Prawo jazdy Szydłowiec

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Szydłowiec(2)

51 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2024)
Polecam Serdecznie, pełen profesjonalizm zaczynałam kurs 4 lata temu w innej szkole jazdy w Szydłowcu, po prawie 4 latach dzięki pomocy i szczegółowym wytłumaczeniu poszczególnych błędów udało mi się zdać prawo jazdy. Pan Rafał bardzo cierpliwy, bardzo mocno wierzy w kursanta. Jak prawo jazdy to tylko u Pana Rafała.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.02.2024)
Polecam szkołe Happy end w szydłowcu, pełen profesjonalizm, dobre przygotowanie do egzaminu i miłe podejście do kursanta. Polecam serdecznie Pana Rafała
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2024)
świetny instruktor z równie dobrym podejściem do kursanta, serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2023)
Wspaniałe podejście do kursanta, wyrozumiałość dla osoby, która nigdy nie miała styczności z prowadzeniem samochodu. Super szkoła godna polecenia dla kazdego
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2023)
Bardzo polecam szkołę jazdy HappyEnd. Korzystałem z jazd doszkalających, instruktor w ciągu kilku jazd przekazał mi całą potrzebną wiedzę oraz wykazał się dużą cierpliwością. Atmosfera podczas jazd jest bardzo miła, spokojna, nie rozpraszająca, jazdy to sama przyjemność. Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę jazdy.
1
Happy End

Wschodnia 29 26-500 Szydłowiec

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2012)
Polecam wszystkim ten ośrodek. Przemiła atmosfera, zero stresu choć na początku nie wychodziło mi za dobrze - egzamin zdałam za pierwszym podejściem. Fajne upominki na koniec kursu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

ul. Kielecka 4 26-500 Szydłowiec

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Szydłowiec?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie autem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Szydłowiec to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Szydłowiec. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.