5 961

Ośrodków

132 282

Opinii

88 646

Zaufanych Opinii

4 059

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Warszawa
  • Kurs kat. B
-100PLN
1600 1500PLN

Ranking Szkół (221)

1
Auto Szkoła LAMBO

(1070 opinii w tym 985 zaufanych )

Radarowa 28 (obok WORD Okęcie)
02-137 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
Szkoła godna polecenia, ciekawe wykłady, bardzo interesujący wykład z pierwszej pomocy, co rzadko się zdarza. Profesjonalni i wyrozumiali instruktorzy, jazdy bez stresu. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2018)
bardzo polecam szkołe lambo napawde naprawde mili i wykfalikowani instruktorzy , cały przebieg mojej nauki przebiegł mi w milej atmoswrze i wiele sie nauczylem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2018)
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły, zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej kursu. Instruktorzy są przemili i bardzo cierpliwi. Przygotowują dobrze zarówno do zdania egzaminu, jak i jazdy 'życiowej'. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2018)
Jak dla mnie szkoła godna polecenia! Super atmosfera, instruktorzy pierwsza klasa. Duży wybór terminów jazd. Jeżeli ktoś zdecyduje się na zrobienie kursu to z całego serca polecam szkołę LAMBO!
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Jestem bardzo zadowolony z przebiegu całego kursu na prawo jazdy. Instruktorzy mili i sympatyczni. Polecam pana Darka T. i pana Wojtka. Jedynie powinno się odpowiednio wcześnie umawiać na jazdy. Ogólnie Polecam :)
2
ENIGMA

(1634 opinie w tym 901 zaufanych )

Ul. Grochowska 194/196
04-357 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę nauki jazdy "Enigma" (ul. Grochowska). Pan Sławek to instruktor z powołania. Dzięki jego nauce, cierpliwości oraz motywacji udało mi się zdać egzamin państwowy i dziś czuję się pewnie za kółkiem. Atmosfera na jazdach była bardzo dobra - merytorycznie i bez stresu. Poza jazdami na trasach egzaminacyjnych, dostałem dużo praktycznych wskazówek, które wykorzystam w dalszej jeździe.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
Kurs odbyty na Powstańców Śląskich. Instruktor Pan Adrian - najlepszy na jakiego można trafić. Atmosfera na jazdach luźna, zawsze można było się pośmiać, ale kiedy trzeba byłam upominana za moje błędy za co dziękuję, ponieważ przez to w końcu wbiłam sobie do głowy pewne rzeczy i zdałam egzamin państwowy.Jazdy były prowadzone po trasach egzaminacyjnych ale była też nieraz jazda na ekspresówce - dla odmiany- co też uczy i na pewno przyda się w przyszłości. Teoria zdana za pierwszym razem na 100% , praktyka w WORDzie za 3 z czego nawet się cieszę bo docenię to prawo jazdy jeszcze bardziej. Z pewnością polecam tę szkołę jazdy każdemu kto ceni sobie dobrą atmosferę ale także profesjonalne przygotowanie do egzaminów :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2018)
Egzamin teoretyczny dany za pierwszym razem , praktyczny również za pierwszym . Super przygotowanie do egzaminu pełen profesjonalizm , instruktor Andrzej Bąkowski najlepszy z najlepszych .14.06.2018r.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2018)
Kurs odbyty na Al. Solidarności. Super wykładowca Pani Maria. Szkoła, która nie wypuści Cię nieprzgotowanym. Zdałem za pierwszym razem, a myślałem, że to niemożliwe. Polecam instruktora Łukasza, wysoka kultura, spokojne polecenia, cierpliwość i zdecydowanie. W samochodzie miła atmosfera, jak z dobrym kolegą :). Aż chce się chodzić na jazdy, bo można miło spędzić czas.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2018)
Wszystko układało się idealnie od samego początku. Już przy zapisach wszystko mi dokładnie wyjaśniono, wykłady się nie dłużyły a lepszego instruktora niż Łukasz nie mogłem trafić. Dzięki temu wszystkiemu zdałem oba egzaminy za pierwszym podejściem. Kurs realizowany w oddziale na Al. Solidarności 117
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców MODEL

