5 967

Ośrodków

135 955

Opinii

91 883

Zaufanych Opinii

4 163

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (14)

1
AKADEMIA JAZDY OSK SIEDLCE ROBERT JÓŹWIK

(35 opinii w tym 16 zaufanych )

ŚWIĘTOJAŃSKA 11
08-110 Siedlce

bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2018)
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu na prawo jazdy w tym wspaniałym Ośrodku Szkolenia :). Przekraczając progi Akademii Jazdy poczułam, że dobrze trafiłam. Pani Danuta profesjonalnie przedstawiła mi zasady rozpoczęcia kursu. Pan Robert rzeczowo przeprowadził wykłady, co zaowocowało zdaniem egzaminu teoretycznego za pierwszym razem. Zajęcia praktyczne odbywały się z Panem Tomaszem- instruktor na wagę złota! Pan Tomasz jest człowiekiem nieocenionym, profesjonalista w pełnym słowa znaczeniu. Cierpliwie tłumaczy każdy błąd, nawet taki, który pojawia się kilka razy. Potrafi wychwycić najmniejszy mankament w jeździe, nie umknie mu żadna pomyłka. Bardzo podobało mi się to, że mówił mi o błędach które popełniam i wyjaśniał mi je, aż do skutku. Na początku miałam bardzo dużo nawyków z jazdy samochodem osobowym, ale Pan Tomasz Rojek dobrze wyjaśnił mi jak poruszać się pojazdem ciężarowym. Cieszę się, że wybrałam ten Ośrodek Szkolenia, ponieważ pracują tu wspaniali ludzie, którzy chcą aby kursant zdał prawo jazdy jak najlepiej. Mam mały żal do siebie, że prawo jazdy zdałam za trzecim razem. Nerwy na placu egzaminacyjnym wzięły górę i egzamin został nie zdany na prostych rzeczach na placu, które na szkoleniu robiłam dobrze. Ale przyszedł dziś ten dzień w którym zdałam egzamin kat C bezbłędnie na placu i mieście. Jest to zasługa Pana Tomasza. Bardzo dziękuję za wnikliwą naukę jazdy. Dzięki solidnej nauce Pana Tomasza, nic nie zaskoczyło mnie w ruchu ulicznym. Naprawdę, bardzo dziękuję za rady, wskazówki i dobre słowa jakie Pan mi przekazał. Pozdrawiam Akademię Jazdy. Gorąco polecam wszystkim rozpoczęcie kursu w tym właśnie Ośrodku. Sylwia Podgajna. P.S to teraz C+E trzeba u Państwa zacząć :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2018)
Jak najbardziej polecam. Sprzęt świetny i możliwość zdawania na nim egzaminu. Każda kwestia jest do uzgodnienia. Pan Robert indywidualnie podchodzi do kursanta, wykazując profesjonalizm na najwyższym poziomie. Ciekawie prowadzi zajęcia. Jako instruktor na kat. A wykazuje sie ogromną znajomością techniki jazdy na motocyklu i potrafi tę wiedzę przekazać. W moim przypadku Jego wskazówki były bardzo trafne i pomocne. Ten Pan wie co robi i robi to bardzo dobrze. Dziękuję.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2018)
Bardzo dziękuje Panu Robertowi za super wytłumaczenie. Człowiek z powołania. Dzięki Panu Robertowi i Akademii Jazdy zdalem prawo na B
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2018)
Mam na karku 49 lat, doświadczenie z 2 kółkami tylko z rowerem, zawsze motory mnie kręciły, ale nigdy do tej pory się nie składało, stwierdziłem że życie ucieka a marzenie jest tylko marzeniem ,więc żeby nie żałować że się nie spróbowało postanowiłem to zmienić. Było warto, trafiłem z polecenia na Roberta, jest właściciel AKADEMII JAZDY. Według mnie instruktor z powołania, pełna profeska ,podpasował mi od pierwszej jazdy. Przed kursem miałem obawy czy po 20 godzinach ogarnę na tyle żeby zdać, nie jeżdżąc nigdy motorem tylko się śliniąc na jego widok, fakt że jeżdżę na codzień od 32 lat samochodem średnio 60 tyś rocznie ,ale 2 kółka to nie 4. Robert dał mi takie podstawy źe właśnie wczoraj za 1 podejściem zdałem ogzamin i tak otworzyłem swój pierszy sezon motocyklowy. WArto W każdym wieku realizować marzenia, jeśli się do tego ma tarta i trafią na odpowiednich ludzi ,którzy nie rzucają Ci kłód pod nogi tylko pomagają W tym żeby chciało się żyć. Polecam tą szkołę z czystym sumieniem Mariusz z Siedlec
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2018)
Sprzęt nówka, wspaniale się jeździ, wyjątkowy instruktor Robert Jóźwik - Wyrozumiały, ciekawe podejście do kursanta. POLECAM !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem

Poniższe Szkoły nie posiadają Zaufanych Opinii

Sprawdź różnicę
2
Seliga Kazimierz. Ośrodek Szkoleniowy

(19 opinii)

Świętojańska 11
08-110 Siedlce

bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2017)
Serdecznie polecam. Naprawde warto!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2017)
Na teoretycznym 0 błędów od razu, praktyczny tylko z powodu stresu zdany za 2 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2017)
Bardzo dobra szkoła. Z czystym sumieniem polecam OSK Seliga. Wykłady z części teoretycznej z Panem Kazimierzem były prowadzone bardzo profesjonalnie, dokładnie wytłumaczone w sposób prosty. Jeździłam z Panem Andrzejem Wojnowskim. Atmosfera podczas samych jazd była bezstresowa i luźna. Bardzo podobały mi się wskazówki Pana Andrzeja pod kątem nie tylko egzaminu, ale i dobrych praktyk na drogach. Spokojny, miły, cierpliwy, a jednocześnie stanowczy. Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć i wskazać najtrudniejsze aspekty jazdy. Pan Andrzej to instruktor z powołania którego zdecydowanie wszystkim polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2016)
Bardzo dobra szkoła! Profesjonalnie, jasno i zrozumiale przeprowadzona część teoretyczna. Szczególnie mocno chciała bym podziękować mojemu instruktorowi Kazimierzowi Selidze. Szalenie mądry, konkretny i niesamowity człowiek. Porcja przeogromnej wiedzy jaką posiada ten człowiek przekazana w przyjaznej i miłej atmozferze pozwala na zdanie egzaminu, zarówno części teoretycznej jak i praktycznej, za pierwszym razem. Gorąco polecam go wszystkim przyszłym kierowcom. Dziękuje panie Kaziu i pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2016)
Polecam jazdy z panem Andrzejem ale nie na 2-3 godziny ale na więcej. Wtedy można naprawdę bardzo dużo się nauczyć. To dzięki niemu pokochałem jazdę samochodem. Dzięki niemu zdałem w końcu ten egzamin na prawo jazdy. Uważam, że jest bardzo dobrym instruktorem i fajnym człowiekiem. Uczy nie pod egzamin ale pod to co może spotkać na drodze. Atmosfera jest bardzo dobra. Osobiście uważam, że jest lepszy od pana Seligi.
3
słaby
(ocena z dnia 27.11.2017)
Wykłady- ok.(...) Bardzo często spóźniała się na jazdy, nie wytłumaczyła mi dokładnie świateł i obsługi technicznej pojazdu. Z tłumaczeniem tak średnio, mało lekcji parkowania. Ogólnie rozczarowanie. Nie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2017)
Polecam ten ośrodek i instruktora Grzegorza - zdałem za pierwszym razem. Miła atmosfera, super podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2017)
To już moje drugie podejście do prawa jazdy. Pierwszy raz kurs kończyłam w Jacku, niestety po zakończeniu jazd nie czułam się gotowa na podejście do egzaminu, więc sobie odpuściłam. Po kilku latach zdecydowałam się na ponowną próbę w Wałowej. BEZ PORÓWNANIA. Wykładowca cierpliwy, wyraźnie mówi, dobrze tłumaczy, wyczerpująco odpowiada na pytania, instruktorka - Pani Marta Jaszczuk - fantastyczna kobieta, do jazdy, do nauki i do pogadania. Wychodziła na przeciw moim oczekiwaniom, jak widziała, że czegoś się boję lub źle mi wychodzi to wałkowałyśmy to do skutku :) POLECAM. Egzamin zdałam za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2017)
Najlepsza szkoła , najlepszy instruktor i prawko zdane za 1 razem :D polecam bardzo :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2016)
Tylko i wyłącznie Rafał Kisieliński (najlepszy). Poza tym ośrodek jest okej :).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jacek Sp.jawnaAdam Próchnicki i spółka
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2017)
Super szkoła,polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2017)
Profesjonalna kadra, miła atmosfera i cenne lekcje, które pozwoliły zdać egzamin praktyczny oraz teoretyczny za pierwszym razem! Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą czuć się bezpiecznie i pewnie za kierownicą! Dodatkowym plusem jest fakt, że jako jedyni w Siedlcach mają możliwość kursu online, wygodna alternatywa dla osób dojeżdżających ORAZ symulator jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2017)
REWELACJA !!! NAWET NIE PRZYPUSZCZAŁAM, ŻE ZDOBYCIE PRAWA JAZDY BĘDZIE TAK ŁATWE I PRZYJEMNE ! DOSKONAŁA SZKOŁA! SUPER OBSŁUGA ! ŻADNEJ PRESJI! SAMA PRZYJEMNOŚĆ ! EFEKT___ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM !!! _ DZIĘKI INSTRUKTORZE__ PIOTRZE KRZEMIŃSKI !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2017)
Supeeeeeer fachowość na każdym kroku
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2016)
Super szkoła, egzamin praktyczny jak i teoretyczny zdałam za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Koliberek s.c. Ośrodek szkolenia kierowców
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.07.2018)
Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 09.01.2018)
Instruktor posiadający wszystkie chyba kategorie odnośnie nauki [...]-jedna wielka porażka , przeżyłem to na własnej skórze jak i kilku moich znajomych ,brak kompetencji,[...] , dobrze że honor ratuje szef,jego żona i inni instruktorzy zarówno na kat A,B, jak i C,E/C, ogólnie przez pana ww ocena 3,tak byłoby 5-
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2014)
Najlepsza! Wykłady ciekawe,zabawne i niesamowicie przydatne. Nigdy nie jeździłam samochodem i bałam się jazd, jednak mój instruktor (właściciel :) ) uspokoił i świetnie mnie przygotował oraz nauczył.Człowiek z powołaniem i bardzo cierpliwy. Każdą jazdę wspominam z uśmiechem. A wszystko zdane za pierwszym razem!Serdecznie polecam. Ewelina
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2014)
najlepsza szkola! bardzo mila atmosfera- rodzinna i przyjazna dla kazdego :) jesli chodzi o instuktorow_ jedyni w swoim rodzaju! smieszni punktualni i bardzo pomocni. W razie potrzeby przyjedzie po ciebie nawet 30 km! Mozna sobie ze wszystkimi porozmawiac o czym tylko sie chce! naprawde polecam! cudowna szkola :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2014)
Przyszłam do tego Ośrodka po jazdach w innej szkole i muszę przyznać,że różnica na korzyść koliberka była ogromna.Polecam! Aga
6
Szkoła Jazdy Krzysztof

