Odznaki Szkoły
0 z 4: Zobacz co oznaczają >
Kontakt
Opis
Szybko, bezstresowo i w uczciwej cenie. Moim celem jest, byś jako nowy kierowca poczuł się jak najlepiej w samochodzie, i bezpiecznie docierał do celu. Nauka jazdy ma być przyjemnością.
Zapisy on-line, Nauka zarówno stacjonarnie jak i możliwość nauki zdalnej. Doświadczeni, młodzi instruktorzy. Gwarantujemy zadowolenie. Szkolenia przeprowadzamy na terenie Katowic, Siemianowic, Chorzowa oraz Tychów
Szkolimy na samochodach TOYOTA YARIS, Skoda Fabia, oraz najnowszym modelem auta elektrycznego Leap motor oraz BMW 1 (automatyczna skrzynia biegów. Dzięki temu możesz zarazić się motoryzacją i razem z nami czerpać radość z jazdy różnymi samochodami. A Egzamin zdaj tym czym chcesz :) masz możliwość wynajmu samochodu na egzamin
Szkolenia teoretyczne mogą być realizowane stacjonarnie lub ON-LINE
Instruktorzy
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówkat. B, Wykłady i praktyka
Manualna skrzynia
3550 zł
codziennie
Ułańska 16
30h praktyki
Samochody Skoda Fabia
Możliwość realizacji badań lekarskich w siedzibie ośrodka
Możliwość podstawienia samochodu na egzamin państwowy
kat. B, E-learning i praktyka
Manualna skrzynia
3400 zł
codziennie
Ułańska 16
-Możliwość podstawienia samochodu na egzamin państwowy
- Możliwość badań lekarskich w siedzibie ośrodka










Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Julia K ....... ip: .....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.04.2026
Ilość podejść do egzaminu: 4
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
POLECAM Z CAŁEGO SERCA !!! Stresu i zwątpienia było bardzo duuużo. Nauka z instruktorem Adrianem to było połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dziękuję, za motywację, cierpliwość i każdą godzinę przejeżdżoną w tej szkółce :)
Marek S ...a ip: 31.0.38.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 17.12.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam ! Świetne OSK. Nauka jazdy w Katowicach na najwyższym poziomie. Polecam instruktora Marcina, dziękuję za świetne przygotowanie i super szkolenie! Zdany egzamin przy pierwszym podejściu!
Alicja P ....a ip: 5.172.234.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 20.11.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Dziękuję Pan Prawko! ❤️ Z całego serca polecam ten ośrodek szkoleniowy, a zwłaszcza instruktora Pana Marcina. Jazdy odbywały się za każdym razem w luźnej, przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nauka stała się przyjemnością , a nie stresującym obowiązkiem. Profesjonalne podejście, solidne przygotowanie oraz cierpliwość instruktora sprawiły, że egzamin zaliczyłam z wynikiem pozytywnym i to za pierwszym podejściem ???? Jeśli chcecie się bardzo dobrze przygotować bez stresu, w super atmosferze, lepszej szkoły jazdy nie znajdziecie! ❤️ Polecam! ????
Виталик Звижинский
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.06.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Z całego serca polecam tę szkołę jazdy! Kurs przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze, a instruktorzy byli cierpliwi, profesjonalni i potrafili świetnie tłumaczyć nawet najtrudniejsze manewry. Dzięki nim nauczyłem się nie tylko jeździć zgodnie z przepisami, ale przede wszystkim zyskałem pewność siebie za kierownicą. Dziś nie odczuwam żadnego stresu podczas jazdy, a prowadzenie auta sprawia mi prawdziwą przyjemność. To była naprawdę świetna decyzja i cieszę się, że wybrałem właśnie tę szkołę
l la ip: 31.0.63.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 25.06.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam szkołę! Instruktorzy dostępni 7 dni w tygodniu, oprócz zwykłych jazd można poczuć się jak z przyjacielem. Instruktor Adrian i Marcin super! Polecam
Krzysztof Kurnicki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 25.02.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Szkoła jazdy Pan Prawko to świetne miejsce do nauki jazdy! Instruktor Marcin to prawdziwy profesjonalista – cierpliwy, rzeczowy i zawsze gotowy do pomocy. Dzięki jego wskazówkom i spokojnemu podejściu nauka przebiega bez stresu, a każda lekcja to krok w stronę pewnej jazdy. Atmosfera w szkole jest przyjazna i sprzyja zdobywaniu umiejętności, a skuteczność nauczania widać po wysokiej zdawalności kursantów. Gorąco polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć w miłej i profesjonalnej atmosferze!
Krystian D .........z ip: 84.205.172.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 25.02.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo profesjonalny kurs, dobre podejście. Czułem się bezpiecznie. Atmosfera bez ciśnienia, ale też z jasną informacją o błędach i rzeczach do poprawy. Polecam!
Amelia W ............ ip: 194.177.31.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.02.2025
Ilość podejść do egzaminu: 4
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
świetnie instruktorzy- egzamin zdany i atmosfera na jazdach GENIALNA!
Maciej M ...k ip: 89.64.56.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 31.01.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej szkoły jazdy! Zajęcia teoretyczne przeprowadzone merytorycznie, ale i w bardzo przyjemnej atmosferze. Instruktor Marcin zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i kompetentny, dzięki czemu jazdy były czystą przyjemnością. Dodatkowo Pan Marcin zawsze szybko odpisuje na wiadomości, chętnie odpowiadał na każde zadane pytanie. Dzięki Panu Prawko zdałem egzamin praktyczny za pierwszym podejściem, polecam z całego❤️!
Wiktoria A ....s ip: 89.65.159.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 31.01.2025
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Świetna szkoła jazdy! Atmosfera jest naprawdę super – można poczuć się swobodnie i przede wszystkim bez stresu. Instruktorzy mają luźne podejście, ale jednocześnie uczą solidnie i skutecznie. Każda lekcja była dobrze wykorzystana, a wszystko odbywało się bez presji. Idealne miejsce dla każdego, kto szuka profesjonalizmu w przyjaznej atmosferze. Polecam z całego serca!