Prawo jazdy Radzionków

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Radzionków(3)

1 Zaufana Opinia (12 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2020)
Serdecznie polecam, szczególnie Pan Krzysztofa z którym miałem kurs na C oraz C+E. Wszystko fajnie wytłumaczona, zawsze można było dopytać jak się czegoś nie wiedziało, atmosfera super, daty jazd zawsze do dogadania( w moim przypadku jazdy były prawie codziennie, dlatego szybko sie udało z tym uporać), sprzet też w dobrym stanie, plac praktycznie 1 do 1 z tym co w osrodku w Bytomiu co jest wielkim plusem. Jeszcze raz polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2020)
W szkole odbywałem dodatkowe jazdy na kat D, które były uzupełnieniem brakującej wiedzy oraz umiejętności, których brakowało w poprzedniej szkole. Egzamin zdany za pierwszym razem, Szczególnie polecam instruktora Krzysztofa, który potrafi w sposób profesjonalny przekazać więdzę.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2020)
polecam każdemu fajna szkoła najlepszy instruktor EUŁGENIUSZ zdałem za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2020)
Podejście instruktorów jak na wykładach tak i na jazdach bardzo profesjonalne. Egzamin zdany bez problemów ale to dzięki nauce instruktora... Uczył faktycznie jeździć a nie zdać egzamin. Jazdy po wąskich wiejskich drogach świetnie nauczyły mnie manewrowania pojazdem a dodam iż posiadam kat B więc nie miałem styczności z większymi pojazdami. Przez epidemie byłem zmuszony zdawać egzamin w mieście po którym nie miałem jazd a pomimo tego egzamin bezproblemowo zdany za 1 razem. Warto na pewno polecić. Sam na pewno jeszcze skorzystam robiąc kat. C.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2019)
Kurs był czystą przyjemnością, tym bardziej, że przed kursem motory jedynie oglądałem. Na szczęście się to zmieniło :). Dziękuję Panie Ryśku, dzięki Gienek - profesjonalna robota! Tylko tak dalej. Nazwa Rajd do czegoś zobowiązuje i też tak jest - szkoła w pełni spełnia oczekiwania. Polecam wszystkim!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
RAJD

Męczenników Oświęcimia 23Fabryczna 10, 41-922 Radzionków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-01-28

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E, A+B, C po D

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
1 opinia
słaby
(ocena z dnia 28.08.2015)
Właściciel, pan Tomasz, który każdemu wmawia, że w innych szkołach oszukują, każe wpisywać bzdurne pochwały na swojej stronie na facebooku, wciska kity o nowoczesności i wyszkolonej kadrze a bierze ludzi z urzędu pracy, którzy dopiero pierwszą lekcję odbywają "na kursancie". Jest straszliwie pazerny i dzięki temu stracił najlepszego instruktora, ponieważ traktuje pracowników jak tanią siłę roboczą. Pan z urzędu pracy, za którego dostaje kasę nie potrafi nic. Nie można się doprosić o jazdy częściej, niż raz na tydzień-dwa.... tylko pan wykładowca na plus. Teraz, po skończonym kursie, muszę iść do innej szkoły na doszkalanie. Niestety, ale ta szkoła, a zwłaszcza praktyki właściciela to totalna porażka.Dwa egzaminy oblane, bo instruktorzy jeżdżący na aucie 6-ścio biegowym mają termin na jazdę raz na 2 tygodnie. W efekcie praktycznie cała nauka przebiega na starej wersji i przychodzimy na egzamin w ogóle nie zaznajomieni z nowym autem...
2

Męczenników Oświęcimia 38 41-922 Radzionków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
3
Szkoła Nauki Jazdy Expert

Męczenników Oświęcimia 38 41-922 Radzionków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >