Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2000zł

Auto Szkoła -Smile-

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół (216)

1436 Zaufanych Opinii (2283 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Gorąco polecam szkołę osk enigma! Pani prowadząca zajęcia teoretyczne – jest super, wytłumaczyła wszystko krótko i na temat. Polecam tez serdecznie instruktora Czarka z Solidarności za całokształt, a w szczególności pomoc i wsparcie na każdym etapie kursu i jazd dodatkowych; Wyrozumiały, miły i cierpliwy. Szczerze polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2020)
Nie ma problenu z umawianiem sie na jazdy, instruktor spokojny i cierpliwy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2020)
Bardzo polecam OSK ”Enigma” oraz instruktora Pana Radka Malinowskiego, jest najlepszą osobą na którą mogłam trafić. Do egzaminu zostałam bardzo dobrze przygotowana, dzięki temu, że przerobiliśmy każdy manewr wiele razy. W trakcie moich jazd atmosfera była naprawdę wspaniała, na każdą jazdę uczęszczałam z wielką przyjemnością. Pan Radek wszystko dokładnie potrafił wytłumaczyć, zawsze cierpliwy, spokojny i miły nawet jak popełniałam ten sam błąd kilka razy. Gorąco polecam każdemu Pana Radka. Najlepszy instruktor, który z pasją i pełnym profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Super fajna szkoła, pan Jarek instruktor polecam każdemu. Zdane za trzecim, ale to tylko i wyłącznie przez własne błędy. Nie ma sie do czego przyczepić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2020)
Dla tych co nie lubią czytać długich tekstów: bardzo polecam, zdałem za pierwszym razem Ośrodek na Grochowskiej. Wad tego ośrodka w czasie mojego szkolenia nie zauważyłem, więc przejdę do zalet. Bardzo miła, pomocna i bezproblemowa obsługa spraw formalnych przez panią w biurze ośrodka. Wszystko było załatwione bardzo sprawnie. Lekarz sprowadzany przez ośrodek. Oszczędza to chodzenia do innych placówek i czekanie w kolejkach. Część teoretyczna: Materiały papierowe i elektroniczne bardzo pomocne. Wykład, weekendowy, trochę długi i momentami można by myśleć, że dziecinny, ale nie wprowadzał żadnych informacji, które były fałszywe, natomiast wszystko było zrozumiałe. Państwowy egzamin zdany za pierwszym razem z ilością 69 punktów. Część praktyczna: Wybrałem 30 godzin jazd. Moim onstruktorem był Jarosław. Bardzo kompetentna osoba. Dzięki jego radom bardzo szybko zaplanowałem nad autem oraz zrozumiałem jak poruszać się na warszawskich ulicach, na których nie brakuje osób mało myślących. Już po 20 byłem przygotowany do egzaminu, a przez ostatnie 10 szlifowaliśmy najgorzej wychodzące mi elementy. Ważna uwaga: większość jazd rozpoczynałem o 6/7 rano. Ruch jest znacznie inny niż popołudniami, a przez brak zmęczenia spowodowanego zajęciami i pracą charakterystycznego dla późniejszych godzin, szybko się uczyłem i pomagało mi dobre samopoczucie. Instruktor Jarek jest niezwykle sympatyczną osobą, z którą można pogadać na wiele tematów. Godziny jazd umawiane są smsem. Efekt szkolenia: zdanie za pierwszym razem, z nieznacznymi błędami. Egzamin na odlewniczej. Bardzo polecam tę szkołę, a jeszcze bardziej tego instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
ENIGMA

ul. Grochowska 194/196 (Praga)al. Solidarności 117 lok. 311 (Śródmieście), ul. Powstańców Śląskich 61 (Bemowo), 04-357 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-14

