Prawo jazdy Ruda Śląska

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Ruda Śląska

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. AM już od 800zł

Dobra Szkoła Lok Sp. z o.o.

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Ruda Śląska(12)

2000 zł
2200 zł
138 Zaufanych Opinii (191 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2020)
Super!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2020)
Warto było
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2020)
Gorąco polecam szkołe, w szczególności najlepszego na świecie instruktora, pana Marka Kawika, dzięki któremu zdałem za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2020)
Serdecznie polecam szkołę, instruktorzy których miałem okazję poznać [Pan Witold z którym odbywałem główną część kursu oraz Pan Marek i Pani Sylwia którzy pomogli na godzinach dodatkowych] to cudotwórcy - nauczyli mnie jazdy od kompletnego zera do zdania egzaminu :) Miła atmosfera podczas jazd, a do tego profesjonalizm w nauce na każdym kroku. Polecam wszystkim :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2020)
Gorąco polecam ten ośrodek szkolenia. Kategoria C zdana za pierwszym razem dzięki wspaniałemu wyszkoleniu przez Pana Zenona. Samochody takie jak na egzaminie i w świetnym stanie technicznym. Placyk manewrowy ogromny. Polecam każdemu tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Dobra Szkoła Lok Sp. z o.o.

ul. Stara 15 41-703 Ruda Śląska

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96, A, A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
70 Zaufanych Opinii (148 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2020)
Do OSK LEŚ wróciłam po ponad dwóch latach od zrobienia kategorii B, aby wyrobić kategorię motocyklową A2. Zarówno samochodem jak i motocyklem przed kursem nie jeździłam jako kierowca, więc nauka odbywała się "od zera". Pan Adam jest cierpliwym nauczycielem, bacznie obserwującym swoich kursantów i chętnie udzielającym rad i podpowiedzi. Ośrodek dysponuje szerokim wachlarzem pojazdów (te same modele, co na egzaminie państwowym), dotyczy to zarówno samochód osobowych jak i jednośladów. Instruktorzy potrafią to dobrze wykorzystać (miałam okazję jeździć różnymi "elkami" i motocyklami o różnej pojemności, wymiarach i specyficzne jazdy). Większość czasu na jazdach jest przeznaczona na poruszanie się w ruchu miejskim, przy czym plac manewrowy nie jest zaniedbywany. Jeździłam po tych samych trasach, po których odbywał się egzamin praktyczny. A oto efekty współpracy z OSK LEŚ: samochodem na chwilę obecną zrobiłam ponad 40tys. kilometrów (nigdy nie było konieczne wsparcie doświadczonego kierowcy na fotelu pasażera, od początku jeżdżę samodzielnie i "za kółkiem" czuję się pewnie - a to uważam za największy sukces edukacyjny pana Adama). Natomiast egzamin praktyczny na kat. A2 zdałam za pierwszym podejściem, bez większego stresu i trudności. Z czystym sumieniem mogę polecić OSK LEŚ wszystkim, którzy chcą nauczyć się prowadzić pojazdy mechaniczne, czuć się pewnie na drodze, mieć frajdę z jazdy i mieć świadomość, że dobrze zainwestowali pieniądze. I dodam jeszcze, że za dwa lata wrócę, żeby rozszerzyć kategorię motocyklową do kategorii A.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2020)
„LEŚ” nauka jazdy to szkoła godna polecenia. Indywidualnie podchodzą do każdego kursanta oraz jego potrzeb. Część teoretyczna (ze wzglądu na koronawirusa zdalna) oraz badania lekarskie sprawnie poprowadzone przez Pana Adama. Natomiast część praktyczna z Panią Anią to profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Po pierwszych jazdach wytknięte wszystkie błędy techniczne (co powodowało, że krew się we mnie gotowała, ponieważ jak większość facetów uważałem, że świetnie jeżdżę motocyklem ;P), które w trakcie kolejnych godzin jazd zostały stopniowo eliminowane, co spowodowało, że egzamin zdałem za pierwszym razem. Teraz po ochłonięciu mogę stwierdzić, że Ania wie co mówi, zna się na rzeczy, należy się jej słuchać i życzę każdemu kursantowi aby trafił na takiego instruktora z takim powołaniem jak Pani Ania. Pozdrawiam całą kadrę „LEŚ” nauki jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2020)
Super atmosfera, bardzo elastyczne dostosowanie się do godzin i dni włącznie z weekendem ,w 100% polecam, szczególnie pozdrawiam Anię !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2020)
Polecam gorąco nauke jazdy Leś w szczególności na kat. A z instruktorka A. J oaza spokoju a wiedze praktyczna przekazuje bardzo dokładnie bez spiny luzna fajna atmosfera naprawde nauczy każdego kto nawet nigdy nie jeździł na moto bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2020)
Serdecznie polecam, sympatyczni instruktorzy, super podejście i przygotowanie do egzaminu . Egzamin zdany pozdrawiam!!!!!
2
LEŚ NAUKA JAZDY

ul. Lecha 12ul. Chryzantem 10, ul. Gwarecka 2, ul. Bielszowicka 108, ul. Główna 1, ul. Gliniana 2, ul. Obr. Westerplatte 2a, ul. Sportowców 10, 41-710 Ruda Śląska

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2020)
Najlepsi instruktorzy! Pełen profesjonalizm i super podejście do ludzi. Dziękuję Pani Basi, Panu Wacławowi i Mateuszowi za przygotowanie mnie do każdej sytuacji na drodze. Będę polecać z całego serca. Pozdrawiam/Patrycja
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2017)
Polecam serdecznie. Atmosfera życzliwa i pełna motywacji. Dużo się nauczyłam. Polecam. Praktyka jak i teoria zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2015)
Po wielu kursach w Gliwicach i Zabrzu nie było wyników, po kursie i Pani Barbary zdane od razu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2015)
Pełen profesjonalizm zarówno u Pana Romana jak i Pani Barbary. Super podejście nie tylko do swoich kursantów, ale także uczniów z innych szkół. Duża cierpliwość nawet dla najcięższych przypadków :). Wiele objaśnień, wskazówek i porad przydatnych na egzaminie państwowym. Egzamin po jazdach w Bolidzie zdany odrazu :) Brak jakichkolwiek minusów! Szczerze polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2014)
BOLID TO NAJ NAJ LEPSZA SZKOLA W RUDZIE SLASKIEJ PAN ROMEK TO NIE TYLKO DOBRY INSTRUKTOR ALE BARDZO DOBRY CZLOWIEK . .DZIEKUJE MU SERDECZNIE ZA CIERPLIWOSC KTORA MUSIAL MIEC ,ZA WSPARCIE I DOBRE SLOWO . SERDECZNIE DZIEKUJE . Ps.SZWAGRA POZDRAWIAM ZAWSZE NA TORACH. RENATA K.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
3

