5 986

Ośrodków

140 328

Opinii

95 617

Zaufanych Opinii

4 257

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Warszawa
  • Kurs kat. B
-100PLN
1750 1650PLN

Ranking Szkół (221)

1
Auto Szkoła LAMBO

(1136 opinii w tym 1050 zaufanych )

Radarowa 28 (obok WORD Okęcie)
02-137 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2018)
Kursy teoretyczne są standardowo na podstawie prezentacji, ale wykładowca jest bardzo doświadczonym człowiekiem i bardzo ciekawie, na bazie dygresji i rozszerzania treści slajdów przekazuje wiedzę w praktyczny i życiowy sposób. Jazdy odbywają się w profesjonalnej atmosferze z doskonałymi instruktorami, którzy dbają o dobre nawyki, jednocześnie pozwalając na naukę przez eksperymentowanie (w bezpiecznych granicach). Jazdy składają się (w moim doświadczeniu) z maksymalnie długiego czasu na drodze, jak już opanuje się plac manewrowy. Manewry też są rzeczowo wykładane przed próbą w praktyce. Pojazdy są utrzymywane w dobrym stanie (i plusik za oryginalny wygląd), i choć są anemiczne (wina Hyundaia, nie szkoły) przyjemnie się nimi jeździ. Podsumowując, na prawdę nie jestem w stanie nic zarzucić, ocena jest w pełni zasłużona.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2018)
Bardzo polecam tę szkołę. Przyjazna atmosfera, mili instruktorzy, profesjonalna obsługa.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Bardzo miła atmosfera i wspaniali instruktorzy. Polecam Pana Wojtka i Darka S ! Najlepsi i najlepiej wszystko tłumaczyli. Naprawdę warto zapisać się na kurs do tej szkoły. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2018)
Serdecznie polecam szkołę Lambo, ponieważ zapewnia bardzo miłą atmosferę i dobre przygotowanie do egzaminu. Najlepszy Pan od pierwszej pomocy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2018)
Mili Instruktorzy Dobra cena. Polecam!
2
ENIGMA

(1750 opinii w tym 992 zaufane )

PRAGA-Ul. Grochowska 194/196, ŚRÓDMIEŚCIE-Al..Solidarności 117 lok 311
04-357 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2018)
Świetna szkoła. Cierpliwi, przesympatyczni i wyrozumiali instruktorzy, szczególnie Andrzej i Dominik, wspaniała atmosfera i świetne podejście do kursantów!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2018)
Bardzo polecam tę szkołę. Zapisana byłam do Oddziału na Śródmieściu. Bez problemu udało się załatwić wszystkie formalności związane z kursem. Kontakt ze strony Pani Marii bardzo dobry. Największe podziękowania należą się mojemu instruktorowi - Staszkowi. Dzięki niemu udało mi się osiągnąć coś, czego bardzo się bałam i długo nie wierzyłam, że mi się to uda. Pan Staszek jest spokojnym, cierpliwym ,wyrozumiałym, kompetentnym i profesjonalnym instruktorem, a przy okazji ma duże poczucie humoru :)Polecam Pana Staszka tym wszystkim, którzy w fajnej i miłej atmosferze chcą nauczyć się prowadzić samochód. Wielkie dzięki za te wszystkie wspólnie przejechane kilometry!Szczerze wszystkim polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
Zaczynając od początku gdy szedłem do szkółki nie wiedziałem nic, nie wiedziałem od czego zacząć co robić. Na szczęście w tej szkole w biurze siedzi chyba najsympatyczniejsza kobieta jaką poznałem. Wszystko wiedziała,wszystko doradziła. Zauważyłem że ma bardzo dobrą pamięć do ludzi co jest wielkim plusem bo przyszedłem drugim razem i od razu wiedziała kim jestem mimo że nie wiedziała że przyjdę. Jest naprawdę bardzo kochana i wszystko robiła z uśmiechem na twarzy także nie było szansy że z biura wyjdzie się smutny ???? A co do samych jazd? Dostałem pana Pawła.N z polecenia od koleżanki. Jestem jej za to naprawdę bardzo wdzięczny. Czarny Hundai, czyściutki, zadbany. Z Panem Pawłem jeździło mi się bardzo przyjemnie. Można było normalnie porozmawiać i się pośmiać. Z nim w samochodzie czułem się bardzo swobodnie i pewnie co dawało bardzo pozytywne skutki. Jak był jakiś błąd od razu go wyjaśniał i od razu szukaliśmy miejsca do powtórki. Pokazał mi wszystkie miejsca na których będę na egzaminie i na których muszę uważać i pamiętać jak się zachować. Wszystkie jego rady zakodowałem sobie w głowie co dało jeden wielki pozytywny skutek ???? Zdanie egzaminu za pierwszym razem. Naprawdę polecam każdemu tą szkółkę a jak będzie możliwość to i tego instruktora❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Bardzo polecam. Kurs odbyłam w siedzibie, a potem z racji długiej przerwy wzięłam jeszcze 5 jazd doszkalających, żeby poczuć się pewnie na drodze w trudniejszych warunkach pogodowych. Mój instruktor, pan Radek, to wyjątkowo ciepła, bezpośrednia osoba, w dodatku pełna spokoju, wyrozumiałości i niezastąpionego poczucia humoru. Jeździ się z nim bardzo przyjemnie, można męczyć pytaniami i historiami, słuchać radia, więc zupełnie bezstresowo. Jeśli czegoś nie rozumiemy, albo nie umiemy, to będziemy powtarzać aż zrozumiemy. W nauce jazdy takie podejście jest znakomite i jesteśmy w stanie elegancko ogarnąć wszystkie zadania egzaminacyjne oraz kulturę poruszania się po drodze. Egzamin zdałam bez problemów za pierwszym razem. Polecam serdecznie i pozdrawiam pana Radka! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2018)
Bardzo polecam tą szkołę. Po 30 tu godzinach jazdy w innej szkole nie umiałam nic. Zapisałam się na jazdy doszkalające na Powstańców Śląskich do instruktora Pana Adriana. Jestem mu bardzo wdzięczna za to że mnie nauczył jeździć. Jest bardzo cierpliwy i spokojny, wszystkie błędy tłumaczy,profesjonalne podejście. Instruktor z powołania. Dziękuję p Adrianie.
3
Moto Start

(876 opinii w tym 865 zaufanych )

Mokotów - Racławicka 30 (metro), Ursynów - al. KEN 61 (m. Imielin), Ochota - ul. Grójecka 78 , , , Bielany/Żoliborz - plac Wilsona 16
. Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Przyjemnie
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Zapisując się na kurs nie do końca wierzyłam w swoje możliwości, jednak nie okazało się to takie trudne. Pan Wojtek odpowiednio motywował i wykazał się ogromną cierpliwością. Wykłady zostały przeprowadzone w miłej atmosferze, czas bardzo szybko leciał. Polecam każdemu!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2018)
Bardzo przyjazne podeście do kursantów i pełen profesjonalizm. Pani obsługująca biuro zawsze bardzo uprzejma i pomocna. Niesamowity wykładowca teorii - styl Makłowicza - widać, że facet z powołaniem. Świetny kontakt z instruktorem, fachowe podejście, a jednocześnie luz ;) Polecam ten ośrodek wszystkim chętnym na jazdy doszkalające i kursy prawa jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2018)
Bardzo polecam szkołę! profesjonalizm, świetna atmosfera na zajęciach i rzetelna wiedza. Instruktor Robert na medal, bardzo sympatyczny, cierpliwy i świetnie tłumaczy. Dzięki niemu nie boję się jeździć po Warszawie. Egzaminy wewnętrzne już za mną, teraz tylko egzamin państwowy :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2018)
Sprawnie i merytorycznie przeprowadzony kurs teoretyczny, przemiła atmosfera na jazdach. Pan Grzegorz to wspaniała, ciepła osoba, z ogromną wiedzą i cierpliwością. Skoro nauczył jeździć mnie, to nauczy każdego:) Polecam Moto Start nie tylko ze względu na dogodną lokalizację, ale przede wszystkim ze względu na świetne podejście do kursanta na każdym etapie kursu.
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców MODEL

(918 opinii w tym 864 zaufane )

UL. MEHOFFERA 26 LOK 10
03-13 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły jazdy. Bardzo pomocna obsługa, teoria wykładana na wysokim poziomie - wiele zapamiętałam z samych wykładów, a instruktorzy super :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Szkoła dobrze przygotowuje zarówno do egzaminu z teorii jak i praktyki.Instruktor bardzo pozytywny. Jazda w przyjemnej atmosferze bez spin.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
dobrze
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Jestem zadowolona ze szkoły. Wykłady i praktyka bardzo przyjemne. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Bardzo polecam szkołę jazdy Model, zajęcia teoretyczne były przeprowadzone profesjonalnie i ciekawie, to samo tyczy się jazd. Instruktorka, z którą jeździłam, nie tylko świetnie przygotowała mnie do egzaminu praktycznego, ale i zmotywowała do nauki do egzaminu teoretycznego. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze i nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Polecam!
5
OES - Nauka jazdy

(591 opinii w tym 518 zaufanych )

PRAGA ul. Targowa 66 lokal 30 (Metro Dw. Wileński), MOKOTÓW Aleja Wilanowska 208/29 (Metro Wilanowska)
03-734 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
Jestem bardzo zadowolona że szkoły jazdy OES. Na zajęcia przychodziłam uśmiechnięta i tylko czekałam na kolejne jazdy. Instruktor Tomek podchodzi do kursu zarówno bardzo profesjonalnie, jak i sympatycznie. Podobało mi się że nie dyktował mi suchych poleceń, tylko wymagał myslenia. Kazal sie zastanowić i zrobić coś samej, np zmienić przebitą oponę. Obchodził się do mnie z dużym szacunkiem ale i z poczuciem humoru. Atmosfera dość luźna, ale owocna w dobre wyniki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2018)
Polecam z całego serca. Kurs należy do jednych z najtańszych w Warszawie a jakoś przewyższa większość szkół. Wykłady teoretyczne prowadzone w bardzo przejrzysty i sprawny sposób. Jazdy po mieście były bardzo przyjemne, polecam Pana instruktora Zdzisława - pełen profesjonalizm. Wielokrotnie przejeżdżaliśmy trasami egzaminacyjnymi, więc nic nikogo nie powinno zaskoczyć. Instruktor był bardzo szczery, uprzejmy, sygnalizował gdzie popełniło się błąd i tłumaczył wszystko bardzo cierpliwie. Wiem co mówię, zdałem zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2018)
Zdecydowanie polecam wszystkim! Odbyłam 10 godzin doszkalających umiejętności jazdy po Warszawie. Podejście instruktora - pana Tomka bardzo pozytywne, cierpliwe i podbudowujace, ułatwiające odstresowanie się, wysoka kultura osobista, uczciwośc. Trasa wg moich potrzeb i oczekiwań, bezproblemowe przełożenie ustalonego wcześniej terminu. A jak się Panu zdarzył spowodowany korkami kwadrans spóźnienia, od razu pytał którego dnia to chcę nadrobic. I oczywiście cena jest także zdecydowanym atutem! Dzięki za współpracę!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2018)
Dobrze prowadzone wyklady. Swietny instruktor bardzo dobrze mnie przygotował polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2018)
Zajęcia teoretyczne prowadzone w oryginalny sposób, zachęcający do nauki. Same jazdy przebiegły w miłej atmosferze.
6
Colina. Szkoła nauki jazdy

(555 opinii w tym 426 zaufanych )

ul.Radarowa 32 (przy WORD OKĘCIE)
02-137 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2018)
Super podejście do kursanta, cenne wskazówki, które warte są do zapamiętania. Polecam jazdy u pana Adriana i Edzia :-) Wskazówka na egzamin: myśleć myśleć myśleć ;-) Przez mój błąd zdałem za 2 razem, WORD Warszawa Radarowa
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2018)
Pan Edward M. - najlepszy instruktor, wspaniały nauczyciel. Uczy myśleć podczas jazdy, a nie jazdy "na słupki i lusterka". Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2018)
Bardzo polecam szkołę! Nie tylko zdałam egzamin, ale przede wszystkim nauczyłam się bezpiecznie poruszać po mieście. Bardzo polecam jazdy z p. Tadeuszem, który posiada ogromną wiedzę i cierpliwość - całość daje bardzo profesjonalny obraz :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2017)
Polecam szkole Colina, najbardziej pana Artura, nie da się po jeździe z nim nie zdać łuku, i pana Adriana, najlepszy do jazdy po mieście. Zawsze zauważy błąd
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2017)
Szkołę polecam z całego serca, a szczególnie jazdy z p. Tadeuszem :) Instruktor miły, stonowany, posiadający dużą wiedzę, ale i wymagający, co bardzo u nauczycieli cenię. Pojazd instruktora - oceniam bardzo dobrze, auto zadbane, nic nie stuka, nie puka, w środku czyste i pachnące :) W czasie kursu dostałam konkretne wskazówki dotyczące zasad ruchu drogowego i technik jazdy, dzięki którym zdałam egzaminy wewnętrzne w OSK oraz zewnętrzne w WORD za pierwszym razem, i które z powodzeniem stosuję jeżdżąc (sporo) większym autem, niż kursowe. Cenę oraz czas trwania kursu oceniam dobrze (w moim przypadku teorię + jazdy miałam od września do listopada / Egzamin w WORD Radarowa - 5 grudnia 2017). Jeszcze raz polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Auto Szkoła -Smile-

(512 opinii w tym 425 zaufanych )

ul Podczaszyńskiego 4(Metro Słodowiec)
01-862 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2018)
Szkoła "Smile" jest naprawdę świetna! Szczególnie polecam ją osobom, które chcą na luzie podejść do egzaminu i nauczyć się jeździć samochodem bez dodatkowego stresu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2018)
Zdane za pierwszym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2018)
Bardzo polecam jazdy z Martą Mielczarek ze Smile'a. Ma super podejście do kursanta, zdolności i umiejętności do nauczania jazdy, odpowiednio tłumaczy, jak wykonywać dane manewry, jak zachować się na drodze. Jest przy tym bardzo miła, stwarza przyjazną atmosferę, wie, co jest wymagane na egzaminie państwowym, jakie trasy mogą się pojawić i stara się odpowiednio przygotować kursanta. Dzięki Marcie oswoiłam się z jazdą i przestałam się tak bać prowadzić pojazd, jak było to wcześniej. Marta jest również spokojna, cierpliwa, nie krzyczy... co nie znaczy, że nie wymaga. Przykładowo, w innej szkole jazdy nerwowy instruktor uczył mnie, jak jeździć pod wzniesienie z użyciem hamulca ręcznego. Gdy się to nie udawało, krzyczał, co nie pomogło mi w nauce tej czynności. Nie nauczyłam się tego wtedy. Dopiero, gdy Marta na spokojnie wytłumaczyła te kwestię, szybko załapałam i potem robiłam to bez problemów (również na egzaminie). Dzięki przygotowaniu przez Martę zdałam za pierwszym razem. Jeszcze raz polecam. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2018)
Z przyjemnością mogę powiedzieć że polecam auto szkołę Smile. Miła atmosfera instruktorzy uczą w sposób indywidualny dostosowany do kursanta ja jeździłam z Grzegorzem, jazdy z nim to czysta przyjemność i zero stresu nie uczy tak aby zdać egzamin ale żeby umieć jeździć później samemu. Pozdrawiam i bardzo polecam tę szkołę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2018)
mila atmosfera i ogolnie dobre podejscie do kursanta
8
EXPERT Szkoła Jazdy

(649 opinii w tym 398 zaufanych )

Świętokrzyska 18 lokal 132
00-052 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2018)
Szkoła godna polecenia. Część teoretyczna zorganizowana wzorowo. Instruktor Grzegorz bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu na kategorię A2.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2018)
Polecam szkołę, ja i siostra zdawałyśmy na kat A u instruktora Grzegorza Nisio w luźnej, przyjemnej i wesołej atmosferze oraz jestem bardzo wdzięczna jemu za olbrzymie pokłady cierpliwości w przełamywaniu moich strachów do okiełznania motocykla :-) razem z siostrą zdałyśmy jednocześnie, za pierwszym razem siostra,ja dzień po niej :) Bardzo przydatne były jego uwagi na temat techniki jazdy i potrafił wielokrotnie mi tłumaczyć cierpliwie jak powinno się wykonywać dany manewr i nie tracił nadziei gdy ja już byłam u kresy sił, potrafił zaangażować nawet najbardziej opornego kierowcy;) ze szczerego serca polecam, naprawdę będzie sie przygotowanym do zdania egzaminu praktycznego szybko i bezstresowo !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2018)
Bardzo profesjonalna szkoła. Świetna organizacja, cały proces zapisu przebiegł bardzo sprawnie. Panie z obsługi przesympatyczne, szkolenie z pierwszej pomocy mega ciekawe i dające dużą wiedzę. Motocykle w świetnym stanie (takie jak na egzaminie), a mój instruktor Grzegorz to świetny nauczyciel, który w przyjemnej atmosferze przekazywał swoją wiedzę i sprawił, że zdałam kategorię A za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2018)
Egzamin zdany bez problemu.Polecam . Naprawdę warto.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2018)
Do szkoły trafiłem z polecenia i nie żałuje. Jazdy miałem z Michałem ! Michał wielkie dzięki, udało się za pierwszym razem. POLECAM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
MILA