Szkolimy w kategorii B

1355 Zaufanych Opinii (1459 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2019)
Polecam szkołe Lambo! Trafiłam do niej z polecenia koleżanek. Dużym plusem jest dostępność godzin , oraz możliwość jazdy z różnymi instruktorami. Atmosfera w szkole jest miła. Zdobyłam dużo umiejętności. Gorąco polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2019)
Super!!!! Bardzo polecam szkołę LAMBO!!!. Już przede mną tylko egzaminy w WORD. Wszystkiego mnie nauczyli i wszystko umiem! Łatwo się umawiać na jazdy praktyczne, na spokojnie można dopasować terminy. Za każdym razem dostawałam coraz więcej niezbędnych informacji i umiejętności praktycznych. Instruktorzy profesjonalnie przygotowują do egzaminu i do jazdy w codziennym życiu i starają się pokazać z różnych stron jaka jest różnica między teorią a praktyką i dają cenne wskazówki żeby nie popełniać błędów. Żałuję że wcześniej nie zapisałam się na kurs prawa jazdy, same przyjemne wrażenia. Najważniejsze żeby nie było paniki. Więc kto jeszcze nie ma prawka to szybko się proszę zapisywać do Lambo!!!! ))))))
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2019)
Co prawda egzamin państwowy mam jeszcze przed sobą, ale już teraz mogę powiedzieć, że przygotowanie w szkole Lambo jest na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera podczas jazd, jasna polityka odnośnie umawiania, odwoływania oraz zmiany terminów. Wykłady w ramach kursu przyspieszonego z racji swojej długości mogły wydawać się nieco nudne, ale była to tylko i wyłącznie kwestia mojego wyboru. Za to pierwsza pomoc- fantastyczna. W przygotowaniu pomagają również egzaminy wewnętrzne, które pozwalają nie tylko co jakiś czas sprawdzać swoją wiedzę, ale przede wszystkim skłaniają do systematycznego uczenia się. Dużym plusem jest także test praktyczny na zasadach egzaminu państwowego odbywający się na ostatnich dwóch godzinach jazd.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Jeśli zależy ci zarówno na czasie jak i na jakości kursu to tylko LAMBO, Jazdy praktycznie całą dobę, instruktorzy ogarnięci a cena normalna. a no i Dojazd dobry
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Bardzo polecam szkołę jazdy LAMBO ze względu na jakość jaką oferuje. Instruktorzy zawsze byli na czas, a jeśli wiedzieli, że się spóźnią to kursant zawsze był informowany. Atmosfera podczas jazd jak i kursów była wyśmienita ze względu na prowadzących. Auto szkoła LAMBO jest także usytuowana w genialnym miejscu, gdyż kursant przyswaja sobie ulice, po których później prawdopodobnie będzie jeździł na egzaminie co bardzo pomaga młodym kierowcom podczas egzaminu. podczas jazd każdy instruktor był wyrozumiały i starał się przekazać wiedzę w spokojny sposób.
2
Auto Szkoła LAMBO

ul. Radarowa 28 (Okęcie) 02-137 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

1281 Zaufanych Opinii (1299 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2020)
Pan Jacek bardzo profesjonalnie korygował moje błędy, jest on osobą bardzo spokojną i wyrozumiałą dzięki czemu jazdy były praktycznie bez stresowe. Szkoła jazdy podchodzi do kursantów indywidualnie i z dużą elastycznością. Bardzo polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2020)
Bardzo polecam szkołę Moto Start, szczególnie instruktora Roberta!
dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Z instruktorem Dariuszem W. jeździ się przyjemnie, można porozmawiac w trakcie jazdy, niemniej jednak instruktor zachowuje pełną ostrożnośc.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2020)
Bardzo miła atmosfera za równo na wykładach jak i na jazdach z instruktorem Grzegorzem. Solidna szkoła, bardzo polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2020)
Gorąco polecam szkołę jazdy Moto Start. Cały kurs przebiegł pomyślnie, bez żadnych komplikacji. Od samego początku wszystko było jasno i klarownie tłumaczone. W tym miejscu należy się uznanie i szacunek dla najlepszego instruktora jazd - pana Janusza, za profesjonalizm, spokój oraz wewnętrzne powołanie.
3
Moto Start

ul. Racławicka 30 (Mokotów)pl. Wilsona 16 (Bielany/ Żoliborz), al. KEN 61 (Ursynów), ul. Grójecka 78 (Ochota), ul. Królowej Marysieńki 21 (Wilanów), pl. Politechniki 1 (Centrum), 02-601 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-01-28

