Prawo jazdy Białobrzegi

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Białobrzegi(3)

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2024)
Prawo jazdy zdawalem juz w 2021 i moge powiedziec ze atmosfera podczas kursu byla świetna. Juz po kilku jazdach czułem się jakbym jechał ze starszym kolegą ktory podpowie i doradzi a nie z instruktorem co zwykle wiaze sie z wiekszym stresem, możliwość odebrania kursanta spod domu z czego czesto korzystałem, elastyczne godziny i widoczne checi dostosowania planu jazd tak aby obie strony byly zadowolone, dobre przygotowanie do egzaminu zarowno teoretycznego jak i praktycznego, mozliwosc zapytania o wszelkie wątpliwości zarowno zwiazane z testami jak i sytuacjami na drodze. Gorąco polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2021)
Polecam w 100%. Profesjonalne podejście do kursanta, miła i przyjazna atmosfera, nauka bez nerwów ;)
1

Kościelna 22 26-800 Białobrzegi

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2011)
INSTRUKTOR REWELACYJNY, świetne podejście do kursanta, duża dawka humoru podczas jazd, ale i takpraktyka naprawde na długo zapada w głowie-polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

os. Wojskowe 90/3 05-127 Białobrzegi

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2011)
oceniam celujaco, Ala :)
3
OSK Minta

Reymonta 32/34 26-800 Białobrzegi

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C+E, A2, AM

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Białobrzegi?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Białobrzegi to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Białobrzegi. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w nauce na prawo jazdy.