Prawo jazdy Zwoleń

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Zwoleń(3)

Więcej filtrów kursów
8 Zaufanych Opinii (27 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2022)
Świetny instruktor, dobre (i śmieszne) wykłady. W razie pytań zawsze szybka odpowiedź. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Bardzo dobra szkoła jazdy wykłady bardzo pomocne instruktorzy jazdy bardzo przyjemni i widać że znają się na swojej pracy robią wszystko by pomóc zdać zdałem prawo jazdy w tej szkole w 2 tygodnie i jak najbardziej polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2022)
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Świetne podejście i atmosfera. Instruktorzy wkładają sporo wysiłku i pracy by jak najlepiej przekazać wiedzę która przyda się nam na egzaminie praktycznym i teoretycznym. Wykłady które się odbywają w tej szkole są bardzo przydatne, możemy się dowiedzieć sporo o ruchu drogowym. Wykładowca bardzo dokładnie wyjaśnia trudne rzeczy oraz z dokładnością przedstawia wątpliwe rzeczy. Bardzo polecam tą szkołę, świetnie sie w niej czułam i dużo nauczyłam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2022)
Atmosfera bardzo miła, wykłady bardzo ciekawe. Jazdy brzebiegaly w miłej atmosferze. Ogólnie bardzo polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2022)
Jestem zadowolony z kursu. Wykłady były wspaniałe. Z całego kursu najbardziej podobały mi się właśnie wykłady. Było na nich bardzo dużo wiedzy, która przydała mi się na egzaminach i na pewno przyda się w życiu. Wykładowca bardzo dobrze przekazywał wiedzę na wykładach i wyjaśniał różne wątpliwe rzeczy i udzielał odpowiedzi na wszelkie pytania. Dodatkowo na prawie każdym wykładzie były quizy, w których można wygrać nagrody za dobre miejsca, co bardzo motywowało mnie do zapamiętywana wiedzy z wykładów. Czasami były nagrody bez quizów. Podobał mi się ten pomysł z Quizami. Na duży plus zasługuje aplikacja „Super Prawo Jazdy” (z tymczasowym pakietem premium), dzięki której zaliczyłem za pierwszym razem teoretyczny egzamin wewnętrzny i państwowy. Podobało mi się to, że w jazdach do wyboru miało się trzech instruktorów, których można zmieniać, dzięki czemu jak komuś będzie jeździło się źle z którymś z instruktorów, może go zmienić na innego. Znajdzie się tutaj miejsce na osoby lubiące spokojną jazdę, bez stresu oraz osoby, które lubią ostry charakter i przypływ stresu. Przejechałem się ze wszystkimi instruktorami i jako, że jestem osobą, która woli spokój i łagodność, znalazłem tam idealnego dla mnie instruktora i to bardzo podobało mi się. Dla tych co chcą mieć spokojne i łagodne jazdy, polecam Pana Piotra i Pana Mariana. A dla osób nienawidzących nudy, chcących wymagające opanowania, ostre, głośne, humorystyczne i niezapomniane jazdy, nada się Pan Marek, dzięki któremu dobrze zapamiętuje się różne ważne rzeczy dotyczące jazdy. Obsługa klienta była bardzo miła. Dostałem wypełnienie wszystkich formalności odnośnie egzaminów teoretycznych. Bardzo przydatne są wyjaśnienia, odnośnie tego co zrobić dalej na przykład jak zaliczy się egzamin praktyczny. Na ogromny plus zasługują powiadomienia przed wykładem, o czym będzie wykład. Dzięki temu - jak na przykład zaliczyłem oba egzaminy z teorii a została praktyka, to nie chodziłem już na wykłady odnośnie egzaminu z teorii i różnych rzeczy nie związanych z praktyką, a chodziłem przeważnie na wykłady związane z praktyką. Wybór tego ośrodka szkoleniowego był dla mnie bardzo dobrą decyzją i polecam go wszystkim, którzy chcą zdobyć prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Kwapis - Ośrodek Szkolenia Kierowców, Nauka Jazdy

Al. Jana Pawła II 9Al. Jana Pawła II 9, 26-700 Zwoleń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-04-01

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2021)
Ogólnie - dostajesz to, za co zapłaciłeś.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.02.2017)
Najgorsza szkoła jazdy robiłem ce nic tam sie nie nauczyłem osobiście odradzam szukajcie na tę kategorie w radomiu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
2

Kościelna 4 26-700 Zwoleń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Zwoleń?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie autem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Zwoleń to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Zwoleń. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.