Prawo jazdy Brwinów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Brwinów(2)

Więcej filtrów kursów
1 Zaufana Opinia (7 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2022)
Polecam wszystkim. Przyjemna atmosfera mili i pomocni instruktorzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2022)
Pan Antoni dosłownie spadł mi z nieba. Byłam zapisana chyba 5 razy na kurs prawa jazdy w różnych miejscach, ale nic z tego nie wyszło. Został mi polecony Pan Antoni opisem "Ci co nie mogli zdać lub odpuścili już sobie prawo jazdy, poszli do Pana Antoniego, zdali bez problemów i jeżdżą." Miałam mnóstwo lęków, które jeden po drugim rozpuszczały się wraz z kolejną lekcją dzięki niezwykłej osobowości Pana Antoniego. Jego spokój wewnętrzny, cierpliwość, profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa jakie daje, sprawiły, że mogłam się wreszcie odnaleźć za kółkiem i zacząć czerpać radość z jazdy. Miałam też lekcje z Panem Krzysztofem, który również jest wspaniałym, cierpliwym i spokojnym instruktorem o ogromnym doświadczeniu:) Przy okazji egzaminu poznałam kolejną instruktorkę z L-Masters i od razu poczułam lekki żal, że nie miałam okazji pojeździć i z nią;) Zdałam bezbłędnie (za drugim razem, bo za pierwszym tak się zestresowałam, że nie było szans;/), a lęk przed jazdą samochodem przerodził się w niecierpliwość do prowadzenia:) Podczas lekcji jazdy instruktorzy czasem musieli odebrać telefon od interesantów i słysząc (siłą rzeczy) te rozmowy mogę powiedzieć, że wielu z nich to były osoby po różnych szkołach, kursach i niezdanych egzaminach. Polecam każdemu! Poczułam się bardzo zaopiekowana, a wszystko odbywało się w niezwykle przyjaznej atmosferze:) Ps. kontakt świetny-telefoniczny, smsowy / umawianie jazd bez problemów / pomoc w umówieniu egzaminu i wybraniu ośrodka egzaminacyjnego / tłumaczenie przepisów w czasie jazd / punktualność / bardzo uczciwe rozliczanie czasu jazd / skupienie na nauce, a nie załatwianiu własnych spraw Bardzo dziękuję!:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2022)
Profesjonalne podejscie do nauczania. Teoria jak i praktyka poprowadzona rzetelnie, z uwaga na szczegoly. Atmosfera bardzo przyjazna i sympatyczna, zero stresu, niepotrzebnych nerwow. Pomimo pandemii wszystko bylo zorganizowane sprawnie, bez zadnych problemow. Szczerze polecam szkole LMasters dla przyszlych kierowcow :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2022)
Szkoła wybrana "z polecenia" i ja teraz też polecam wszystkim, którzy w miłej i bezstresowej atmosferze chcą się przygotowac do bycia dobrym kierowcą. Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie, który rozpoczynał działalność szkoły w Brwinowie. Część teoretyczna prowadzona przez Pana Antoniego w bardzo interesujący sposób. Nie są to tylko suche informacje, które każdy może przeczytać w podręczniku, ale przede wszystkim teoria potwierdzona ciekawymi przykładami. Szkolenie w kameralnej grupie spowodowało, że podczas zdobywania wiedzy tworzyła się rodzinna atmosfera, co jest też niewątpliwą zasługą Prowadzącego. 30 godzin części praktycznej wyjeżdżone również z Panem Antonim. Jest to człowiek, którego ogromną pasją jest Jego praca, co było widać w każdej sekundzie jazdy. To prawdziwy instruktor z powołania, który nie tylko uczy jak poruszać się po drodze, ale jak najlepszy psycholog buduje w kursancie wiarę w siebie i własne umiejętności. Przede wszystkim jest cudownym czlowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Każda jazda z Nim to prawdziwa przyjemność. Jest cierpliwy, spokojny, konkretny, z poczuciem humoru oraz indywidualnym podejsciem do kursanta. Zawsze wysłuchał, cierpliwie wytłumaczył, rozwial wszelkie wątpliwości. Pan Antoni interesuje się kursantem do samego końca, do dnia egzaminu. Osoba, która jest pod Jego skrzydłami czuje się w 100% zaopiekowana. Panie Antoni, jeszcze raz bardzo Panu za wszystko dziękuję! Super szkoła, drugi raz na pewno też bym ją wybrała (choć mam nadzieję, że nie bedzie takiej konieczności;)). Obydwa egzaminy zdane za pierwszym razem. Wszystkim instruktorom życzę zdolnych kursantów, a kursantom powodzenia na egzaminach, bo szkołę już w tym momencie chyba wybraliście:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2021)
Współpraca z instruktorem była bardzo dobra. Płynna komunikacja oraz skuteczna nauka, egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW L MASTERS
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
2
MI-LO

ul. Sportowa 6b m. 22ul. Brzozowa 7 (Milanówek) , 05-840 Brwinów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2, AM

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Brwinów?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się daje nam wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Brwinów to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Brwinów. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawko.