5 997

Ośrodków

142 365

Opinii

97 408

Zaufanych Opinii

4 285

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (3)

1

(15 opinii)

Warszawska 39
05-820 Piastów

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2018)
Genialna szkoła, najlepsza w okolicy ! Super przygotowanie do teorii i praktyki. Możliwość ustalenia dogodnych terminów. Oprócz przygotowania do egzaminu, przygotowują również do jazdy codziennej. Polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2017)
Witam. Dziś o godzinie 12:oo zdawałem na ul. Radarowej w Warszawie. Wynik: POZYTYWNY. W dużej mierze to zasługa instruktorów z tej szkoły. Profesjonaliści z dużą cierpliwością i jeszcze większym humorem! Wykłady teoretyczne [które ośrodek zapewnia a nie jest to teraz wymogiem prawnym] to czysta przyjemność. Pozdrawiam Pana Jurka i Pana Stanisława! Paweł R.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2017)
Gorąco polecam, swietni instruktorzy i mila atmosfera nikt nie krzyczy sami pozytywni ludzie . Dzieki nim udalo mi sie zdac za 1 razem . Pozdrawiam Pana Jureczka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2017)
Według mnie super szkoła. Zapisałem się do OSK Beta po zebraniu info z internetu. Wykłady prowadzone interesująco. Jeździłem z p. Krzysztofem. Super instruktor. Cholernie dużo gada ale ciekawie i na temat. Umie przełożyć wiedzę teoretyczną na praktykę. Zero nerwów. Bardzo punkualny. Sama organizacja w ośrodku a P. Ania jeśii chodzi o umawiane terminy bardzo elastycznie do tego podchodzi. Ogólnie bardzo fajna i miła atmosfera. Zdałęm za pierwszym razem. Naprawdę bardzo gorąco polecam. Nareszcie mam to czego pragnąłem. Praaaawwwkkkoooo :) Piotr.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2017)
Polecam z pewnością zdacie ja robiłem w tej Szkole wszystkie kategorie zaczynając od karty motorowerowej a skończyłem właśnie C+E i zdałem za pierwszym wszystkie kategorie. "BETA" jest najlepsza oni tam nie uczą do egzaminu tylko uczą jak jeździć w codziennym życiu. W OSK "BETA" Wytłumaczą na spokojnie wszystko i bez nerw jak nie wiesz to cie nie wygonią i nie olej tylko napewno Pomogą. POLECAM POLECAM POLECAM!!!!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

dobry
(ocena z dnia 14.08.2016)
Szkoła jak każda ma swoje plusy jak i minusy. Niewątpliwą zaletą jest dość atrakcyjna cena. Wykłady raczej nudne ale bogate merytorycznie, wykładowca z ogromnym doświadczeniem, brakowało mu jedynie umiejętności zaciekawienia słuchaczy. Samochód do jazd niestety w innej wersji silnikowej niż egzaminacyjne, w szkole diesel, w wordzie benzyniak co było pewną niedogodnością gdyż dieslem łatwiej się jeździ. Instruktor sympatyczny ale ciężko było się z nim umawiać, uczy tez w innych szkołach stąd brak czasu. Jazdy bezstresowe, w przyjaznej atmosferze, ciekawe uzupełnienie wykładów jesli chodzi o wiedze z zakresu przepisów drogowych jak i drogowych realiów. Instruktor czesto podczas jazd załatwiałsprawy prywatne ale wynagrodził to dodatkowymi dwoma godzinami jazd na ostatnim spotkaniu. Sumarczynie egzamin zdany za 3 razem ale zdecydowanie z mojej winy, gdybym sie bardziej postarał dałby się zdać za pierwszym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
3

(0 opinii)

Toruńska 14a
Piastów