Prawo jazdy Warszawa

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 3000zł

Auto Szkoła LAMBO

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Warszawie(212)

Więcej filtrów kursów
2496 Zaufanych Opinii (3425 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2023)
Hej, super organizacja i podejscie do kursantów. Duzo wyrozumiałosc i zawsze znajduja rozwiazanie najlepsze dla klienta. Szczegolnie polecam instruktora Pawła, mega podejscie, cierpliwość i sposób tlumaczenia, zawsze odpisze na pytania poza jazdami i pomoze. Mega polecam :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2023)
Serdecznie polecam szkole jazdy Enigma na Grochowskiej. Szczególnie instruktora Pana Rafała. Profesjonalizm na najwyzszym poziomie, świetna atmosfera i zawsze można się dogadać apropo terminów. Pan Rafał świetnie uczy zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Jeśli chodzi o najtrudniejsze trasy są powtarzane kilkukrotnie jeżdżąc na wszystkie możliwe warianty przez co nie ma problemu później z nimi na egzaminie. Jeśli chodzi o atmosferę zawsze jest pozytywna, można porozmawiać i pośmiać się na wiele tematów przez co jazdy są przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Jeszcze raz polecam szkołę i instruktora Rafała
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2023)
Z czystym sumieniem polecam Enigmę na Pradze. Kurs teoretyczny bardzo dobrze i ciekawie poprowadzony. Jazdy miałam z instruktorem Rafałem. Nauczył mnie wszystkiego od podstaw, nigdy nie miałam styczności z samochodem a teraz już zdane prawko. Rafałowi gratuluję cierpliwości i dziękuję za miłą atmosferę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2023)
Polecam serdecznie szkołę jazdy ENIGMA! Przygotowanie merytoryczne, kontakt ze szkołą bez zarzutów. Instruktor (Dominik) cierpliwy, na spokojnie wytłumaczy, ma dobre podejście do kursanta. Egzamin teoretyczny zdany za 1 razem praktyczny za 3
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2023)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Enigma na Pradze Południe. Wiedza zarówno podczas wykładów jak i samych jazd była przekazywana w jasny sposób. Jazdy miałem z Panem Radkiem. Jest cierpliwy, spokojny, a nauka odbywała się w dobrej atmosferze. Jeśli ktoś szuka dobrej szkoły jazdy, proponuje, aby rozważył Enigmę na Grochowie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
ENIGMA

ul. Grochowska 194/196 (Praga)al. Solidarności 117 lok. 311 (Śródmieście), ul. Powstańców Śląskich 61 (Bemowo), 04-357 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-03-31

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1578 Zaufanych Opinii (1684 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2023)
Bardzo polecam. Miła atmosfera, duża elastyczność wyboru terminów jazd i wykładów. Przydatne na przyszłość rady instruktorów i świetny wykład z pierwszej pomocy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2023)
Szczerze polecam ! Profesjonalna, miła atmosfera. Kursy teoretyczne przygotowane w ciekawy sposób. Instruktorzy pomocni, dobrze przygotowujący do egzaminu oraz dający cenne, praktyczne wskazówki.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2023)
Z czystym sumieniem polecam tę szkołę! Bardzo mili instruktorzy, dbający przede wszystkim o komfort kursanta. Możliwość wyboru instruktora i elastyczny dobór godzin niekolidujący z np. szkołą bądź pracą.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2023)
Bardzo dobra atmosfera, profesjonalizm a co najważniejsze elastyczny grafik, wiec szybko można zrobić kurs. Zdecydowanie polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2023)
Bardzo dobra szkoła. Przyszłam tu z polecenia koleżanki. Byłam kompletnie zielona. A wiec uzyskałam tutaj wiedze ogólnie wszystkiego. Teoretyczna wiedza bardzo mi pomogła. Pan Krzysztof na wykładach wszystko tłumaczył. Pani KINGA, z którą zaczynałam jazdy, chyba wierzyła we mnie bardziej,niż ja sama. A Pan WOJTEK pomógł mi ogarnąć plac manewrowy, który na początku wydawał się bardzo trudny. Jestem wdzięczna tym instruktorom, byli wyrozumiali i cierpliwi. TAKŻE POLECAM. WSZYSCY SĄ POMOCNI I WSPIERAJĄ MŁODYCH KIEROWCÓW.
2
Auto Szkoła LAMBO

ul. Radarowa 28 (przy WORD Radarowa) OKĘCIE, OCHOTA, MOKOTÓW 02-137 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1554 Zaufane Opinie (1888 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2023)
BARDZO DOBRZE I DOKŁADNIE TŁUMACZYŁ I DZIEKI TEMU SZYBKO SIE NAUCZYŁEM POPRAWNEJ JAZDY
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2023)
Bardzo dobry ośrodek
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2023)
Na teorii zostały przedstawione mi wszystkie zagadnienia, uzyskałam również odpowiedź na każde zadane przeze mnie pytanie, instruktor na zajęciach praktycznych nauczył mnie wszystkiego, co potrzebne będzie mi zarówno na codzień jak i na egzaminie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2023)
BARDZO MIŁA ATMOSFERA.Kurs przebiegł w miłej atmosferze
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2023)
Zdecydowanie polecam! Bardzo dobry instruktor, świetnie przedstawiona teoria.
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców MODEL

ul. Mehoffera 26 lok. 25 (Tarchomin), ul. Bazyliańska 20 (Bródno), ul. Wólczyńska 57 (Bielany)ul. Bazyliańska 20 (Bródno), ul. Wólczyńska 57 (Bielany), 03-13 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1488 Zaufanych Opinii (1511 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2023)
Super szkoła jazdy, jeśli miałabym wybrać drugi raz, to na pewno padłoby na nią. Wykwalifikowana kadra, Darek Nowak, bardzo kompetentny instruktor z podejściem holistycznym do kursanta. Polecam z całego serca.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2023)
Gorąco polecam. Pierwszorzędne przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego. Gorąco polecam Pana Grzegorza jako instruktora, wspaniały człowiek z olbrzymią wiedzą i umiejętnościami.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2023)
Jestem bardzo zadowolona z kursu prawa jazdy w szkole MotoStart. Instruktor Pan Stanislaw jest bardzo doswiadczona osoba, pozytywna i ma ogromna wiedze:))) Bardzo ciesze sie, ze trafilam do takiego instruktora, ktory inspiruje, pomaga i super tlumaczy podstawy prawa jazdy:))) Polecam dla wszystkich, kto chce nauczyc sie jezdzic.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2022)
Bardzo polecam Moto Start. Kursant na każdym etapie otrzymuje 100% konkretów, jest wsparcie i rzetelna wiedza. Panie na infolinii życzliwe i pomocne, teoria przekazana w przystępnej formie i angażująca kursantów, przemila pani przeprowadzająca egzamin wewnętrzny i instruktorzy - profesjonaliści. Ja miałam przyjemność jeździć z Panem Marcinem i Panem Mateuszem. Wymagają od kursanta myślenia i odpowiedzialności, do skutku ćwiczą trudne manewry i cierpliwie tłumaczą zawiłości drogowe. No i są skuteczni, czego efektem jest zdany egzamin. Do zobaczenia na drodze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2022)
jazdy oceniam na mocną 5!!! instruktor był bardzo zaangażowany aby jak najlepiej nauczy mnie jeździc. mocno polecam !!!
4
Moto Start

ul. Racławicka 30 (Mokotów)pl. Wilsona 16 (Bielany/ Żoliborz), al. KEN 61 (Ursynów), ul. Grójecka 78 (Ochota), ul. Królowej Marysieńki 21 (Wilanów), pl. Politechniki 1 (Centrum), Odyńca 59A / Metro Racławicka, 02-601 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A+B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
760 Zaufanych Opinii (872 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2023)
Świetna szkoła jazdy, polecam wszystkim z całego serca. Bardzo polecam jazdy z Panem Tomkiem w luźnej, bezstresowej atmosferze nauczyłam się pewnie jeździć. Przerobiliśmy wszystkie możliwe elementy oraz trasy egzaminacyjne. Jazdy wyjeździłam bardzo sprawnie ok. 6h tygodniowo. Przy pierwszym podjęciu do egzaminu praktycznego stres mnie tak zjadł, że zrobiłam taka gafę jakiej nigdy na jazdach nie zrobiłam i ona najlepiej mi szła - łuk. Po 2 dniach miałam kolejne podejście i zdałam cały egzamin bezbłędnie. Jestem bardzo zadowolona z kursu!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2023)
Zdecydowanie polecam, pan Zbigniew Dobiesz zrobił ze mnie kierowcę mimo mojego braku talentu. Kurs przyjemny, można pogadać z instruktorem na ciekawe tematy od muzyki do astronomii i co najważniejsze kurs przynosi efekty. Dojeżdżałem z Wawra 1,5h w jedną stronę ale i tak uważam że zdecydowanie było warto.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2023)
Świetna szkoła, szybkie załatwianie formalności, możliwość kursu teoretycznego online. Miałam zwykle 4 godziny jazd tygodniowo i w efekcie bardzo szybko skończyłam kurs. Bardzo serdecznie polecam Pana instruktora Andrzeja. Pan Andrzej świetnie wszystko tłumaczy, stwarza świetną, miłą atmosferę i jest bardzo wyrozumiały. Przerobiliśmy na kursie wszystkie niezbędne elementy i przejeździliśmy wszystkie trasy egzaminacyjne. Byłam świetnie przygotowana do egzaminu, za pierwszym razem nie zdałam tylko przez stres i nieuwagę pod sam koniec egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2023)
Polecam jazdy z Panem Zbigniewem, pełen profesjonalizm. Bardzo cierpliwy, wymagający, ale dzięki temu i jazdy i teoria opanowana. Jazdy przebiegają w bardzo miłej atmosferze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2023)
Super szkoła zdałem za pierwszym razem, instruktor Pan Andrzej bardzo dobrze mnie przygotował, gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
OES - Nauka jazdy

ul. Targowa 66 lok. 30 (Praga)al. Wilanowska 208/29 (Mokotów), 03-734 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A+B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
589 Zaufanych Opinii (708 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2023)
Moim instruktorem był Pan Sławek i zdałem za pierwszym razem. Wiele można o Panu powiedzieć, ale pewne jest to, że nauczy jeździć! Przygotowany byłem zarówno pod kątem merytorycznym jak i psychicznym więc zdanie egzaminu nie było trudne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2023)
Ja bardzo polecam wszystkim Smile szkoła jazdy. Trafiłem na instruktora Grzegorza i kurs odbył się w spokojnej atmosferze. Nauczycie się jeździć efektywnie i bezpiecznie. Grzegorz zrobi jak najwięcej, abyście za pierwszym razem zdali egzamin. Po pierwszych jazdach będziecie mieć pewność siebie że uzyskacie prawo jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2023)
To najlepsza szkoła jazdy w Warszawie, wiem z doświadczenia, bo kilka razy zmieniałam miejsce kursy, dopóki nie trafiłam na Smila. Instruktor Pan Grzegorz, z którym miałam okazje uczyć się jeździć to bardzo kompetentna osoba, która potrafi przekazać dużą wiedzę w bardzo przyjemny sposób. Nie mam żadnych zastrzeżeń i każda osoba, która chcę zdać prawko za pierwszy razem powinna się zdecydować na to miejsce Jestem pewna, że nie pożałuje!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2023)
Świetna szkoła!!! Instruktor Grzegorz Polakowski bardzo dobrze przygotował mnie na egzamin i dalszą jazdę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2023)
Najlepsza szkoła jazdy:) Przyjemna, luźna atmosfera z Panem Grzegorzem. Dzięki niemu nie stresowałam się aż tak swoim egzaminem, bo wiedziałam, że jestem idealnie przygotowana. Na samym egzaminie nic mnie nie zaskoczyło, bo wszystko wcześniej razem przerabialiśmy i omawialiśmy. Auto, na którym się uczyłam i zdawałam czyste, zadbane i wygodne. Pan Grzegorz jest cierpliwy, zabawny i nauka z nim jest bardzo przyjemna. Polecam tego instruktora, ma duże doświadczenie, super podejście i przede wszystkim przygotował mnie do egzaminu na 101%! Jak szkoła jazdy-to tylko SMILE:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Auto Szkoła -Smile-

ul. Podczaszyńskiego 4(Metro Słodowiec - metro stare Bielany) 01-862 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
564 Zaufane Opinie (602 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2023)
Świetna szkoła i świetni instruktorzy cierpliwi spokojni zawsze w dobrych humorach???? Nigdy wcześniej nie siedziałam za kółkiem a egzamin zdałam za 1 razem . Naprawdę gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2023)
Bardzo dobra szkoła polecam wszystkim. Niema chyba lepszej. Agnieszka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2023)
Bardzo polecam!!! Panowie instruktorzy rzetelnie przygotowują do egzaminu a przy tym są mili, wyrozumiali i bardzo cierpliwi. Przekazali dużo cennych wskazówek. Zdałam egzamin za pierwszym razem. Pozdrawiam serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2023)
Bardzo polecam !!! Instruktorzy świetnie przygotowują do egzaminu, są cierpliwi i cały kurs odbył się w miłej atmosferze. A egzamin zdany za pierwszym razem mówi sam za siebie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.12.2022)
Miła atmosfera, dobrzy instruktorzy, zdałem dzięki ich poradą za pierwszym razem !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
MILA

ul. Lechicka 14 (przy WORD Radarowa - Ochota)Patriotów 162, ( Wawer ), 02-156 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B72, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
538 Zaufanych Opinii (904 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2023)
Szkoła godna polecenia! Do egzaminu praktycznego przygotowywał mnie Pan Rafał - fachowa nauka w miłej atmosferze :) Kontakt z biurem również przyjemny, szybko i sprawnie udało mi się przejść cały proces zapisu i przygotowania do egzaminu. Bardzo dziękuje !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2023)
Jeździłem z dwoma instruktorami, Mikołajem Parandykiem i Sebastianem Werykiem. Obu polecam, przyjemnie się jeździło, a w trakcie 30 godzin trwania kursu można się dużo nauczyć i doszlifować umiejętności. W razie problemów bardzo pomocna jest też Pani Paulina z biura.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2023)
Potrzebowałam Podszkolić swoje driverowe umiejętności i myślę że świetnie trafiłam wybierając EXPERT Swietokrzyska. Bardzo dobry samochód z automatem, ciagle przekazujący wskazówki i swoją wiedzę Pan instruktor Rafał Pazik który za razem jest bardzo miłą i pozytywna osobą. truly recommend Expert Swietokrzyska;) good luck ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2023)
Bardzo polecam tą szkołę jazdy!! A najbardziej pana Leszka Rychla, który mnie przygotował perfekcyjnie do egzaminu. Moglam liczyć na pełne wsparcie i profesjonalizm, a na lekcjach panowała mila atmosfera. Super kontakt ze szkola, dobra organizacja.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2023)
Super szkoła, indywidualne podejście, mili i profesjonalni instruktorzy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
EXPERT Szkoła Jazdy

ul. Świętokrzyska 18 lok. 132 ul. Świętokrzyska 18 lok. 135, ul. Czumy 6a, al. KEN 36 lok. 101, 00-052 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
351 Zaufanych Opinii (479 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2023)
Polecam instruktora Darka Nowińskiego na Bemowie, bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu - jazda po mieście zdana za pierwszym razem. Darek jest punktualny, komunikatywny, wyluzowany i umie przekazywać wiedzę i wskazówki podczas całego kursu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.02.2023)
Po pierwszych dwóch niezdanych podejsciach do egzaminu praktycznego w 2007 roku kiedy miałem 20 lat na kilkanaście lat wyrobila się we mnie bariera psychiczna przed pochodzeniem do kolejnych terminów i odłożyłem plany zdania egzaminu. Dzięki profesjonalizmowi pana Radka Kotyńskiego, Macieja Paździora, Piotra Łopaty, Sławomira Rutkowskiego i Michała Rajchera zdobyłem pewność w prowadzeniu pojazdu. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy. Dziękuję szkole nauki jazdy Gazelka i wymienionym wyżej instruktorem za poświęcony czas, cierpliwość, cenne uwagi i wskazówki. Dzieki Wam Panowie zdałem egzamin w Warszawie. Obyło się bez wycieczki do Łomży:) Tomasz Maleszyk
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2023)
Serdecznie polecam Pan Michał Reicher, korzystałam z nauki jazd doszkalających. Dziękuję za cierpliwość, szacunek możliwość zadawania pytań, i dobrej miłej atmosfery. Prawo jazdy zdałam już dawno jednak bałam się poruszać po Warszawie autem, dzięki Panu Michałowi, dowiedziałam się więcej niż na swoim pierwszym kursie do prawa jazdy. Dziękuję! Najlepiej wykorzystany czas i zainwestowane pieniądze :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2023)
Wsparcie profesjonalistów p. Wojciecha i p Mariusza, Dzieki świetnym instruktorom uwierzyłam w siebie. Dziękuję za cierpliwość, wsparcie i wyrozumiałość. Egzamin zdany dzisiaj. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2023)
Serdecznie Polecam Agatę Bruździak najlepszy instruktor!
9
GAZeLka

Radarowa 26/ Batorego 39/ Wiertnicza 99/ Słomińskiego 6/ Odlewnicza 7/ Powstańców Śląskich 126ul. Wiertnicza 99 / Wilanów, ul. Stefana Batorego 39 / Mokotów, Powstańców Śląskich 126 / Bemowo, Radarowa 26 / Włochy, Odlewnicza 7 / Bródno, Słomińskiego 6 / Dworzec Gdański, 00-204 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
339 Zaufanych Opinii (424 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2023)
Super atmosfera, Właściciel pan Czarek bardzo profesjonalny i przyjazny. Dzisiaj zdałem egzamin za drugim razem, bardzo polecam. Ps. Pan Tomek i Pani Ania absolutne top w kwestii nauki i cierpliwości, a także przyjaznej atmosfery!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2023)
Bardzo profesjonalnie, polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2023)
Bardzo przyjazna szkoła.Właściciel Czarek zawsze dostępny i pomocny.Jeździłam głównie z Tomkiem,który ma anielską cierpliwość i jest bardzo spokojny i pogodny.Nigdy nie czułam się zestresowana.Zdałam dziś za 5 razem.Uważam to za sukces.Polecam szkołę z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2023)
Polecam! W szczególności jazdy z Panem Tomkiem. Po kilku miesięcznej przerwie dodał mi dużo pewności siebie za kółkiem oraz świetnie przygotował do egzaminu. Na plus bardzo dużo elastyczność w trakcie umawiania jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2023)
Polecam Pana Maćka i Pana Przemka 100 % profesjonalizmu
10
Ośrodek Szkolenia Kierowców "CZALEK" Cezary Mordon

Przasnyska 6a/pok.222 01-756 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Warszawa to stolica Polski, miasto niezwykle bogate w liczbę dostępnych na rynku szkół jazdy, przez co trudno jest dokonać właściwego wyboru.

Czym powinno się kierować, chcąc wybrać najlepszą dla siebie szkołę jazdy, która przygotuje nas do egzaminu państwowego oraz przyszłej roli kierowcy? Czy można podać cechy ośrodka szkolenia kierowców, jakie powinien posiadać? Czy warto sprawdzać opinie byłych kursantów i statystykę zdawalności?

Misją SuperPrawoJazdy.pl jest rozwiązanie tych i podobnych wątpliwości związanych z decyzją o wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Prowadzimy największy ranking szkół jazdy w Polsce! W SuperPrawoJazdy znajdziesz wszystkie szkoły jazdy znajdujących się w Warszawie. Nasz portal ma za zadanie umożliwić przyszłym kursantom zapoznanie się z ofertami kursów, jazd dodatkowych i opinii na temat OSK. Mamy dla Ciebie również aplikację mobilną, gdzie znajdziesz oficjalne i aktualne