Prawo jazdy Lyski

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Lyski(1)

Więcej filtrów kursów
11 Zaufanych Opinii (11 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2020)
3 lata temu uczęszczałam do tej właśnie Szkoły Nauczania Jazdy i gdybym miała jeszcze raz uczyć się jazdy wybrałabym AVANT u Pani Beaty. Dziękuję do dziś dnia wykładów teorii Piotrkowi, a samych zajefajnych i ciekawych jazd ZUZICZKOWI !! Na prawdę baaardzoooo POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2020)
Świetna szkoła jazdy. Polecam instruktorów pana Tomka P. Oraz pana Tomka K.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2020)
Mega podejście do kursanta ! Jazdy miałam z Zuzią , którą polecę każdemu z czystym sumieniem Widząc zaangażowanie Zuzi jestem przekonana , że wszyscy instruktorzy w tej szkole są tak wspaniałymi ludźmi . Dziękuję Wam bardzo . Uściski dla wszystkich w Avantcie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2020)
Bardzo polecam szkole jazdy a zwłaszcza instruktorów p. Kamila i Piotra Bochenka
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2020)
Serdecznie polecam !!!!!! Szkolenie na najwyższym poziomie !!!!. Nauka jazdy w tej szkole to sama przyjemność, do tego mili, cierpliwi i doświadczeni instruktorzy !!!
1
Szkoła Jazdy Avant Szulik Beata

ul. Rybnicka 29 44-295 Lyski

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-06-25

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Lyski?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Lyski to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz naukę prawa jazdy w mieście Lyski. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędny w tym celu będzie test na prawojazdy, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.