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A+B, B po B1

1139 Zaufanych Opinii (1245 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2020)
Szkoła którą można polecić,instruktor miły ale równie wymagający.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2020)
Profesjonalni instruktorzy, miła obsługa, atrakcyjne ceny. Polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2020)
Szczerze mogę polecić OSK Model, z przyjemnością mogę polecić instruktora - pana Konrada- bardzo cierpliwy, rzetelny. ale także wymagający ( w dobrym tego słowa sensie). Z doświadczenia zaczynającym jazdy polecę kilka razy prześledzenie prawa ruchu drogowego (dostarczona książka jest bardzo dobrym do tego materiałem), od razu znika stres i wiecie na co wam wolno a na co nie. Lepiej sobie to przypomnieć niż podejść z myślą że jeździć każdy umie. Jeszcze raz polecam szkołę, niska cena, cudowny instruktor, i bardzo szybka i elastyczna organizacja jazd :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2020)
Z całego serca polecam osk Model! Teoria przedstawiona w sposób treściwy i ciekawy, a cała współpraca ze szkołą szybka i bezproblemowa. Największy plus za instruktora - Pana Janusza- oaza spokoju i cierpliwości :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2020)
Kontakt z biurem wzorowy, bardzo miła atmosfera. Bardzo rzetelnie, ciekawie i przystępnie przeprowadzona część teoretyczna, teoria podparta wieloma przykładami, podziękowania dla Pana Romana. Jeśli chodzi o praktyczną część kursu- serdecznie polecam instruktora Radosława Burnego, instruktor z powołania, punktualny i doskonale zorganizowany, bardzo cierpliwy i poważnie podchodzący do swoich obowiązków. Skutecznie i w krótkim czasie pozbyłam się lęku przed prowadzeniem samochodu. Jednym słowem profesjonalizm i rzetelność w każdym calu, tak powinna wyglądać każda szkoła jazdy. Będę polecać OSK Model znajomym :)
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców MODEL

Tarchomin - ul. Mehoffera 26 lok 25, Bródno - Bazyliańska 20, Bielany - Wólczyńska 57ul.Bazyliańska 20, ul.Wólczyńska 57, UL. MEHOFFERA 26 LOK 25 , - Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

590 Zaufanych Opinii (676 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Polecam kurs na samochód osobowy. Przygotowanie pierwsza klasa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2020)
Najlepsza szkoła jazdy w Warszawie. Wspaniali kompetentni instruktorzy, którzy szanują klienta. Pomimo mojego starszego wieku, pomogli mi doskonalić umiejętności jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2020)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Fantastyczne warunki szkoleń teoretycznych jak i praktycznych. Można im zaufać. Pomogli mi zrozumieć przepisy ruchu drogowego oraz bezpiecznego kierowania tak abym nie szkodziła sobie i innym dziękuję.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2019)
Polecam szkołe w 100% Jeśli nauka to tylko z P.Andrzejem instruktor z powołania i dzięki nauce egzamin państwowy zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2019)
The instructor Zbigniew Dobiesz is very professional, polite and friendly. He explains all situations how to drive in each circumstances. Additionally he plays very good music I had limited time to finish my hours and this school understood my need and completed my hours as I wanted. I recommend this school to all.
5
OES - Nauka jazdy

ul. Targowa 66 lok. 30 (Praga)al. Wilanowska 208/29 (Mokotów), 03-734 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

497 Zaufanych Opinii (521 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Instruktor na najwyższym poziomie, bardzo mi się podobało cało przygotowanie. Dzięki temu to egzaminu podeszłam z zadowoleniem i luzem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2019)
Trafilam tu przez przypadek, gdyz szkola w ktorej rozpoczelam kurs miala problem z dostosowaniem grafiku do moich potrzeb i nie moglam trafic lepiej ;) Elastycznosc w umawianiu jazd, bardzo profesjonalni, zaangazowani i przede wszystkim cierpliwi instruktorzy (szczegolnie Janek z ktorym wyjezdzilam najwiecej godzin). Zachowuja stoicki spokoj tlumaczac w kolko to samo, gdy po komedzie skretu w prawo skreczasz w lewo, czy gdy samochod staje ci na srodku skrzyzowania... Skoro udalo im sie przygotowac do egzaminu taka osobe jak ja z awersja do samochodow, to jestem pewna ze poradza sobie z kazdym opornym osobnikiem ;) Polecam z calego serducha!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Bardzo polecam szkole Mila. Instruktorzy uśmiechnięci, chętni do pomocy i wyjaśnienia. Bez stresu, przychodziłam zawsze z radością do tego miejsca. Przyjazna atmosfera przyczyniła się do tego, ze dobrze wspominam Milę i ludzi stad. Polecam każdemu!
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2019)
Bardzo dobre podejście do kursanta i profesjonalne przygotowanie. Oprócz tego super atmosfera. Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2019)
Serdecznie polecam tę szkołę ,a w szczególności instruktora Pana Tomka -to Pan ,który nawet największego samochodowego nieudacznika nauczy prowadzić pojazd.Bardzo spokojnie i bez nerwów tłumaczy wszystko.Świetny nauczyciel aby więcej takich osób było.Jesli ktoś nie może się zdecydować którą szkolę wybrać to gorąco polecam MILE!!!Dzięki!!
6
MILA

Lechicka 14 (przy WORD Radarowa) OchotaPuławska 72, Mokotów, 02-156 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, B72

485 Zaufanych Opinii (585 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Zostałem świetnie przygotowany do egzaminu. Zdane za pierwszym razem. Polecam z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Polecam z całego serca!! Mój instruktor (Pan Grzegorz) wszystko zawsze spokojnie i dokładnie mi wyjaśniał! Cały kurs przebiegał w miłej atmosferze i była to dla mnie nauka na całe życie, a nie tylko, żeby zdać egzamin!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2020)
Profejsonalne podejscie, doswiadczeni instruktorzy i mila atmosfera. Do egzaminu bylem swietnie przygotowany i zdalem go za 1 razem. Serdecznie Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2019)
Moj instruktor (Grzesiek) wykazal sie duza cierpliwoscia i umiejetnoscia dopasowania sposobu uczenia i tlumaczenia do nawet tak zawilego sposobu rozumowania jak moj, niekiedy zupelnie nieprzydatnego przy prowadzeniu. Probowalam wczesniej z innym instruktorem i wiem ze taka umiejetnosc wcale nie jest oczywista u instruktora, to jest wlasnie instruktor z powolaniem. Niektore rzeczy trzeba bylo mi tluc do glowy w nieskonczonosc az wreszcie zalapalam - anielska cierpliwosc, konsekwencja, tlumaczenie na milion sposobow az ktorys do mnie trafil :) A do tego dodam - caly czas czulam sie traktowana bardzo indywidualnie i szczegolnie - mysle ze przy duzej ilosci kursantow tez jest trudne sprawienie, aby sie tak czuli. Dodam ze Grzesiek uczy JEDZIC a nie TYLKO ZDAC, duzy nacisk kladziony jest na trasy egzaminacjne, ale nie tylko, bylismy tez na ekspresowkach i drogach szybkiego ruchu, abym lepiej wyczula auto. Bardzo polecam. I dziekuje :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2019)
Ogólnie to szkoła bardzo luźna jeśli chodzi o atmosferę, ale niech nikt nie ma złudnych opinii bo uczą naprawdę dobrze. Widać to przez to że tylko z 2 godzinami jazd doszkalających dałem radę zdać egzamin za pierwszym razem. Pozdro dla Grześka jako najlepszego instruktora!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Auto Szkoła -Smile-

ul Podczaszyńskiego 4(Metro Słodowiec) 01-862 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-08

