6 013

Ośrodków

144 769

Opinii

99 569

Zaufanych Opinii

4 332

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (19)

1
Ośrodek Szkolenia Kierowców OLAF Chorzów

(68 opinii w tym 43 zaufane )

Czempiela 52
41-506 Chorzów

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Polecam szkołę zdałem za 1 razem dzięki 30h z panią instruktor!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2018)
Profesjonalni instruktorzy wszystko zdane za 1 razem! Polecam gorąco!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2018)
Cały kurs odbyłam w szybkim tempie. Teoria fajnie prowadzona, dużo z wykładów wyniosłam. Praktyka też szybciutko. Jazdy miałam z Panem Tomkiem. Różnie bywało... ???? Czasem mieliśmy inne zdanie na temat prowadzenia samochodu.. ????Muszę przyznać, że zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu. Swoją trasę egzaminacyjną znałam doskonale. Fakt, że zdałam za pierwszym razem jest chyba najlepszą rekomendacją dla tej szkoły jazdy. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2018)
,,Niemożliwe nie istnieje '" I tego dowodem jest właśnie OSK OLAF w Chorzowie gdzie ja jako oporny kursant zdałam za pierwszym razem. Instruktorzy Pan Tomek oraz Pni Asia z dużą dozą wyrozumiałości i ogromnej cierpliwości przyczynili się do mojego sukcesu. Nauka jazdy prowadzona w przyjemnej atmosferze, indywidualne podejście do każdego kursanta. Szczerze i gorąco polecam OSK OLAF w Chorzowie każdemu kto chce zdać prawo jazdy.Jeszcze raz dziękuję Panu Tomkowi:) a w szczególności wspanialej oraz doświadczonej Pani Asi.:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2018)
Cały kurs prowadzony przez profesjonalną kadrę z starannością i wysokim zaangażowaniem. Część teoretyczna przepracowana rzetelnie, ale przystępnie i w przyjemnej atmosferze. Część praktyczną cechuje duża elastyczność, bez problemu pogodziłam naukę jazdy z nienormowanym trybem pracy. Instruktor Tomek wymagający, ale bardzo wyrozumiały, dba o przyjazną atmosferę podczas jazd, świetnie zna trasy egzaminacyjne i potrafi nauczyć jeździć nawet średnio inteligentnego szympansa:) Samochody identyczne jak na egzaminie państwowym.

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
2
OSK MOBILEK

(47 opinii)