(810 opinii w tym 763 zaufane )

UL. MEHOFFERA 26 LOK 10 (RÓG ŚWIATOWIDA) - TARCHOMIN
. Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2018)
Szkoła godna polecenia, instruktor bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2018)
Szkoła profesjonalna, przystępne ceny kursów i przyjazna atmosfera nauki, zarówno wykładowca na jakiego trafiłem jak i instruktor mieli bardzo spokojne i przyjazne nastawienie oraz ogromny spokój i cierpliwość .
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2018)
Polecam szkołę OSK MODEL na Bródnie na ulicy Bazyliańskiej. Profesjonalne podejście do kursanta, cierpliwość, przyjazna atmosfera podczas jazd, rzetelnie przekazana wiedza na bazie przykładów z życia. Podziękowania dla Pani Agty Kran, najlepszy instruktor jakiego mozna sobie wyobrazić ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Pan Paweł instruktor bardzo miły człowiek, bardzo dobrze tłumaczył, nie zawsze mi wychodziło o co chodziło, ale w końcu załapałem i liczę na pozytywny wynik na egzaminie praktycznym . polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Bardzo dobrze wyjaśniona teoria, przyjemna atmosfera, dobre relacje i kontakt między instruktorem a kursantem Polecam serdecznie
4
Moto Start

(772 opinie w tym 761 zaufanych )

Mokotów - Racławicka 30 (metro), Ursynów - al. KEN 61 (m. Imielin), Ochota - ul. Grójecka 78 , , , Bielany/Żoliborz - plac Wilsona 16
. Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2018)
Przyjemna, miła atmosfera, ciekawe zajęcia, cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2018)
Najlepsza szkoła w Warszawie. Instruktor cierpliwy, wyrozumiały, z "powołania".
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
bardzo dobra szkoła polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2018)
Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2018)
Pan Jacek bardzo dobrze tłumaczy mechanizm jazdy i przy okazji dba o dobrą atmosferę ;)
5
OES - Nauka jazdy

(544 opinie w tym 480 zaufanych )

ul. Targowa 66 lokal 30 (Metro Dw. Wileński)
03-734 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2018)
OES to bardzo dobra szkoła jazdy. Wykłady z teorii były świetnie i sprawnie przeprowadzone i mimo że pomysł zblokowania ich w jeden weekend mógłby się wydawać nieco szalony, to jednak sprawdził się doskonale. Jeśli chodzi o praktyczną naukę jazdy, miałam przyjemność jeździć z p. Zbigniewem (kurs + jazdy dodatkowe) i p. Andrzejem (jazdy dodatkowe) i obu tych instruktorów mogę z czystym sumieniem polecić, bo uczą nie tylko jak zdać egzamin, ale i jak bezpiecznie oraz dynamicznie jeździć (oraz są przesympatycznymi ludźmi obdarzonymi poczuciem humoru). Pan Zbigniew uczył mnie od zera i stopniowo przekazywał potrzebną wiedzę i umiejętności. Od początku kładł duży nacisk na znajomość przepisów, co jest warunkiem koniecznym prawidłowej jazdy samochodem. Pokazywał też, jak radzić sobie w nierównej walce o życie z polskimi kierowcami, żeby w niej nie przegrać. Bardzo polubiłam jazdę w czarnej L-ce, która - jeśli by tak uczciwie policzyć - chyba częściej trąbiła, niż była trąbiona (oczywiście mówimy o używaniu sygnału dźwiękowego w sytuacjach dozwolonych przez przepisy). Nie sposób też nie docenić kreatywności, jaką p. Zbigniew wykazywał, szukając rozwiązań moich problemów z niektórymi manewrami :-) Pan Andrzej z kolei to instruktor z ogromnym doświadczeniem, a jeśli miałabym wybrać trzy przymiotniki opisujące naukę u niego, to powiedziałabym, że jest: naturalna, świetnie zorganizowana, skuteczna. Pan Andrzej bardzo dokładnie i cierpliwie wszystko tłumaczy, odpowiada też nawet na najgłupsze, choćby i n-ty raz zadawane pytania. Jest przy tym wymagający, żadne błąd nie przejdzie niezauważony. Dodatkowo, na każdym kroku udziela cennych wskazówek dotyczących zarówno techniki kierowania pojazdem, jak i zachowania na drodze. Niektóre z tych wskazówek - w połączeniu z moim refleksem i zimną krwią :-) - co najmniej dwukrotnie dosłownie o włos uratowały mój egzamin praktyczny... Pana Andrzeja jako instruktora polecam przede wszystkim osobom, które - jak ja - uważają się za antytalenty drogowe. To świetne uczucie, kiedy jakiś manewr, który wcześniej nie wychodził (albo, co gorsza wychodził tylko w drodze wyjątku z przyczyn bliżej niezidentyfikowanych) nagle zaczyna wychodzić raz za razem. Dodam jeszcze, że niezwykle przydatną rzeczą jest możliwość nagrywania jazd, co pozwala później analizować przejechane trasy, popełniane błędy i wskazówki instruktora. Po takim przygotowaniu teoretycznym i praktycznym nie pozostało mi już nic, jak tylko iść na egzaminy. Oba egzaminy państwowe zdałam za pierwszym podejściem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2018)
Kurs zrobiłam w krótkim czasie, Teoria odbyła się w jeden weekend (pan Jacek kładł szczególny nacisk na wiedzę, która przyda nam za kółkiem), praktyka w dwa miesiące - przy czym drugie tyle godzin to jazdy dodatkowe (dla własnego komfortu i pewności za kierownicą). W roli instruktorów szczególnie polecam panów Zbigniewa Dobiesza i Andrzeja Szewcowa, z którymi odbyłam jazdy doszkalające. Pan Zbigniew to bardzo merytoryczny instruktor - dał się poznać jako człowiek wykształcony, który posiada ogromną wiedzę.. W metodyczny i zrozumiały sposób tłumaczy odpowiednią technikę/zachowanie za kółkiem. Wart podkreślenia jest fakt, że Pan Andrzej Dobiesz przykłada równie ważną wagę do teorii, z której regularnie odpytuje. Ponadto, kładzie nacisk na to, by kursanta przede wszystkim nauczyć jeździć, a nie "tylko" zdać egzamin. Gwarantem zdanego egzaminu ma być właśnie odpowiednie przygotowanie do poruszania się po drodze i nauka przepisów. Dodatkowo zajęcia ubarwiało poczucie humoru pana Andrzeja, które bardzo lubiłam :) Pan Andrzej Szewcow to także wyjątkowo doświadczony instruktor. Ma bardzo dobre pedagogiczne podejście do kursanta. Tłumaczy wszystko w spokojny i dokładny sposób. Dzięki jego podpowiedziom i uwagom można nauczyć się bezbłędnie parkować i wykonywać wszystkie pozostałe manewry - powtarzaliśmy je raz za razem. Jeździliśmy po trasach egzaminacyjnych, w trakcie których pan Andrzej zwracał uwagę na wszystkie "niebezpieczeństwa" na drodze - uwagi okazały się wyjątkowo pomocne także na samym egzaminie. Oprócz tego jest bardzo miłym i kulturalnym człowiekiem. Reasumując - gorąco polecam szkołę i instruktorów - Pana Andrzeja Dobiesza i Pana Andrzeja Szewcowa!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2018)
Dobry ośrodek kształcenia. Miałem bardzo sensowne szkolenie teoretyczne i wspaniałe jazdy. Dziękuję.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2018)
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2018)
Pozdrawiam Pana Andrzeja, najlepszego instruktora pod słońcem. Polecam szkołę w 100%.
6
Colina. Szkoła nauki jazdy

(553 opinie w tym 424 zaufane )

ul.Radarowa 32 (przy WORD OKĘCIE)
02-137 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2018)
Bardzo polecam szkołę! Nie tylko zdałam egzamin, ale przede wszystkim nauczyłam się bezpiecznie poruszać po mieście. Bardzo polecam jazdy z p. Tadeuszem, który posiada ogromną wiedzę i cierpliwość - całość daje bardzo profesjonalny obraz :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2017)
Polecam szkole Colina, najbardziej pana Artura, nie da się po jeździe z nim nie zdać łuku, i pana Adriana, najlepszy do jazdy po mieście. Zawsze zauważy błąd
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2017)
Szkołę polecam z całego serca, a szczególnie jazdy z p. Tadeuszem :) Instruktor miły, stonowany, posiadający dużą wiedzę, ale i wymagający, co bardzo u nauczycieli cenię. Pojazd instruktora - oceniam bardzo dobrze, auto zadbane, nic nie stuka, nie puka, w środku czyste i pachnące :) W czasie kursu dostałam konkretne wskazówki dotyczące zasad ruchu drogowego i technik jazdy, dzięki którym zdałam egzaminy wewnętrzne w OSK oraz zewnętrzne w WORD za pierwszym razem, i które z powodzeniem stosuję jeżdżąc (sporo) większym autem, niż kursowe. Cenę oraz czas trwania kursu oceniam dobrze (w moim przypadku teorię + jazdy miałam od września do listopada / Egzamin w WORD Radarowa - 5 grudnia 2017). Jeszcze raz polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2017)
Polecam Ośrodek Colina, fantastyczna szkoła, nauka odbyła się bez żadnych problemów.Profesjonalne podejście instruktorów, dobre porady i bezstresowa nauka, wszystko bardzo dobrze zorganizowane, z instruktorów szczególnie polecam pana Janusza!!!! wspaniały człowiek który krok po kroku tłumaczy przebieg nauki. Bardzo dziękuję za jazdy oraz szkolenia :-)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2017)
Serdecznie polecam tę szkołę, a przede wszystkim jazdy z Panem Januszem! Profesjonalna, bardzo miła atmosfera i brak jakichkolwiek problemów z organizacją jazd dzięki elastycznym godzinom pracy instruktorów. Colina to gwarancja dobrego przygotowania do egzaminu :)
7
Auto Szkoła -Smile-

(496 opinii w tym 409 zaufanych )

ul Podczaszyńskiego 4(Metro Słodowiec)
01-862 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2018)
Mega kursanci, super atmosfera , Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2018)
Bardzo fajna szkoła w dobrej lokalizacji, instruktorzy o różnych charakterach, więc łatwo znaleźć kogoś odpowiedniego dla siebie. Duża liczba kursantów utrudnia umawianie się na jazdy, ale polecam ze względu na podejście do klienta.
dobry
(ocena z dnia 04.06.2018)
Szkoła super! Bardzo dobrzy instruktorowie, niestety ciężko się czasem umówić na jazdy, ale polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2018)
Indywidualne podejscie do kursanta, ogromna cierlpiwość, wszystko jest tłumaczone w bardzo jasny sposób i oczywiscie bardzo wesoła astmosfera. Nie mogłam wybrać lepiej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2018)
Profesjonalna szkoła jazdy. Bardzo dobre podejście do Kursanta i do nauczania. Instruktorzy są nastawieni na to aby nauczyć jeździć po drogach nie ma pamięć, ale umiejętnie odczytując znaki i przestrzegając przepisy ruchu drogowego. Poza tym Instruktorzy są cierpliwi i tłumaczą do skutku. Jak czegoś nie potrafisz to starają się to przekazać do skutku aż mają pewność że zrozumiesz. W szczególności polecam Pana Darka. Jest świetnym Instruktorem i ma indywidualne podejście do każdego kursanta. Jak czegoś nie umiałam to tłumaczył mi to cierpliwie aż do skutku :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
8
EXPERT Szkoła Jazdy

(622 opinie w tym 384 zaufane )

Świętokrzyska 18 lokal 132
00-052 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2018)
Szkołe znalazłam w internecie, czytając opinie o niej postawnowiłam wykupić w niej jazdy doszkalające. Trafiłam na bardzo dobrego instruktora p.Michała, Mającego bardzo dobre podejście do kursanta, wykazującego się dużą cierpliwością i pozytywnym nastawieniem. . Zdałam za drugim razem, już polecam znajomym instruktora jak i szkołe!!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2018)
Szkołę wybrałam na podstawie opini w internecie oraz dogodnych terminów zajęć teoretycznych. Nie zawiodłam się ! Teoria była przeprowadzona bardzo ciekawie oraz z lekkim humorem :) Biuro działa bardzo profesjonalnie, zawsze uzyskiwałam potrzebne informacje w sposób wyczerpujący. Co do jazd to miałam przyjemność jeździć z Panią Magdą, którą serdecznie polecam. Bardzo duży zapas cierpliwości, wyrozumiałości, profesjonalizmu i humoru :) Dodatkowy plus za bardzo dobrą dyspozycyjność. Jazdy na początku na pewno stresujące, ale stres równie szybko zniknął jak i się pojawił. Egzaminy państwowe zdałam za pierwszym razem, za co dziękuję Pani Magdo i pozdrawiam ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2018)
Pełen profesjonalizm, bardzo dobra organizacja i przekaz informacji. Pan Marek i Pani Ula - super instruktorzy (z innymi nie miałam okazji jeździć). Atmosfera sprzyjająca nauce jazdy :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2018)
Bardzo profesjonalnie, tempo szkolenia dostosowane do robionych postępów, miła atmosfera i dogodne godziny jazd. Po 30h jazd jestem bardzo dobrze przygotowany do egzaminu. Polecam każdemu zwłaszcza instruktora Marka KS.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2018)
Pełny profesjonalizm instruktorzy zaangażowany w swoją pracę specjalne podziękowania dla p.Marka instruktor z powołaniem
9
MILA

(341 opinii w tym 328 zaufanych )

Lechicka 14 ( przy WORD Radarowa )
02-156 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2018)
Instruktorzy podchodzą do ciebie indywidualnie, profesjonalnie ale przy tym są bardzo sympatyczni i mili. Wykłady są bardzo interesujące. Szkoła posiada samochody w bardzo dobrym stanie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
Najlepsza szkoła, wspaniali instruktorzy, którzy uczą nie tylko do zdania egzaminu, przyjazna atmosfera, która sprawiała, że jazdy zawsze poprawiały mi humor. Serdecznie polecam!!:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
Mili, rzeczowi, konkretni i profesjonalni instryktorzy. Przykładają się do nauki, nie "odbębniają" lekcji. Jazda odbywa się po trasach egzaminowych, ze zwracaniem uwagi na problematyczne punkty na trasach. Zadbane, sprawne samochody. Ceny niewygórowane. Zdałam egzamin i polecam szkołę jazdy Mila :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2018)
Świetna cena, miła atmosfera podczas wykładów i jazd, mili i wyrozumiali instruktorzy potrafiący w sposób interesujący przekazywać wiedzę, dodatkowo ciekawie prowadzone zajęcia np. z zakresu 1. pomocy. Polecam gorąco.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2018)
Polecam szkołę jazdy MILA. Bardzo wyrozumiali i profesjonalni instruktorzy.
10
GAZeLka

(317 opinii w tym 266 zaufanych )

Stefana Batorego 35 - Metro Pole Mokotowskie
02-591 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2018)
Wspaniała atmosfera i instruktorzy
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2018)
Umówiłem się bez żadnego problemu z jednodniowym wyprzedzeniem na jazdy doszkalające z panem Radkiem, instruktor miły, spokojny i z poczuciem humoru, zdecydowanie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2018)
Mili i wyrozumiali instruktorzy. Bardzo przyjemna atmosfera. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2018)
Instruktorzy są naprawdę rzetelni i uprzejmi. Dzięki ich staraniom udało się się rozpoznać i wyeliminować moje największe problemy z prowadzeniem auta. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2018)
Jeździłam z p. Martą i p.Adamem na zmianę. Bardzo polecam. Jazdy doszkalające z p. Radkiem - super. Zdałam za pierwszym razem. Szkoda, że można zaczynać i kończyć jazdy tylko na placu Gazelki
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem