Prawo jazdy Klembów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Klembów(1)

Więcej filtrów kursów
3 Zaufane Opinie (6 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2021)
Ok
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2020)
No i super !!!!udało się!!!Polecam w 100%!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2020)
Gorąco polecam! Najlepsza szkoła w okolicy. Instruktor zna się na rzeczy i potrafi nauczyć nawet najbardziej odporne na wiedze osoby.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 21.09.2015)
Jazdy bardzo rzadko. Podczas jazd instruktor czepia się wszystkiego, sam zmienia biegi ot tak. Ogólnie instruktor sprawia wrażenie jakby chciał pokazać kursantowi, że ten nic poprawnie nie robi. A przepisy łamane przez instruktora nie są rzadkością. Ogólnie szkoły nie polecam. Nerwowa atmosfera podczas jazd, a sam instruktor uczy czynności, które są niepoprawne.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2015)
Super szkoła jestem bardzo zadowolona :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Auto Rak. Rakowski Radosław

ul. Wiśniowa 67 (Filia 1. Pasek)ul. Kazimierza Wielkiego 1 (Filia 2), 05-205 Klembów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-04-27

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Klembów?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Klembów to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Klembów. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą testy na prawojazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.