Prawo jazdy Radzionków

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Radzionków(3)

17 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2024)
Kategoria C+E zdana za pierwszym razem...Wszystko dzięki Panu Jackowi i całej ekipie z placu manewrowego...Panowie jesteście SUPER!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.09.2021)
Z całego serca polecam! Teoria na max i praktyka zdane za pierwszym razem! :) Zarówno teorię jak i jazdy miałam z jednym instruktorem. Pan Marek Kopeć to cierpliwy i wyrozumiały instruktor. Przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie. Grafik zawsze dopasowany pod kursanta. DZIĘKUJĘ!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.03.2021)
Instruktorzy Pierwsza klasa. Pierwsze jazdy mialam z Panem Michałem Kokotem następnie przeszłam do Pani Ani , podejście obu instruktorów indywidualne, zawsze pomocni. Mimo ze juz troche jeszcze własnym samochodem to bardzo miło wspominam ta szkołę jazdy :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2021)
Polecam tą szkołę jazdy oraz instruktora miałam jazdy z P. Eugeniusz Urbańczyk sympatyczny i profesjonalista :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2021)
Polecam dobra szkoła jazdy.super instruktor Gynek uczy profesjonalnie jeździć dobre podejście kursanta.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
RAJD

Męczenników Oświęcimia 23Fabryczna 10, 41-922 Radzionków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E, A+B, D po C

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2024)
bardzo dobra szkoła jazdy, fajni instruktorzy, egzamin zdany za pierwszym razem. POLECAM każdemu fajni instruktorzy ????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 03.04.2024)
Szkoła nauki beznadziejna brak jakiejkolwiek nauki w tej szkole instruktorzy tak uczą choćby to robili za karę zero wsparcia zero zaangażowania w naukę jazdy Prośba zmiany instruktora skończyła się zmiana szkoły na inną gdyż w tamtej szkole niczego nie uczyli robili ino pod Górę szef i szefowa totalnie zero pomocy zero wsparcia tak musi być i koniec jak się nie podoba mogę zrezygnować i w ten sposób trzeba było zmienić szkołę jazdy wyszło na dobre nie polecam tej szkoły
słaby
(ocena z dnia 28.08.2015)
Właściciel, pan Tomasz, który każdemu wmawia, że w innych szkołach oszukują, każe wpisywać bzdurne pochwały na swojej stronie na facebooku, wciska kity o nowoczesności i wyszkolonej kadrze a bierze ludzi z urzędu pracy, którzy dopiero pierwszą lekcję odbywają "na kursancie". Jest straszliwie pazerny i dzięki temu stracił najlepszego instruktora, ponieważ traktuje pracowników jak tanią siłę roboczą. Pan z urzędu pracy, za którego dostaje kasę nie potrafi nic. Nie można się doprosić o jazdy częściej, niż raz na tydzień-dwa.... tylko pan wykładowca na plus. Teraz, po skończonym kursie, muszę iść do innej szkoły na doszkalanie. Niestety, ale ta szkoła, a zwłaszcza praktyki właściciela to totalna porażka.Dwa egzaminy oblane, bo instruktorzy jeżdżący na aucie 6-ścio biegowym mają termin na jazdę raz na 2 tygodnie. W efekcie praktycznie cała nauka przebiega na starej wersji i przychodzimy na egzamin w ogóle nie zaznajomieni z nowym autem...
2

Męczenników Oświęcimia 38 41-922 Radzionków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3
Szkoła Nauki Jazdy Expert

Męczenników Oświęcimia 38 41-922 Radzionków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Radzionków?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Radzionków to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Radzionków. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.