(373 opinie w tym 360 zaufanych )

Lechicka 14 ( przy WORD Radarowa )
02-156 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2018)
Bardzo dobra szkoła, świetni, uśmiechnięci instruktorzy dzięki którym jazdy stają się jeszcze przyjemniejsze i bezstresowe. Dużym plusem jest lokalizacja pod względem poznania dróg egzaminacyjnych jak i samego dojazdu do szkoły :) Nie ma żadnego problemu z dobraniem terminów. Mile polecił mi znajomy, teraz ja polecam dalej! naprawdę warto:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2018)
Bardzo pozytywne odczucia, instruktorzy wytrwali, cierpliwi i przede wszystkim pozytywni, co sprawia, że jazdy odbywają się w przyjemnej atmosferze, bez stresu. Zajęcia praktyczne nie zawsze są z tym samym instruktorem, dzięki czemu można uczuć się od kilku osób, które zwracają większą uwagę na inne rzeczy. Innej szkoły jazdy bym nie wybrała!
dobry
(ocena z dnia 29.09.2018)
Ogólne pozytywne wrażenie, przeważająca część instruktorów z dużym doświadczeniem. Powinni popracować nad atmosferą podczas jazd.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2018)
Super szkoła jazdy, którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Duża liczba instruktorów, z których każdy zwraca większą uwagę na różne aspekty jazdy, dzięki czemu od każdego z nich można się wiele nauczyć. Atmosfera zarówno w szkółce jak i na jazdach fajna, luźna i przyjazna. Szkoła została mi polecona, a ja polecam dalej! Lepszej szkółki nie znajdziecie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2018)
Super szkoła, jestem bardzo zadowolona z kompetentnych instruktorów, z bardzo fajnego podejścia do nauki, które przyda się przede wszystkim w życiu, a nie tylko dla egzaminu. Zadowolona również, z miłej atmosfery, elastycznie dopasowanych godzin jazdy, oraz atrakcyjnej ceny.
10
GAZeLka

(324 opinie w tym 269 zaufanych )

Stefana Batorego 35 - Metro Pole Mokotowskie
02-591 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.08.2018)
Znakomita Szkoła Jazdy GAZeLka. Profesjonalna kadra - wspaniały instruktor Dariusz - zawsze spokojnie wszystko wytłumaczy, przemiła Pani Martynka - b. ważne wsparcie mentalne, plac manewrowy jest duży i w b. dobrym stanie. Serdecznie Was polecam wszystkim potrzebującym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.08.2018)
Bardzo profesjonalna Szkoła Jazdy GAZelka. Przemiła i wzorowa kadra, szczególnie instruktor Darek i wspierająca duchowo Martyna.Dziękuję Wam za zaangażowanie i wzmacnianie w kursantach poczucia wiary we własne siły. Z Wami wszystko jest możliwe, nawet w wieku 50+ dzięku Wam można zdać za I-szym razem. Pozdrawiam serdecznie. Ewa Kocielnik
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2018)
Zdecydowanie polecam: wysoki poziom nauczania, szybkie terminy jazd, indywidualne podejście do kursanta i do tego mega sympatyczna atmosfera. 
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Très bonne auto-école. Équipe sérieuse à l'écoute des élèves, très bon enseignement de la conduite. Pour tout ceux qui hésitent encore lancer vous, vous n'allez pas le regretter. Encore merci a tous et pour tout et ne changez surtout pas vous êtes les Best! Agnès
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy i wspaniali instruktorzy! Mają wielką cierpliwość i są zaangażowani w samą naukę, jak i zdanie egzaminu. Miałam przyjemność uczyć się od Marty, Adama i Wojtka i wiem, że moje prawo jazdy to wynik naszej wspólnej pracy :) Instruktorzy są profesjonalistami z ogromną wiedzą i prawdziwym zaangażowaniem w prowadzone jazdy, przemili, cierpliwi i naprawdę pomocni. Z wytrwałością korygują błędy i zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale – to pokazuje doskonale podejście, aby wyszkolić dobrych i samodzielnych kierowców. Podczas jazd panuje świetna atmosfera! :) Dzięki nim ten kurs i sam egzamin to było doskonałe doświadczenie! Serdecznie polecam każdemu Gazelkę i tych instruktorów :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem