Prawo jazdy Szydłowiec

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Szydłowiec(2)

44 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2022)
Bardzo polecam Happy End Szydłowiec! Pan Instruktor bardzo spokojny, dokładnie tłumaczy a jazdy to przyjemność. Serdecznie polecam wszystkim, którzy zastanawiają się jaką szkołe jazdy wybrać
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 01.05.2022)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Instruktor dobrze tłumaczy. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Bardzo dobra szkoła, instruktor z dużą wiedzą i doświadczeniem oraz umiejętnością przekazywania tej wiedzy. Jako najlepsza rekomendacja niech będzie zdany egzamin za pierwszym razem. ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
Serdecznie polecam kursy jazdy w HappyEndzie, na których można zdobyć dokładną wiedzę i umiejętności charakteryzujące każdego dobrego kierowcę w miłej atmosferze (bez stresu), przekazane w profesjonalny sposób przez instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2021)
Najlepsza szkoła jazdy w Szydłowcu. Instruktor tłumaczy wszystko zrozumiale dzięki czemu egzaminy przebiegają bez żadnych problemów. Nie ma też problemu z terminami jazd, cały kurs udało mi się zrobić w około miesiąc. Po kursie egzaminy zdane za pierwszym razem, co jest najlepszym dowodem na jakość przygotowania do egzaminu przez ten OSK.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Happy End

Wschodnia 29 26-500 Szydłowiec

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2012)
Polecam wszystkim ten ośrodek. Przemiła atmosfera, zero stresu choć na początku nie wychodziło mi za dobrze - egzamin zdałam za pierwszym podejściem. Fajne upominki na koniec kursu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

ul. Kielecka 4 26-500 Szydłowiec

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Szydłowiec?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie autem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Szydłowiec to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Szydłowiec. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.