ul. Pokoju 5/4 (ZSP TOYOTA) 41-709 Ruda Śląska

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
7 opinii
neutralny
(ocena z dnia 07.11.2017)
Kupiłam w tej szkole tylko jazdy dodatkowe i na początku instruktor miał bardzo fajne podejście. |Wszystko jeszcze raz pokazał i wyjaśnił, był bardzo miło nastawiony do nowej osoby. Po kilku jazdach okazało się, że to tylko pozory. Nawet za najmniejszy błąd zbierałam opi***dol. Atmosfera zrobiła się bardzo napięta. Podczas jazd byłam zestresowana do tego stopnia, że przed każdym manewrem bałam się, że popełnię jakiś błąd.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2017)
Profesjonalne podejście,polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 08.10.2015)
Witam! Bardzo serdecznie pragnę polecić Pana Sebastiana z OSK ,,Cywil". Dzięki miłej atmosferze podczas jazd oraz cierpliwości Pana Sebastiana byłam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu państwowego , dzięki czemu zdałam go za pierwszym razem, a same jazdy były przyjemnością a nie koniecznym obowiązkiem. Śmiało mogę nazwać Pana Sebastiana instruktorem z powołania. Jeszcze raz polecam i dziękuje za poświęcony mi czas!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 23.08.2014)
Niestety, mimo dużej cierpliwości i szczerych chęci nie mogę polecić tego ośrodka. Wykłady teoretyczne przebiegły w miarę sprawnie, choć bez rewelacji (ewidentnie odklepywane na zasadzie "byle było", choć cena za tę część kursu wyjątkowo wygórowana w porównaniu z innymi OSK w okolicy), liczba 30 godzin lekcyjnych także dyskusyjna, choć na papierze materiał zrealizowany. Prawdziwe problemy zaczęły się przy części praktycznej. Notorycznie odwoływane jazdy w sposób wyjątkowo skandaliczny (godzinę, a nawet kilka minut przed) świadczą o braku szacunku dla klienta. Brak odzewu przez wiele dni ws. umówienia się na jazdy, ignorowanie sms-ów kontaktowych, odrzucanie połączeń telefonicznych - w tym OSK to sposób na funkcjonowanie. Z dnia na dzień zostałem poinformowany o urlopie instruktora (dawno zaplanowanym, o którym jako klient powinienem był wiedzieć wcześniej z racji warunków umowy, a także czystej kultury osobistej), co znowuż przystopowało zajęcia. W ciągu miesiąca, kiedy byłem dostępny 24h na dobę każdego dnia odbyłem... 5 godzin jazd! Inna sprawa, że z prawie każdej ucinano mi po kilkanaście minut, kiedy nie prowadziłem samochodu, a także sporo czasu postoju, kiedy to trzeba było wygłosić kursantowi kazanie np. na temat ceny skrzyni biegów (o czym szerzej w dalszej części wypowiedzi), co okazuje się niezbędne to prawidłowego prowadzenia samochodu. Jeśli chodzi o atmosferę podczas zajęć, to muszę być uczciwy - z panem Rafałem kontakt był bardzo dobry, a jego referencje wysokie, niestety miałem z nim okazję uczyć się raptem 2h, ponieważ kierownik zrzucił mu na głowę kilkunastu kursantów, jednocześnie szczęśliwie wypoczywając na rzeczonym urlopie. Pan Ireneusz natomiast wprowadzał bardzo duży ferment do zajęć, notorycznie ukazując swoje niezadowolenie z wykonywanego zawodu (tak, jakby był zmuszany do prowadzenia zajęć), w celu "motywacji" kursanta stosował wyjątkowo zjadliwe "żarciki", które jednak zbyt wiele z humorem wspólnego nie miały, a jedynie podkręcały i tak kiepską atmosferę. W sytuacjach trudnych wybuchowy, co pokazuje, że niestety mimo wysokich kwalifikacji nie potrafi poradzić sobie z problemami kursantów inaczej jak atakiem (nie jest sztuką szkolić utalentowanych uczniów, tylko wykrzesać jak najwięcej z tych słabszych - podobno jest to podstawa edukacji w Polsce, jednak po "Cywilu" tego za bardzo nie widać). Niewiele tłumaczył w sposób jasny, często nie tłumaczył niczego, po czym miał pretensje, że się tego nie wiedziało, zanim raczył to powiedzieć. Polecenia wydawane były na tyle niejasno, że często otrzymywałem reprymendy za wykonywanie operacji, które jeszcze przed chwilą były mi wpajane. Największym błędem kursanta u pana Ireneusza jest natomiast dociekliwość, zadawanie pytań, posiadanie wątpliwości - to wywołuje u niego niezrozumiałe wzburzenie. Do zalet ośrodka na pewno należy dobre zaplecze techniczne - przy czym pan Ireneusz wyraźnie podkreśla, że samochody, a szczególnie nowa Toyota jest "jego autem" i za wszelkie szkody odpowie finansowo kursant. Przyznam szczerze, interesujący motywator, choć niespecjalnie skuteczny w kontekście nauki. W końcu nie wytrzymałem i postanowiłem zmienić ośrodek. Wówczas kierownik nagle znalazł dla mnie czas i nawet przez chwilę próbował być sympatyczny, ale trwało to dzień. Ostatecznie przeniosłem się do innego OSK, w którym w ciągu już pierwszych zajęć - dzięki znakomitej atmosferze i współpracy z wykwalifikowanymi, szanującymi klienta-kursanta instruktorami - opanowałem więcej niż przez cały okres "nauki" w Cywilu (który w zasadzie był jednym wielkim okresem oczekiwania na łaskawy termin jazd przerywany pojedynczymi godzinami kursu). Po zmianie ośrodka mam gwarancję dobrego przygotowania do jazdy. Niestety, dzięki panu Ireneuszowi oraz całemu OSK ,,Cywil" wiem już, że nie zdążę zdać egzaminu przed wyjazdem na studia do innego miasta. Sygnalizowałem to w ośrodku, ale kto by się tu przejmował kursantem, choćby z tego powodu, że zawarł z nim umowę finansową?
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2014)
Super osrodek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Cywil. Ośrodek szkolenia kierowców

Oświęcimska 90 41-707 Ruda Śląska

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2013)
Generalnie polecam tę. szkołę.Teoria prowadzona bardzo fajnie i ciekawie. tak, że po kilku godzinach na raz nie zasnęłam:) co do jazd to jest to bardzo indywidualna sprawa, bo jak ktoś nie ma do tego smykałki to nawet najlepsza szkoła ma świecie go nie nauczy. Ja swoje jazdy wspominam dobrze. Dobra dostępność instruktorów no i chyba największy plus. NIe uczą łuku na tzw. Pachołki tylko w normalny dobry sposób:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2013)
Szczerze polecam tę szkołę ze względu na pełen profesjonalizm i cierpliwość instruktorów. Z autopsji wiem, że nauczą każdego - nawet najbardziej oporni kursanci w końcu zdają.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2013)
Bardzo polecam te szkole. zajecia teoretyczne szybko i profesjonalnie, jazdy regularnie i w milej atmosferze. Zdalem za pierwszym razem jak wielu moich przyjaciół uczących się w ELCE. pozdrawiam i dziekuje!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Elka. Ośrodek szkolenia kierowców

ul. Niedurnego 69Niedurnego 69, Sztygarska 9, 1-go Maja 32, 41-700 Ruda Śląska

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, C

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2019)
Opanowany dowcipny instruktor i ogromna wiedza zdane za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2017)
Doświadczony i opanowany instruktor. Ciekawie przeprowadzona teoria i doborowa atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2015)
Pan Paweł to ideał nauczyciela, polecam gorąco, pełen profesjonalizm, super atmosfera :)
6
Najlepsza Szkoła Jazdy

UL. MICKIEWICZA 15TATRZANSKA, WOLNOSCI, 41-700 Ruda Śląska

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2014)
super instruktorzy- nauka jazdy jest w tej szkole przyjemnością. Polecam z całego serca. Zdałam za 1-wszym podejściem i teorię i praktykę . :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7

Solidarności 23 41-700 Ruda Śląska

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
8

ul. Solidarności 5 41-706 Ruda Śląska

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9

ul. Międzyblokowa 2/18 41-706 Ruda Śląska

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
10

ul. Kałusa 3 41-710 Ruda Śląska

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Ruda Śląska

Word Bytom już ruszył

Od 25.05 ruszyły zapisy na egzaminy w WORD Bytom.

Poprzez stronę info-car.pl można zapisywać się na egzaminy państwowe, od pierwszego czerwca wszystkie oddziały WORD Katowice wznawiają egzaminy państwowe. Jest to dla wszystkich ubiegających się o prawo jazdy wspaniała wiadomość, dla ośrodków szkolenia kierowców również.