Prawo jazdy Grudusk

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Grudusk(1)

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2016)
Instruktor na 5! Bardzo dobre podejście do kursanta, bezstresowa jazda a przede wszystkim miła atmosfera. Cieszę się ze to do Pana Piotra się zapisałam. Egzaminy zdane za pierwszym razem, bardzo dobrze zostałam przygotowana. Polecam !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2016)
Super atmosfera, szkoła daje wiele możliwości i udogodnień dla kursantów, bardzo mily instruktor, który bezstresowo i z ogromną cierpliwością potrafi przekazać swoją wiedzę. Jest to instruktor z powołania. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2016)
Bardzo polecam tego instruktora ! Jest cierpliwy i wyrozumiały jazdy przebiegały bez nerwów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.08.2016)
Wspaniała współpraca, nic dodać nic ująć :D Bardzo solidne podejście do części teoryetycznej jak i praktycznej. Przyjemna atmosfera, bezstresowa jazda,a na drodze to chyba najważniejsze :) Można było usłyszeć naprawdę wiele cennych rad i uwag, dzięki którym progresu nie brakowało :D Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem, co mówi samo za siebie. Pełen profesjonalizm. Polecam tego instruktora!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.08.2016)
Witam ! Polecam naukę jazdy u Pana Piotra Machalskiego. Jazdy i wykłady przebiegają w miłej atmosferze, pełen profesjonalizm. Punktualność cierpliwość oraz wyrozumiałość jest mocną stroną Pana Piotrka. Jest co prawda wymagający ale dzięki temu są efekty zdanego egazaminu. Jest człowiekiem życzliwym, otwartym. Cieszę się bardzo że zdecydowałem się na naukę jazdy u Pana Piotra. Zdecydowanie POLECAM ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Nauka Jazdy MACHALSKI

Kolejowa, 06-460 Grudusk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Grudusk?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Grudusk to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Grudusk. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą próbne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawko.