniłam szkole 2 tygodnie czekałam na termin jazd jak już z łaska znalazł się termin to instruktor jeździł ze mną jak za karę gdzie według niego nic nie umiem wszystko źle robię i takie tam szarpania za kierownicę, złość ze nie ominęłam dziury ( czasem lepiej nie ominąć niż wjechać w pojazd skręcający) ogólnie na początku myślałam że to fajny gość szybko zmieniłam zdanie, dodam że po przeniesieniu do dobrej bardzo dobrej szkoły nagle wszystko potrafię, atmosfera była super i Clay kurs był przyjemnością może i dla tego, że Pan G. Nawali sobie kursantów a później nie ma pojęcia jak ich ustawiać to się tak właśnie kończę ogólnie nie polecam!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2021)
Najlepsza szkoła jazdy! Teoria w dwa weekendy,idealna opcja dla osób pracujących. Jazdy miałam z Panem Grzesiem i nie chciałabym ich mieć z nikim innym. Super atmosfera podczas jazd, zero stresu, zawsze wytłumaczył wszystko co i jak. A przede wszystkim Pan Grzegorz jest cierpliwy, powtarzał tak długo aż zrozumiem w 100%. Tylko 'Mobilek' Dziękuję :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2021)
Bardzo polecam tą szkołę jazdy! Wybrałem tą szkołę z polecenia znajomych. Jazdy miałem z Grzegorzem- wspaniały instruktor! Zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem :)
7
Ośrodek Szkolenia Kierowców  MOBILEK

Sienkiewicza 7Sienkiewicza 7, 43-100 Tychy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

25 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2025)
Świetna komunikacja z instruktorem, indywidualne dopasowanie do godzin kursanta. Dbałość o przygotowanie do egzaminu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2025)
Szczerze polecam szkołę nauki jazdy Best L.. Serdecznie dziękuję instruktorowi Panu Mirosławowi Michałukowi za naukę jazdy. Jesteśce najlepszy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2024)
Szczerze polecam instruktorów w Best-L. Dzięki indywidualnemu podejściu do kursanta i cierpliwości, zdałam egzamin bez żadnych problemów :) Szczególnie rekomenduję jazdy z Panem Tomkiem i Panem Mirkiem, bardzo konkretnie uczą, (pomagają również w zmianach złych nawyków za kierownicą na dobre i tworzą przyjemną atmosferę) Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim przyszłym kierowcom.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2021)
Przy takim podejściu instruktorów na spokojnie można podejść do egzaminu. Co szokujące, każdy instruktor w tej szkółce tworzy świetną atmosferę na kursie i wszystko na SPOKOJNIE tłumaczy. Instruktorzy bardzo zabawni z konkretnym podejściem do osoby uczącej się. Polecam szkółkę 11/10.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2021)
Serdecznie polecam OSK Best-L, który gwarantuje pofesjonalne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy! Cenne uwagi, wymagające jazdy, czas jazd wykorzystany do maksimum. Bardzo dziękuję przede wszystkim Panu Tomaszowi, dzięki któremu w dużej mierze mój dzisiejszy egzamin zakończył się sukcesem ????
8
BestL

ul.Reymonta 61/1Reymonta, 43-100 Tychy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

22 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.11.2025)
Pragnę wyrazić bezgraniczną wdzięczność Pani Kasi za jej wysoki profesjonalizm, żelazną cierpliwość i dbałość o szczegóły, które odegrały decydującą rolę w egzaminie. Każde spotkanie odbyło się w cudownej atmosferze i przyniosło ogromne postępy! Pani Kasia to profesjonalistka w swojej dziedzinie i wspaniała osoba, tylko dzięki niej udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy w innym kraju, w innym języku i to zaczynając od zera, bo nigdy wcześniej nie prowadziłam samochodu! Życzę OSK „Radmar” pomyślności, zdrowia i szczęścia Pani Kasi i całej rodzinie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2025)
Z całego serca polecam OSK Radmar. Od pierwszych zajęć czułam, że trafiłam w dobre ręce. Zawsze marzyłam o prawku na motocykl i chociaż nigdy nie jeździłam motocyklem (nawet nie próbowałam) bardzo chciałam się nauczyć. Bałam się, że nie ogarnę, ale jak to mówią "jeśli nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz". Spróbowałam! Teoria zdana na 100%. Potem moja pierwsza godzina na placu manewrowym...i wiedziałam, że to pokocham. Yamaha od razu skradła moje serce, a instruktor Radek został moim motocyklowym GURU. Był zawsze spokojny, opanowany, cierpliwy... On nigdy nie tracił wiary we mnie. Motywował mnie, pokazywał jak "tańczyć swinga" między pachołkami, by wszystko wychodziło idealnie. A jego podniesiony kciuk po dobrze wykonanym zadaniu ? - to bezcenna nagroda. Lekcje z Radkiem były pełne pasji, luzu i prawdziwej radości z jazdy. Każda godzina na motocyklu była czystą przyjemnością. Egzamin praktyczny? Zdany za pierwszym razem - dokładnie wczoraj. Warto było ! Cieszę się, że spełniłam swoje marzenie. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Radmara.... Radek i Kasia to profesjonaliści o wielkich sercach i ogromnej pasji. Jeśli szukasz szkoły, która nie tylko nauczy Cię jeździć, ale też sprawi, że pokochasz motocyklową przygodę - OSK Radmar to miejsce, którego szukasz. To najlepsza szkoła w mieście!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2025)
Chciałbym/chciałabym serdecznie podziękować mojemu instruktorowi Radkowi za świetne przygotowanie do jazdy na motocyklu. Lekcje były prowadzone w spokojnej atmosferze, z dużą cierpliwością i profesjonalizmem. Każde zajęcia dawały mi coraz większą pewność siebie na drodze. Instruktor potrafił wszystko dokładnie wytłumaczyć i zwrócić uwagę na szczegóły, które naprawdę robią różnicę. Dzięki niemu jazda stała się nie tylko nauką, ale i przyjemnością. Z całego serca polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć motocyklem bez stresu i w świetnej atmosferze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2024)
Jeśli marzysz o jeździe na motocyklu to nie można lepiej trafić jak do szkoły prowadzonej przez ludzi z pasją i pełnych empatii do kursantów. OSK RADMAR to profesjonalizm, nieskończony ocean cierpliwości, wsparcie w chwilach zwątpienia i ogrom pomocy w dążeniu do celu. Co ważne szkoła posiada motocykle dla każdego, mam tu na myśli motocykle specjalnie dostosowane dla niskich osób. Sprzęt zadbany, świetnie utrzymany. Z całego serducha polecam OSK RADMAR
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2024)
Robiłam sobie kurs na wózek to mogę powiedzieć że to jest Super szkoła, Super instruktor Pan Marek..naprawdę z całego serca Dziękuję i POLECAM
9
OSK Radmar

ul. jana 3 43-100 Tychy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, AM, A1

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2026)
Z całego serca mogę polecić tą szkołę jazdy. Po zdaniu egzaminu (za pierwszym razem dzięki Pani Kasi) aż serce smutnieje że to koniec jazd. Podejście wszystkich instruktorów do kursantów jest idealne, zero stresu i bardzo duża wyrozumiałość. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam robić kurs w OSK Jacek.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2026)
Bardzo polecam. Instruktorzy bardzo mili, cierpliwi i spokojni. Potrafią wszystko wytłumaczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2024)
Kończąc kurs w szkole OSK Jacek w Tychach po prostu żałowałam, że nie mam więcej jazd. Idealne podejście do kursanta, zachowując profesjonalny autorytet przez instruktorów. Dawka wiedzy jaką dostałam podczas jazd pozwoliła mi bez powtórek podejść i zdać egzamin teoretyczny. Teraz czekam na mój egzamin praktyczny jednak już wiem że idealnie mnie przygotowano, ponieważ nie boję się wsiąść za kółko, a już wsiadając mam wzgląd na to jak działa ruch drogowy i jak skupionym trzeba być, żeby nie wyniknęła monotonia. Przy okazji jeszcze dodam że sekcja logistyczna szkoły jest bardzo dobrze poprowadzona właśnie dla kursanta, dobieramy sobie prowadzącego instruktora jednak przy tym możemy także połowę lekcji ( z 30 godzin ) odbyć z innymi, którzy zawsze na co innego zwrócą większą uwagę przez co błędy będą mogły zostać wyeliminowane do zera. Serdecznie polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.11.2021)
Polecam OSK Jacek, bardzo dobre przygotowanie praktyczne do egzaminu państwowego. Duże zaangażowanie w przygotowanie kursanta. Instruktorzy mają indywidualne podejście do każdego, w czasie jazdy przekazują wiele przydatnych wskazówek, duża elastyczność, nie ma problemu z umawianiem się na jazdy. Zdawałam na automatycznej skrzyni biegów, samochody zadbane w dobrym stanie technicznym. Cena kursu adekwatna do jakości. Pozdrawiam, Magda
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2021)
Chciałbym bardzo podziękować z bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Dzięki OSK Jacek zdałem teorię z maksymalną ilością punktów za pierwszym razem oraz egzamin praktyczny za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK JACEK

ul. Wejchertów 9 43-100 Tychy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Tychy?


Okres w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Tychy to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Tychy. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocny w tym celu będzie test na prawo jazdy, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.