Prawo jazdy Krzepice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Krzepice(2)

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2015)
Wszystko tak jak powinno być. Nic wiecej
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 03.09.2012)
Rozpoczynając kurs nie wiedziałam nic o prowadzeniu samochodu. Pan Marek z dużą cierpliwością i spokojem wprowadzał mnie w zawiłe arkana motoryzacji i prawa drogowego. Obowiązkowe jazdy odbyłam w 2 miesiące, Zdałam za trzecim podejściem (gubiły mnie nerwy). Moja ocena dobra.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.05.2012)
Beznadzieja. Kurs ciągnie się już kilkanaście tygodni,odbyłem dopiero 2 jazdy a gdzie tam koniec. Wygląda na to, że kurs będzie trwał 6 miesięcy. Ogólnie nie polecam!!!
1

Główna 155 42-160 Krzepice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2

Ryły 24 42-160 Krzepice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, T

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Krzepice?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie dokumentu na kierowanie pojazdem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Krzepice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Krzepice. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą aktualne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.