6 026

Ośrodków

149 238

Opinii

103 625

Zaufanych Opinii

4 453

Kuponów rabatowych

pozycjanowanie stron szkół jazdy

Ranking Szkół (12)

1

(0 opinii, oczekuje na zaufane)

Ul Lawend
06-400 Mława

2
Nauka Jazdy OSKAR

(27 opinii)

ul. Szpitalna 2
06-500 Mława

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2018)
Świetna atmosfera i świetne przygotowanie do egzaminu. Lepiej nie da się trafić. Egzamin zdany za 1 razem. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 19.08.2017)
Zastanawia mnie skąd te pozytywne opinie.. a na dodatek pierwsze miejsce w rankingu szkół w Mławie. Po pierwsze największy minus o każdą godzinę jazdy nawet po opłaceniu wszystkiego trzeba się dopraszać. Nawet gdy już w końcu uda się umówić na jakąś jazdę to nigdy nie wiadomo czy nie zostanie ona nagle odwołana. Nie mówiąc już o braku umówienia się na konkretną godzinę ( a więc i zaplanować sobie cokolwiek ciężko , jeśli łaskawie umówi się z Tobą na konkretny dzień, bo przecież nie na dzień i godzinę tego od Pana [...] nie ma co wymagać). Przerwy pomiędzy kolejnymi jazdami kolosalne ( tydzień, dwa, trzy..) wydaje mi się, że już więcej minusów nie trzeba wymieniać by wystarczająco się zniechęcić. Prawo jazdy można tak robić nawet i pół roku ( chodzi mi tu o wyjeżdżenie ZALEDWIE 30 godzin). Jednak gdyby tego było mało słabo przygotowuje, w trakcie jazdy Pan [...]siedzi w telefonie, nie mówi o podstawowych sprawach związanych z eksploatacją samochodu, o prowadzeniu. Po zmianie instruktora można przeżyć szok gdy człowiek nagle dowiaduje się jak powinien chociażby zmieniać prawidłowo bieg, bez szarpania. Bardzo ciężko przychodzi temu Panu NAUKA. Dziwię się, że ludzie nie wystawiają mu negatywnych opinii, a z informacji od byłych kursantów okazuje się, że zadowoleni również nie byli. Szkoda tylko, że o tym nie piszą, może opinie uchroniłyby innych którzy opierają swój wybór na nich przed popełnieniem największego błędu kursanta i zapisaniem się do tego Pana. Co ciekawe jeszcze ceni się jak Ci którzy uczą też teorii wykładając ją, a on oczekuje tylko wykupienia kursu przez internet i nauki samemu.[...] Jedzie ze świeżo poznaną osobą, ponadto kursantem i nie zachowuje się przykładnie jako nauczyciel tylko jak już odezwie się to co drugie słowo to przekleństwo ( nie na kursanta tylko ogólnie, w rozmowie), także aż uszy pieką. Kolejnym minusem jest to, że marnuje czas jazdy na załatwianie swoich prywatnych spraw i jeszcze wliczy to w godziny wyjeżdżone. Poza jedną sytuacją gdy jazda teoretycznie trwała 3 godziny, a w tym czasie 2 godziny stanowiły mega długie postoje nie doliczył mi tego czasu postoju na jego sprawy do moich godzin, a to prawdopodobnie tylko dlatego, że już została mu zwrócona uwaga w tej sprawie. STANOWCZO ODRADZAM CHYBA, ŻE MASZ OCHOTĘ PRZYSZŁY KURSANCIE PROSIĆ O COŚ ZA CO PŁACIŁEŚ I ROBIĆ SAME JAZDY PRZEZ PÓŁ ROKU, ALBO I TAK PRZENIEŚĆ SIĘ DO KOGOŚ INNEGO W TRAKCIE I DZIWIĆ SIĘ JAK KTOŚ NIESAMOWICIE UCZY I JAKIE GŁUPIE BŁĘDY ROBIŁO SIĘ TYLKO DLATEGO, ŻE INSTRUKTOR [...]WOLAŁ KLNĄĆ I MÓWIĆ O GŁUPOTACH ZAMIAST TŁUMACZYĆ. ŻADNEJ OSOBIE NIE POLECĘ, WRĘCZ PRZECIWNIE.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2017)
Instruktor rewelacyjny. Prawko zdane za pierwszym razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2017)
Super instruktor. Egzamin zdany bez problemu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2017)
Szkoła Oskar idealnie przygotowała mnie do egzaminu. Po tej szkole zdałam za pierwszym razem . Instruktor z powołania . Psychologiczne podejście do kursanta w szczególności gdy tak jak ja trafiłam do tej szkoły po innej szkole. Atmosfera fantastyczna bez stresu instruktor idealnie wyczuwa kierowce wie nad czym pracować i co trzeba naprawić i od razu nad tym pracowaliśmy . Bardzo dziękuje :D JESTEM SZCZĘŚLIWA MAM PRAWO JAZDY !!!!! .
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców Czarnecki Paweł
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2018)
Bardzo dobra szkoła , instruktor cierpliwy i potrafi nauczyć, nie wisi na telefonie jak inni instruktorzy. POLECAM!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2017)
Bardzo fajna szkoła, bezstresowe podejście do kursanta. Pan Paweł profesjonalista w 100%. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2016)
Wszystkim polecam tą szkołą. Super atmosfera jazda bezstresowo, instruktor Pan Paweł bardzo sympatyczny. Pełna profeska
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2016)
Super szkoła polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2016)
Super szkoła a Pan Paweł to instruktor z powołania. zdane za 1.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Szkoła Jazdy Zygzak

(5 opinii)

Ciasna 11
06-500 Mława

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2012)
Bardzo profesjonalne podejście do każdego uczestnika jazdy miła atmosfera jazdy zero stresu i jak w moim przypadku egzamin zdany za pierwszym podejściem dlatego bardzo polecam tego instruktora
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2012)
Jesli chcesz nauczyć się dobrze jeżdzić ta szkoła jest dla ciebie. Miła atmosfera. Bardzo dobry instruktor. Polecam wszystkim. Naprawdę warto. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2012)
Z dumą stwierdzam, że poszerzyłam szeregi polskich kierowców :D wynik bezbłędny. wszelkie rady, które dostałam od Darka pomogły mi w zachowaniu spokoju. Poza tym cierpliwość Instruktora jest niesamowita ;) pozdrawiam serdecznie i dziękuję za idealne przygotowanie nie tylko do egzaminu ale i do bycia (mam nadzieję) dobrym kierowcą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2012)
Przyjemna atmosfera sprzyja bezstresowej nauce, nawet tak ciężkim przypadkom jak ja :-) bardzo polecam tę szkołę oraz instruktora !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
neutralny
(ocena z dnia 03.02.2012)
Naprawde polecam, jesli chcesz na pewno Cie nauczą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2011)
polecam wszystkim
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

(1 opinia)

Płk. Fr. Dudzińskiego 8
06-500 Mława

bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2017)
Szczerze polecam ten OSK. Instruktor kompetentny, zaangażowany w swoją pracę, ambitny, cierpliwy... Wiem coś na ten temat ;). Kursantów traktuje poważnie szanując ich czas i pieniądze. W trakcie lekcji nie załatwia swoich prywatnych spraw. Jest w pełni poświęcony pracy. Do egzaminu czułam się przygotowana począwszy od najdrobniejszych szczegółów dotyczących przygotowania auta, na co mam zwracać uwagę przed rozpoczęciem jazdy na placu manewrowym jak również jak wybrnąć z trudnych sytuacji, które mogę sama stworzyć w towarzyszącym mi stresie w trakcie egzaminu. Kurs w tym OSK to nie tylko odhaczanie godzin za które zapłacił kursant, to prawdziwa nauka jazdy z Instruktorem, który chce nauczyć . Polecam!! :) A tak nawiasem mówiąc... ;) zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Z tym OSK chcieć znaczy móc! ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7

(1 opinia)

Konopnickiej 12
06-500 Mława

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2012)
Bardzo sympatyczny i rzetelny instruktor , gorąco polecam zdałam za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Nauka Jazdy F.H.U Belfer

(1 opinia)

DZIERZGOWSKA 29
06-500 Mława

9

(0 opinii)

Sosnowa 11
06-500 Mława

10

(0 opinii)

ul. Wysoka 11/12
06-500 Mława