Urbanowicza 2
41-500 Chorzów

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2018)
Jak dla mnie najlepsza szkoła jazdy. Jazdy z instruktorem Grzesiem bardzo fajne, przede wszystkim jest on cierpliwy, opanowany idzie z nim pożartować. Te same trasy co na egzaminach. teorię zdałam za pierwszym razem a praktykę za drugim. Dziękuję Grzesiu bardzo serdecznie za tak dobre przygotowanie. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2017)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy! Po jazdach doszkalająych udało mi się w końcu dziś zdać egzamin praktyczny w Katowicach :) Instruktor cierpliwy, spokojny, z poczuciem humoru. :) Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2017)
Po przeprowadzce do Gliwic postanowiłam zdać prawo jazdy w Tychach, wcześniej miałam już zrobiony kurs w Nowym Sączu. Niestety zrezygnowałam z kolejnych prób zdawania egzaminu gdyż uznałam że wcale nie nadaje się do tego i straciłam jaką kolwiek motywację. Po 4 latach ponownie postanowiłam zdać egzamin szkoda tylko że zamiast od razu wykupić sobie godziny doszkalające w OSK , które jeżdżą po Tychach bezsensownie wydawałm na jazdę po Gliwicach gdzie nic mnie to nie nauczyło a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej demotywowało. Znalazłam OSK Mobilek w internecie i zadzwoniłam ... Takiego podejścia nie miałam jeszcze od żadnego instruktora a wielu ich było. Grzesiek jest najlepszym instruktorem jakiego kiedykolwiek znałam jego podejście i atmosfera jaką stworzył podczas wszystkich godzin sprawiła że nabrałam 100% pewności do pojazdu i nauczyłam się wszystkiego co potrzebne i zdałam ! Do tej pory mówię że nie ma lepszego od OSK Mobilek !!! Polecam wszystkim :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2017)
Rewelacyjna szkoła a Grzegorz zdecydowanie jest instruktorem z powołaniem :)! Bardzo dobry stan pojazdów jest dużym plusem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2017)
Dla osób wahających się czy wybrać OSK MOBILEK czy też inną szkołę nauki jazdy opiszę pokrótce swój przypadek. Zapisująć się na kurs w OSK MOBILEK światło czerwone traktowałem jak sugestię do zatrzymania się a nie obowiązek. W samochodzie potrafiłem tylko zapiąć pasy. Mając takie podstawy i chcąc być kierowcą musiałem znależć odważnego , który się tego podejmie.To, żę od dziś jestem kierowcą zawdzięczam tylko i wyłącznie Grzesiowi. Osoba o anielskiej cierpliwości, która nawet ze Stevie Wondera zrobi szofera. Co więcej strasznie ciężko zepsuć Mu humor. Kiedyś spróbowałem wymuszając pierwszeństwo na rondzie ale chyba potrzebuje większej adrenaliny. Ta super atmosfera na teorii i na jazdach nie przeszkadza Mu być mega profesjonalnym w tym co robi. Na egzaminie czułem się jakbym znowu był na jazdach w OSK MOBILEk. Te same trasy, te same zawracania na skrzyżowaniach, tylko osoba obok mniej sympatyczna.Myślę, że pomogłem kilku niezdecydowanym osobom w podjęciu decyzji.Dzięki za wszystko Grzesiu. Pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
3
OSK KIEDOS

(36 opinii)

Dąbrowskiego 44/2
41-500 Chorzów

bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2018)
Bardzo dobra atmosfera, porządne samochody, fajni ludzie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2018)
Kurs zakończony w szybkim czasie i miłej atmosferze. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta zarówno w trakcie wykładow jak i jazd. Gorąco polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2018)
Świetne miejsce, indywidualne dopasowanie się do klienta, pełen profesjonalizm, gorąco polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2018)
Polecam serdecznie. Świetna atmosfera, fachowa wiedza, profesjonalne podejście i egzamin wewnętrzny przeprowadzony z należytą starannością.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2018)
Polecam osrodek z calego serca. Pana Bartka ktory przygotowywal mnie przez wiekszosc czasu do jazd. Pana Slawka, ktory idealnie podsumowal Moja wiedze i razem uporzadkowalismy wszystkie zasady. Pania Malgosie,ktora jest bardzo racjonalnie myslaca kobieta doskonale wyjasni nawet najtrudniejsze zagadnienia. Zdanie panstwowego egzaminu z teori i z praktyki mozna zdac pierwszym razem jest mozliwe z dobrym przygotowaniem. Moge z calego serca polecic ten osrodek. Jesli szukasz osrodka by pogodzic wuele obowiazkow jak w moim przypadku. A zalezy Ci jak kazdemu na zdaniu zapierwszym razem egzaminow. To miejsce iidealne Ciebie. Polecam Mencel Natalia Bedzie mi teskno za ludzmi stad.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Szkoła Jazdy Test

(15 opinii)

łagiewnicka 18
41-500 Chorzów

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2017)
Polecam z całego serca, zero problemów dostosowaniem jazdy, świetnie przeprowadzone zajęcia teoretyczne. Dzięki Panu Romanowi Bętkowskiemu zdałem za 1 !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.02.2016)
Polecam wszystkim osobom, które poszukują kursu w atrakcyjnej cenie i oczekują indywidualnego podejścia do kursanta! Instruktor nigdy się nie spóźnił, zawsze punktualny (co cenię sobie na duży plus) Samochód sprawny i zadbany. Na jazdy aż miło był chodzić, miła, spokojna atmosfera, bez stresowania się. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2015)
Ukończyłam kurs. I oceniam ogólnie Bardzo dobrze, jestem zadowolona z tego czego się nauczyłam teraz tylko czekać na egzamin
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2014)
Instruktorzy profesjonalni, godni polecenia - wszystko dokładnie wytłumaczą, wykłady ciekawie prowadzone. Super podejście do kursanta. No i egzamin to czysta formalność :) Gorąco polecam każdemu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2014)
Polecam jak najbardziej! :) Dobra cena, fajna atmosfera, skuteczność w szkoleniu i przygotowaniu do egzaminu. Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Ośrodek Szkolenia Kierowców LAUDA

(12 opinii)

Dąbrowskiego 27a
41-500 Chorzów

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2016)
Profesjonalne podejście do każdego kursanta z osobna. Pełna profeska, jeżeli chodzi o tryb nauki - wszystko po kolei, charmonogram zajęć praktycznych tak ułożony, że z godziny na godzinę, jazda samochodem oraz obycie z nim staje się naturalne i bardzo proste do skumania. Co do instruktorów to nie ma, ani jednego ćwoka, wiem - jeździłem z każdym. Szkółka nie robi problemów w kwestii finansowej, wszystko na spokojnie. Gdybym miał jeszcze raz zdawać prawko, to tylko tam! ~Dominik
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 04.07.2016)
rzeczowi instruktor z teorii i pomocny i życzliwy instruktor z jazd. Sporo pracowałem z komputerem i czytałem materiały (małe książeczki). Fajnie że auto identyczne jak na egzaminie. Omawaiane były wszystkie zagadnienia i z egzaminu teoretycznego i z egzaminu praktycznego. Indywidualne podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2016)
Gorąco polecam Laudę! Od niedawna również jestem kierowcą, a nie udało by się to bez tej szkoły! W szczególności polecam pana Wojtka Zielińskiego, który prowadzi teorię, a z którym również miałam przyjemność jeździć. Zajęcia teoretyczne były ciekawe, i prowadzone na luzie, w przyjemnej wesołej atmosferze. Co do jazd, to nie było problemów z umawianiem się i dostosowywaniem godzin do napiętego grafiku studenta;) Pan Wojtek był bardzo wyrozumiały i cierpliwy, i podczas jazd spokojnie nauczył mnie wszystkiego co potrzebne na egzamin, oraz udzielał rad dotyczących "życiowego" poruszania się po drodze. Każdy normalny człowiek już dawno by stracił do mnie cierpliwość, ale pan Wojek z uśmiechem wytrzymał przypalone sprzęgło, urwane lusterko i staranowane pachołki na łuku. Jestem osobą która często się stresuje i jeszcze pół roku temu myśl o tym, że miałabym prowadzić samochód wydawała się wręcz niemożliwa, jednak dzięki Laudzie udało mi się nareszcie zdać egzamin praktyczny! Dziękuję Wam bardzo i jeszcze raz serdecznie polecam! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2015)
Świetny instruktor prpwadzący teorię, treściwie i bez zanudzania. Świetnie przygotował mnie również do egzaminu praktycznego- nauczył spokojnie i profesjonalnie wszystkich niezbędnych manewrów tych do egzaminu i tych, które ułatwiają jazdę już po. Podziękowania godna cierpliwość i wyrozumiałość. Mam porównanie z inną szkołą, która na tle Laudy słabiutko wypada. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że teoria przebiega sprawnie, szybko przechodzi się do jazd. Umówione spotkania nie są przekładane, a instruktor zawsze jest punktualny. Dziękuję Panu Wojtkowi Z. za świetnie poprowadzony kurs. Za to, że nie boję się jeździć i prawo jazdy nie leży w szufladzie :-) Gdyby nie stres to zdałabym wcześniej, bo technicznie byłam świetnie przygotowana bez konieczności wykupienia dodatkowych jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2015)
Super szkoła nrawde polecam chyba fakt, zdania za pierwszym razem wszystko wyjaśnia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Ośrodek Szkolenia Kierowców "LIDKA"