Szkolimy w kategorii B

465 Zaufanych Opinii (771 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2020)
Odbyłem co prawda tylko 2 godziny jazd doszkalających, ale pozytywne nastawienie instruktora Pana Krzysztofa i jego poziom wiedzy merytorycznej pozwolił mi wreszcie, po 4 podejściach zdać egzamin praktyczny. Nie wiem na ile to kwestia nabytych umiejętności, a na ile szczęścia, ale z czystym sumieniem mogę polecić szkołę, bo myślę, że gdybym odbył w niej cały kurs, to podejść do egzaminu byłoby przynajmniej o polowe mniej :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2020)
Ostateczne jazdy doszkalające oceniam na Perfecto! Polecam szkole !! Egzamin zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Polecam szybko wyjezdzone godziny.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Od strony administracyjnej - biuro w centrum W-wy i szybkie odpowiedzi na maile. W zakresie jazd - szczególnie cenne wskazówki pana Krzysztofa, który w dodatku potrafi dobrze uzasadnić to co mówi, a nie powiela różne motoryzacyjne mity, które można usłyszeć od niektórych pasjonatów motoryzacji czy nawet instruktorów. To co mógłbym wskazać do ewentualnej poprawy, to informowanie z góry którzy instruktorzy pracują w weekendy. Niezależnie od tego - polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Super podejście do opornej kursantki, umiejętność motywowania level pro!! no i śmiechu co nie miara.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
EXPERT Szkoła Jazdy

Świętokrzyska 18 lokal 132 Świętokrzyska 18 lokal 135, ul. Czumy 6a pawilon 2, Powstańców Śląskich 122, Łopuszańska 22, Jagielońska 88, (AWF) Marymoncka 34, 00-052 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-01

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

430 Zaufanych Opinii (559 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.01.2020)
Do szkoły Colina trafiłam po 14 latach od kursu i 3 nieudanych egzaminach i.. Nie mogłam lepiej trafić! Takich instruktorów to ze świecą szukać. Pełen profesjonalizm, doświadczenie, świetna atmosfera. Pan Edward - niesamowity instruktor i super człowiek! Polecam również Pana Darka - jeździłam z nim tylko kilka godzin ale też otrzymałam bezcenne wskazówki. Tym razem egzamin zdany za drugim razem! Baaaaardzo dziękuję za wszystko. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2019)
Polecam bardzo! Zdane za pierwszym razem !!!!! Pan Dariusz Broszkiewicz mega instruktor❗️❗️❗️❗️ Wszystko na wyższym poziomie!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2018)
Polecam wszystkim. Korzystałem z usług tej szkoły i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Jak dla mnie zarówno pani od wykładów jak i instruktorzy to profesjonaliści. Zero stresu miła i wesoła atmosfera powiązana z nauką.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2018)
Super podejście do kursanta, cenne wskazówki, które warte są do zapamiętania. Polecam jazdy u pana Adriana i Edzia :-) Wskazówka na egzamin: myśleć myśleć myśleć ;-) Przez mój błąd zdałem za 2 razem, WORD Warszawa Radarowa
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2018)
Witam serdecznie jeśli chodzi o szkole jazdy Colina to jestem bardzo zadowolony z szkolenia z racji tego iż zdawałem na kat,, C" i zdałem egzamin państwowy w Warszawie za 1 razem i nie miałem większych problemów mimo to że wcześniej ciężarówka nie jeździłm. Jeśli chodzi o instruktora to polecam Pana Darka gdyż bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu oraz bardzo przykłada się nauczania. O samochody również nie trzeba się martwić gdyż posiadają samochody w dobrym stanie. PS. Michal. W przyszłym roku planuje zrobić kat,, E " więc również planuje zrobić w Colinie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Colina. Szkoła nauki jazdy

ul.Radarowa 32 (przy WORD OKĘCIE) 02-137 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B+E, C+E, A2, C

290 Zaufanych Opinii (356 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2020)
Polecam. Instruktor - pan Janusz naprawdę świetny.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2020)
Jazdy zaczęłam w GAZeLce pod koniec sierpnia 2019 roku na ul. Radarowej. Wykłady zostały poprowadzone szybko i sprawnie (mimo panującego wtedy upału) i wyniosłam z nich wiele drogocennych wskazówek dotyczących prawidłowej jazdy. Na wykładach był dostęp do wc, a także jedzenia i picia. Prowadzący robił przerwy, kiedy tylko grupa wyrażała taką chęć. Przerażała mnie ilość godzin jakie mieliśmy spędzić na tych zajęciach, ale okazało się że wypuszczano nas wcześniej, przekazując nam informacje w przestępnej i miłej formie. Po zajęciach teorytycznych dostałam książkę do nauki wraz z kodem do aktywacji internetowego kursu. Mimo dużej ilości kursantów, i małej elastyczności mojego kalendarza, udawało się zawsze dopasować jazdy tak jak chciałam. Odwoływanie zajęć również nie stanowiło problemu, i zawsze spotykałam się z pozytywną informacją zwrotną. Jazdy miałam z instruktorami: Dariuszem ( ok.20h, podczas których udzielał mi się niesamowity spokój i humor za kierownicą, instruktor zaskakiwał mnie swoją pasją i umiejętnością krytyki nieraniącej kursanta, w najniebezpieczniejszych sytuacjach okazywał pomocną dłoń i zrozumienie), Januszem ( ok. 6h kiedy pierwszy raz męczyłam się z najprostszymi czynnościami obsługi samochodu, znosił moje jeżdżenie w kółko na łuku i starał się by te pierwsze godziny nauczyły mnie jak najwięcej obsługi pojazdu, bym wyjeżdżając na ulicę umiała sprawnie poruszać się w ruchu miejskim, był bardzo zabawny i konsekwentny w tym co robił, zależało mu na tym by kursant znał swoje błędy i zrozumiał dlaczego je robi, oraz ich unikał), Michałem (ok. 3h, w których dał mi mnóstwo cennych wskazówek tuż przed egzaminem i sprawił, że ze spokojem wkroczyłam na plac WORDu, chwalił kiedy trzeba i krytykował w sposób delikatny). Oba egzaminy wewnętrzne zdałam sprawnie i dostałam wiele wsparcia od całej ekipy GAZeLki. Na koniec kursu dostałam naklejkę na samochód z zielonym listkiem i gratulacje, że ukończyłam kurs. Cieszę się, że trafiłam do tej szkoły jazdy, i dzięki niej zdałam egzaminy państwowe za pierwszym razem. Pozdrawiam całą kadrę GAZeLki i wszystkie osoby, które to czytają :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2020)
Polecam bardzo, naprawdę najlepszy instruktor na świecie bardzo miły i wesoły polecam wszystkim
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2019)
Bardzo polecam wszystkim tę szkołę! Na jazdy chodziłam zawsze z przyjemnością. Pan Sławek instruktor z powołania, bardzo (bardzo!) cierpliwy, chętny do odpowiadania na wszystkie nurtujące mnie pytania, naprawdę uczy jeździć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2019)
Super szkoła jazdy! Nauka u p. Przemka z batorego przebiega w bardzo miłej atmosferze. Widać że to instruktor z powołania z dużą wiedzą i umiejętnością przekazania. Skutkiem tego był pozytywny wynik egzaminu z bezbledną jazdą w ruchu drogowym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
GAZeLka

ul. Radarowa 26 (Mokotów)ul. Stefana Batorego 35 (Mokotów), ul. Cypryjska 6 (Sadyba/ Wilanów), ul. Stefana Batorego 39 (Mokotów), 02-511 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A1, A2