Odznaki Szkoły
2 z 4: Zobacz co oznaczają >
O Szkole
Szkoła ma 1 siedziby. Wybierz:
Kontakt
Opis
Mamy wieloletnie doświadczenie, umiejętności oraz wiedzę. Stwarzamy najlepsze warunki, aby nauczyć każdego samodzielnego i bezpiecznego kierowania pojazdem. Posiadane zaplecze dydaktyczne to najlepsi wykładowcy i nowoczesne multimedialne prezentacje. Zajęcia teoretyczne to najlepiej spędzony czas, aby poznać przepisy ruchu drogowego oraz rozwiać wątpliwości z nim związane. Szkolenie praktyczne prowadzimy wyłącznie na przystosowanych pojazdach, identycznych jak wykorzystywane do egzaminu państwowego. Szkolenie praktyczne i egzamin państwowy mogą być również przeprowadzone pojazdem z automatyczną skrzynią biegów.
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówkat. B, Wykłady i praktyka
Manualna skrzynia, Weekendowy, Popołudniowy, Poranny, Raty własne, Automat
4200 zł
27.06.2026
Marymoncka 75
Szkolenie praktyczne rozpoczynamy w uzgodnionych z osobą szkoloną miejscach na obszarze Warszawy.
Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są na najwyższym poziomie przez zaangażowanych w swoją pracę instruktorów.
kat. B, Wykłady i praktyka
Manualna skrzynia, Rozszerzony, Raty własne, Automat
5300 zł
27.06.2026
Marymoncka 75






Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Magdalena S .........a ip: 80.238.96.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 22.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Chciałabym bardzo tutaj podziękować panu Marcinowi L. za cierpliwe tłumaczenie, umiejętne pokazywanie błędów i przede wszystkim bardzo miłą atmosferę na kursie! Prawo jazdy to mój życiowy koszmar - 6 lat temu podchodziłam do prawa jazdy, nie zdałam 6 razy. Miałam wielu instruktorów, dużo jazd doszkalających ale praktyka była nie do przeskoczenia …. W szkole Arwis wzięłam cały kurs od początku - jak już wspomniałam pan Marcin ma rewelacyjne podejście i wie jak tłumaczyć błędy aby na egzaminie ich uniknąć. Udało mi zdać za drugim razem, a za pierwszym nie zdałam, ponieważ nie zastosowałam ewidentnie rady pana Marcina jak parkować! Zatem polecam szkołę i instruktora
Pani Magdo, w imieniu Instruktora Marcina i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pani opinię. Cieszymy się, że zdobyła Pani uprawnienia. Dziękujemy, że wybrała Pani naszą szkołę, dziękujemy za zaufanie! Pozdrawiamy serdecznie!
Kamil D ..... ip: .....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobre podejście szkoły, jak i instruktorów do kursantów. Instruktorzy zawsze służą pomocą i radą i można dzięki nim się wiele nauczyć. W szczególności bardzo polecam Panią Magdę, która była moją instruktorką i nauczyła mnie wielu rzeczy, które przydadzą mi się w przyszłości. Pani Magda jest osobą bardzo cierpliwą, pomocną i stara się wyciągnąć z danej osoby co najlepsze. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam!
Panie Kamilu, w imieniu Instruktorki Magdy i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Pozdrawiamy serdecznie!
Stanisław T ........z ip: .....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Korzystając z usług OSK Arwis nie pojawiły się żadne problemy. Pozytywne nastawienie instruktorów teoretycznych zachęcało do nauki i uwagi w trakcie kursów
Panie Stanisławie, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Dziękujemy za wybranie naszej szkoły. Pozdrawiamy serdecznie!
Tadeusz Michalak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 19.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam Osk Arwis. Obsługa klienta na najwyższym poziomie Pani Justyna zawsze z chęcią pomoże w każdej sytuacji. Polecam również instruktorkę Panią Magdę, która wytłumaczy wszystko jak najlepiej się da.
Panie Tadeuszu, w imieniu Instruktorki Magdy i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Bardzo miło czytać takie słowa:) Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Pozdrawiamy serdecznie!
Franek Łajeczko
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 18.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam zapisywać się do Pani Magdy bardzo dobrze uczy, bez problemu i stresu zdałem prawko. Pani Magda nauczyłam mnie myślenia na drodze co przełożyło się na zdany egzamin. Jeszcze raz dziękuję:))
Panie Franku, w imieniu Instruktorki Magdy i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Pozdrawiamy serdecznie!
