Liczba odwiedzin: 19870 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

  (105 opinii w tym 50 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF
ul.3-go Maja 33/5
40-097 Katowice

Opis szkoły

Opis działalności

OSK „OLAF” specjalizuje się w szkoleniu kandydatów na kierowców, którzy ubiegają się o prawo jazdy w kategorii A, A1 , A2, AM, B, B+E, C, C+E. Nasza firma zatrudnia doświadczonych instruktorów, którzy wyposażą Państwa w wiedzę teoretyczną, a także w umiejętności praktycznie w zakresie poruszania się po drodze.Przygotowujemy Państwa nie tylko do zdania egzaminu na prawo jazdy, lecz przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.Nasza kadra instruktorska to specjaliści z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz doskonalenia techniki jazdy. Ponadto cechują się cierpliwością oraz postawą wyrozumiałości, co ma pozytywne odzwierciedlenie we wzajemnych relacjach, a w dalszej kolejności na wysokie wyniki w nauce.
Dysponujemy samochodami marki Toyota Yaris III oraz SUZUKI GLADIUS, które jednocześnie obowiązują na egzaminie Państwowym. Samochody przechodzą systematyczne przeglądy techniczne, aby zagwarantować Państwu bezpieczną jazdę. Oferta naszej firmy jest także skierowana do osób, które nie czują się zbyt pewnie za kierownicą.W naszym ośrodku posiadamy troleje, na których prowadzimy zajęcia z doskonalenia techniki jazdy. Uczymy kursantów panowania nad pojazdem, który jest w poślizgu. Pozwala to na osiągnięcie umiejętności, których nie zdobywa się na zwykłym kursie prawa jazdy.Ośrodek Szkolenia Kierowców „Olaf” znajduje się w centrum Katowic przy ulicy 3-go Maja. Szkolenia organizowane przez nasz ośrodek mają na celu zapoznanie klienta ze wszystkimi niespodziankami, jakie mogą pojawić się na trasach egzaminacyjnych. Niewątpliwie do naszych atutów można zaliczyć wysoką zdawalność oraz renomę. Kurs jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb naszego klienta.Dbamy o to, aby w naszym ośrodku spędzili Państwo czas w miłej i przyjemnej atmosferze, która niewątpliwie wpłynie na proces uczenia się.

Oferujemy Państwu kursy już od 499zł

Proponujemy również kurs expresowy w promocyjnej cenie


W zakres naszej oferty wchodzą również:

Dodatkowe szkolenia: nauka teorii - 99 PLN, nauka praktycznej jazdy 5 godz - 300 PLN,
Dodatkowe jazdy - 60 PLN,Badania lekarskie w siedzibie naszej firmy w cenie 80zł
Posiadamy TYLKO samochody marki TOYOTA YARIS.


Proponujemy Państwu również możliwość rozłożenia płatności za kurs, na raty bez ponoszenia z tego tytułu dodatkowych kosztów.
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY TELEFONICZNIE
Zachęcamy do skontaktowania się z nami w dowolny sposób:

Ostatnie opinie o OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 17.05.2019

Tomasz Kijak

Tomasz Kijak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Z czystym sumieniem mogę polecić OSK Olaf. Właśnie zdałem kat. A, osoby tam uczące w szczególności Pan Wojtek potrafi tak wyszkolic że na egzamin podchodzi się bez żadnego stresu i ludzie w biurze też godni polecenia. Naprawdę polecam ten ośrodek

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 27.04.2019

Kamil K .........i ip: 91.216.213.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Wszystko jest przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze i podporządkowane kursantowi. Cena jest atrakcyjna jak na centrum Katowic, można płacić w nieoprocentowanych ratach. Wszystkie formalności załatwia się szybko i bezproblemowo. Szczególnie polecam instruktora Krzysztofa, który zamieni nawet mamałygę w zaczątki motocyklisty. Dzięki jego wskazówkom udało się zdać egzamin kat. A za pierwszym razem co nie jest obecnie w całe takie łatwe. Pełen profesjonalizm i miłe podejście do kursanta. Polecam z czystym sercem i daję sobie rękę uciąć ... i będę miał rękę!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B1

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 26.04.2019

Donia Zawierucha

Donia Zawierucha
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Każdemu polecam szkole Olaf bardzo miła atmosfera a w szczególności Pana Grzegorza jako instruktora. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu Nauka jazdy była dla mnie bardzo stresująca ale anielska cierpliwość Pana Grzegorza sprawiła ze nabrałam większej pewności siebie . Jeszcze raz chciałam Panu Grzegorzowi podziękować w wiarę do samego końca co pomogło mi zdać egzamin????????????????????????????????????

Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
4

ocena z dnia: 10.04.2019

Jan Szopa

Jan Szopa
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Zajęcia teoretyczne są prowadzone w bardzo swobodny sposób, bez problemu można się odezwać i porozmawiać na jakikolwiek temat, a zajęcia pana Tomka, ze względu na jego charyzmę, nie są nudne (a z opinii znajomych wiem, że to bardzo ważne, jak się nudzicie na zajęciach to mniej się nauczycie). Szczególnie polecam OSK Olaf tym, którzy chcą zrobić szybko teorię - zajmuje ona w tym OSK 2 tygodnie. Bardzo fajne jest to, że jeżeli chcecie, to możecie chodzić na wykłady dłużej niż przewiduje kurs, nieodpłatnie. Polecam jeżeli ktoś chce się porządnie przygotować z teorii. Symulator jest dostępny w budynku w którym są wykłady i jest całkiem spoko, polecam do przetrenowania parkowania równoległego, bo na mieście może nie być okazji :D. A no i lokalizacja wręcz idealna - plac wolności jest jednym z najlepiej skomunikowanych miejsc w Katowicach, a wychodząc z tramwaju wręcz wychodzicie przed drzwi OLAFa. Jeśli chodzi o praktykę to miałem do czynienia z panem Zenkiem i panem Grzegorzem (z Zenkiem jeździłem wieczorami a z Grzegorzem o 6 rano) Pan Zenek jest idealny dla tych, którzy się stresują, bo pan jest bardzo spokojny i wręcz antystresowy :) Pana Grzegorza natomiast polecam osobom, które w ogóle nie potrafią jeździć, bo bez problemu nauczy jeździć każdego, ze względu na to, że jest bardzo konsekwentny i zasadniczy. Pamiętajcie, że jeżeli jesteście dyspozycyjni, to wyjeździcie te 30 godzin w tempie nawet kursu przyspieszonego - trzeba się umawiać jak najczęściej na jazdy, najlepiej z dwoma instruktorami. Przy umiarkowanej dyspozycyjności natomiast, zrobicie praktykę w pewnie 1,5-2 miesiące Jeśli chodzi o moje egzaminy, to niestety nie było kolorowo, ale wynikało to głównie z pecha, stresu i zbyt długiej przerwy między jazdami a egzaminami. Pamiętajcie, żeby się umówić na egzamin państwowy jak najszybciej po zrobieniu wszystkich jazd - będziecie się pewniej czuć, u mnie to był główny problem. Teorię zdałem za drugim razem bezbłędnie, a praktykę za czwartym razem, przy czym dwa egzaminy praktyczne oblałem na łuku (to moja zmora - na jazdach bezbłędnie, a na egzaminie przez stres raz potrąciłem tyczkę cofając, a drugi raz silnik zgasł mi dwa razy). Za trzecim razem wymusiłem pierwszeństwo w centrum Katowic, to prawdopodobnie przez moje gapiostwo i nieogarnięcie :P. Za czwartym razem bezproblemowo - zdane. Jutro idę odebrać prawo jazdy. Moją naukę w OSK Olaf, mimo niepowodzeń, będę wspominał bardzo dobrze :) I jeśli nie zdacie, to pamiętajcie, żeby się nie poddawać! Ja już chciałem po trzeciej próbie zrezygnować, ale umówiłem się na czwartą i zdałem !

Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, elastyczność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 23.01.2019

Maciek Zdybicki

Maciek Zdybicki
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Każdemu polecam ta szkole jazdy a szczególnie Pana Grzegorza jako instruktora. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu państwowego. Będę bardzo dobrze wspominał jazdy z Panem Grzegorzem, ponieważ moznabylo przedyskutować bierzace wydarzenia na świecie oraz nauczyć się czegoś o życiu :D Egzamin zdany za pierwszym razem

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!