SuperPrawoJazdy.plnajlepsze miejsce na reklamę
Twojej szkoły!

Jeżeli chcesz, aby Twoja szkoła jazdy była postrzegana jako
nowoczesna i otwarta na potrzeby swoich przyszłych kursantów,
to jesteśmy dla Ciebie właściwym partnerem.

PRZETESTUJ PRZEZ 14 DNIUMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Wszystko w jednym miejscu

Prowadzenie szkoły jazdy i zarządzanie nią zajmuje dużo czasu, zwłaszcza jeśli nie pracujesz z odpowiednimi narzędziami. W SuperPrawoJazdy.pl za cel postawiliśmy sobie wspieranie właścicieli OSK, instruktorów i innych pracowników szkoły jazdy tak, aby ułatwić im codzienną pracę.

Dzięki naszemu profilowi marketingowemu (SuperProfil), naszej aplikacji (SuperTesty) i naszemu oprogramowaniu do zarządzania (OSK Manager) oferujemy wszystkie narzędzia potrzebne do optymalizacji procesów w Twojej firmie - wszystko z jednego źródła. Co zyskasz? Więcej czasu, więcej klientów i większą elastyczność!

Jak możemy Ci pomóc?

Oferujemy usługi, dzięki którym pozyskasz kursantów i zapewnisz im nowoczesne materiały szkoleniowe. Przeprowadzisz egzaminy wewnętrzne i będziesz zarządzał całą swoją szkołą w jednym miejscu. Stworzymy Twojej szkole stronę www. Nasze produkty znacznie uproszczą Twoje codzienne procesy. Łączymy najnowsze technologie z dogłębną znajomością rynku szkół jazdy.

Więcej klientów

W dzisiejszych czasach klienci z wyprzedzeniem bardzo dokładnie przyglądają się szkołom jazdy - i to wszystko online. SuperPrawoJazdy.pl zapewnia zoptymalizowany profil marketingowy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz OSK od wielu lat, czy właśnie rozpocząłeś swoją działalność – jesteśmy największym serwisem internetowym szkół jazdy w Polsce – doskonałym partnerem dla Ciebie! To do nas trafiają osoby, które dopiero szukają miejsca na kurs. Dzięki współpracy z naszym serwisem otrzymasz wyróżnioną wizytówkę Twojego OSK na liście szkół w mieście, system rezerwacji miejsca na kurs, zaufane opinie, kupony promocyjne, płatności online i jeszcze wiele innych narzędzi, dzięki którym zarobisz więcej pieniędzy.

Więcej czasu

Dzięki dostępowi do naszego oprogramowania możesz zarządzać szkołą jazdy (przez SuperPrawoJazdy.pl, na urządzeniu stacjonarnym lub w smartfonie) w scentralizowanym i przyjaznym dla użytkownika systemie zarządzania. Dzięki oprogramowaniu możesz zoptymalizować możliwości swojego OSK i zwiększyć sprzedaż kursów oraz jazd dodatkowych. Skonfigurujemy wszystko za Ciebie i wyjaśnimy Ci najważniejsze funkcje. Wszystko to bez ukrytych kosztów!

Wykłady online na prawo jazdy

Wykłady online dla Twoich kursantów w aplikacji Super Testy od SuperPrawoJazdy.pl!

Wykłady online na prawo jazdy udostępnione w aplikacji Super Testy, to kompleksowa dawka wiedzy z zakresu prawa ruchu drogowego przygotowana dla kursantów Twojej szkoły jazdy. Dzięki temu rozwiązaniu kursanci mają do nich stały dostęp na swoich smartfonach, tabletach oraz komputerach i laptopach. Kursant uczy się teorii na prawo jazdy gdzie chce i kiedy chce.

Cały program szkolenia został przygotowany przy współpracy z doświadczonym instruktorem i właścicielem szkoły jazdy – Jackiem Mazurem. Pan Jacek od kilku lat prowadzi z powodzeniem kanał na YouTube związany z tematyką prawa ruchu drogowego i szkolenia kierowców. Filmy na kanale „Panie Jacku” osiągają milionowe wyświetlenia!