Kinga Tomczyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam szkołę ARWIS! Jestem bardzo zadowolona z całego kursu. W szkole panuje bardzo miła atmosfera a instruktor - Marcin Lis - był cierpliwy i wszystko dobrze tłumaczył. Polecam:)
Pani Kingo, w imieniu Instruktora Marcina i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pani opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Gratulujemy zdania egzaminu za pierwszym razem! Pozdrawiamy serdecznie!
Gabriel Bełch
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Biuro szkoły funkcjonuje bardzo sprawnie a doświadczona instruktorka, pani Magda, prowadzi solidne przygotowanie do egzaminu państwowego. Polecam
Panie Gabrielu, w imieniu Instruktorki Magdy i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Gratulujemy zdania egzaminu za pierwszym razem! Pozdrawiamy serdecznie!
Jan D .........i ip: .....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 08.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
W zasadzie nie ma na co narzekać. Szkoła jest elastyczna i odpowiada na potrzeby kursantów. Szczególnie polecić można panią Magdę - terminy jazd były bardzo dogodne, a szkolenie przebiegało w przyjemnej, życzliwej atmosferze. Było przy tym zupełnie skuteczne.
Panie Janie, w imieniu Instruktorki Magdy i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Gratulujemy zdania egzaminu za pierwszym razem! Pozdrawiamy serdecznie!
Marysia Marysia
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 08.06.2026
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Właśnie wyszłam z egzaminu,,pozytywny wynik,,. Bardzo polecam jazdy że szkoła nauki jazdy arwis . Po kilku niezdanych egzaminach i szkołach jazdy od firm konkurencyjnych ,mogę śmiało powiedzieć iż jazdy z arwis były jedynymi lekcjami jazdy ,które rozumiałam i były przekazane w sposób jasny i klarowny oraz spokój Pana egzaminatora do kursanta jest na najwyższym poziomie.
Pani Mario, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Cieszę się, że mogliśmy pomóc! A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Sasha Matviichyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 01.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jestem bardzo zadowolony z nauki w tej szkole jazdy! Instruktorzy przekazywali wiedzę w sposób jasny i profesjonalny, a instruktor nauki jazdy pomógł mi nabrać pewności za kierownicą. Dzięki ich wsparciu pomyślnie zdałem egzamin na prawo jazdy. Serdecznie polecam tę szkołę jazdy wszystkim przyszłym kierowcom!
Panie Sasha, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Oliwia G ....l ip: 185.238.205.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.06.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super szkoła jazdy polecam
Pani Oliwio, serdecznie dziękuję za Pani opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Pozdrawiamy serdecznie!
Igor Wardaszko
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 14.05.2026
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super szkoła, polecam panią Magdę
Panie Igorze, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Marta S ......k ip: 37.30.39.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 07.05.2026
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jestem bardzo zadowolona z całego kursu w szkole Arwis. Atmosfera w szkole bardzo miła, po kursie teoretycznym i praktycznych czułam się świetnie przygotowana do egzaminu.
Pani Marto, serdecznie dziękuję za Pani opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Stanisław Czarnecki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 22.04.2026
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam
Panie Stanisławie, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Bartek Dąbrowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 20.04.2026
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Dobre przygotowanie do egzaminów oraz dobry kontakt ze Szkołą jazdy. Instruktor Pan Marcin klasa sama w sobie. Polecam
Panie Bartku, w imieniu p. Marcina i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię.
Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
a ......a ip: .....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 20.04.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam tę szkołę jazdy! Profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, świetna atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu – zdałem za pierwszym razem. Jazdy były konkretne i bardzo pomocne. W szczególności polecam Panią instruktor Magdę.
W imieniu p. Magdy i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Gratuluję zdania egzaminu za pierwszym razem!
Życzę dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Kuba Spychała
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 15.04.2026
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Miałem lekcję z Panią Magdą, zdane za 2 razem, super kontakt i ze szkołą jak i instruktorką. Dzięki Pani lekcje minęły szybko i dużo z nich wyniosłem. Bardzo polecam
Panie Jakubie, w imieniu p. Magdy i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię.
Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Marcin Pawlak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 15.04.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super szkoła jazdy, cały kurs udało mi się ukończyć bardzo szybko, a następnie dzięki idealnemu przygotowaniu bezproblemowo zdałem egzamin za pierwszym razem. Zdecydowanie polecam każdemu
Panie Mateuszu, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Gratulujemy zdania egzaminu za pierwszym razem! Dziękujemy za zaufanie i życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Dominik N N. ip: 5.173.24.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 06.04.2026
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
cena najwiekszym atutem pośród innych OSK. pani Magda jest świetną instruktorką. wszystko było super. jedyne co to troszeczke nudnawe wykłady, ale to glownie przez to ze trwają po 6 godzin, wiec wchodzi zmęczenie. ale za to zaleta jest taka, że wyklady trwają tylko jeden weekend.
Panie Dominiku, w imieniu Pani Magdy i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię.
Dziękujemy za zaufanie i życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Daniel Olędzki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 31.03.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Świetna szkoła jazdy – profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, miła atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu. Polecam!
Panie Danielu, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Gratulujemy zdania egzaminu za pierwszym razem!
Dziękujemy za zaufanie i życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Daniel Parzyński
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 31.03.2026
Ilość podejść do egzaminu: 4
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Moim zdaniem nie mogłem wybrać lepszej szkoły, żeby zdobyć prawo jazdy. Lokalizacja biura pozwala na bezproblemowy dojazd z każdego miejsca w Warszawie, czy to autobusem, czy tramwajem, a nawet metrem. Godziny otwarcia również dostosowane tak, że znaczna większość osób spokojnie zdąży przed zamknięciem. Pani Justyna, która ogarnia wszystko na miejscu, to złota kobieta - z anielską cierpliwością odpowie na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśni, gdzie, z czym i w jakiej kolejności się udać, żeby zebrać wszystkie potrzebne dokumenty i zaświadczenia. O dalszych krokach w trakcie kursu również informuje tak długo, aż nie ma się żadnych wątpliwości, co dalej. Pominę fakt, że ogólnie jest bardzo ciepłą osobą, przez co po prostu rozmowa z nią to czysta przyjemność. Tok nauki, gdzie teoria jest przekazywana w ciągu jednego weekendu, moim zdaniem jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Omówione są najważniejsze zagadnienia, jest czas na dopytanie o niejasności, jednocześnie nie musząc tracić wieczorów po pracy w ciągu tygodnia, kiedy człowiek jest zbyt zmęczony, żeby przyswoić jakiekolwiek informacje. Oczywiście po zakończonej części teoretycznej kursu, ośrodek zostaje cały czas do dyspozycji kursanta, gdyby potrzebował dodatkowych wyjaśnień na miejscu. Jazdy odbywałem z instruktorem Przemkiem i jak dla mnie, to bez jego cierpliwości i niesamowitego wewnętrznego spokoju nigdy bym sobie nie poradził z późniejszym egzaminem. Godziny jazd zawsze były dostosowane do moich możliwości czasowych, trasy, które zwiedziliśmy, w większości pokrywały się z tym, którędy potem można jechać w trakcie egzaminu. Przemek ze swojej strony zawsze zachowywał pełny profesjonalizm, utrzymując jednocześnie swobodną atmosferę, dzięki czemu czas za kierownicą był czasem nauki, ale także urozmaiconym rozmowami na dosłownie dowolne tematy. Myślę, że niezwykle istotną cechą Przemka jako instruktora było przede wszystkim to, że nigdy nie zdarzyło mu się podnieść głosu na kursanta (czyt. mnie), choć zdecydowanie bywały momenty, gdzie i porządny łomot byłby zasłużony. Oczywiście jeśli chciałem danego dnia jakieś konkretne manewry szczególnie przećwiczyć, to właśnie na nich się skupialiśmy, także każde jazdy można było poświęcić czemu się tylko potrzebowało. Po wielu rozmowach z Przemkiem wiem, że podobnymi cechami można opisać również pozostałych instruktorów, jakich ARWIS posiada w swoich szeregach (a słyszałem też, że byle kogo nie biorą!). Super podejściem ze strony instruktorów jest fakt, że kursanci przed egzaminem, jeśli chcą dokupić jazdy doszkalające, to w terminarzu są traktowani priorytetowo, żeby rzeczywiście maksymalnie móc wykorzystać ten dodatkowy czas w samochodzie, zanim udadzą się do WORDu. Ze strony szkoły, co było bardzo budujące, było to, że przed egzaminem mogłem liczyć na wsparcie dosłownie wszystkich. Ewidentnie dało się zauważyć, że nie tylko ja się stresowałem, czy uda się zdać, za to po otrzymaniu wyniku pozytywnego, wszyscy szczerze się cieszyli razem ze mną. Jeśli ta opinia kogoś jeszcze nie przekonała, to dodam tylko, że również cena samego kursu jest wyjątkowo konkurencyjna na tle innych szkół jazdy.
Panie Danielu, w imieniu Instruktora Przemka i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana pinię. Opisał Pan każdy etap kursu, każdy aspekt związany z kursem:) Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa:)
Cieszymy się, że był Pan z nami i mogliśmy przyczynić się do Pana sukcesu. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Aleksander R ....k ip: 83.142.196.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 31.03.2026
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super klimat. Cudowny instruktor. Polacam z calego serca!
Panie Aleksandrze, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Oskar S .........i ip: 31.0.29.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 31.03.2026
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Szkoła Jazdy Arwis w stosunku jakości do ceny wypada bardzo dobrze. Chciałbym także gorąco podziękować mojemu instruktorowi Marcinowi L. za porządne przygotowanie mnie do egzaminu, jak i do jazdy po zdanym egzaminie:)
Panie Oskarze, w imieniu Instruktora Marcina i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Daria Bany
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 31.03.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super szkoła! Pani Justyna dba świetnie o kursantów. Zdałam za pierwszym razem. Bardzo polecam panią instruktorkę - Magdę, która mnie do tego egzaminu przygotowała.
Pani Dario, w imieniu Instruktorki Magdy i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pani opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Emilka Szafrańska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.03.2026
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam, wszystko na najwyższym poziomie. Pan Arkadiusz to najbardziej cierpliwy człowiek jakiego widziała ta ziemia. Przyjazna atmosfera i profesjonalne podejście.
Pani Emilio, w imieniu Instruktora Arka i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pani opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Mykhailo C ...r ip: 46.112.4.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.03.2026
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Dzień dobry, uczyłem się w tej szkole jazdy na Bemowie. Bardzo dobrze wszystko tłumaczą — zarówno lekcje, jak i różne pytania. Bardzo miła pani przy wejściu, wszystko opowie i pokaże. Moją instruktorką była Pani Magda — bardzo jej dziękuję! Dobra, zabawna, czasem też surowa Odpowiada bardzo szybko i świetnie wszystko wyjaśnia! Moi bracia też się u niej uczyli, a także mój kolega — dlatego polecam! Egzaminy zdałem wszystkie za drugim razem. Dziękuję za naukę!
Panie Mykhailo, w imieniu Instruktorki p. Magdy i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Gratulujemy uzyskania uprawnień!
Cieszymy się, że był Pan z nami i mogliśmy przyczynić się do Pana sukcesu. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Kordian Suchta
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 10.03.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Instruktor uczy nie tylko jeździć w celu zdania egzaminu, lecz także przygotowuje kierowce do samodzielnego i odpowiedzialnego poruszania się po drodze już po uzyskaniu prawa jazdy.
Panie Kordianie, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Gratulujemy zdania egzaminu za pierwszym razem!
Dziękujemy za zaufanie i życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. Do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Maria Krasińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 09.03.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jestem bardzo zadowolona, egzaminy zdane za pierwszym razem :) Jako ktoś kto przed kursem nie siedział za kółkiem, wiele się nauczyłam, dostałam użytecznych rad i cennych lekcji. Personel bardzo pomocny, cierpliwy i wspierający, nigdy nie odczułam żadnej presji bądź stresu, przemiła atmosfera. Polecam dla wszystkich!
Pani Mario, serdecznie dziękuję za Pani opinię. Gratulujemy zdania egzaminu za pierwszym razem! Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Adam Tadzik
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 03.03.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Profesjonalne podejście, świetna atmosfera i pełne wsparcie na każdym etapie kursu. Pani Justyna z biura bardzo miła i pomocna. Pani instruktorka Edyta również bardzo miła i przygotowała mnie do egzaminu perfekcyjnie.
Panie Adamie, w imieniu Instruktorki p. Edyty i swoim własnym, serdecznie dziękuję za Pana opinię. Gratulujemy zdania egzaminu za pierwszym razem!:)
Cieszymy się, że był Pan z nami i mogliśmy przyczynić się do Pana sukcesu. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!
Zuzanna Tomaszewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 23.02.2026
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Instruktorzy są cierpliwi, profesjonalni i świetnie tłumaczą, dzięki czemu szybko nabrałam pewności za kierownicą. Miła atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu – zdałam za drugim razem. ????
Pani Zuzanno, serdecznie dziękuję za Pani opinię. Życzymy dużo radości ze zdobytych uprawnień. A teraz do zobaczenia na drodze:) Pozdrawiamy serdecznie!