Prawo jazdy Chorzów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Chorzów(11)

Więcej filtrów kursów
74 Zaufane Opinie (125 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2023)
Każdemu polecam ten OSK. Umawianie jazd przebiegało bezproblemowo, a w ich trakcie panowała miła atmosfera. Instruktorzy dawali cenne wskazówki. Widać było, że zależy im na zdaniu egzaminu przez kursanta. Nie było również problemów z sugerowaniem na czym chciałoby się skupić podczas danych jazd. Na stan pojazdów nie można narzekać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2023)
Świetna szkoła jazdy, ciekawie prowadzona teoria - dużo praktycznych przykładów, elastyczne godziny jazd dopasowane do możliwości kursanta, nauka jazdy przebiegała w bezstresowej atmosferze, szczególnie polecam Pana Tomka-mnóstwo cennych uwag dotyczących prowadzenia samochodu nie tylko podczas egzaminu:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2023)
Serdecznie polecam, teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem ????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2023)
Polecam jak najbardziej, super szkoła jazdy ????. Świetne podejście do kursanta, kurs teoretyczny jak i praktyczny w bardzo milej atmosferze. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Terminy jazd dostosowane pod kursanta, nigdy nie było problemu, aby sie umówić, nawet z dnia na dzień. Pan Tomek i Pan Włodek to bardzo dobrzy instruktorzy, cierpliwi, super wszystko tłumacza, dawaja cenne wskazówki, dzieki Nim za drugim podejściem egzamin praktyczny pozytywny ????!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2023)
Zajęcia teoretyczne bardzo dobrze przygotowały mnie do jazdy, a zajęcia praktyczne świetnie przygotowały mnie do egzaminu. Instruktorzy bardzo mili oraz przyswajanie z nimi jazdy to sama przyjemność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców OLAF Chorzów

ul. Czempiela 52 41-506 Chorzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
47 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2020)
Świetna szkoła przede wszystkim z uwagi na doświadczonych instruktorów, ktorzy zapewniają indywidualne podejście i cenne rady. Wielką jej zaletą jest bardzo miła atmosfera, która przekładała się na komfort jazdy. Dodatkowo ośrodek zapewnia elastyczność dotycząca terminów i godzin jazd. Gorąco polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2019)
Najlepsza szkoła super atmosfera z zajęć teoretycznych wychodzisz z wiedzą. Instruktorzy bardzo fajni i cierpliwi,grafik elastyczny, Naprawdę polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.06.2019)
Niestety nie polecam danej szkoły ze względu na niewyrozumialosc i cawniactwo, miałam ustalone 6h jazd i przy pierwszych dwóch godzinach niestety opiekunka do dziecka zachorowała i nie mogła przyjść, ja ze względu na to iz mam głośnik niesprawny w telefonie dziwnilam od koleżanki przed danymi jazdami aby poinformować jaka zaszła sytuacja (przecież 2 letniego dziecka nie wezmę do auta) Szkola jazdy Kiedos nie odebrała ode mnie telefonu a dziwnilam na ich dwa numery, po czym wysłali mi pieniądze bez dwóch godzin (których nie wyjezdziałam) tłumacząc ze mogłam napisac SMS bo przecież zadziwić i powiedzieć uczciwie i się wytłumaczyć nie mogłam, także nikogo nie na kłaniam do niczego ale ja bym się dwa razy zastanowiła czy warto przelewać pieniądze nie uczciwym ludzia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2019)
Profesjonalne podejście, miła atmosfera no i przygotowanie do egzaminu bardzo dobre. Naprawdę polecam :) Najlepsza szkoła w Chorzowie !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2019)
Instruktorzy, w większości przypadków, punktualni jak w zegarku. Grafik elastyczny. Zajęcia oraz porady konkretne i praktyczne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK KIEDOS

Dąbrowskiego 21/2 41-500 Chorzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