Materiałów udostępnionych przez SuperPrawoJazdy.pl możesz również użyć do prowadzenia wykładów teoretycznych w formie stacjonarnej! Z cała pewnością urozmaici to Twoje wykłady na prawo jazdy i pozwoli na aktywizację kursantów np. poprzez odpowiedzi na pytania testowe.


NASZE PRODUKTY

SuperProfil – profil marketingowy

Posiadanie SuperProfilu w SuperPrawoJazdy.pl zapewni Twojej szkole jazdy silną obecność w Internecie. Corocznie notujemy odwiedzalność portalu na poziomie miliona użytkowników, co przekłada się na: tysiące rezerwacji, wiadomości i telefonów z zapytaniem o kursy w każdym miesiącu roku. Dzięki nam, przyszli klienci mogą znaleźć Twoją ofertę i sprawdzić opinie byłych kursantów, a to pomoże im odkryć, jak wspaniała jest Twoja szkoła!

Aplikacja SuperTesty

W obecnych czasach ciężko zmotywować młode osoby do nauki, a na pewno nie zachęci ich do tego papierowy podręcznik. Płyty CD... to przeszłość! Nowe laptopy/komputery nie mają już nawet napędów, gdzie można by było je umiejscowić. W SuperPrawoJazdy.pl idziemy z duchem czasu :) Posiadamy aplikację z zawsze aktualną i oficjalną bazą testów z ministerstwa (identyczne pytania jak na egzaminie w WORD!). W aplikacji kursant znajdzie kilka trybów nauki np. krok po kroku, symulację egzaminu państwowego oraz e-learning. Każdemu pytaniu towarzyszy przejrzyste wyjaśnienie, a dzięki e-podręcznikowi aplikacja zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nauka jest dostępna na wszystkich platformach: Android, iOS, komputery i tablety. Co więcej, szkoła ma dostęp do panelu w którym monitoruje postępy swoich kursantów oraz ma możliwość przeprowadzania egzaminów wewnętrznych wraz z wydrukiem karty egzaminacyjnej.

OSK Manager

Zoptymalizuj działalność swojej firmy dzięki naszemu narzędziu do prowadzenia OSK. W ramach OSK Managera otrzymasz możliwość zarządzania kalendarzem wykładów i jazd, pojazdami, kursantami, a także płatnościami. We wszystkim pomoże Ci aplikacja dla właściciela i instruktorów! Z OSK Managerem prowadzenie szkoły jazd stanie się dla Ciebie łatwiejsze. (UWAGA! Prace nad produktem trwają. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń 690 250 850)

Strony www dla szkół jazdy

Strony www przygotowane przez nas są w pełni responsywne, czyli dostosowane do wyglądu na: smartfonie, laptopie i tablecie. Dzięki temu rozwiązaniu nikt nie ma problemu z ich przeglądaniem. Grafika na stronie zostanie dopasowana indywidualnie do kolorów związanych z Twoim OSK. Nowoczesna i łatwa nawigacja strony zapewni jej szybkie ładowanie oraz pozwoli znaleźć użytkownikowi interesujące go informacje. Strona www przygotowana dla Twojej szkoły jazdy będzie kompatybilna z profilem OSK i narzędziami z SuperPrawoJazdy.pl. To pozwoli zaoszczędzić Ci czas oraz nerwy. Ponadto, zyskasz niezależność! Zapomnij o potrzebie kontaktowania się z osobą trzecią w celu aktualizacji swojej strony www. Zrobisz to sam! Wystarczy, że uzupełnisz informacje na profilu swojego OSK w SuperPrawoJazdy.pl, a one pojawią się również na stronie www. Dodatkowo, strona zostanie wyposażona w system rezerwacji kursów i jazd dodatkowych, formularz kontaktowy oraz opinie.

Zostań naszym Partnerem!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem i chciałbyś dowiedzieć się więcej..

Zostaw dane kontaktowe, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie, jak najszybciej się da!

Możesz zadzwonić sam, jeżeli akurat masz chwilę wolnego czasu!

+48 880 900 950

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-16:00