6 026

Ośrodków

149 211

Opinii

103 603

Zaufanych Opinii

4 453

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (3)

1

(15 opinii)

Warszawska 39
05-820 Piastów

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2018)
Genialna szkoła, najlepsza w okolicy ! Super przygotowanie do teorii i praktyki. Możliwość ustalenia dogodnych terminów. Oprócz przygotowania do egzaminu, przygotowują również do jazdy codziennej. Polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2017)
Witam. Dziś o godzinie 12:oo zdawałem na ul. Radarowej w Warszawie. Wynik: POZYTYWNY. W dużej mierze to zasługa instruktorów z tej szkoły. Profesjonaliści z dużą cierpliwością i jeszcze większym humorem! Wykłady teoretyczne [które ośrodek zapewnia a nie jest to teraz wymogiem prawnym] to czysta przyjemność. Pozdrawiam Pana Jurka i Pana Stanisława! Paweł R.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2017)
Gorąco polecam, swietni instruktorzy i mila atmosfera nikt nie krzyczy sami pozytywni ludzie . Dzieki nim udalo mi sie zdac za 1 razem . Pozdrawiam Pana Jureczka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2017)
Według mnie super szkoła. Zapisałem się do OSK Beta po zebraniu info z internetu. Wykłady prowadzone interesująco. Jeździłem z p. Krzysztofem. Super instruktor. Cholernie dużo gada ale ciekawie i na temat. Umie przełożyć wiedzę teoretyczną na praktykę. Zero nerwów. Bardzo punkualny. Sama organizacja w ośrodku a P. Ania jeśii chodzi o umawiane terminy bardzo elastycznie do tego podchodzi. Ogólnie bardzo fajna i miła atmosfera. Zdałęm za pierwszym razem. Naprawdę bardzo gorąco polecam. Nareszcie mam to czego pragnąłem. Praaaawwwkkkoooo :) Piotr.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2017)
Polecam z pewnością zdacie ja robiłem w tej Szkole wszystkie kategorie zaczynając od karty motorowerowej a skończyłem właśnie C+E i zdałem za pierwszym wszystkie kategorie. "BETA" jest najlepsza oni tam nie uczą do egzaminu tylko uczą jak jeździć w codziennym życiu. W OSK "BETA" Wytłumaczą na spokojnie wszystko i bez nerw jak nie wiesz to cie nie wygonią i nie olej tylko napewno Pomogą. POLECAM POLECAM POLECAM!!!!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

3

(0 opinii)

Toruńska 14a
Piastów

Oferta szkół w okolicy

198

(0 opinii)

Ul. Orląt Lwowskich 48 m. 19
02-495 Warszawa

202

(0 opinii)

Wojciechowskiego 54, lok. 8
02-495 Warszawa

205
Auto Dyziol. Nowakowski P.

(0 opinii)

Wojciechowskiego 40 lok. 107
02-495 Warszawa

65
ALFA Centrum Szkolenia Kierowców

(35 opinii)

Rakuszanki 5
02-496 Warszawa

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2019)
Sedrecznie polecam jazdy z Panem Jackiem Grabskim (znanym także jako Instruktor JMG) - pełny profesjonalizm, uczy świetnie, do tego nie uczy jedynie jak zdać egzamin, a jak dobrze jeździć i radzić sobie w codziennych sytuacjach na drodze, a poza tym jest ciekawym człowiekiem. Co do wykładów - były okej, może nawet ciekawe. Organizacyjnie bardzo dobrze, szkoda jedynie, że dwa tygodnie były odwołane jazdy z powodu awarii samochodu, ale nie jest to częsta sytuacja. Jedyny minus to wysokie koszty jazd doszkalających (70 zł/ godzinę). Bardzo polecam, ja zdałem za pierwszym razem i terorię i praktykę, mimo jazdy w śniegu, którego nie uświadczyłem podczas kursu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2018)
Mogę szczerze polecić instruktora Pana Jacka Grabskiego i Pana Andrzeja Diakowskiego, z którymi miałam praktykę i Pana Andrzeja Kulisa, z którym miałam teorię. Udało mi się zdać za pierwszym razem oba egzaminy państwowe. Wykładają w bardzo zrozumiały i przyjemny sposób. Bardzo miła atmosfera. Samochód bardzo dobry i zawsze zadbany. Bardzo polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2018)
Polecam ALFA Centrum Szkolenia Kierowców. Wszystko w jak najlepszym porządku. Świetna atmosfera,obsługa i organizacja. Zajęcia z teorii ciekawe i profesjonalne. A jak jeździć to tylko z instruktorem JMG!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2018)
kurs prowadzony w bardzo przystępny sposób, zajęcia teoretyczne z panem Andrzejem ciekawe, mimo iż kodeks ruchu drogowego pasjonującą lekturą nie jest. Zajęcia praktyczne z panem Grabskim absolutnie cudowne, pełen profesjonalizm,zaangażowanie,aż żal kończyć kurs. Egzamin teoretyczny zdany przy pierwszym, praktyczny przy drugim podejściu, bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2018)
Polecam! Szczególnie ze względu na Instruktora z powołania Pana Jacka Grabskiego - to Pan, który nawet największego samochodowego nieudacznika nauczy prowadzić pojazd silnikowy. Ponadto Pan Jacek do ciekawy człowiek. Egzamin zdany za pierwszym podejściem! Wykłady z teorii z Panem Andrzejem, to również czysta przyjemność - ciekawie, nieszablonowo, człowiek nie przysypia i chce się czegoś nauczyć. I jest jeszcze Pani Ewa w sekretariacie - sympatyczna kobietka, która wszystko wie, wszystkich pamięta, wszystko ogarnia i we wszystkim pomoże.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Szkoła Jazdy Liberacki

(57 opinii w tym 46 zaufanych )

Bolesława Prusa 20
05-800 Pruszków

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2019)
W tej szkole naprawdę można się nauczyć jazdy samochodem. ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2019)
Bardzo polecam tę szkołę, jeździłam z panem Mariuszem i bardzo dużo mnie nauczył!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2019)
Super!! Polecam, Pan Edward najlepszy instruktor! Zdane za pierwszy razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2018)
To super szkoła. Polecam wszystkim tym którzyssię boją podejść do prawka. Instruktor z którym jeździłam sprawił że prowadzenie samochodu sralo się dla mnie przyjemnością.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2018)
Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem