5 950

Ośrodków

128 887

Opinii

85 707

Zaufanych Opinii

3 948

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupony rabatowe

Ranking Szkół (20)SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Od A do Z Ośrodek Nauki Jazdy

(29 opinii)

Moniuszki 26a
41-902 Bytom

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2015)
Polecam zdałam za 1 razem!!! Warto :-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2015)
Gorąco polecam szkołę jazdy ,,Od A do Z,, egzamin zdany za pierwszym razem. Instruktorzy naprawdę mili, wykłady odbywane w przyjemniej atmosferze. Jestem zadowolony :) Dziękuję!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2015)
Świetna szkoła jazdy, na prawdę polecam! Wykupowałam jazdy doszkalające po długiej przerwie. Dostałam wykłady gratis + materiały do nauki. Wykłady bardzo fajnie, luźno prowadzone, wiedza sama wchodziła do głowy ;) A jazdy też świetne, wszystko spokojnie tłumaczone, cierpliwe podejście. Nie było żadnych problemów z dopasowaniem godzin jazd, pojazd dokładnie taki jak na egzaminie. Instruktor na prawdę z powołania, pełen profesjonalizm :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2015)
Szkoła jedyna w swoim rodzaju pod każdym względem. Zajęcia teoretyczne prowadzone w sposób zrozumiały, a przede wszystkim ciekawy. Przykłady z życia codziennego, które rozjaśnią nawet najbardziej opornym jakich błędów za "kółkiem" nie popełniać. Zajęcie praktyczne- rewelacja. Pan Zbyszek, jego anielska cierpliwość i stoicki spokój są godne podziwu. Zwłaszcza przy nagminnym popełnianiu tych samych błędów. Dziękuję z całego serca za każdą cenną radę, zrozumienie i zaangażowanie w przygotowanie mnie do egzaminu, który zdałam za pierwszym razem. Pan Marcin osoba opanowana, z poczuciem humoru, które nie jeden raz pomogło mi w stresujących sytuacjach. Naprawdę ciężko dobrać słowa, żeby ocenić pracę tych Panów. Są niezastąpieni i niezniszczalni :) Polecam każdemu!!! Nie warto szukać innych szkół. Ta jest sprawdzona w 200% i ja się osobiście pod tym podpisuję. Serdecznie dziękuję, pozdrawiam Asia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2014)
Szkoła najlepsza w mieście! Wykładowca pan Zybszek rewelacyjny wytłumaczy w taki sposób że każdy zrozumi jest najlepszy, po jego wykładach czytając książkę tylko utrwalałam materiał z takim instruktorem nic cię nie zaskoczy-pełny profesjonalizm. Następnym instruktorem który jest tam to pan Marcin poprowadzi z tobą tak jazdy źe nie ma mocnych by nie zdać jego opanowanie i spokój wpływa pozytywnie na ciebie.Kurs zaczełam we wrześniu i zdałam go za pierwszym razem w dniu dzisiejszym. Życzę wszystkim by mogli mieć takie szczęście i spotakać takich instruktorów jak ci dwaj panowie -wielki szacunek dla nich.Polecam tą szkołę bo warto.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA ZAMKNIĘTA

A-M Mobile

(2 opinie)

Przemysłowa 2
41-902 Bytom

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2013)
Bardzo fajnie i przyjemnie się współpracuje
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2012)
Polecam, wykłady bardzo dobrze prowadzone, zrozumiałe, jazdy ma 5 , cena atrakcyjna, dzięki p.Adamowi zdałam za 1 razem, POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK U NOWAKA Jarosław Nowak

(1 opinia)

Sikorskiego 17
41-914 Bytom

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2013)
Daniel Żak jest rewelacyjnym instruktorem :) a jego podejście i sposób przekazywanej wiedzy, sprawia ze jazda samochodem staje się przyjemna :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA ZAMKNIĘTA

NAVIGATOR Centrum Szkoleniowe

(0 opinii)

ul. Chłodna 1/33
41-902 BytomSZKOŁA ZAMKNIĘTA