17 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 03.05.2021)
Witam nie polecam tej szkoły jazdy 30 godz wyjeżdzonych i nie potrafię nic.Na łuky byłam 2 razy bo wymusiłam to na instruktorze tak samo z parkowaniem. W trakcie odbywają się zakupy instruktora,lekcje teorii odbiegają od tego co powinno być,co lekcja powtarzał facet jedno i to samo,zapominał że to już było. Auto brudne,nie zadbane śmierdzi papierosami brak możlowości jazdy w soboty nie uwzględnia,że nie którzy kursanci są jeszcze uczniami nie ma możliwości jazd późniejszym popołudniem. Kursant musi się do wszystkiego dostosować. Unosi głos na kursanta,twierdzi że parkowania powtórzymy jak dokupie dodatkowe lekcje. Nie polecam nikomu tej szkoły stracone pieniądze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2019)
Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta. Ogromna cierpliwość i opanowanie instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2017)
Polecam z całego serca, zero problemów dostosowaniem jazdy, świetnie przeprowadzone zajęcia teoretyczne. Dzięki Panu Romanowi Bętkowskiemu zdałem za 1 !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.02.2016)
Polecam wszystkim osobom, które poszukują kursu w atrakcyjnej cenie i oczekują indywidualnego podejścia do kursanta! Instruktor nigdy się nie spóźnił, zawsze punktualny (co cenię sobie na duży plus) Samochód sprawny i zadbany. Na jazdy aż miło był chodzić, miła, spokojna atmosfera, bez stresowania się. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2015)
Ukończyłam kurs. I oceniam ogólnie Bardzo dobrze, jestem zadowolona z tego czego się nauczyłam teraz tylko czekać na egzamin
3
Szkoła Jazdy Test

łagiewnicka 18Łagiewnicka 18 , Styczyńskiegi 71, 41-500 Chorzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2021)
Polecam tą szkołę nauki jazdy. Jest super atmosfera i rewelacyjni instruktorzy. Zdane za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2016)
Profesjonalne podejście do każdego kursanta z osobna. Pełna profeska, jeżeli chodzi o tryb nauki - wszystko po kolei, charmonogram zajęć praktycznych tak ułożony, że z godziny na godzinę, jazda samochodem oraz obycie z nim staje się naturalne i bardzo proste do skumania. Co do instruktorów to nie ma, ani jednego ćwoka, wiem - jeździłem z każdym. Szkółka nie robi problemów w kwestii finansowej, wszystko na spokojnie. Gdybym miał jeszcze raz zdawać prawko, to tylko tam! ~Dominik
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 04.07.2016)
rzeczowi instruktor z teorii i pomocny i życzliwy instruktor z jazd. Sporo pracowałem z komputerem i czytałem materiały (małe książeczki). Fajnie że auto identyczne jak na egzaminie. Omawaiane były wszystkie zagadnienia i z egzaminu teoretycznego i z egzaminu praktycznego. Indywidualne podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2016)
Gorąco polecam Laudę! Od niedawna również jestem kierowcą, a nie udało by się to bez tej szkoły! W szczególności polecam pana Wojtka Zielińskiego, który prowadzi teorię, a z którym również miałam przyjemność jeździć. Zajęcia teoretyczne były ciekawe, i prowadzone na luzie, w przyjemnej wesołej atmosferze. Co do jazd, to nie było problemów z umawianiem się i dostosowywaniem godzin do napiętego grafiku studenta;) Pan Wojtek był bardzo wyrozumiały i cierpliwy, i podczas jazd spokojnie nauczył mnie wszystkiego co potrzebne na egzamin, oraz udzielał rad dotyczących "życiowego" poruszania się po drodze. Każdy normalny człowiek już dawno by stracił do mnie cierpliwość, ale pan Wojek z uśmiechem wytrzymał przypalone sprzęgło, urwane lusterko i staranowane pachołki na łuku. Jestem osobą która często się stresuje i jeszcze pół roku temu myśl o tym, że miałabym prowadzić samochód wydawała się wręcz niemożliwa, jednak dzięki Laudzie udało mi się nareszcie zdać egzamin praktyczny! Dziękuję Wam bardzo i jeszcze raz serdecznie polecam! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2015)
Świetny instruktor prpwadzący teorię, treściwie i bez zanudzania. Świetnie przygotował mnie również do egzaminu praktycznego- nauczył spokojnie i profesjonalnie wszystkich niezbędnych manewrów tych do egzaminu i tych, które ułatwiają jazdę już po. Podziękowania godna cierpliwość i wyrozumiałość. Mam porównanie z inną szkołą, która na tle Laudy słabiutko wypada. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że teoria przebiega sprawnie, szybko przechodzi się do jazd. Umówione spotkania nie są przekładane, a instruktor zawsze jest punktualny. Dziękuję Panu Wojtkowi Z. za świetnie poprowadzony kurs. Za to, że nie boję się jeździć i prawo jazdy nie leży w szufladzie :-) Gdyby nie stres to zdałabym wcześniej, bo technicznie byłam świetnie przygotowana bez konieczności wykupienia dodatkowych jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
4

Dąbrowskiego 27a 41-500 Chorzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2023)
Bardzo polecam. Kurs robiłam w innej szkole, Po ostatnich kilku dodatkowych jazdach z Panią Lidka czułam się dobrze przygotowana dzięki czemu zdałam egzamin państwowy. Pani Lidka bardzo dobrze tłumaczy, Posiada ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ i wprowadzają przyjemną atmosferę podczas jazdy. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2017)
Ta szkoła jest ***ista, instruktorka wyrozumiała, miła a zarazem stanowcza. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu, wraz z kursantem przeżywa każdy egzamin cieszy się kiedy wynik jest pozytywny i smuci kiedy wynik jest negatywny. Gorąco polecam, nie dam powiedzieć złego słowa o Pani Lidce
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2016)
Pani Lidka ma anielską cierpliwość, a nade jest super profesjonalistką w swoim fachu. Doskonały pedagog i psycholog.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.05.2014)
Pani Lidzia jest bardzo cierpliwa. anielsko wręcz. Terminy są nieodległe, jest bardo elastyczna w kwestiach miejsc i terminów rozpoczęcia jazd. Prawko zrobiłem w trzy miesiące, wliczając egzaminy - teorię zdałem za pierwszym razem a praktykę za trzecim. JJ
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2013)
Wszystkim polecam szkołe Pani Lidzi,uczy rewelacyjnie,z dużą cierpliwością,bardzo polecam Z.S.
5
Ośrodek Szkolenia Kierowców "LIDKA"

ul. Krzyżowa 33 41-500 Chorzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2022)
Najlepsza szkoła jazdy w Chorzowie. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy na kategorie A. Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2019)
Polecam w 100% Pan Tomek najlepszy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 11.01.2013)
PORAŻKA! Gdyby instruktorzy w tym ośrodku robili coś więcej poza utrudnianiem nauki jazdy i dowcipnych rozmówek może było by lepiej. Właściciel miły tylko podczas trwania kursu (żebyś przypadkiem nie zrezygnował). Gdy dzwoniłem z prośbą o spotkanie aby złożyć zażalenie, MIAŁ MNIE GŁĘBOKO W D.... Jedynym jego pytaniem było: "A ukończył już Pan kurs?". JAZDA Z PANIĄ HANIĄ NIE PRZYNOSI ŻADNYCH EFEKTÓW. STANOWCZO ODRADZAM.!
słaby
(ocena z dnia 19.03.2012)
Bardzo zadowalająca część teoretyczna. Znakomity wykładowca! Instruktor - podrywacz z za dużym ego. Po oblaniu 1 egzaminu, zmieniłam OSK. Nie wiem jak inni instruktorzy, ale Grzegorza odradzam!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2012)
Bardzo dobra szkola jazdy. polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

Armii Krajowej 53D 41-500 Chorzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2016)
Zaczynając od organizacji, ja nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystkie formalności zostały mi jasno objaśnione, co do ceny moim zdaniem jest uczciwa i ogromnym plusem jest lekarz, którego ośrodek sprowadza do siebie, więc nie trzeba latać gdzieś za lekarzem, następną rzeczą są wykłady, fajne było to, że "wykładowca" nam opowiadał o danym slajdzie na prezentacji, w między czasie dopowiadał swoje i to co dopowiedział ukazywało się w kolejnym slajdzie, więc jeszcze bardziej utrwalały mi się te lekcje z teorii, następnie co do jazd, tutaj tez nie mam żadnych zastrzeżeń, z uzgadnianiem jazd nie było żadnego problemu, instruktor potrafił mi odpowiedzieć na każde zadane mu pytanie, zawsze w czymś pomagał jak nie umiałem tego czegoś zrobić, jeśli chodzi o egzamin wewnętrzny to tu też bez żadnych problemów, też umówienie się na taki egzamin przebiegało bez żadnych problemów. Ogólnie dla mnie był to pozytywny kurs prawa jazdy. Osobiście polecam ten ośrodek szkolenia kierowców.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2016)
Bardzo dobra szkoła, widać,że im zależy na kursancie. Zdałam za drugim razem bo za pierwszym na koniec, przed zjazdem do WORD-u wyluzowałam i wymusiłam pierwszeństwo. Dziękuję Panie Mirku.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 24.02.2015)
Na pewno nie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2013)
Zdawałem prawo jazdy w 2005 roku. Zajęcia teoretyczne na bardzo wysokim poziomie duże zainteresowanie kursantem nie pozwolą Ci wsiąść do samochodu dopóki nie zdasz u nich testu teoretycznego nie ma żadnego przymykania oka tylko po to by "pozbyć" się kursanta. Zajęcia praktyczne - co tu dużo mówić - dziękuję Panie Henryku :) "Koleżeńskie" podejście do kursanta ale gdy trzeba ostra reprymenda. Nie zdałem za pierwszym razem tylko dlatego że zbyt swobodnie podszedłem do egzaminu myśląc że jestem mistrzem kierownicy. Moi znajomi którzy tam stawiali swoje pierwsze kroki za kierownicą zdali bez problemu za pierwszym razem. Nakłaniam wszystkich by dali tej szkole szansę bo ludzie naprawdę znają się na swojej pracy. Slogan " ZAPAMIĘTAJ TAKI ZWROT - JEŹDZIĆ UCZY PZ-MOT" jest jak najbardziej trafny.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7