(4 opinie)

Świętojańska 7
08-110 Siedlce

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2016)
bardzo dobra szkoła: indywidualne podejście, cierpliwy instruktor, no i skuteczność - zdałam za pierwszym razem. polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2016)
polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2013)
Szczerzę mogę polecić szkołę i Pana Krzysztofa. Po kursie w poprzedniej szkole nie umiałam jeździć i oblałam 3 razy a po kilku godzinach z Nim zadałam!!!:) Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2011)
Super Szkoła:-) Fajna atmosfera i oczywiście za 1 razem :-) Jeździłam z Grześkiem. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Europa. Szkoła nauki jazdy

(3 opinie)

marsz. Piłsudskiego 58
08-110 Siedlce

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2012)
Polecam! Odbywałem w tej szkole kursy na wszystkie kategorie, które zdałem za pierwszym razem!!! Profesjonalne podejście! Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2012)
Dla mnie osobiście się podobało:))) Fajna atmosfera mili ludzie. Także polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2012)
polecam;)))) MIŁA ATMOSFERA:)))PIERWSZE PODEJŚCIE;)))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Kacperek. Ośrodek szkolenia kierowców. Nauka jazdy
bardzo słaby
(ocena z dnia 21.02.2014)
Stanowczo odradzam i nie polecam. Wykładowca i instruktor niesłychanie chamski i wulgarny. Na pierwszym miejscu stawia obrażanie kursanta. Nie można wybrać innego instruktora. Zrezygnowałam po 4 jezdzie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2012)
Świetny ośrodek,miła,domowa atmosfera.Gorąco polecam instruktorkę Edytę Koziar-dziewczyna zna się na rzeczy.Byłam opornym uczniem a ona sposobami mnie złamała i zaczęłam jeżdżić-egzamin zdałam za pierwszym razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2011)
Polecam wszystkim Kacperka naprawdę warto. Świetne przygotowanie, indywidualne podejście do kursanta, bardzo miła atmosfera. Polecam jazdy z instruktorem Jackiem Ch., ja jestem zadowolona, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, bardzo miły. ;) Polecam wszystkim ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2017)
Bardzo miła atmosfera, super wykłady i nauka,pracują tam super ludzie z powołaniem i miłym podejściem do kursantów, cierpliwi i wyrozumiali,polecam,pan Jacek najlepszym instruktor
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2013)
wszystko ok.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
EXPERT Ośrodek Szkolenia Kierowców
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2013)
Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne:) Wykładowcy i instruktorzy bardzo cierpliwi. Polecam!:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2012)
Super wykładowcy-cierpliwi :-) Miła obsługa biurowa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem