5 850

Ośrodków

121 897

Opinii

79 655

Zaufanych Opinii

3 664

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (39)

1
Viper. Ośrodek szkolenia kierowców. Świostek P.

(144 opinie w tym 108 zaufanych )

B.Prażmowskiego 8 (Dworzec PKS)
26-610 Radom

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2018)
Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy Viper, zdałam za pierwszym razem. Kurs przeprowadzony bardzo szybko a zależało mi na czasie ponieważ jestem w ciąży. Rozpoczęty kurs 4.09.2017 egzamin 18.12.2017 zdany. Polecam serdecznie Instruktora Michała bardzo fachowe podejście wszystko rozrysuje, a jak trzeba to dwie godziny non stop na rondzie Limanowskim, az się zrozumie o co w nim chodzi???? Panie w sekretariacie bardzo mile i pomocne, Pan który prowadzil teorie również fachowiec.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2017)
Instruktor super bardzo mila atmosfera wogole nie czulam sie spieta .Polecam p.Roberta Mordak jest naprawde ok ma cierpliwosc i wie jak rozbic napiecie i stres .Szkola tez ok polecam .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2017)
Zdecydowanie polecam Ośrodek Szkolenia VIPER. Bardzo ciekawie prowadzone wykłady, miła obsługa w biurze i profesjonalizm. Najbardziej chciałbym podziękować Panu Rafałowi za jazdy spędzone w miłej atmosferze, cierpliwość, oraz wielkie doświadczenie, które mi przekazał. Każdy nawet najmniejszy błąd był omawiany w sposób zrozumiały i skuteczny. Oba egzaminy zdane za pierwszym. Jeszcze raz dziękuje Panu Rafałowi za doskonałe przygotowanie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2017)
Witam, polecam ośrodek Viper, a w szczególności instruktora pana Marcina Stysiaka! Kilka godzin jazd doszkalających, pozwoliły mi bez problemu zdać egzamin. :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2017)
Profesjonalne podejście do kursanta, cierpliwość, dokładność a także miła atmosfera na jazdach- to tylko u Pana Sylwka. Z czystym sumieniem przyznaję, że to prawdziwy instruktor z powołania! Gorąco polecam!
2
OSK EXPERT

(49 opinii w tym 41 zaufanych )

25 Czerwca 2 (sąsiedztwo dworca PKS)
26-600 Radom

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2018)
Ze szczególnym uznaniem polecam Pana Piotra, instruktora nauki jazdy OSK Expert, z którym odbywałem nauki doszkalające. Za sprawą profesjonalnego podejścia udało mi się ominąć stres na egzaminie. Pan Piotr poświęca cierpliwie swój czas na dobre wytłumaczenie każdego popełnionego błędu na drodze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2018)
Serdecznie polecam szkołę OSK EXPERT!! Wykłady prowadzone w ciekawy sposób. Materiały do nauki (książka + testy) w cenie kursu. Jazdy prowadzone w miłej i spokojnej atmosferze. Polecam szczególnie instruktora Piotra, który jest bardzo cierpliwy i pracuje nad każdym błędem tak, że się już go więcej nie popełnia. :-)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2017)
Bardzo mi sie podobały jazdy w tej szkole
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2017)
Wspaniała atmosfera i dobrze wyszkolona kadra. Profesjonalne podejście do kursanta. Bardzo dobra cena kursu, w której skład wchodzą niezbędne podręczniki i link do strony z pytaniami obowiązującymi na egzaminie teoretycznym. Instruktorzy, zwłaszcza instruktor Piotr, bardzo życzliwi, punktualni, kompetentni i pełni cierpliwości. Z tego względu GORĄCO POLECAM OSK EXPERT! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2017)
Polecam! Pan Piotr jest świetnym instruktorem. Egzamin zdany za pierwszym razem. Dobrze tłumaczy i wyjaśnia wszystko w prosty sposób.
3
Gepard. Ośrodek szkolenia kierowców

(28 opinii w tym 25 zaufanych )

PLACOWA 1
26-600 Radom

bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2017)
Świetna szkoła jazdy, wykłady były prowadzone w szybkim tempie bardzo profesjonalnie, jeśli chodzi o jazdy bardzo polecam Pana Rafała ma świetne podejście do kursantów oraz bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu praktycznego, towarzyszy temu miła atmosfera, zero krzyczenia tylko żarciki i dobra muzyczka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2017)
Polecam serdecznie, super szkoła
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2017)
Polecam! Bez wahania wybrałabym Geparda jeszcze raz!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2017)
Wszystko zdane za 1 razem, polecam tę szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2017)
Polecam bardzo serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem

Poniższe Szkoły nie posiadają Zaufanych Opinii

Sprawdź różnicę
4
Mobil-War. Ośrodek szkolenia kierowców
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2016)
Dobry instruktor miły cierpliwy pozdrawiam Pana Roberta
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2015)
Świetny instruktor miły,wyrozumiały , super atmosfera, bezstresowe podejście, profesjonalizm, dużo przydatnych porad. Jak najbardziej polecam mobil war i pana Roberta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2015)
Bardzo dobrze tłumaczą, z cierpliwością. Bez niepotrzebnych nerwów,.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2015)
Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2013)
Polecam tą szkolę. A jeśli chodzi o instruktora to tylko pan Zygmunt ! Człowiek brylant :)
5

(11 opinii)

Czarnoleska 19/21 os. Południe , Piłsudskiego 5 Centrum
26-616 Radom

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2017)
Serdecznie polecam Pana Szczepana!!! Spokojny, sympatyczny zawsze służy pomocą. Super atmosfera i pełen profesjonalizm
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2017)
Wszystkim polecam Panią Agnieszkę z L-Stara , spokojna, opanowana, profesjonalne podejście, solidna. Nauka jazdy z nią była sama przyjemnością. Zawsze odpowie na pytanie, nawet gdyby miała tłumaczyć po 5 razy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2016)
Najlepsza Ośrodek Szkolenia Kierowców w Radomiu !!! Profesjonalne podejście, instruktorzy bardzo wyrozumiali i cierpliwi. Polecam Pana Marcina - niezwykle cierpliwy, ma super podejście do kursanta, wszystko logicznie wytłumaczy na spokojnie. Jeśli miałbym wybrać jeszcze raz szkołę jazdy to od razu wybrałbym L-star. Polecam każdemu! Jeżdżąc z Panem Marcinem nie chciało się opuszczać auta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2016)
Bardzo ciekawe wykłady i profesjonalne podejście do kursanta. Jazdy odbywały się w przyjemnej atmosferze i co najważniejsze bezstresowo. Instruktor dobrze wszystko tłumaczył i nie spoźniał się. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2015)
L-Star najlepszy!!! Serdecznie polecam Pana Marcina. Spokojny, sympatyczny zawsze służy pomocą, odpowiada na najprostsze pytania. Super atmosfera i pełen profesjonalizm ☺
6
AS. Ośrodek szkolenia kierowców i instruktorów
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2017)
Bardzo polecam Pana Marka Dworzeckiego z OSK „„As”. Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko, czego mnie nauczył. Dużo wymaga i bardzo angażuje się w pracę. Odbyłam naprawdę bardzo wartościowy kurs. Jeżeli zależy Wam na bezpiecznej jeździe to zdecydowanie OSK „„As” i Pan Marek. Przekonajcie się sami. „„As” oferuje profesjonalny kurs. Wykłady prowadzone są w sposób przystępny. Gdybym miała wybierać ponownie wybrałabym swój kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2017)
Bardzo polecam OSK AS. Wykłady były prowadzone w bardzo ciekawy sposób oraz z humorem. Wystarczyło być na wszystkich wykładach oraz rozwiązać testy z płyty 2 razy. Dało to rezultat zdania egzaminu wewnętrznego i państwowego z teorii za pierwszym razem. Moim instruktorem był Marek Nowak. Jest to instruktor z powołania. Nie miałam problemu z umawianiem na jazdy. Wewnętrzny praktyczny zdałam za pierwszym razem. Niestety praktyczny państwowy nr 1 oblałam na łuku przez stres i niewłaściwe wyczucie sprzęgła. Instruktor interesuje się kursantem nawet po skończeniu kursu. Pamiętam jak szłam na pierwszą jazdę mega zestresowana, a nawet miałam wielki lęk przed jazdą samochodem, a już po 4 godzinach jazdy byłam wyluzowana. Teraz dzięki Panu Markowi wsiadam do samochodu z większą pewnością siebie, z taką pewnością, że potrafię jeździć. Aktualnie czekam na drugi egzamin praktyczny, który mam w piątek (20.10.2017). Mam nadzieję, że tym razem się uda.
dobry
(ocena z dnia 08.09.2017)
wykłady prowadzone w bardzo ciekawy sposób, odradzam instruktora Pana Marka Dworzeckiego załatwia swoje sprawy w czasie jazd, na placu przez 30 h byłam raz i raz robiłam łuk i górkę światła i płyny nie pokazane chciał żebym wzięła dodatkowe godziny około 7h bo mi czego niby brakowalo że źle ruszam i owszem wzięłam 2h u Pani B i więcej nie musiałam bo Pani stwierdziła że wcale źle nie ruszam nie mam problemu ze sprzeglem jak twierdził Pan marek być może chciał mnie naciągnąć więc odradzam a Panią B polecam z czystym sumieniem instruktor z powołania dokłada i rzetelna
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2017)
jeszcze trochę i minie dwa lata od mojego egzaminu na prawo jazdy. Polecam. Zdałem za 1 razem. Dziękuję Panu Marcinowi za wykłady a także Panu Mariuszowi Mazurowi za cierpliwość podczas jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2016)
Od razu widać że to profesjonalna firma. Wystsrczy chodzić na wszystkie wykłady a teorię zdałam za 1 razem. Pani instruktor spokojna i dobrze tłumaczy. No i oczywiście efekt ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
DELTA Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2015)
Szkoła warta polecenia zdałem za 1 :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2014)
Rafał najlepszy instruktor, cierpliwie tłumaczy, opanowany, spokojny, nie załatwia spraw prywatnych, samochód przygotowany do jazdy (tylko 40 tys przebiegu), egzamin praktyczny zdany za 1 podejściem. Rafał mówi: NIE UCZ SIĘ TEORII Z PŁYT CD/DVD, tylko przeczytaj raz porządnie podręcznik kursatna- sprawdziło się :) POLECAM DELTĘ
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2013)
Ja jezdziłam z Markiem Nowakiem polecam bo bez nerwów zdany egzamin,
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 24.07.2013)
Ogólnie jestem bardzo zadowolona, jeździłam z Tomkiem K. ale zdać nie zdałam egzaminu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2013)
Szkoła genialna. Wykłady teoretyczne bardzo interesujące. Nie olewają kursantów. Instruktor Rafał B. jak dla mnie jest najlepszy. Uczy przede wszystkim jak jeździć a nie jak zdać egzamin. Jest spokojny, cierpliwy, tłumaczy i pokazuje wszystko aż się zrozumie. Zdałam dopiero za drugim razem z własnej głupoty i zdenerwowania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
AUTO-SZKOŁA

(12 opinii)

J.Krasickiego 14
26-600 Radom

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2015)
Witam, właśnie skończyłam kurs u pana Romana, bardzo miły i sympatyczny człowiek, zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu i zdałam za pierwszym razem więc mogę szczerze polecić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2015)
Kurs bardzo dobrze przeprowadzony w miłej atmosferze, polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2015)
Dobra szkoła polecam, zdałem za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2015)
Bardzo dobra szkoła jazdy, miła atmosfera, polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2015)
Polecam, teoria jak i praktyki przeprowadzono profesjonalnie, zostałem dobrze przygotowany do egzaminów.
9

(9 opinii)

Beliny-Prażmowskiego 15
26-610 Radom

bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2017)
Bardzo dobra szkoła , trochę czasu zajeło mi zdanie egzaminu w ośrodku ale rekompensatą była nauka jazdy z Panią Magda Sulimą. Naprawde polecam świetna instruktorka doskonale tlumaczy ale i potrafi zadbać i miła atmosfere w samochodzie. Polecam !
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2017)
Ja jestem bardzo zadowolona, szczególnie z Pani instruktor Magdy S. Profesjonalnie naucza, tłumaczy i pomaga rozwiązywać trudności powstające podczas nauki jazdy. Dzięki temu zdałam za pierwszym razem egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2016)
Szkoła super, troche długo czekałam na egzamin wewnętrzny, ale trafiłam orzypadkiem do Pani Magdy Sulimy, wspaniała Pani Isntruktor, dokładna, wymagająca, szczera, pomocna, super kobieta. Polecam jazdy z Pania Magda bardzo serdecznie, nawet chłopakom. Będziecie zaskoczeni, że tak dobrze jeździ sie z kobieta :-)
słaby
(ocena z dnia 19.10.2015)
wyjeżdżone 4 godziny w półtora miesiąca tragedia mało instruktorów a jeszcze dopisują ludzi i odwołuje ciągle jazdy na początku było super teraz tragedia
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2014)
Jestem bardzo zadowolona z kursu przeprowadzanego przez Pana Roberta,umie wszystko wytłumaczyć,pokazuje,powtarza,nie da się usypiać na jego wykładach ;) Bardzo POLECAM ! Kasia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10

(7 opinii)

ul. Czachowskiego 34 lok. 201
26-600 Radom

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2017)
Polecam, dzięki Albertowi zdałem za 1 razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2017)
Witam. Brałem w tej szkole jazdy doszkalające - po dziesięciu latach od zdawania ostatniego egzaminu praktycznego. Jeździłem z Michałem, którego polecam. Profesjonalne podejście do kursanta. Objeździliśmy masę tras. Chłopak jest świetnie przygotowany jeżeli chodzi o znajomość tras egzaminacyjnych. Świetnie tłumaczy, jest aż nadto cierpliwy :) Dobry plac manewrowy, na którym można trenować, a także - jak to miało miejsce w moim przypadku - zapalić sobie fajeczkę i pójść w "krzaczki". Dzięki Jego naukom udało mi się zdać za pierwszym po tak długiej przerwie razem. Egz miałem 19 stycznia 2017 roku. Polecam i pozdrawiam człowieka, który miał dla mnie sporo cierpliwości :) Dawid z Radomia
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2016)
Polecam! Wszystko zdane za pierwszym radę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2016)
Witam, gorąco polecam ta szkołę. Miałam ogromną przyjemność jeżdżenia z właścicielem, panem Krzysztofem. Na pięciu godzinach jazd doszkalających nauczył mnie tego, czego nie nauczył mnie instruktor na podstawowym kursie w innej szkole! Super fachowiec, maksymalnie cierpliwy, wyrozumiały, opanowany, spokojny. Dzięki niemu zdałam egzamin państwowy za pierwszym razem! Jazdę egzaminacyjną miałam dokładnie taką samą jaką jeździłam z panem Krzysztofem. Żałuję, że nie robiłam u nich całego kursu. Oszczędziłabym sobie czasu, nerwów i dodatkowych kosztów. Polecam wszystkim, jak prawo jazdy to tylko w Wytwórni Talentów!!! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2016)
Najlepsza szkoła w Radomiu. Instruktorzy, którzy mają wiedzę na temat tego co chcą przekazać.Juz nie od jednej osoby slyszalam same pozytywy. Miła,swobodna atmosfera na wykładach jak i na jazdach. Dojazd do kursanta w określone miejsce oraz stały z nim kontakt. Pełen profesjonalizm, polecam wszystkim serdecznie