Prawo jazdy Mikołów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Mikołów(4)

53 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2024)
Wszystkim przyszłym kierowcą serdecznie polecam naukę jazdy w tym ośrodku. Instruktorzy z prawdziwym powołaniem zawsze służą pomocą super atmosfera i pełen profesjonalizm w obsłudze klienta!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2023)
Najlepsza szkoła jazdy w Mikołowie! Sami profesjonalisci i to za przystępna cene. Szybko wyjeżdżony kurs, wykłady bardzo fajne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2021)
Brak zastrzeżeń wszystko na bardzo dobrym poziomie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2020)
Tomasz Chmielowiec to prawdziwy instruktor. Wymagający ale tez bardzo pomocny. Przygotował mnie tak, ze egzamin zdałem śpiewająco. Pokazał mi znacznie więcej niż było wymagane. Ekstra plus za przejażdżkę w turystycznym stylu, z jazda tez poza miastem. Dało więcej świadomości jazdy i frajdy niż zwykły kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2019)
Witam Nie zaznaczyłem tylko pozytywnych wykładów ponieważ nie chodziłem na nie :). Przed egzaminem skorzystałem z dodatkowych 3 godzin pod okiem Tomka. Tyle co nauczyłem sie w ciągu trzech godzin u Tomka , nie nauczyłem sie w innym OSK przez 20 godzin. Mega profeska. Dobre Moto. Plac super. Tomek nauczyciel na moto z powołania. Polecam szczerze. Za pierwszym razem oblałem egzamin. Tylko wskazówkom Tomka udało się zdać za drugim. Dziękuje
1
Grand Chmielowiec

ul. Żwirki i Wigury 14Żwirki i Wigury 14, 43-190 Mikołów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM

9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2024)
Pełna profeska, zdecydowanie polecam !!!
bardzo słaby
(ocena z dnia 13.07.2021)
Jeżdżę 35 lat na motorach i to o znacznej wadze około 400 kg w końcu postanowiłem zrobić prawo jazdy kategorii A i zapisałem się do pana Waszczyna na kurs chociaż teorię zdałem już w 2020 roku z maksymalną ilością punktów. Przy czym ponieważ jeżdżą motorami i orientuję się że najważniejszą rzeczą przy egzaminie jest dobrze wyregulowany motor zastrzegłem na samym początku że chce aby szkoła jasnymi podstawiła motor do egzaminu ten motor na którym normalnie miałem jazdy. Za kurs zapłaciłem 2500 zł mimo iż teorię już miałem zdaną. Właściciel pan Waszczyn, zapewniał mnie że z podstawieniem motoru nie będzie najmniejszego problemu. Oczywiście wszystkie 20 godzin jazd zrobiłem z Panem Jackiem instruktorem, i do niego nie mam kompletnie żadnych pretensji. Jako instruktor był niezwykle profesjonalny. W momencie kiedy zostały mi cztery jazdy do końca umówiłem się na egzamin w WORD Tychy i poinformowałem o terminie egzaminu właściciela pana Waszczyna i przypomniałem mu także o tym że chciałbym mieć podstawiony motor. Zapewnił mnie że nie będzie z tym najmniejszego problemu. Tydzień przed egzaminem również przypomniałem właścicielowi i mojemu instruktorowi kiedy mam egzamin i byłem przekonany że motor zostanie podstawiony. Dwa dni przed egzaminem znowu rozmawiałem na temat podstawienia motoru z panem Waszczynem, a on zrobił "wielkie oczy" poinformował mnie że to ja miałem wystąpić z pismem do WORD Tychy o to abym mógł zdawać egzamin na motorze ze szkoły nauki jazdy. No przecież do cholery nie po to płacę 2500 zł tylko za jazdy, żebym jeszcze musiał orientować się w przepisach zdawania egzaminu co muszę zrobić żeby podstawiono mi odpowiedni motor ze szkoły jazdy. To powinien zrobić pan waszczyn skoro żeśmy o tym cały czas rozmawiali i byłem zapewniany że motor zostanie mi podstawiony na egzamin!!! To pan waszczyn jako właściciel szkoły jazdy powinien dopilnować wszystkiego tak jak się ze mną umawiał!!!! Dlatego nie polecam tej szkoły jazdy a jeżeli mogę coś podpowiedzieć to szukajcie szkoły jazdy w miejscu gdzie zdajecie egzamin czyli jak zdajecie egzamin w Word w Tychach to szukajcie szkoły jazdy z Tychów, ponieważ nie będziecie tracili czasu jazdy w korkach , zupełnie bezsensownych , pomiędzy Mikołowem a Tychami , tylko od razu będziecie jeździli po mieście w Tychach i na placu manewrowym który także znajduje się w Tychach. Tak więc czuję się oszukany przez pana Waszczyna i nie polecam tej szkoły jazdy !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2019)
Bardzo dobrzy instruktorzy. Potrafią doskonale przygotiwać do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2016)
Szkoła na wysokim poziomie zdane na 1 razem pozdrawiam i polecam wszystkim
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2014)
wspaniała atmosfera, profesjonalne a zarazem elastyczne podejście do każdego kursanta. kompetentni instruktorzy. polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
OSK Waszczyn

Stroma 24Sądowa, , 43-190 Mikołów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

3
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4

Krakowska 11 43-190 Mikołów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Akademia Nauki Jazdy ELKA

(1 opinia)

Rynek 7
43-190 Mikołów

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Mikołów?


Moment w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Mikołów to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Mikołów. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.