Prawo jazdy Sosnowiec

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Sosnowcu(23)

1800 zł
2300 zł
248 Zaufanych Opinii (273 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2019)
Kurs w Elkar wspominam bardzo pozytywnie, wykłady z Panem Leszkiem ciekawe, Pani Kasia w biurze bardzo pomocna i pozytywna osoba. Instruktorzy ok , lecz nikt niezastapi Pani Eweliny, która ma wiedze i cierpliwość na najwyższym poziomie. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2019)
Przyjemna atmosfera na wykładach, wykłady prowadzone w sposób prosty i zrozumiały. Mili instruktorzy. Gorąco polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2019)
Bardzo polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2019)
Drodzy Państwo! Udało się! Zdałem dzisiaj egzamin na prawo jazdy kt.B o które tak długo walczyłem, bo aż 4lata! A to wszystko dzięki Pani Ewelinie z ośroda szkoleniowego ,,Elkar, pełen profesjonalizm, gorąco Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2019)
Ośrodek szkolenia godny polecenia, instruktorzy oraz ludzie tam pracujący są w porządku i z poczuciem humoru. Miło będę wspominał to miejsce :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Elkar

ul. Żeromskiego 8 41-200 Sosnowiec

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, T, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
94 Zaufane Opinie (105 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2018)
Kurs odzywałem w Sosnowcu (elkar), dodatkowe jazdy wziąłem w tym ośrodku. Uważam, że zrobiłem błąd zapisując się na kurs do Elkaru. W tym ośrodku atmosfera jest o wiele lepsza. Instruktorzy z dużym poczuciem humoru, doświadczeniem, oraz odwioza na miejsce przykładowo do innego miasta w obrębie Dąbrowy. Zdecydowanie polecam każdemu się tam zapisać. Miałem okazję i przyjemność jeździć z Panem Grzegorzem, który nauczył mnie w 6 godzin więcej, niż 30 w Elkarze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2017)
bardzo dobry ośrodek,sympatyczni instruktorzy,miła atmosfera,świetna organizacja,polecam wszystkim
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2016)
WSPANIAŁA SZKOŁA ! INSTRUKTORZY SĄ WYROZUMIALI !! A PANIE W BIURZE SĄ SUPER ! :) NIE MOGŁEM TRAFIĆ LEPIEJ !
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2016)
Czytelne informacje i miła atmosfera
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2016)
Polecam w 100% ;)
2
ARTUR Ośrodek Szkolenia Kierowców

Zagórzeul. Konopnickiej 1 , ul. Zwycięstwa 10 (osiedle Syberka) , 41-200 Sosnowiec

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
24 Zaufane Opinie (34 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2020)
Najprzyjemniejsze jazdy jakie kiedykolwiek mialam, a mialam ich duzo !!!! polecam! Zdalam!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2020)
Świetna atmosfera. Zdecydowanie osoby pracujące w kuźni kierowców to „instruktorzy z powołania”. Swietnie przekazana wiedza i konstruktywne uwagi. W szybkim czasie idealnie przygotowali mnie do egzaminu. Polecam bardzo serdecznie
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.08.2020)
Super szkoła, świetnie przygotowują do egzaminu - zdany za pierwszym podejściem. Naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2020)
Super atmosfera, atrakcyjna cena, elokwentni instruktorzy, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2020)
Przekazywanie wiedzy w na najwyższym poziomie po to, aby zdać egzamin za pierwszym razem. A wszystko to w dobrym humorze poprzedzone cierpliwością do kursanta. Z pozdrowieniami dla Pana Ryszarda i Pani Marzeny :)
3
Kuźnia Kierowców

ul. Długosza 19ul. Braci Miroszewskich 54, 41-219 Sosnowiec

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
71 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2020)
Do Pana Jarka trafiłam po wykonaniu wielu telefonów do szkół znajdujących się w okolicy Będzina. Powodem tego była moja szkoła nauki jazdy- Sammar w Będzinie. Zostało mi obiecane, że przed przyspieszonym terminem egzaminu praktycznego dostanę dodatkową godzinę jazd. Jadnak po wykonaniu telefonu potwierdzającego wspomniane jazdy zostałam poinformowana, że jednak nie mają oni instruktorów i zostawiałam wystawiona dzień przed egzaminem. Pomocną dłoń jako jedyny wyciągnął do mnie właśnie Pan Jarek ze szkoły Super Drive & Dance. Zrealizowałam u niego dwie godziny jeszcze tego samego dnia. Podszedł do tego bardzo profesjonalnie i zwracał uwagę na najdrobniejsze błędy jakie popełniałam podczas jazdy. Dzięki niemu zdałam praktykę za pierwszym razem i szczerze żałuję, że nie zapisałam się do tej szkoły od samego początku. Polecam wszystkim serdecznie!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.06.2020)
Cześć wszystkim! Prawo jazdy jest ważne w dzisiejszych czasach dla wielu z nas, dlatego przychodzi czas, gdy musimy wybrać szkołę nauki jazdy, dzięki której osiągniemy ten wymarzony cel i zdobędziemy upragnione prawo jazdy. Istotne jest by nie była to pierwsza lepsza szkoła, dlatego warto rozejrzeć się na różnymi opcjami i poczytać opinię tych, którzy przygodę zwaną "kurs na prawo jazdy" mają już za sobą. Ja zdecydowałam się zacząć swoje starania już przed ukończeniem 18 roku życia (17 lat 9 miesięcy) i od początku wybór padł na szkołę SUPER DRIVE & DANCE! ...a jak mi poszło? Po 2 nieudanych próbach na Egzaminach Państwowych odkładałam to jak najdłużej się dało. Nie mogłam przekonać się, by znów złapać za kierownicę i udać na kolejny egzamin. ALE jednak, w tym roku, po 3 latach przerwy, w końcu zebrałam się w sobie i ponownie odświeżyłam niezbędną mi praktykę do zostania kierowcą. Jak najlepszym kierowcą! Ponownie z SUPER DRIVE & DANCE! I... stało się... :D 3 egzamin i... Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy kat. B i jestem ogromnie wdzięczna Panu Jarkowi, który nieustannie wierzył, że dam radę i że potrafię. Który w każdej stresującej mnie sytuacji potrafił wywołać u mnie uśmiech na każdej naszej lekcji. DZIĘKUJĘ!!! Za każdego przyszłego kierowcę mocno trzymam kciuki! A gdy Wasz wybór padnie na SUPER DRIVE & DANCE z pewnością się nie zawiedziecie i jestem przekonana, że niedługo będziecie mogli chwalić się swoim nowym dokumentem upoważniającym do jazdy, a przede wszystkim tym jakim świadomym kierowcą się staliście. Powodzenia!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2020)
Witajcie kochani, chciałam wszystkim przekazać że jestem już kierowcą i to wszystko zawdzięczam Panu Jarosławowi! Wykupiłam cały kurs, lecz nie czułam się jeszcze pewnie za kierownicą i postanowiłam dokupić godziny. I naprawdę warto to zrobić, bo przecież chodzi tu o nasze życie. Nie ma co żałować pieniędzy! A teraz podziękowania dla wspaniałego instruktora SUPER DRIVE & DANCE. Są chwile co długo w pamięci zostają, i choć czas płynie,same nie mijają. Są też osoby, które raz poznane,nigdy nie będą przez nas zapomniane. Dziękuję za wszystkie trudy i starania, za anielską cierpliwość, za wszystkie wspólne chwilę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2020)
Moja przygoda z egzaminem była wyjątkowo zawiła. Kurs rozpoczęłam 10 lat temu a ukończyłam lat temu 4. Przez te 10 koszmarnych lat edukować próbowało mnie 5 instruktorów, czego nie wspominam wcale miło. Dwa miesiące temu trafiłam na pana Jarka, który proszę mi wierzyć: każdego nauczy jeździć, a także zdać egzamin. Wydawało mi się, że jestem przypadkiem beznadziejnym, a tu niespodzianka. Niesamowicie kompetentny, rzeczowy i szczery instruktor, który nie klepie po ramieniu tylko na poważnie uczy jeździć. Z całego serca polecam każdemu: młodym, starszym, tym przerażonym i tym, którzy za kierownicą czują się pewnie. Jeśli ja zdałam, każdy może. Wystarczy trafić do szkoły jak ta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2019)
Prawo jazdy zrobiłam wiele lat temu, później tak się w życiu ułożyło, że nie jeździłam samochodem. Do Pana Jarka przyszłam nauczyć się wszystkiego od nowa. W moim przypadku chodziło nie tyle o wyuczenie się „na pamięć” jeździć trasami egzaminacyjnymi i zdać egzamin, ale o opanowanie bezpiecznej techniki jazdy, wskazanie błędów i przejechanie jak największej ilości nowych tras, gdzie pojawią się różne rodzaje dróg, skrzyżowań. Pan Jarek spełnił te oczekiwania – jeździliśmy zarówno w mieście, jak i drogami szybkiego ruchu; po rondach wielopasmowych i innych skrzyżowaniach o dużym natężeniu ruchu. Instruktor zwracał mi uwagę na nieprawidłową technikę i wskazywał, co należy poprawić, aby być bezpiecznym na drodze. Trasa była tak dobierana, abym nie mogła jeździć "na pamięć”. Ponadto ćwiczyliśmy też różne rodzaje parkowania – tutaj również Pan Jarek pokazywał jak zachowywać się, aby to parkowanie sprawdziło się niezależnie od tego, jakim potem samochodem będę jeździć, z jakiego położenia zacznę parkowanie, słowem jak "wyczuć” samochód, a nie przygotować się „na małpkę” do egzaminu. Ćwiczyliśmy zarówno na placu manewrowym, jak i na ulicy pomiędzy samochodami. Polecam tego instruktora, zarówno osobom początkującym, dopiero zaczynającym swoją przygodę z jeżdżeniem samochodem, jak i osobom, które już coś potrafią, może nawet mają prawo jazdy, ale chcą poprawić swoją technikę, nauczyć się jeździć bezpieczniej lub tylko wyćwiczyć jakiś element, z którym mają kłopot. Można umówić się na pojedyncze jazdy, jak i na więcej godzin.
4
SUPER DRIVE & DANCE Spółka z o.o.

ul. Kosynierów 44 41-200 Sosnowiec

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
5
ZEBRA Ośrodek Szkolenia Kierowców

adres filii wkrótce 41-200 Sosnowiec

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, C+E

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
163 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2020)
Po dosyć długiej serii przerw ze względu na sytuację epidemiologiczną właśnie z tym ośrodkiem byłem w stanie dopiąć swego i zdać test praktyczny śpiewająco. Wymagało to zaangażowania z mojej jak i strony ośrodka, ale wykazano wobec mnie takie pokłady profesjonalnego podejścia i cierpliwości iż jestem w stanie wyjechać na drogi z przeświadczeniem, że będę odpowiedzialny za siebie i za innych.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2020)
Najlepsza szkoła jazdy w Sosnowcu. Właściciel firmy, który jednocześnie jest instruktorem, to profesjonalista. Tłumaczy wszystko rzetelnie i od podstaw, jest szczery "aż do bólu", co czasem może denerwować, ale jest to tak naprawdę ogromną zaletą. Dzięki niemu udało mi się zdać prawo jazdy, czego nie mogłam dokonać od ponad 6 lat korzystając z usług innych konkurencyjnych firm. Jestem ogromnie wdzięczna za poświęcony czas i w wiarę w moją osobę. Samochody serwisowane na bieżąco, dzięki czemu sprzęt po prostu sam się prowadzi. Instruktorzy to profesjonaliści. Cena adekwatna do jakości. Możliwość wypożyczenia samochodu na czas egzaminu ! Dzięki czemu stres jest odrobinę mniejszy ;) Jedyny słuszny wybór w Sosnowcu - ARA ???? Pozdrawiam całą szkołę ARA ❤️
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2020)
Serdecznie polecam szkołe jazdy. A w szczególności Rafała, który ma naprawdę dużo cierpliwości do kursanta i nie pozwala się poddać. Nauczy jeździć każdego. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuje!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2020)
Z całego serca polecam jazdy z Rafałem :) Rafał jest profesjonalistą, wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i ma ogromne pokłady cierpliwości. Nie żałuję ani złotówki wydanej na jazdy; Rafał nie tylko uczy "pod egzamin" (trasy egzaminacyjne, na co zwrócić uwagę) , ale co ważne (!) szkoli kursanta pod prawdziwą jazdę. Zdałam egzamin za 1 razem, więc jestem bardzo zadowolona. Polecam Rafała dla wszystkich osób, które szanują swój czas i pieniądze oraz chcą serio nauczyć się jeździć. Serdeczne pozdrowienia dla całej załogi! :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2020)
Genialna szkoła, najlepsi instruktorzy- zero stresu, przyjemna atmosfera i pełen profesjonalizm!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
6
Ośrodek Szkolenia Kierowców ARA

Gwiezdna 4E1 Maja 44, 41-218 Sosnowiec

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
82 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2019)
Swoją przygodę z motocyklem rozpocząłem od klasy 125ccm i szybko uznałem iż to stanowczo za mało jak na moje warunki. Wybór szkoły jazdy był podparty licznymi pozytywnymi opiniami, które przeczytałem na Fp śląskich motocyklistów . I szczerze mogę powiedzieć, że wszystkie potwierdziły się w 100%. Paweł nie przychodzi do pracy "za karę" jest to jego pasja. Swoją wiedzę potrafi przekazać w prostych słowach jednocześnie podpierająć ją praktycznym zastosowaniem . Szkolenie przebiega w koleżeńskiej atmosferze lecz bez pobłażania wszystkie elementy wchodzące w skład kursu zrealizowane są w sposób profesjonalny. Od pierwszej pomocy, techniki jazdy po "kręcenie ósemek " na placu a na jeździe miejskiej kończąc. Kurs jest realizowany w taki sposób by nauczyć Cię jeździć w jego normalnym czasie 20h a nie na lekcjach dodatkowych . Szczerze polecam- Maciej. Ps zdane za drugim ale to z własnej winy i stresu ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2019)
Nigdy wcześniej nie jeździłem na motocyklu. Ba! Nigdy wcześniej nie siedziałem na motocyklu! :P Mimo tego czułem pociąg do tego niezwykłego środka transportu od kilku lat. Postanowiłem więc wybrać szkołę "na chybił-trafił" - padło na Hellride. Wystarczyła mi jedna rozmowa telefoniczna z Pawełem, żeby zrozumieć, że to będzie odpowiednia szkoła dla mnie. I się nie zawiodłem. Paweł to instruktor z powołania oraz motocyklista z zamiłowania i stylu życia. Czy można lepiej trafić? Właściwie do tej pory nie rozumiem do końca tego fenomenu, ale do Pawła ciągną nieprzerwane pielgrzymki motocyklistów - byłych kursantów. Po prostu - porozmawiać, powymieniać się opiniami na temat motocykli. Czy można mieć lepszą rekomendację, niż fale byłych kursantów, które z jakiegoś powodu chcą z tym człowiekiem utrzymywać kontakt? No tak.. pewnie za mało merytorycznie. Powiem więc, że godziny spędzone z Pawłem na placu manewrowym to nie tylko nauka najlepszych praktyk, ale też świetna zabawa i doskonała rozrywka. Odniosłem wrażenie, że każda informacja, każda rada i wskazówka przekazana przez Pawła ma pokrycie w praktyce i każdą z nich potrafi uzasadnić. Nie ma "nie bo nie" albo "tak bo tak". Nie są to zwykłe regułki, które trzeba poznać, żeby zdać. To jest wiedza i wieloletnie doświadczenie, które przelewa na ciebie po to, żebyś jeździł(a) mądrze i bezpiecznie. I czuję, że wziął to sobie za punkt honoru. Nie będę lał więcej wody, więc tylko podsumuję - jeżeli czujesz pociąg do motocykli i nigdy nie jeździłeś(aś) albo masz już 125-kę ale chcesz czegoś więcej, wbijaj do Hellride. Aha, zapomniałbym - w ramach kursu odbywasz obowiązkowe szkolenie z pierwszej pomocy, zorganizowane i przeprowadzone przez bardzo kompetentnego człowieka - dużo wartościowych informacji na całe życie. Paweł, jeszcze raz dzięki za cierpliwość do mnie i pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2018)
Egzamin zdany, więc mogę podzielić się swoją opinią :-) Egzamin zdałam dopiero za piatym razem, ale to wina mojego stresu i blokady w głowie z którą musiałam sobie poradzić. Polecam kurs u Pawła w jego ośrodku. Paweł spowodował, że pozbyłam się złych nawyków, zaczęłam zwracać uwagę na rzeczy, które dotychczas wydawały mi się mało istotne i pokazał, że mimo doświadczenia na 125 cm3 tak naprawdę niewiele umiem. Instruktor cierpliwy i mający metody nawet na najbardziej oporne jednostki. Polecam wszystkim, którzy chcą zrozumieć motocykl i nauczyć się na nim jeździć a nie tylko zdać egzamin! Nauka u motocyklisty pasjonata to czysta przyjemność. Dzięki Paweł!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2018)
Mam i ja swoje A nie muszę pisac pykło za 1 razem .A moja przygoda zaczęła sie tak .Przyszłam do Pawła na kurs jako uzytkownik 125 miałam wiele złych nawyków jako plecak kocham prędkosc odkręcanie manetki na maksa to jeden z wielu problemów które Pawłowi czasem zatykało dopływ tlenu brak koordynacji itp no i najważniejsze stach przed gladiusem gdyz nigdy nie miałam między nogami nic wiekszego niz 125 tak było.PIERWSZA JAZDA NA GLADKU ZAWROTNA PRĘDKOSC 10 KM MÓJ KRZYK i błagalne słowa Paweł byc tu blisko koło mnie nie zostawiaj mnie samej ha ha .Cierpliwosc Pawła do mnie mega bo ja bardzo go nie lubie i on o tym wie....byłam naprawde cieżkim przypadkiem .ÓSEMEK nie chciałam robic wolny wiecznie wywalone pachołki ale Pan Instruktor ogarnął mnie i zdałam za pierwszym podejsciem chodz jakos nie wierze jeszcze ze udało sie .Ludzie patrząc na moją historię a Ci co mnie znają wiedza o czym pisze naprawdę ja wam to mówie warto walczyc o swoje marzenia a wybierajac szkołe jazdy Hell Ride i instruktora Pawła marzenia sie spełniają .KURS ZACZĘTY 9 CZERWIEC PONIEDZIAŁEK 25 CZERWIEC PONIEDZIAŁEK ZDANE 3 TYGODNIE MĘKI POTU I SŁUCHANIA PAWŁA I MAM I JA SWOJE A. PAWEŁ DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO BARDZO CIE NIE LUBIE TY O TYM WIESZ ALE MOJE A TO TWOJA ZASŁUGA DZIĘKUJĘ ZE DAŁES RADE MNIE OGARNĄC WYTRZYMAŁES MOJE GADANIE I CO NAJWAZNIEJSZE DAŁES WYPRZEDZIC SIE NA MIESCIE
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2018)
Polecam ten ośrodek A najbardziej Pana Pawła, który oddaje swoją wiedzę dla nas w 100% polecam ten ośrodek wszystkim, którzy chcą się solidnie nauczyć jeździć na motocyklu. Dojeżdżałem 35km I wcale nie żałuję! Egzamin zdany za pierwszym razem! Bez żadnego problemu. Polecam I Pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
HellRide

Wojska Polskiego 8 41-208 Sosnowiec

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A1, B, A2, AM, A

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
38 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2020)
Naukę do prowadzenia i jazdy autem zaczynałam kilka lat temu. Byłam osobą bardzo niepewną, ale z czasem z pomocą profesjonalnych i kompetentnych instruktorów nabrałam wprawy w jeździe, co przełożyło się na zdany egzamin państwowy w pierwszym terminie oraz na późniejszą samodzielną jazdę swoim autem. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z tej firmy. Instruktorzy, jak i sam właściciel byli bardzo pomocni, omawiali każdy drobny szczegół, a nawet wprowadzali świetną i bezstresową atmosferę. Byli bardzo cierpliwi, wymagający, co bardzo dobrze oceniam. Gdybym miała jeszcze raz zdawać na prawo jazdy, to właśnie do nich, do Andrzeja :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2020)
Naukę do prowadzenia i jazdy autem zaczynałam kilka lat temu. Byłam osobą bardzo niepewną, ale z czasem z pomocą profesjonalnych i kompetentnych instruktorów nabrałam wprawy w jeździe, co przełożyło się na zdany egzamin państwowy w pierwszym terminie oraz na późniejszą samodzielną jazdę swoim autem. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z tej firmy. Instruktorzy, jak i sam właściciel byli bardzo pomocni, omawiali każdy drobny szczegół, a nawet wprowadzali świetną i bezstresową atmosferę. Byli bardzo cierpliwi, wymagający, co bardzo dobrze oceniam. Gdybym miała jeszcze raz zdawać na prawo jazdy, to właśnie do nich, do Andrzeja :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2020)
Instruktorzy zaangażowani w każdą godzine spędzoną z kursantem. Tłumacza prostym zrozumiałym językiem. Przemiła atmosfera w trakcie jazd. Serdecznie polecam wszystkim.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2020)
Serdecznie polecam. Wykłady w miłej atmosferze, prowadzący charyzmatyczny i wyrozumiały. Samochody praktycznie nowe, takie same jak na egzaminie Państwowym. Instruktorzy z anielską cierpliwością i ogromem wiedzy do przekazania, wszystko 'po ludzku' bez stresu. Kurs super,osobiście bardzo miło wspominam- zdecydowanie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2017)
Pan Andrzej bardzo dobrze prowadzi zajęcia teoretyczne. Teoria z Panem Andrzejem jest bezproblemowa. Co do jazd najczęściej jeździłem z Marcinem, super instruktor, wszystko wytłumaczone należycie, cierpliwy i do tego z poczuciem humoru w odpowiednich momentach. Prawko zdane za pierwszym teoria + praktyka razem. Gorąco polecam tą szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8

Modrzejewska 7 41-200 Sosnowiec

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
22 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2019)
Szczerze polacam szkołę jazdy "Spoko"! Wykłady przeprowadzone przez Pana Grzegorza na temat, z sensem i ciekawie. Pan Andrzej na jazdach nauczył mnie dobrych nawyków za kierownicą, nie tylko po to aby zdać egzamin ale żeby później nie bać się jeździć w żadnej sytuacji. Wyrozumiały, ale też stanowczy kiedy trzeba. Dał mi dużo dobrych rad które na egzaminie się bardzo przydały. Kontakt telefoniczny też bez zarzutu, jeśli coś Ci wypadnie w czasie umówionych jazd, bez problemu można coś przesunąć, umówić się na inny termin. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2019)
Świetna szkoła jazdy, profesjonalny I miły instruktor. Bardzo wyrozumiały i nigdy nie krzyczy. Serdecznie polecam :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2019)
POLECAM !!!! Prawo jazdy w kieszeni ????dziękuję za wszystko.pozdrawiam Pana Andrzeja - Klaudia ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2017)
Dziękuję Pani Dorocie za cierpliwość szkolenie spokojna atmosfere. Pani instruktor nauczy każdego jeździć ale tylko jeśli ten ktoś będzie współpracował słuchał poleceń i rad .Polecam OSK SPOKO i Panią Dorotę. Zdałam za 3 razem z mojej głupoty. Pani Dorota mnie nauczyła wszystkiego zwracała uwagę na moje błędy i poprawiała je.Zależy Pani instruktor na kursancie by był wyuczonym kandydatem na kierowcę. Pozdrawiam cieplutko Panią instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2017)
Polecam bardzo ten ośrodek , zdałam za pierwszym razem , z czystym sumieniem moge polecić jazdy z Panią Dorotą jest to kobieta z dużą cierpliwości , która potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć , podczas jazd jest super atmosfera! Jeszcze raz polecam OSK SPOKO! Weronika
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9

Lenartowicza 108 41-219 Sosnowiec

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2019)
Cudowna atmosfera, szybka i łatwa nauka. Wszystko perfekcyjnie do skupionej naukii!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2019)
Bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego jak i późniejszej, codziennej jazdy. Podczas wykładów każde zagadnienie jest wyczerpująco omawiane i w każdej chwili można o coś dopytać. Techniki jazdy nauczy nas niezwykle opanowany i przemiły Pan Marek. Udziela on bardzo cennych rad dotyczących poruszania się po drogach oraz obsługi pojazdu. Po zakończeniu kursu bez problemu zdałem zarówno teoretyczny i praktyczny egzamin państwowy za pierwszym razem. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2019)
OSK M&M to bardzo dobry wybór ! Pan instruktor wkłada ogromny wysiłek w szkolenie , bardzo dobrze tłumaczy każdy element nauki jazdy , to właśnie dzięki niemu zdałem egzamin i mogę cieszyć się jazdą samochodem . Same plusy , polecam każdemu kto chce się nauczyć jeździć :)!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2019)
Bardzo profesjonalny, miły i spokojny instruktor. Wszystko tłumaczy wraz z istotnymi szczegółami. Nic nie jest robione na opak. w czasie kursu odbyłem nawet dwie dłuższe trasy po drogach szybkiego ruchu - (rzadko spotykane, a potem uczniowie nie potrafią wbić "szóstki"). Jeśli chodzi o teorię, to jest bardzo dobrze tłumaczona. Dzięki temu nie ma później problemu z egzaminami. Prawo jazdy zdałem za pierwszym razem i nic mnie nie zaskoczyło. Wszystko było tak, jak tłumaczył to instruktor. Dużą zaleta jest elastyczność umawiania się na jazdy. Cały kurs zrobiłem w nieco ponad dwa miesiące (oczywiście wymaga to też chęci ze strony kursanta). Auto bardzo dobre, zadbane, świeże. Podsumowując, bardzo polecam tę szkołę. Może i nie jest tak znana jak konkurencja, ale prowadzi to instruktor ze świetnym podejściem do uczniów, każdy jest traktowany z należytą uwagą i poświęceniem. Cena jest również zachęcająca. Porównując do niektórych szkół, różnica jest na tyle duża, że starcza na egzamin państwowy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2019)
Dwa lata temu 5 razy nie udało mi się zdać prawa jazdy - praktyka, zrezygnowana zaprzestałam nauce, dopóki nie usłyszałam wielu pozytywnych opinii na temat Pana Marka. Wzięłam się w garść i umówiłam się na jazdy, przy Panu Marku dopiero dowiedziałam się co to jazda, nauczył mnie wszystkiego na nowo, jeździliśmy po wszystkich drogach w Dąbrowie gdzie egzaminatorzy zabierają, zostałam obdarzona ogromną cierpliwością (nie za dobrze mi szło). Łuku zostałam nauczona na linie, nie na sposób jak przeważnie jest. Na egzaminie mimo stresu, trasę przejechałam bezbłędnie, a to wszysto dzięki Panu Markowi. Szczerze polecam!
10
M&M Ośrodek Szkolenia Kierowców

KILIŃSKIEGO 12Kilińskiego 12, sosnowiec ul.Grabowa 2, 41-209 Sosnowiec

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >