SuperPrawoJazdy.plnajlepsze miejsce na reklamę
Twojej szkoły!

Jeżeli chcesz, aby Twoja szkoła jazdy była postrzegana jako
nowoczesna i otwarta na potrzeby swoich przyszłych kursantów,
to jesteśmy dla Ciebie właściwym partnerem.

PRZETESTUJ PRZEZ 14 DNIUMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Wszystko w jednym miejscu

Prowadzenie szkoły jazdy i zarządzanie nią zajmuje dużo czasu, zwłaszcza jeśli nie pracujesz z odpowiednimi narzędziami. W SuperPrawoJazdy.pl za cel postawiliśmy sobie wspieranie właścicieli OSK, instruktorów i innych pracowników szkoły jazdy tak, aby ułatwić im codzienną pracę.

Dzięki naszemu profilowi marketingowemu (SuperProfil), naszej aplikacji (SuperTesty) i naszemu oprogramowaniu do zarządzania (OSK Manager) oferujemy wszystkie narzędzia potrzebne do optymalizacji procesów w Twojej firmie - wszystko z jednego źródła. Co zyskasz? Więcej czasu, więcej klientów i większą elastyczność!

Jak możemy Ci pomóc?

Oferujemy usługi, dzięki którym pozyskasz kursantów i zapewnisz im nowoczesne materiały szkoleniowe. Przeprowadzisz egzaminy wewnętrzne i będziesz zarządzał całą swoją szkołą w jednym miejscu. Stworzymy Twojej szkole stronę www. Nasze produkty znacznie uproszczą Twoje codzienne procesy. Łączymy najnowsze technologie z dogłębną znajomością rynku szkół jazdy.

Więcej klientów

W dzisiejszych czasach klienci z wyprzedzeniem bardzo dokładnie przyglądają się szkołom jazdy - i to wszystko online. SuperPrawoJazdy.pl zapewnia zoptymalizowany profil marketingowy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz OSK od wielu lat, czy właśnie rozpocząłeś swoją działalność – jesteśmy największym serwisem internetowym szkół jazdy w Polsce – doskonałym partnerem dla Ciebie! To do nas trafiają osoby, które dopiero szukają miejsca na kurs. Dzięki współpracy z naszym serwisem otrzymasz wyróżnioną wizytówkę Twojego OSK na liście szkół w mieście, system rezerwacji miejsca na kurs, zaufane opinie, kupony promocyjne, płatności online i jeszcze wiele innych narzędzi, dzięki którym zarobisz więcej pieniędzy.

Więcej czasu

Dzięki dostępowi do naszego oprogramowania możesz zarządzać szkołą jazdy (przez SuperPrawoJazdy.pl, na urządzeniu stacjonarnym lub w smartfonie) w scentralizowanym i przyjaznym dla użytkownika systemie zarządzania. Dzięki oprogramowaniu możesz zoptymalizować możliwości swojego OSK i zwiększyć sprzedaż kursów oraz jazd dodatkowych. Skonfigurujemy wszystko za Ciebie i wyjaśnimy Ci najważniejsze funkcje. Wszystko to bez ukrytych kosztów!

NASZE PRODUKTY

SuperProfil – profil marketingowy

Posiadanie SuperProfilu w SuperPrawoJazdy.pl zapewni Twojej szkole jazdy silną obecność w Internecie. Corocznie notujemy odwiedzalność portalu na poziomie miliona użytkowników, co przekłada się na: tysiące rezerwacji, wiadomości i telefonów z zapytaniem o kursy w każdym miesiącu roku. Dzięki nam, przyszli klienci mogą znaleźć Twoją ofertę i sprawdzić opinie byłych kursantów, a to pomoże im odkryć, jak wspaniała jest Twoja szkoła!

Aplikacja SuperTesty

W obecnych czasach ciężko zmotywować młode osoby do nauki, a na pewno nie zachęci ich do tego papierowy podręcznik. Płyty CD... to przeszłość! Nowe laptopy/komputery nie mają już nawet napędów, gdzie można by było je umiejscowić. W SuperPrawoJazdy.pl idziemy z duchem czasu :) Posiadamy aplikację z zawsze aktualną i oficjalną bazą testów z ministerstwa (identyczne pytania jak na egzaminie w WORD!). W aplikacji kursant znajdzie kilka trybów nauki np. krok po kroku, symulację egzaminu państwowego oraz e-learning. Każdemu pytaniu towarzyszy przejrzyste wyjaśnienie, a dzięki e-podręcznikowi aplikacja zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nauka jest dostępna na wszystkich platformach: Android, iOS, komputery i tablety. Co więcej, szkoła ma dostęp do panelu w którym monitoruje postępy swoich kursantów oraz ma możliwość przeprowadzania egzaminów wewnętrznych wraz z wydrukiem karty egzaminacyjnej.

OSK Manager

Zoptymalizuj działalność swojej firmy dzięki naszemu narzędziu do prowadzenia OSK. W ramach OSK Managera otrzymasz możliwość zarządzania kalendarzem wykładów i jazd, pojazdami, kursantami, a także płatnościami. We wszystkim pomoże Ci aplikacja dla właściciela i instruktorów! Z OSK Managerem prowadzenie szkoły jazd stanie się dla Ciebie łatwiejsze. (UWAGA! Prace nad produktem trwają. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń 690 250 850)

Zostań naszym Partnerem!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem i chciałbyś dowiedzieć się więcej..

Zostaw dane kontaktowe, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie, jak najszybciej się da!

Możesz zadzwonić sam, jeżeli akurat masz chwilę wolnego czasu!

+48 880 900 950

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-16:00