Prawo jazdy Zielonka

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Zielonka(2)

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2024)
polecam instruktora Marcina bardzo w ciekawy przekazuje wiedze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2023)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy. Moje dziecko zdało prawko za pierwszym razem . Ciekawe wykłady, które prowadził Pan Wojciech i miły instruktor Pan Marcin, który umiał przekazać wiedzę. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2023)
Jestem mamą 18 latka, który ukończył kurs prawa jazdy w szkole Gokard i zdał w Warszawie za 2 razem. Bardzo ciekawe wykłady u Pana Wojtka, pełen profesjonalizm. Jazdy u Pana Marcina -super instruktor. Bardzo polecam szkołę i instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1

ul. Łukasińskiego 1/3 05-220 Zielonka, sala nr. 13 05-220 Zielonka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
dobry
(ocena z dnia 16.09.2016)
Cześć Wam, chcecie dobrej nauki jazdy to polecam Wam tą szkołę jazdy. Robiłam tam 2 kat. A i B, zdałam za pierwszym razem,super!!! Instruktor dobrze przygotowuje pod kątem egzaminu.minus...to ma mało czasu.Polecam!!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2014)
Mam bardzo dobrą opinię o szkole Orzeł w Zielonce.Niedawno skończyłam kurs.Duże doświadczenie,miła atmosfera oraz dużo cierpliwości.Dostałam dużo fachowych rad od instruktora,który ma wszystkie kategorie.Jak najbardziej polecam i dziękuję ;)
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.12.2011)
słaba nauka, jazda tylko na placu i parkingu M1
2

11 Listopada 15 05-220 Zielonka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Nauka Jazdy

(1 opinia)

Waryńskiego 31a
05-220 Zielonka

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Zielonka?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem silnikowym daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Zielonka to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Zielonka. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Kontakt do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby dobrze przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.