Ranking szkół (3)

6 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.03.2015)
Jak wcześniej już ktoś wspomniał, zajęcia teoretyczne totalna porażka... zero podejścia do kursantów. Zajęcia odbywały się "byle szybko". Prowadzący chciał w jednym dniu nadrobić więcej, żebyśmy niby szybciej skończyli, ale co za tym idzie było to po prostu przewijane bez tłumaczenia. W każdej szkółce jest 30 godzin teorii i 30 godzin praktyki, ja w OSK [...] nie miałem pełnych 30 godzin teorii !!! Czyste oszustwo! A co do zajęć praktycznych, bardzo nerwowa atmosfera, instruktor połowę drogi przesiedział na telefonie, nie tłumacząc mi moich błędów. A gdy coś zrobiłem źle wybuchał nerwami. SERDECZNIE WSZYSTKIM ODRADZAM!
neutralny
(ocena z dnia 03.03.2014)
Chociaż zdałem za 3 razem to nie zasługa instruktora w szkole jazdy Płonka . bardzo kiepskie podejście do kursanta , na swojej stronce wypisuje bzdury , że ma wyszkoloną kadrę a prawda jest taka , że ci młodzi instruktorzy sami nie potrafią jeździć , nawet ten starszy Pan popełnia błędy tłumacząc o Agatce /, przy której rzekomo trzeba zwalniać do 40 km /h co oczywiście na egzaminie jest błędem . Szczerze nie polecam !!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
słaby
(ocena z dnia 27.05.2013)
Zajecia teoretyczne w ktorych bralem udzial to totalna porazka!!!!!! Przewijanie zdjec za pomoca pilota - tyle robil Pan prowadzacy...na zajeciach bylem moze 6 razy. Z praktyka troche lepiej jesli nie trafiles na palacza... Zaplavone godz.nigdy w pelni wykorzystane,bo jak nie trzeba bylo kogos odwiesc to Panowie zdzwamiali sie ze soba i robili papierosowy piknik a ty traciles kolejnw 15 minut z jazd. Testy ok zdasz bo wykujesz [stare] ale potem wszystko siw msci na miescie na egzaminach. Pewnie dlatego zamkneli 1 punkt - ja osobiscie nie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2013)
Bardzo dobra szkoła, polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2012)
Zdałam za pierwszym razem kat B.Profesjonalne,spokojne podejscie do kursanta w bardzo sympatycznej,bezstresowej atmosferze.Naprawde polecam!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Rybnicka 80
44-238 Czerwionka-Leszczyny

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

FHU MARCINIAK Bożena Marciniak

(2 opinie)

Dr Rostka 4/4
44-238 Czerwionka-LeszczynySZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

OSK Kat. B Teresa Niedobecka

(1 opinia)

Bełk, ul. Dworcowa 11c
44-237 Czerwionka-Leszczyny