(4 opinie)

ul. Krzyżowa 33
41-500 Chorzów

bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2017)
Ta szkoła jest ***ista, instruktorka wyrozumiała, miła a zarazem stanowcza. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu, wraz z kursantem przeżywa każdy egzamin cieszy się kiedy wynik jest pozytywny i smuci kiedy wynik jest negatywny. Gorąco polecam, nie dam powiedzieć złego słowa o Pani Lidce
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2016)
Pani Lidka ma anielską cierpliwość, a nade jest super profesjonalistką w swoim fachu. Doskonały pedagog i psycholog.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.05.2014)
Pani Lidzia jest bardzo cierpliwa. anielsko wręcz. Terminy są nieodległe, jest bardo elastyczna w kwestiach miejsc i terminów rozpoczęcia jazd. Prawko zrobiłem w trzy miesiące, wliczając egzaminy - teorię zdałem za pierwszym razem a praktykę za trzecim. JJ
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2013)
Wszystkim polecam szkołe Pani Lidzi,uczy rewelacyjnie,z dużą cierpliwością,bardzo polecam Z.S.SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Nauka Jazdy SOLO

(4 opinie)

Wolności 50
41-500 Chorzów

bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2013)
super przygotowanie teor a prakt zalezy na jakiego instruktora sie trafi:) polecam Pana Darka gosc naprawde wie co robi:) prawko A i B za 1 razem:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2012)
Polecam instruktora Darka, po dodatkowych jazdach z nim zdalam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2012)
super - świetny instruktor - Darek (opinia nie tylko moja). Bardzo polecam. Poleciłam 2 osobą na jazdy dodatkowe i obie zdały.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 06.11.2011)
Szkoła godna polecenia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2016)
Zaczynając od organizacji, ja nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystkie formalności zostały mi jasno objaśnione, co do ceny moim zdaniem jest uczciwa i ogromnym plusem jest lekarz, którego ośrodek sprowadza do siebie, więc nie trzeba latać gdzieś za lekarzem, następną rzeczą są wykłady, fajne było to, że "wykładowca" nam opowiadał o danym slajdzie na prezentacji, w między czasie dopowiadał swoje i to co dopowiedział ukazywało się w kolejnym slajdzie, więc jeszcze bardziej utrwalały mi się te lekcje z teorii, następnie co do jazd, tutaj tez nie mam żadnych zastrzeżeń, z uzgadnianiem jazd nie było żadnego problemu, instruktor potrafił mi odpowiedzieć na każde zadane mu pytanie, zawsze w czymś pomagał jak nie umiałem tego czegoś zrobić, jeśli chodzi o egzamin wewnętrzny to tu też bez żadnych problemów, też umówienie się na taki egzamin przebiegało bez żadnych problemów. Ogólnie dla mnie był to pozytywny kurs prawa jazdy. Osobiście polecam ten ośrodek szkolenia kierowców.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2016)
Bardzo dobra szkoła, widać,że im zależy na kursancie. Zdałam za drugim razem bo za pierwszym na koniec, przed zjazdem do WORD-u wyluzowałam i wymusiłam pierwszeństwo. Dziękuję Panie Mirku.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 24.02.2015)
Na pewno nie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2013)
Zdawałem prawo jazdy w 2005 roku. Zajęcia teoretyczne na bardzo wysokim poziomie duże zainteresowanie kursantem nie pozwolą Ci wsiąść do samochodu dopóki nie zdasz u nich testu teoretycznego nie ma żadnego przymykania oka tylko po to by "pozbyć" się kursanta. Zajęcia praktyczne - co tu dużo mówić - dziękuję Panie Henryku :) "Koleżeńskie" podejście do kursanta ale gdy trzeba ostra reprymenda. Nie zdałem za pierwszym razem tylko dlatego że zbyt swobodnie podszedłem do egzaminu myśląc że jestem mistrzem kierownicy. Moi znajomi którzy tam stawiali swoje pierwsze kroki za kierownicą zdali bez problemu za pierwszym razem. Nakłaniam wszystkich by dali tej szkole szansę bo ludzie naprawdę znają się na swojej pracy. Slogan " ZAPAMIĘTAJ TAKI ZWROT - JEŹDZIĆ UCZY PZ-MOT" jest jak najbardziej trafny.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2014)
mi polecili tą szkołę znajomi i jestem bardzo zadowolony, więc ja też polecam innym;) instruktorzy kompetentni.bardzodobrze wszystko tłumaczą i przygotowują do egzaminu. polecam gorąco!;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2013)
Szkoła fachowo podchodzi do kursantów, dogodne terminy jazd i kursów, instruktorzy cierpliwi i bardzo rzetelni.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.10.2012)
Nigdy więcej, zero zainteresowania ze strony instruktora, masakra. ostrzegam motocyklistów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(3 opinie)

ul. Hajducka 21
41-500 Chorzów

dobry
(ocena z dnia 30.04.2016)
Bardzo dokupiłem jazdy u pana Adama i zdałam za 3 razem bardzo polecam tego instruktora ,świetne podejście bez stresu ,bardzo polecam
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.09.2014)
Z całego serca odradzam wszystkim zainteresowanym kursy w Chorzowskim ZDZ.W lipcu zacząłem uczęszczać na wykłady, które na szczęście nie trwały wymaganego czasu, a jedynie po ok. 1h. Problemy zaczęły się już podczas próby uiszczenia zapłaty, była to po prostu droga przez mękę, ze względu na niekompetencje księgowych. Instruktorzy podczas jazd wywarli na mnie pozytywne wrażenie, lecz w ciągu wakacji i początku września byli oni po prostu przytłoczeni natłokiem kursantów. Umówienie się na jazdy 2 razy w tygodniu było sukcesem, Jazdy w ciągu roku szkolnego również okazały się wielkim problemem. Z podejścia szkoły wynika, że to kursant powinien być na każde ich skinienie i jeszcze dziękować za możliwość nauki u nich. Czarę goryczy przelała skrajnie nieprofesjonalna postawa szefowe Elżbiety [...]. Okazało się, ze owa Pani bardzo lubiła obgadywać kursantów w dość nieprzyjemny sposób.... Również na jej barkach spoczywa wina za panujący w szkole notoryczny bałagan. Niewątpliwym plusem jest z kolei lokalizacja w centrum Chorzowa i sympatyczni instruktorzy Adam i Tomek. Jednocześnie zdecydowanie polecam szkole jazdy [...], w której jazdy doszkalające były czystą przyjemnością., a klient jest tam obsługiwany przyjaźnie i profesjonalnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2013)
Serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników ZDZ Chorzów, za to, że dzięki Wam udało mi się posiąść umiejętność jazdy samochodem. Bardzo dziękuję wykładowcy i instruktorowi – Panu Adamowi Wolnemu za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i wytrwałość w przygotowywaniu mnie do egzaminu państwowego i przyszłej samodzielnej jazdy samochodem. Pan Adam to nie tylko świetny wykładowca i instruktor, ale również wspaniała osoba, potrafiąca podtrzymać na duchu w chwilach zwątpienia i zmobilizować do jeszcze większej pracy. Prowadzone przez niego zajęcia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, przygotowane były w sposób profesjonalny, dzięki czemu, jako przyszły kierowca, uzyskałam wiele cennych porad i wskazówek, a zarazem przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam ten ośrodek :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem