Prawo jazdy Piastów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Piastów(3)

23 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2022)
Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta, świetna lokalizacja, dobra organizacja czasu, super ceny. Polecam każdemu kto chce zdać za pierwszym razem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2022)
polecam jak najbardziej Tą Szkołe bardzo dobre przygotowanie robiłem tam kat A,B,C,C+E jak najbardziej zadowolony jestem ze wszystkich kategorii
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2022)
Jeśli chodzi o profesjonalne przygotowanie do egzaminu na B+E to tylko Osk Beta. Zdałem za pierwszym razem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 19.01.2022)
instruktor zbyt wyluzowany, wewnętrznego z jazd nie miałem( wbrew standardom). Jeździć dobrze nauczyłem się w Warszawskich szkołach
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2021)
Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm instruktorów w Szkole jazdy Beta, w szczególności Pana Marcina, z którym miałem przyjemność szkolenia się na kategorię C i C+E. Profesjonalne podejście instruktora do przygotowania mnie do egzaminu, który zdałem za pierwszym podejściem. Dodatkowo omawianie wszystkich aspektów związanych z pojazdami ciężarowymi, które mnie zainteresowały. Instruktor posiada dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Chciałbym również zaznaczyć, że pojazdy są w bardzo dobrym stanie technicznym, są zadbane i utrzymywane w należytej sprawności i są takie jak pojazdy w ośrodku egzaminacyjnym. POLECAM SZKOŁĘ JAZDY BETA
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
BETA Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Warszawska 39 05-820 Piastów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM, B, B+E, C, C, C+E, C+E, B po B1, A po A1, A po A2, A+B, B96

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2021)
Bardzo dobry kurs odbyłam w tej szkole. Dziękuję.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2021)
Bardzo fajna szkoła jazdy z odpowiedzialnymi i kompetentnymi instruktorami. Dzięki takiemu wsparciu jakie od nich otrzymałam nie muszę się już martwić, kto mnie zawiezie na badania lub zawiezie moje dzieciaki do szkoły. Pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2020)
Doskonała szkoła dla wszystkich kierowców zarówno tych początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Ja z przyjemnością i sukcesem robiłem kurs kategorii A.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2020)
Egzamin zdany za pierwszym razem bez stresu i z pewnością znajomości przepisów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2020)
Doskonała szkoła jazdy nie tylko dla osób, które chcą mieć prawo jazdy ale już je posiadają a chcieliby sprawdzić swoje umiejętności. Dzięki Panu Andrzejowi bez problemów mogłam po kilku latach przerwy znów wsiąść do samochodu i jeździć bezpiecznie.
2

Warszawska 24 05-820 Piastów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3

Toruńska 14a Piastów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Piastów?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Piastów to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Piastów. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.