Prawo jazdy Czerwińsk nad Wisłą

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Czerwińsk nad Wisłą(1)

22 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2014)
Super, zdałam za pierwszym podejściem zarówno egzamin teoretyczny, jak i praktyczny. Nie wiedziałam, że to takie proste :) Ale myślę, że to w dużej mierze zasługa odpowiedniego szkolenia. Agnieszka wkłada bardzo dużo serca w nauczenie nas wszystkiego od podstaw. I za to jestem jej bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam i polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2013)
Było naprawdę ekstra. Agnieszka jest bardzo cierpliwa i potrafi zrozumieć ewentualną niedyspozycje. Bywało różnie z moją jazdą, ale dzięki niej zdałam za pierwszym razem. Nie wierzyłam w swoje możliwości i umiejętności, a wcale nie było tak strasznie :) Polecam wszystkim i to baaaaaaardzo !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2013)
Pierwsze podejście do egzaminu i sukces. Pani instruktor osoba sympatyczna,cierpliwa,rozgadana na szkoleniu panowala miła atmosfera.Pani Agnieszka potrafila przygotować mnie-osobę która nie miała wcześniej żadnego pojęcia o przepisach i kierowaniu samochodem na tyle żeby bezproblemowo zdać za pierwszym razem.Serdecznie dziękuje i oczywiście polecam-warto.!.!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2013)
Fajny kurs, fajna Instruktorka, wszystko fajne. Nic dodać nic ująć :) Pierwsze podejście zaliczone :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2013)
Byłem na szkoleniu podstawowym w innym ośrodku, tam nie nauczyli mnie zbyt wiele. Przeniosłem się do innego i tam też jakoś Pan Instruktor odpuścił sobie jak zobaczył co potrafię. Agnieszka na szczęście nie odpuściła, a wręcz przeciwnie. Włożyła wiele serca i pracy w to żeby nauczyć mnie odpowiednich zachowań. Jestem zadowolony, że trafiłem w końcu do niej :) Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK V-MAX Agnieszka Kamińska

ul. Wł. Jagiełły 3b 09-150 Czerwińsk nad Wisłą

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, D+E, T

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Czerwińsk nad Wisłą?


Dzień w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Czerwińsk nad Wisłą to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Czerwińsk nad Wisłą. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą egzamin na prawo jazdy testy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.