Doktora Wincentego Styczyńskiego 22 41-500 Chorzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2019)
Szczerze polecam tę szkołę. Robiłem kurs B+E I uważąm że zostałem świetnie przygotowany. Inne osoby zdające ze mną oblewały dokładnie na tych elementach, na które "Kliś" dawał szczególną uwagę. Warto! Zdałem za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2014)
mi polecili tą szkołę znajomi i jestem bardzo zadowolony, więc ja też polecam innym;) instruktorzy kompetentni.bardzodobrze wszystko tłumaczą i przygotowują do egzaminu. polecam gorąco!;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2013)
Szkoła fachowo podchodzi do kursantów, dogodne terminy jazd i kursów, instruktorzy cierpliwi i bardzo rzetelni.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.10.2012)
Nigdy więcej, zero zainteresowania ze strony instruktora, masakra. ostrzegam motocyklistów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
8
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, B1, B, B+E, C, C+E, D

3 opinie
dobry
(ocena z dnia 30.04.2016)
Bardzo dokupiłem jazdy u pana Adama i zdałam za 3 razem bardzo polecam tego instruktora ,świetne podejście bez stresu ,bardzo polecam
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.09.2014)
Z całego serca odradzam wszystkim zainteresowanym kursy w Chorzowskim ZDZ.W lipcu zacząłem uczęszczać na wykłady, które na szczęście nie trwały wymaganego czasu, a jedynie po ok. 1h. Problemy zaczęły się już podczas próby uiszczenia zapłaty, była to po prostu droga przez mękę, ze względu na niekompetencje księgowych. Instruktorzy podczas jazd wywarli na mnie pozytywne wrażenie, lecz w ciągu wakacji i początku września byli oni po prostu przytłoczeni natłokiem kursantów. Umówienie się na jazdy 2 razy w tygodniu było sukcesem, Jazdy w ciągu roku szkolnego również okazały się wielkim problemem. Z podejścia szkoły wynika, że to kursant powinien być na każde ich skinienie i jeszcze dziękować za możliwość nauki u nich. Czarę goryczy przelała skrajnie nieprofesjonalna postawa szefowe Elżbiety [...]. Okazało się, ze owa Pani bardzo lubiła obgadywać kursantów w dość nieprzyjemny sposób.... Również na jej barkach spoczywa wina za panujący w szkole notoryczny bałagan. Niewątpliwym plusem jest z kolei lokalizacja w centrum Chorzowa i sympatyczni instruktorzy Adam i Tomek. Jednocześnie zdecydowanie polecam szkole jazdy [...], w której jazdy doszkalające były czystą przyjemnością., a klient jest tam obsługiwany przyjaźnie i profesjonalnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2013)
Serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników ZDZ Chorzów, za to, że dzięki Wam udało mi się posiąść umiejętność jazdy samochodem. Bardzo dziękuję wykładowcy i instruktorowi – Panu Adamowi Wolnemu za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i wytrwałość w przygotowywaniu mnie do egzaminu państwowego i przyszłej samodzielnej jazdy samochodem. Pan Adam to nie tylko świetny wykładowca i instruktor, ale również wspaniała osoba, potrafiąca podtrzymać na duchu w chwilach zwątpienia i zmobilizować do jeszcze większej pracy. Prowadzone przez niego zajęcia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, przygotowane były w sposób profesjonalny, dzięki czemu, jako przyszły kierowca, uzyskałam wiele cennych porad i wskazówek, a zarazem przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam ten ośrodek :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9

ul. Hajducka 21 41-500 Chorzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B+E, C

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2022)
Polecam zdałem za pierwszym razem :) instruktor chce nauczyć kursanta i przykładają się do tego bardzo polecam jak dla mnie na 5 :) pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.11.2017)
poleca szkołe w 100%. Szybko sprawnie i solidnie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Ośrodek Szkolenia Kierowców "PUGACZEW"

ul. Ks. Jana Gałeczki 42Świętochłowicka 5, Ks. Jana Gałeczki 42, 41-500 Chorzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Chorzów?


Okres w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Chorzów to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Chorzów. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędny w tym celu będzie test na prawo jazdy, który pomoże w nauce na prawko.