Prawo jazdy Wojkowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wojkowice(2)

88 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2021)
Bardzo polecam osobą chcącym się nauczyć PROFESJONALNEJ jazdy, przeniosłem się tutaj z innego OSK i nie pozałowałem wynik egzaminu pozytywny za 1 razem dzięki zdobydym umiejętnościa w tej szkole, jazdy zawsze na czas! Porządne przygotowanie do egzaminu oraz wspaniała atmosfera rozluźniające całą swobode jazdy rozmawiając o czymś oderwując cały stres przed nadchodzącym egzaminem państwowym! Polecam z całego serca!
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2021)
Perfekcyjne przygotowanie do teorii oraz praktyki. Wspaniała atmosfera. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2021)
Genialne przygotowanie do teorii oraz do jazdy. Instruktor naprawdę wspaniały
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2021)
Super podejście!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2021)
Pełna profeska ! Instruktorzy zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły i doskonale tłumaczą jak się zachować na drodze i jak poprawić błędy ! Dobrze kibicują i motywują do zdania za 1 razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
NAUKA JAZDY PROFESSIONAL

ul. Stara 51pl. 11 listopada 5 (Michałkowice, Siemianowice Śląskie), ul. Skłodowskiej Curie 8, 42-580 Wojkowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2

10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2024)
Polecam z czystym sumieniem! Zdane za 1!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2020)
Kategoria C zdana za pierwszym razem, super szkoła.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.10.2020)
Goraco polecam, kat.B zdana za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.10.2020)
Szybki kurs, bardzo fajni instruktorzy, elastyczne godziny jazdy. Finalnie egzamin zdany za pierwszym razem. Zdecydowanie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2020)
Bardzo polecam osk progres. Wszystkie kategorie zdane za pierwszym razem. Profesjonalne i idnywidualne podejście do każdego kursanta sprawia że kurs przebiega bardzo sprawnie, a na jazdy umawia się bezpośrednio z instruktorem. Wykłady są bardo ciekawe oraz rzetelnie prowadzone. Można nauczyć sie podstaw, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek odnośnie przepisów oraz bezpieczeństwa na drodze. Cała kadra bardzo miła, punktualana i wesoła. Widać że to instruktorzy z pasją, uczą nie tylko jak zdać egzamin państwowy ale również jak bezpiecznie poruszać sie po drogach. Samochody oraz motocykle takie same jak na egzaminie co zdecydowanie ułatwia nauke. Wszystkie pojazdy bardzo zadbane i serwisowane na bieżąco. Brak ukrytych kosztów. Zawsze aktualne ceny w cenniku na stronie www.oskprogres.pl Możliwość płatności w ratach bez odsetek. Od wielu lat przechodziłem tutaj przez wszystkie kursy prawa jazdy i jestem w stanie zapewnić, że to najlepsza nauka jazdy. Zapraszam wszystkich. Pozdrawiam serdecznie cała kadrę instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Progres Ośrodek Szkolenia Kierowców Adam Michalik

Fabryczna 54Sobieskiego 24, 42-580 Wojkowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM, D, D+E, T, A+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E, B1, B po B1, A1+B1, A2+B, D po C

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Wojkowice?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie samochodem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Wojkowice to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Wojkowice. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą aktualne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawko.