Prawo jazdy Brenna

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Brenna(1)

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2021)
Profesjonalni instruktorzy bardzo przykładają się do pracy zwracają uwagę na szczegóły tak żeby jak najlepiej przygotować kursanta, miła atmosfera .Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców Polecam każdemu
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2019)
Gorąco polecam te szkołę. Bardzo miła atmosfera, instruktorzy się starają, dostosowują godziny do kursanta i przede wszystkim dobrze przygotowują do egzaminu:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2013)
Polecam bardzo szkołę. Zdawałem na kategorie B, profesjonalni instruktorzy - teoria jak i praktyka. Duże zaangażowanie i cierpliwość do kursanta, chęć pomocy a nie zarobku !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 31.08.2012)
nie polecam robic u niego kategori C lub E,niemiły,dłubie w nosie calą droge do Bielska, grzeje silnik 30minut zanim pojedziesz gdziekolwiek wiec na jednym dniu tracisz 30minut jazd. Taka jest moja opinia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2012)
Gorąco polecam ten ośrodek szkolenia. Profesjonalne podejście do kursanta, dogodność telefonicznego uzgadniania terminów jazd z uwzględnieniem możliwości czasowych kursanta. Pełne zaangażowanie się instruktorów w jak najlepsze przygotowanie kursanta do egzaminu praktycznego. Sylwek z Ustronia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, B, B+E, C, C, C+E, C+E, D, D po C, D po B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Brenna?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Brenna to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Brenna. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatny w tym celu będzie próbny test na prawo jazdy, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.