6 026

Ośrodków

149 238

Opinii

103 625

Zaufanych Opinii

4 453

Kuponów rabatowych

pozycjanowanie stron szkół jazdy

Ranking Szkół (2)SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Ośrodek Szkolenia Kierowców STOP

(2 opinie)

Rynarzewskiego 3
07-430 MyszyniecSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Oferta szkół w okolicy

5
OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO KIEROWCÓW LIGI OBRONY KRAJU
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2016)
Krótki czas trwania kursu, ciekawe wykłady poparte prezentacjami multimedialnymi, pomoce w postaci : książka, płyta z testami, dostęp do kursu teoretycznego jako dodatek gratisowy w postacie e-learningowym - tak,że mogłem sobie całą teorię jeszcze raz sam powtórzyć w domu, możliwość korzystania w trakcie całego kursu z komputerów w LOK, mało tego jeszcze byłam namawiana aby przed każdą jazdą lub po jeździe poświęcić dodatkowo pół godziny i poćwiczyć egzamin teoretyczny. Jazdy zaczynały się zawsze punktualnie i trwały pełne godziny. Instruktor wszystko cierpliwie tłumaczył. Odbyłam pełne 30 godzin jazdy. Egzamin wewnętrzny odbył się po zakończeniu całego kursu w 31 godzinie. Z całą pewnością mogę Wszystkim polecić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2018)
cieszę się, że uczyłam się tutaj.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.12.2015)
Wykupiłem w tej szkole jazdy jedną lekcję przed egzaminem. Polecam z czystym sumieniem. Instruktor z profesjonalnym podejściem i zauważalnym dużym doświadczeniem. Szczególnie jestem zadowolony z tego, z jaką łatwością instruktor przekazuje wiedzę na temat kierowania pojazdem. Sto procent czasu wykorzystane na naukę, bez gadania i rozpraszania kursanta nieistotnym gadaniem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2015)
Co tu dużo mówić. Same plusy. Doskonałe przygotowanie do egzaminu, który można zdać za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2014)
Jestem bardzo zadowolony z ośrodka szkoleniowego STOP. Pan Wojtek przykłada się do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem.Kurs przebiegł bardzo szybko w miłej atmosferze, przygotowując mnie świetnie do egzaminu praktycznego jak i teorii. POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7

(0 opinii)

ul. Polska 55
12-100 Szczytno

6

(0 opinii)

Polska 24
12-100 Szczytno

2
OSK LOTUS

(2 opinie)

ul. Narońskiego 5/3
12-100 Szczytno

bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2013)
Gorąco polecam Szkołę Jazdy "LOTUS". Cały kurs przebiegł w bardzo miłej atmosferze, zostałem porządnie przygotowany do egzaminu jak i do dalszej jazdy. Podczas zajęć praktycznych miałem przyjemność jazdy z panem Krzysztofem Baranem, bardzo profesjonalnym, konkretnym i sympatycznym instruktorem, który przekazał mi całą potrzebną wiedzę aby egzamin został zakończony powodzeniem, Bardzo duża cierpliwość pana Krzysztofa pomaga czuć się za kierownicą pewnie i swobodnie , jak dla mnie super szkoła POLECAM I POZDRAWIAM : )
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2013)
Bardzo dobra szkoła, kursy w atrakcyjnej cenie, a co dla mnie najważniejsze - świetne przygotowanie praktyczne do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem